Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CRF 1000L Africa Twin Kullanıcıları / Bilgi Paylaşımı Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1250 GS de değişken valf geometrisi (kısaltması aklıma gelmedi) var , hem 136 bg hemde ciddi yakıt tasarrufu yapıyormuş , sizin grupdaki motorlar 1200 mü 1250 mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

Öyle deme çok güzel iki zamanlı motor taklidi yapıyordu sonra azaltarak bıraktı :D

adam videoda gıcıklık yapmamışki sadece katalog verisine göre en az yakan motorları sıralamış , aralarında birkaç tane Honda var evet ama senin kral yok olm Hırbo tek eksantrik motoru bize üstün teknoloji diye yutturucan ama yemezler ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

O uzun aks aralığının artısı yolcu alıp arka çantalarıda fullediğinde ortaya çıkacak , sanırım henüz yolcu ve yüklü kullanmadın , şu an tek kişi alıştığın motordan pekde farklı gelmeyecek sana , yani yolculu ve yüklüyken virajda tümsekte , ani frende vs motor saçmalamayacak..
    bizim grup fak fakir nerde 1250 alacak arkadaş
    bende ara ara bakıyorum 1200 lere bakalım kısmet 2023 olmasa bile 2024 te almayı düşünüyorum
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim grup fak fakir nerde 1250 alacak arkadaş
    bende ara ara bakıyorum 1200 lere bakalım kısmet 2023 olmasa bile 2024 te almayı düşünüyorum
    Allah Allah çok merak ediyorum şu Gs'i. AT kullanırken bile "GS bakıyorum" deniliyorsa biz kullanmayanların bilemediği bir güzellik var GS.de
    F54 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah Allah çok merak ediyorum şu Gs'i. AT kullanırken bile "GS bakıyorum" deniliyorsa biz kullanmayanların bilemediği bir güzellik var GS.de
    gs bu işin nirvana^sı derler o yüzden olabilir gs iyidir hoştur ama ben alırsam 2013 ve sonra sı alırım o kasayı daha çok beğeniyorum yani 2017 model motosiklet satıp sadece nirvana diye 2008 model almam
    kullanmayanların bilmediği birçok güzelliği mevcut misal çok güzel viraj yapıyor karakteristik boxer çalışması paralevel terelevel sistemi vs
    f 800 alacaktım afrika almadan önce biz düşünürken motosiklet satıldı 1200 gs alamasak bile f800 aldık derdik ama olmadı
    ha birde kanserlisini alırsan ocağına incir ağacı dikiyor kullanmayanların bilmediği bir özelliğide bu
    tommygun, espresso ve VIA bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gs bu işin nirvana^sı derler o yüzden olabilir gs iyidir hoştur ama ben alırsam 2013 ve sonra sı alırım o kasayı daha çok beğeniyorum yani 2017 model motosiklet satıp sadece nirvana diye 2008 model almam
    kullanmayanların bilmediği birçok güzelliği mevcut misal çok güzel viraj yapıyor karakteristik boxer çalışması paralevel terelevel sistemi vs
    f 800 alacaktım afrika almadan önce biz düşünürken motosiklet satıldı 1200 gs alamasak bile f800 aldık derdik ama olmadı
    ha birde kanserlisini alırsan ocağına incir ağacı dikiyor kullanmayanların bilmediği bir özelliğide bu
    F800 S/St'yi geçmişte defalarca Ero ve Mamba09'a özelden sormuş, onları sorularımla bunaltmışımdır. Her ne kadar benim baktıklarım 2006-2008 model olsalar da hala "ulan acaba alsam mı?" diye düşündüğüm bir motor serisidir. Gs ve viraj olayını çok merak ediyorum. Bu kadar insan yanılıyor olamaz.
    Cyan, F54 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    F800 S/St'yi geçmişte defalarca Ero ve Mamba09'a özelden sormuş, onları sorularımla bunaltmışımdır. Her ne kadar benim baktıklarım 2006-2008 model olsalar da hala "ulan acaba alsam mı?" diye düşündüğüm bir motor serisidir. Gs ve viraj olayını çok merak ediyorum. Bu kadar insan yanılıyor olamaz.
    Daha yeni F800ST veya daha da yeni F800GT'ler var ama Türkiye'de satıldı mı bilmiyorum. Onlar daha mantıklı olabilir.

R12x0GS konusunda mutlaka bir temel vardır ama geçmişte veya şimdi milyonlarca insanın yanıldığı o kadar şey var ki o bir gösterge olamıyor maalesef :D. (Konuyu politikaya çekecektim de vazgeçtim sonra...)
    F54, tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha yeni F800ST veya daha da yeni F800GT'ler var ama Türkiye'de satıldı mı bilmiyorum. Onlar daha mantıklı olabilir.

R12x0GS konusunda mutlaka bir temel vardır ama geçmişte veya şimdi milyonlarca insanın yanıldığı o kadar şey var ki o bir gösterge olamıyor maalesef :D. (Konuyu politikaya çekecektim de vazgeçtim sonra...)
    aman diyim afrika konusunu politik gündeme alet etmeyelim
    evet birçok insanın yanıldığı birçok konu var

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

285.000 TL.lik ilandan bahsediyorsan o adamı makarasına bir aramak lazım
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Yeni kasa alan etrafımdaki 10-15 arkadaşın hepsi de ekran sorunu yaşadı. Kimi garantiden yapıldı kimi öyle kullanıyor. Ben 2017 modelim ile mutluyum şimdilik. Ama ilerde yanına bir gs 1200 almak hayalim.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    285.000 TL.lik ilandan bahsediyorsan o adamı makarasına bir aramak lazım
    Ona sonra baktım var mıymış diye Biraz arızalı bir abimiz o ilanın sahibi. Motor güzel gibi; anlamlı bir bedel istense alınır. BMW gibi masraf çıkardığında adamın belini bükecek tarzda motorlarda (müşterisi her zaman hazır çok popüler olan R12x0GS hariç) biraz da buna göre fiyat koymak lazım...
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ona sonra baktım var mıymış diye Biraz arızalı bir abimiz o ilanın sahibi. Motor güzel gibi; anlamlı bir bedel istense alınır. BMW gibi masraf çıkardığında adamın belini bükecek tarzda motorlarda (müşterisi her zaman hazır çok popüler olan R12x0GS hariç) biraz da buna göre fiyat koymak lazım...
    285 verecek olsam başka makine bakardım.

Hırbonen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    285 verecek olsam başka makine bakardım.
    Tommy sirf sana ozel bir fiyat veriyorum..siki dur 255.990 tl.
    Evet,benim mukemmel kullanilmis motorumun sana ozel fiyati bu ;)

Logaritma gelse 285.000 tl teklif etse vallahi de billahi de satmam.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Long Way Round, Long Way Down, Long Way Up.
    KTM kafasızlığına yansın
    tommygun ve F54 bunu beğendiler.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tommy sirf sana ozel bir fiyat veriyorum..siki dur 255.990 tl.
    Evet,benim mukemmel kullanilmis motorumun sana ozel fiyati bu ;)

Logaritma gelse 285.000 tl teklif etse vallahi de billahi de satmam.
    Bence @tommygun senin motoru almaz, baksana 25.000km ortalaması 4l; sağır kalmıştır(!) o motor, iron butt bir biniciye gitmez. Sen hevesli bir dede bul bence. (Benim kayınpeder olurmuş ama o iki sene önce X-ADV aldı, daha da bir şey almaz...)

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben 2 defa toplanmış bin senelik motor kullandığım için kriterlerim biraz basit Hırbonen'in de motorunu alırım, Cyan'ın motoru da alırım, espresso'nun da motorunu alırım Hepsi benim için güzel.
    Cyan, espresso ve F54 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben 2 defa toplanmış bin senelik motor kullandığım için kriterlerim biraz basit Hırbonen'in de motorunu alırım, Cyan'ın motoru da alırım, espresso'nun da motorunu alırım
    Valla yazacaktım, "bir kere senin motor kol çıkartmamış hiç, @tommygun'ı kesmez" diye
    espresso, tommygun ve F54 bunu beğendiler.

Hırbonen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence @tommygun senin motoru almaz, baksana 25.000km ortalaması 4l; sağır kalmıştır(!) o motor, iron butt bir biniciye gitmez. Sen hevesli bir dede bul bence. (Benim kayınpeder olurmuş ama o iki sene önce X-ADV aldı, daha da bir şey almaz...)
    Benim 120k lik motoru alacagina senin gibi 280.000 tl ye dl650 alir tabi.
    Motor elimde kaldi haaa neyseki iyi bir motor elimde kaldi.

Ya bi de ducati 950 olsaydi..abovv hapi yutmustum.

Bu arada arada sagir mi oldu diye basiyorum 190 u cok rahat goruyor daha fazla da zorlamiyorum,yazik cunku.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Valla yazacaktım, "bir kere senin motor kol çıkartmamış hiç, @tommygun'ı kesmez" diye
    Puhahahaha kol çıkarmamış motorlar bana heyecanlı gelmiyor. "Ulan acaba nerede yolda kalacağım?" ,"Şu yere damlayan yağ mı benzin mi su mu?" , "Japoncu Muharrem usta mı iyidir yoksa Kawacı Samet abi mi?" sorularının cevabını düşünmek daha heyecanlı
    espresso, Cyan, freasy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Motosikletim 2016 Afrika Twin satışta buradaki dostlarımında bilgisine

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-son-fiyat-kazasiz-tramersiz-afrika-twin-1102374166/detay
    F54 bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletim 2016 Afrika Twin satışta buradaki dostlarımında bilgisine

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...02374166/detay
    Alana satana hayırlı olsun.
    VIA bunu beğendi.

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Eyvallah Ramazan, aslında satılmadan ayarlayabilsekte Ankara İstanbul arası güzel yerler var,F54 Fatih biliyordur bir afrika gezisi yapsak kamplı veya günübirlik. Organize ederseniz ikiside uyar bana afrika gidersede xtyle gelirim
    F54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)