Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Nmax 125 & 155 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rodriguez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kulspruta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çubuk yeterli anlamak için aslında. Kitapçıkta çizmişlerdi hangi aralıkta olması gerektiğini ona bakarak kıyaslayın. Çok kafanıza takılıyorsa bir ustadan rica edin para bile almaz.
    Ses tüm nmaxlerde var; egzosdan geliyor. Isınan metal soğumaya başlayınca o sesi yapar normal.
    evet hocam baktım kitapçığa da o uçtaki "xxx" kısmında kalıyor. arabadaki gibi büyük olmadığı için tam anlayamadım sormak istedim. teşekkür ederim cevabınız için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

30k km küsür dr.pulley takili bir aşinma ve bozulma söz konusu değil.yaz kiş sürekli binerim.daha önceki scooterlerimda da dr.pulley kullandim uzun kmler boyunca hiç bir problem yaşamadim.japon scooterin bakimlarini yaptiğin sürece bozamassin en az 150bine kadar yolu var.ondada en fazla sekman ve enzantrik sonra yola devam 😉
    biseduda bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Merhaba Sevgili Motosiklet Sever ;dostlar. Youtube Kanalıma Tüm dostlarımı Davet Ediyorum. Youtube Kanalıma Abone olmayı unutmayın.

logicache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Agility125 Cbr125r Crf250l Nmax155 R25 D250 Xpulse
    Nmax'imi satıyorum. İlgilenenler için ilan numarası: 755102815

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    NEW YAMAHA NMAX 155

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    Yeni nmax 155 gelsede alsak, neredeyse baştan tasarlamışlar motoru, çok fazla güncelleme olmuş, kullanıcıların tüm şikayetlerini çözmüşler yetmemiş kendileride birşeyler katmışlar.

Yine bilip bilmeden hiçbir araştırma yapmadan yazıyor bazıları. :/ Hatta yaza doğru başlarsınız off üff poff Yamaha türkiye getirmiyor demeye.
    Yeni Yamaha Nmax çeşitli japon rakiplerine karşı sadece endonezya pazarı için üretildi. 2020 için avrupa pazarına sürülmesi söz konusu bile değil. Haa gelecekte ne olur bilinmez tabi. Yamaha global in keyfine kalmışsınız.

19051919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax 250
    Alıntı Feyzisay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine bilip bilmeden hiçbir araştırma yapmadan yazıyor bazıları. :/ Hatta yaza doğru başlarsınız off üff poff Yamaha türkiye getirmiyor demeye.
    Yeni Yamaha Nmax çeşitli japon rakiplerine karşı sadece endonezya pazarı için üretildi. 2020 için avrupa pazarına sürülmesi söz konusu bile değil. Haa gelecekte ne olur bilinmez tabi. Yamaha global in keyfine kalmışsınız.
    Bende nette öyle gördüm, sadece Endonezya da satışa sunulacak bir model olduğu belirtiliyor. Hala sinyalleri LED yapmamışlar her nedense, ona şaşırdım doğrusu.

Benim motordan kopya çekmişler yaparken Hatta benimkinin artıları bile var bundan, tek eksiği hala benzin deposunu açarken anahtar kullanmam

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Nmax 125'e 155'in piston silindir atıp deneyen oldu mu?

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    Alıntı drejj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nmax 125'e 155'in piston silindir atıp deneyen oldu mu?
    Yaklaşık 5000tl lik bir kit ile 180 küsür cc oluyordu Premium Yamaha da. Youtube da videoları var. Motorun ömrü bittikten sonra belki değer o rakamlarlar.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı XGAMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 5000tl lik bir kit ile 180 küsür cc oluyordu Premium Yamaha da. Youtube da videoları var. Motorun ömrü bittikten sonra belki değer o rakamlarlar.
    5 bin tl verilip o kiti alanları da gördük.Yağ eksiltme sorunu yaşayanlar var o kiti takıp.Benim demek istediğim 125 ile 155 in üst kapak subapları aynı,enjektör ve silindir farklı,geri kalan parçalar aynı ikisinde de.125 lik nmax e 155 piston silindir atıp deneyen oldu mu?

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Merhaba Sevgili Motosiklet Sever Dostlar. YouTube Kanalımıza Tüm Dostlarımızı Bekliyoruz..

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Ben de seni yeterli görmedim.Kitapçığını ezberleyip iki de bir gerçekten gerçekten diye bir şeyler anlatıyorsun ama boş yapmışsın,haa ülke de ki motosiklet kültürü sana yakın olduğu için ara da kaynar göze batmazsın.

Yakıt pompası

Slm arkadaşlar acil nmax 125 yakıt pompası lazım n11 de 600 e de 900 e de var bu fiyat farkı neden acaba? Güvenilir uygun fiyatlı alabileceğim bir yer tavsiye edebilir misiniz ? Yer istanbul

Ilk motorum nmaxi aldim fakat gaza yuklendigimde cit diye bi kelebek gbi birsey aciyor motorda normal mi 2016 model

Motosikleti
    yamaha nmax 125, kuba superlight 150
    Herkese selamlar. 2016 model nmax 125 sahibiyim, araçta ortalama veya anlık yakıt tüketim değerlerinde 30-40-50 gibi değerler gösteriyor, daha önce bununla karşılaşan oldu mu?

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-hatasiz-kasasiz-n-max-155-ve-n-max-125-856860442/detay
    Selam arkadaşlar,bunun ederi nedir,adres 110 la takas etsem.

Nmax 125 almayı düşünüyorum.. en az 2019 istiyorum. Ne kadar eder hangi fiyato gözden çıkarmalıyım.. dikkat etmem gereken bi ayrıntı var mı ?

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-hatasiz-kasasiz-n-max-155-ve-n-max-125-856860442/detay
    Selam arkadaşlar,bunun ederi nedir,adres 110 la takas etsem.
    hocam bi hasar katakulli yoksa fiyatlar normal görünüyor. mavi olanın sıfırı 30 bin tl, beyaz olanın sıfırı 26.750tl ama piyasada sıfır pek yok bundan dolayı bi çok kişi sıfırdan daha yüksek fiyatlar talep ediyor.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Selam arkadaşlar geçen ay 0 km nmax 155 aldım daha 10 kere falan kullandım 140 km de, bugün zor çalıştırdım, marşa basınca hemen çalışıyordu, 8-10 denemede ancak çalıştı. Bir çok kere stop edip denedim basınca direk çalışmıyor, biraz gaz verince ve 5-6 kere deneyince ancak çalışıyor canım sıkıldı bu işe sizce neden olabilir ve ne yapmalıyım?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)