Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Nmax 125 & 155 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    dominar
    Alıntı ukerauk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

Başına böyle bir şey gelen oldu mu? Yağ mı benzin mi anlamadım sızıyor ara ara işaret ettiğim noktadan aşağıya doğru. Sizce bu ne olabilir? 3000km de 3 aylık özenli kullanduğım bi motorda böyle bir şey olmasına anlam veremedim.http://imageshack.com/a/img924/4613/rqDOBJ.jpg
    kedidir kedi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba, 3 ayrı renk mevcut fiyat 200 tl dir

[IMG][/IMG]

merhaba arkadaşım. o noktada grenej iki ayrı parca olarak birlrşiyor. benim tahminim şöyle dikkat ettiysenizön çamurluk arka kısmı biraz kısa olduğu için ıslak zeminlerde suyu kiri grenajın iç kismına doğru atıyor. muhtemelen sizdede o kısımdan sızma yapıyordur

Merhaba nasıl alabilirim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:56 ----------

Merhaba arkadaşlar adım murat 1977 doğumluyum bu yaştan sonra artık içimde daha fazla tutamadığım motor sevdamı uzun araştırmalar sonucunda ve en son Pcx mi Scarabeo mu Nmax mi diye diye uygun denk gelen garantili 8000 km de 2.el beyaz temiz bi Nmax alarak tamamlamış bulunmaktayım. 😊 Ve iyi ki almışım dediğim bir motorum var artık. İlk izlenimlerimi de sizlerle paylaşmak istedim. Boyum 1.83 kilom 98 bi kere motor kesinlikle küçük durmuyor son derece rahat hızlanması frenleri harika farlar bence gece için yeterli ve görüntü olarak da çok şık duruyor. Zaten motor bence görüntü olarak oldukça dikkat çekici kendim defalarca şahit oldum bakan dönüp brkez daha bakıyor. Bence gücü de oldukça iyi ki şöyle söyleyeyim bi abimle birlikte ki kendisi 115 kilo ikimiz oldukça dik bi yokuşu çok çok rahat zorlanmadan çıktık. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Sormak istediğiniz olursa içtenlikle yanıtlamaya hazırım. Ve birde bakıyorum da uzun zamandır kimse yorum yapmıyor. Nmax kullanıcıları yokmu hiç?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

Birşey daha anlatmak istiyorum başıma gelen kötü bir olayla ilgili birkaç gün önce motoru orta sehpaya kaldırmak isterken ayakla bastigimiz yerin yamuldugunu farkettim garantili olduğu için hemen izmotoya gittim fotoğraf çektiler Yamaha ya bildirelim dediler ertesi gün o yamulan demir komple koptu gittiğimde bildirdik kaynak yapacaz garantiden dediler bende ben kendimde yapabilirdim ve sonra tekrar kopmama garantisi verir misiniz dedim birde 2015 model ve yeni çıkan bi modele böyle telle bağlayıp dolaşmak yakışıyor mu filan dedim sonra tamam biz fotoğrafını çekip garantiden orta sehpayı değiştirmeye çalışalım dediler. Şimdi aramalarını bekliyorum bakalım ne olacak.

Özelden mesaj attım. Sadece 2 renk kaldı. Kahverengi ve Duman siyahı.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar,nmax için elcik koruma,cam ve diz örtüsü kullanan arkadaşlar,ne kullandığınızı söylermisiniz, diz örtüsü sanırım daha bu motor için üretilmedi yada ben bulamadım,elcik koruma ve cam konusunda kararsızım

bilgisi olmayanlar için;elcik koruma olarak 3 seçenek var

şöyle sert plastik olan
    http://www.yamahabaydar.com/N-MAX-EL...IK,PR-823.html

yine yamahanın bir modeli
    http://urun.n11.com/aksesuar/xmax-25...g&gclsrc=aw.ds

veya tucano urbano markasının bir modeli
    http://www.motosikletonline.com/Tuca...PR-408453.html

cam olarak 10 a yakın seçenek var,hangisini alacağıma karar veremedim

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Nmax için Tucano urbano diz örtüsü seçeneği mevcuttur. http://www.tucanourbano.com/ee/leg-cover-termoscudr-r180.html
    İlgilenirseniz elimde 1 adet vardır.

diz örtüsünün fiyatı ne kadar ?

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Beyler bir soru:

Honda PCX125 mi, yoksa Yamaha NMAX125 mi? Ve neden?

İkisini de kullanmış olanlar fikir beyan ederse sevinirim...
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

Nmax kullanan biri olarak kesinlikle pişman olmayacağın bir motor.

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    arkadaşlar bugün nmax aldım 2600 kmdeydi yaklaşık 250km sürdüm ver bir buçuk depo benzin yaktı iki kişi ve süratimiz 100-110 civarıydı çok değil mi

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Merhaba arkadaşlar biz de bugün kardeşime 0 km mat gri nmax aldık peşin para 9250 ye anlaştık.
    8100 tl ye pcx125 almak için gitmiştik fakat sadece beyaz rengin üzerine kırmızı şeritli olan yeni renkten kalmış. Bu renkte en sevmediğimiz rengiydi. Üstüne birde satıcının tok satıcıyım tavırları eklenince soluğu yamaha bayisinde aldık. Tam sevdiğimiz renk mat gri oradaydı hemen alıverdik
    Pcx i sırf şuan kampanyada olduğu için alacaktık yoksa ikisi arasında hiç kalmadık. Sonuçta pcx bayadır piyasada olan bir model ve kasa yenilemesi an meselesi ama nmax daha çok taze.
    İkisi arasında kalanlar içinde;
    pcx biraz daha az yakıyor, nmax ise biraz daha iyi gidiyor.
    Pcx daha konforlu, nmax ise daha sportif ve güvenli
    Teknoloji olarak ise nmax ta abs var iken pcx te start stop mevcut
    Gösterge panelinin işlevselliği nmax ta açık ara önde.
    İkisinide kullanmış biri olarak benim kullanım tarzım ve beklentilerime nmax cevap veriyor. Motoru daha hisli, lastikler daha kalın ve süspansiyonlar daha sert olduğu için daha net, sportif bir sürüşü var.
    Pcx ise daha yumşak, pamuk üzerinde gidiyormuş gibi hissettiriyor ama lastiklerin ince olması ve yumuşak süspansiyonlar belki psikolojik olarak olabilir ama bende güvensizlik yaratacak gibi oldu.
    İş tamamen sizin kullanım tarzınıza kalmış. İki motorun da birbirine net bir üstünlüğü yok.
    Unutmadan ilk kalkışta, yani kavrama anında pcx daha hızlı gibi ama sonrasında nmax daha performanslı.
    SAZMAN bunu beğendi.

Alıntı Hakki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nmax için Tucano urbano diz örtüsü seçeneği mevcuttur. http://www.tucanourbano.com/ee/leg-cover-termoscudr-r180.html
    İlgilenirseniz elimde 1 adet vardır.
    diz örtüsü duruyor mu? fiyat nedir? saygılar..

Hayırlısı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

Hayırlısı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim. Ben de 25 tl lik yakıtla 175 km yol yaptım ama sürekli yokuş çıkıp indim. Birde yaklaşık 100 kiloyum

Alıntı ukarinca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diz örtüsü duruyor mu? fiyat nedir? saygılar..
    Hakki daki diz örtüsünü ben aldım,çok güzel bir şeymiş,sağanak yağmurda kullandım,hiç su geçirmiyor ve bacaklarınızı üşütmüyor,içinde sentetik kürk var o da ufaktan bacakların üst kısmını ısıtıyor,tavsiye ederim

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Merhaba arkadaşlar. Kardeşime aldığımız nmax bende duruyor ve şuan 90 km de daha. Benim kendi motorum ise bws 125 ve yaza doğru belki bende pcx150 yada nmax125 e geçebilirim. Sırf daha konforlu ve daha az yaktıkları için.
    Şimdi sizlere bişey sormak istiyorum; pcx150 ile nmax125 i deneyen oldu mu hiç ? Konfor ve yakıt durumlarını biliyorum fakat performans olarak karşılaştırma gibi bişey hiçbir yerde bulamadım. Pcx150 ile kalkış ve hızlanma olarak kıyaslayan oldu mu ?

Merhaba arkadaşlar geçenlerde önüme bir kedi atladı az daha düşürüyordu. Ucuz kurtuldum. https://www.youtube.com/watch?v=vI3ZuYZdxtI

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    arkadaşlar 2 hafta önce aldığım nmax'imi satmak zorundayım. Scooter bana göre değilmiş. Benim işim viteslideymiş meğersem. 3300 kmde 2015 model ilan linki : https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-tertermiz-3300km-nmax-125-rs-200-takasli-ustune-nakit-vericem-371251002/detay/

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aliberkgngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2 hafta önce aldığım nmax'imi satmak zorundayım. Scooter bana göre değilmiş. Benim işim viteslideymiş meğersem. 3300 kmde 2015 model ilan linki : https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-tertermiz-3300km-nmax-125-rs-200-takasli-ustune-nakit-vericem-371251002/detay/
    aynen bende senin gibi dusunuyordum, sym joyride alinca baya bi fiktim değişti diyebilirm acıkcası biraz konforu özlemişim, en yakın zamanda satarsın umarım, 125 için torku, kullanımıvb nasıl rahatmıydıni?

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı skullz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bende senin gibi dusunuyordum, sym joyride alinca baya bi fiktim değişti diyebilirm acıkcası biraz konforu özlemişim, en yakın zamanda satarsın umarım, 125 için torku, kullanımıvb nasıl rahatmıydıni?
    Torku ve hızlanması benim beklediğimin üstünde geldi fakat yaşadığım şehrin yolları bozuk ve amortisörler sert olduğu için biraz sıkıntılı oluyor fakat virajlarda mükemmele yakın çizgi tutuyor motosiklet ne önü kayıyor ne arkası bana göre iki sıkıntısı var motosikletin 1 sert amortisörler 2 artçılı kullanımda çok yakması (yokuş çok) 4.5 litreyi çok rahat yakıyordu

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)