Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Honda CRF 1000L Africa Twin Kullanıcıları / Bilgi Paylaşımı Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CRF250L, Yamaha Dt125RE, Ktm Duke 390
    Arkadaşlar, Honda efsane Africa Twin modelinin yeniden doğacağını açıkladı. 2015 sonu çıkacağı haberler arasında. Türkiye'ye 2016 da gelecek diyorlar. İnşallah Türkiye'ye gelmesi gecikmez de bu motosiklete bir an önce kavuşuruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Amerika fiyatı 14000 USD bu demektir ki bizde 55-60 bin bandında olacak.... :(

orhanay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer çalındı - hedef WR250
    ben 45bin gibi bekliyorum...

45 civarı geleceği söyleniyor

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Eksik olmuş ^^Honda CRF 1000L Africa Twin Kullanıcıları / Bilgi Paylaşımı Başlığı ^^ nı açtığınız zaman motorun teknik bilgileri ve resimleri nide paylaşmanız gerekiyor bilginize
    altora bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Honda CRF250L, Yamaha Dt125RE, Ktm Duke 390
    2016 Honda Africa Twin CRF1000L Teknik Özellikleri
    Motor Tipi: 4 zamanlı, Sıvı Soğutma, 8-valf, paralel iki silindir, 270 derece krank mili ve Unicam sistemi
    Motor hacmi: 998cc
    Maksimum güç: 70 kW (95 hp) @ 7500 rpm
    Maksimum tork: 98 Nm (72.3-ft lb.) @ 6000 rpm
    Çap x Strok: 92.0 x 75.1 mm
    Debriyaj: Islak, çoklu disk yayları, kam mili yardımcısı alüminyum bobin ve kaydırmalı debriyaj
    Son aktarım: Zincir sızdırmaz O-ring
    Vites kutusu / Şanzıman: 6 ileri manuel / 6 vitesli on-road sürüş modu ile DCT ve off-road
    HSTC sistemi (Honda Ayarlanabilir Tork Kontrol): HSTC 3 modları + kesici kapatma (yalnızca ABS ve DCT versiyonlarında (Standart modda yokl)
    Şasi: yarı-çift kızak çelik, yüksek mukavemetli çelik şase, dayanıklı çelik arka şase,
    Dönüş çapı: 2,5 m
    Kuru Ağırlık: 208 kg(STD), 212 kg(ABS), 222kg (DCT)
    Boş ağırlık: 228 (STD), 232 kg (ABS) , 242kg (DCT)
    Yakıt tankı kapasitesi: 18.8 l (5 litre)
    Uzunluk x Genişlik x Yükseklik: 2,335 mm x 1,475 mm (STD) x x 1,475 mm (ABS / DCT)x 875mm 2,335 mm 930mm
    Tekerler arası mesafe: 1,575 mm
    Koltuk yüksekliği (STD / indirilmiş): 870 / 850mm (34.3 cm/33.5 cm)
    Yerden yükseklik: 250 mm (9.82 inç)
    ABS sistemi: 2 kanal ABS fren sistemi, arka tekerlek ABS sistemi kapatılabiliyor (ABS ve DCT versiyonlarında)
    Ön fren: 310 mm diskler, radyal fren mekanizması ve 4 piston (ABS) hareketli fren kaliperleri.
    Arka frenler: Hareketli tek disk 256 2 piston (ABS) hareketli fren kaliperleri. DCT versiyonunda park fren sistemi –el freni- mevcut.
    Ön jant: Tel, alüminyum jant
    Arka tekerlek: Tel, alüminyum jant
    Ön tekerlek: 21 m / c x M2.15
    Arka tekerlek: 18 m/c x MT4.00
    Ön Lastik ölçüleri: 90/90-R21 iç lastikli
    Arka Lastik ölçüleri: 150/70-R18 iç lastikli[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:38 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Motosikleti
    honda nın sitesinde ön satışlar başladı diyor ama fiyat güncelleniyor yazıyor ilgilenenlere duyurulur .
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    ''africa twin'' bu iki kelimenin gazıyla satın alanlar olur ama çok sürmez satışı düşer..

45-50bin lira zincirli makinaya vermezler,o bütçelerin adamları için şaft olmazsa olmaz artık..

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Antalya'da aralık ayında yapılan Honda güvenli sürüş tanıtımında sorulan sorular üzerine, fiyatın versiyona göre 42 ila 45 bin lira arasında planlandığı (olacağı) söylendi. Tabi ki döviz kuru çekincesini de ilave ederek temkinli konuştular. Sanırım pazarlama müdürü bir bayan da oradaydı. Kişisel fikrim: arazi yönü çok vurgulanan bir motor olmasına rağmen asfalt sürümünün istenilen konforda olmayacağı yönünde. Bunun temel sebebi yabancı sitelerde okuduğum yorumlar. Benim gibi enduro motordan temel beklentisi ağırlıklı olarak asfalt sürüşü olanları çok tatmin etmeyecek gibi görünüyor. Bir de yakıt tüketimi hakkında çok bilgi edinemedim. Sadece bir depo ile yaklaşık 400 km deniyor. Yani NC serisinin tasarrufu yok gibi görünüyor bu motorda.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuardan sonra 50 yi bulur... Bulmasa bile aksesuarları almaya ikna eder Honda Amca onlarla bulur

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Aradığımı buldum. Kısmetse söz keseceğiz. Marta nikahımız olacak inşallah

mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    türkiye ye gelen ilk sevkiyattaki tüm motorlar satılmış (belli olmayan fiyata kaparo almış bayiler )diye duydum bir sonraki sevkiyat mayıs ayında diyorlar , ne kadar doğru bekleyip göreceğiz artık karaborsaya düşecek mi ne olacak
    ardacik bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiye ye gelen ilk sevkiyattaki tüm motorlar satılmış (belli olmayan fiyata kaparo almış bayiler )diye duydum bir sonraki sevkiyat mayıs ayında diyorlar , ne kadar doğru bekleyip göreceğiz artık karaborsaya düşecek mi ne olacak
    Bizde bugun arayip bayiiyi sorduk kaparo aliyolar stoklarinda motor vardi ama fiyatla ilgili hicbirsey soylemiyolar

SEYAHAT PAKETİ GELMİŞTİR..

Honda CRF1000L Africa Twin için orijinal seyahat paketi sınırlı sayıda stoklarımıza girmiştir
    Orijinal Honda Ürünüdür
    35 Litre Orijinal Arka Çanta
    30/40 Litre Orijinal Yan Çanta Seti
    Arka Çanta Sırt Dayama Padi
    Çantaların Orijinal Bağlantı Demirleri
    KDV DAHİL 5.360,00 TL
    Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo
    Peşin ödemede %5 indirim
    BALMUMCU ANES MOTOR
    0212 216 20 16
    0554 880 05 75

Motosikleti
    bayiler fiyatı 43500 manuel ,46500 dct diye sabitledi diye biliyorum ben

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    dorse fiyatına çanta
    OnurTr bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    NTV Saffet'in Garajı programında yeni AT nin oldukça detaylı tanıtımı vede test sürüşü vardı bu gece..

internet ortamında bulamadım ama gece 01 de tekrarı var sanırım..
    programa Africa Twin in 30 yıl önceki yaratıcısı adam röpartaj vermiş,yenisini de kendi geliştirmiş..

ilgilenenlere..
    mehmetenis ve fedos bunu beğendiler.

Motosikleti
    şu an yayınlanıyor tekrarı

Merhaba arkadaşlar,
    Ben de Pazarbaşı' na bu motor için kaporo yatırıp Nisan sırasına girdim.
    Şuan bize verilen bilgi MT için 43.500 DCT için 46.000 TL olarak kur fikslenmiş. Tabii bu fiyatlar motor + KDV + ÖTV fiyatı. Ayrıca bu fiyatlar kurun durumuna göre Şubat sonu yeniden değişebilirmiş.
    Önümüzdeki hafta bir kaç gün boyunca Şile Garden' da bir lansman yapılacak. Ben de Cuma günkü organizasyona davet edildim. Hava Şartları da izin verirse 22 KM MT 22 KM DCT kullanacağız. Hava kötü olursa sadece motora oturup, sesini dinleyip hem satın alan diğer insanlarla hem de yetkililerle sohbet etmiş olacağız.
    Pazarbaşı Engin Bey ile dün Showroom' da görüştüm. TR' ye 2016 için 400' ün üzerinde Africa geliyormuş. Ona tüm yıl için 32 kontenjan tanınmış. Şuan 20 tanesi için kaporo almış. Mart ve Nisan sevkiyatlarını bitirmiş.
    Kalırsa bir tane de ben alacağım diyor.
    Ben DCT versiyonunu alacağım.
    Hem testten sonra hem de genel olarak buradan bilgi geçmeye devam ederim.
    Herkese keyifli pazarlar...
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Honda Türkiye'den gelen bilgiler doğrultusunda,

Hava şartlarının beklentilerimizin üzerinde olumsuz gerçekleşmesinden dolayı yapacağımız Africa Twin organizasyonunu aynı formatta başka bir tarihe ertelemek zorunda kaldık.
    Bu kararı alırken özellikle müşterilerimiz ve basın mensuplarının memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tuttuk.

Diğer taraftan bu koşullar altında hem müşterilerimizden hem de basından herhangi birisinin hava ve yol koşulları yüzünden kaza yapması daha da kötüsü yaralanma olasılığı bizi bu kararı almaya zorladı.

Şu anda muhtemel tarihi 16-21 Şubat tarihleri gibi planlıyoruz.
    Şu anki planımız ve aktivite tarihleri:
    16 Şubat: PFS & Basın Toplantısı ve Basın test sürüşü
    17 Şubat: Bayi test sürüşü
    18 - 21 Şubat: Sözleşmeli müşteri test sürüşü

Tarihler netlesince detaylı bilgi verilecektir teşekkürler
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)