Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki ER5 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Alıntı navier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Yaklaşık 2 ay önce 2004 model 20.000 km'de siyah bir Er-5 alarak arınıza katılmış bulunmaktayım. Ama bi türlü fotoğrafları çekip yükleyememiştim.
    Buyrun fotolar:

Güzel motor iyi günlerde kullanın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Merhaba arkadaşlar,
    Yaklaşık 2 ay önce 2004 model 20.000 km'de siyah bir Er-5 alarak arınıza katılmış bulunmaktayım. Ama bi türlü fotoğrafları çekip yükleyememiştim.
    Buyrun fotolar:

kıskanılacak kadar güzel bende aynen böyle birşey arıyorum işte...bence siz bi nazar boncuğu filan takın motorunuza

navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun navier yeni motorun kazasız belasız sürüşler dilerim sana.
    motorun temiz görünüyor.
    ama senin motor er 5 değil ER 551 sana ayrı bir topac açmalı.
    Teşekkür ederim Arjantinli69. Evet motor gerçekten çok temiz. Epey bi aradık, İzmir'de temiz Er-5 bulamadık. Kalktık gittik Manisa'ya.Plaka da güzel olunca 35 plakaya çevirmedik

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:19 ----------

Alıntı delicoban08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel motor iyi günlerde kullanın...
    Sağolun iyi dilekleriniz için.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:21 ----------

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıskanılacak kadar güzel bende aynen böyle birşey arıyorum işte...bence siz bi nazar boncuğu filan takın motorunuza
    Sabırlı olmak gerekiyor biraz. O kadar çok motora baktım ki. Aslında bi ara sıkılıp içime sinmeyenleden birini alacaktım ama nedense bekledim işte...

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Kıskandım şimdi bir iki resim de ben koyayım bari

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    heh işte şöyle görelim asi motosikletleri
    hadi bir iki yeni fotoda benden olsun bari

buda bendeniz-pek resim çektirmek aklıma gelmiyor motorla
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Arjantinli69, delicoban08 sizin makinalar da güzelmiş, kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Koruma demiri ve ön cam düşünüyorum. Koruma demirini kendim yapıcam(Alp_Tunay'ın tecrübelerinden faydalanarak) Ön cam konusunda ise hala net değilim aslında. Postacı motoru gibi görünmesini istemiyorum camla, ama işe otobandan gidip geliyorum. Rüzgar fena çarpıyor.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    ulem boy boy koymuşsunuz fotoları ben daha gidip servisten alacam hesapta
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu ER-5'in 2004 ve 2005 modelleri arasında fark var mı?
    Mesela benim ilanlarda dikkatimi çeken; genelde 2004'lerin kilometre kapları siyah iken, 2005 ve sonraki modellerde nikelajlı görünüyor.
    Doğru bir tespit mi yapmışım, eğer öyleyse başka farklar da mevcut mudur?

Hasan'cım ER-5 aldığından haberim yoktu benim, hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız İnşallah. İstanbul'a gelirseniz bekliyoruz mutlaka biliyorsun.
    teşekkür ederim emrecim

2004 ile 2006 arasında kilometre gösterge kabında renk farkını bilmiyorum ama benim motorda 2004 gösterge kabı parlak(belki armeikan ondandır) egsoz farklıdır nikelaj deildir boğazları bir de arka grenajları daha kalındır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:57 ----------

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk fotodaki gösterge 1999 modellerde falan kullanılan ilk nesil gösterge olabilir, bişey diyemiyorum. ikinci gösterge resmi ise 2004 model göstergesi. hız kısmında mph ve km/h olarak (140 mph ve 220 km/h) yazılmış. verdiğin ilan linkinde yazan amerikan versiyon olma mevzusuda bu yüzden. amerika da hız birimi mil yani mph olarak ölçütlendirildiğinden ve 2004 kasa er-5 lerin göstergeleri amerika ya uygun olduğundan amerikan versiyon denilebilir. gümüş gri ve turkuaz renk er-5 ler 2004 kasadır.
    emrecim benim 2004 amerikan göstergeler mil ve km. sayaçları mil olarakçalışıyor.
    ama o alttaki vites göstergesi yok orda 2005 ler gibi benzin göstergesi var sadece.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:04 ----------

By kaptanh at 2010-11-26
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağolasın Hasan. CBF'i sattın mı bu arada?

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Merhaba arkadaşlar,
    Buyrun fotolar:

hocam hayırlısı olsun kazasız belasız keyifle kunlanın işallah manisadan bi arkadaşımıza alıcaktık sizin satın aldığınız motoru bize nasip olmadı fiyatta anlaşamamışlardı nasip size imiş keyifle kunlanın çok temiz yakışıklı sık bi motor aldınız cidden hatta bi ara plakasından dolayı zaten ilk sahibi arkadaşımdı ben bile almayı düşünmüştüm hoşumada gidiyor zaten er5ler neyse nazar değmesin maşallah

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hayırlısı olsun kazasız belasız keyifle kunlanın işallah manisadan bi arkadaşımıza alıcaktık sizin satın aldığınız motoru bize nasip olmadı fiyatta anlaşamamışlardı nasip size imiş keyifle kunlanın çok temiz yakışıklı sık bi motor aldınız cidden hatta bi ara plakasından dolayı zaten ilk sahibi arkadaşımdı ben bile almayı düşünmüştüm hoşumada gidiyor zaten er5ler neyse nazar değmesin maşallah
    Sağolun hocam. Umarım herkesin gönlüne göre olur.Manisa plakası ile İzmir'de apaçi muamelesi görürsün diyen çok oldu, ama plaka güzel değiştirmeyi düşünmedim hiç.(Zaten ben de Manisalı'yım)

orbues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    Navier'in gazına gelip bende ER-5 aldım. Bu da benim makinenin resimleri.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:47 ----------

ER-5 için ön cam arıyorum. Tavsiyeniz nedir? Ayrıca çevrenizde çıkma ön cam satan varmıdır? Yardımcı olabilir misiniz...
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    Keeway Superlight 150 - (2006) / Kawasaki ER-5 - (2005) / Suzuki V Strom DL650 - (2007)

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hayırlı olsun Orbues senin canavarda güzel temiz görünüyor,kazasız belasız kullanımlar dilerim.istersen www.sahibinden.com da uygun camlar var pleksiden 100 tl fiyatları,ama givi camlar daha güzel güzel oldukları içinde fiyatları fazla.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Arkadaşlar ER-5 mi dediniz...

Birkaç fotoğrafta benden...

____it's my life_1982____

orbues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    batuhan 35

Aradığım cam seninki gibi. nereden aldın? kaça aldın?.....
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    Keeway Superlight 150 - (2006) / Kawasaki ER-5 - (2005) / Suzuki V Strom DL650 - (2007)

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı orbues adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    batuhan 35

Aradığım cam seninki gibi. nereden aldın? kaça aldın?.....
    ben motoru aldığımda üzerinde vardı...

suan orjinali 300-350tl

yan sanayisi 150-200tl civarı diyebilirim...
    ____it's my life_1982____

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    oooo orbues kardeşim hayırlı olsun. Makina güzel görünüyor. Görüşemedik bi türlü.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    batuhan senin er 5 te baya güzel bakımlı görünüyor
    kazasız belasız kullanım dilerim.

bu arada merak ediyorum benim motordan hafif sanki egzantrik zincir sesi gibi bir zırıltı geliyor.geçen hafta İsa ustaya gösterdim sen buna sesmi diyorsun dedi gönderdi beni
    ama ben egzoz sesi hariç motordan ses gelmesine sinir oluyorum.sağlam güzel bir doktor lazım benim er 5'e.tavsiyelerinizi alabilirim.

Motosikleti
    ER 5
    Buda bizim karakaçan

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ENGİN CAN maşşallah nazar değmesin. eğer imkan olursa yazın benimki de aynı olacak bakalım... o zaman senden bilgi alırız artık.

Arkadaşlar internetten servis kitapçığı aradım ama bulamadım. buralarda var gibi hatırladım ama onu da bulamadım. bu bizim eksantrik zinciri hakkında bilgisi olan var mı? kle'nin ya da en500'ün zincirleri olur mu? yahut en kestirmesi ölçülerini bilen var mı? bir de ön kol keçelerinin ölçüleri lazım.

şimdiden teşekkür ettim...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler