Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

Honda CRF 1000L Africa Twin Kullanıcıları / Bilgi Paylaşımı Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MSX-125 & 790 Adv
    Euro 4 makinelerde sanırım bu genel bir şikayet. 790 Adv bu konuda çok kötü. Hafif gaz vermezsen stop bile edebiliyor motosiklet. Ama torkuyla bilinen africa twin'de de böyle bir şikayet olması beni şaşırttı.

REKLAM ALANI
    Motomax

2017 model kullanıyorum. Bu şekilde bir şikayetim yok. Zincirinizi bir gözden geçirin.

Motosikleti
    Crf1000L
    İlk aklıma gelen dediğim gibi zincir olmuştu ama servise gösterdiğimde zincir ayarında sıkıntı yok dediler, zincir boşluğu da normaldi. Öyle stop etmeye ramak kalma vs gibi bir durum kesinlikle yok o konuda gayet iyi ama bilemedim

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Africa Twin dct1000L- HONDA PCX - VESPA LX
    Alıntı metehen__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan Hocam güzel video olmuş, elinize sağlık, kanalda da güzel videolar varmış
    Kimse kullanmıyor mu artık afro nedir başlık bayağı sessiz kalmış. Ben bir soru sorayım, yaklaşık 3000kmdir 2018 afrika manuel kullanıyorum ama düşük hızlarda gazı kapattığımda motor bir ileri bir geri yapıyor, yumuşak bir şekilde asla gidemiyorum örneğin trafikte. Eski CBR650F imde 2. viteste gazı kapattığımda o kadar stabil bir şekilde ilerliyordum ki afrikaya geçince bu durum beni üzdü. 2 silindir olmasından kaynaklı mıdır motor karakteristiğinden midir sizde de durum böyle midir yoksa benim motora özgü müdür acaba? Zincir ayarı falan da güzel ama bilemedim.
    Merhaba zincir gerginlik ayarı ve kaprin takozlarına bakmakta fayda var emin olun

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:22 ----------

Kanala gelince video atıyorum insanların işine yarasın diye ticaretini yapmıyorum.
    Saat ayar videosundan o kadar teşekkür aldım ki iyiki yükledim dedim. Bir çok tamirci bile açıp bakıyor.
    Alarm montajı orjinal sekilde övgüler aldı
    Bakım videosu ve hava filitresi sökme videosunu izleyenleri çok değil.
    Orjinal sis hattından monntaj videosu için çekeni ve vakiti bulmak gerekiyor .
    Araba ve motosiklet tamir onarım hobi benim için

BLUE MOTOR
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)