Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki ER5 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    Er-5 gerçekten çok sağlam bi makina zaten motoru uzun süredir üretiliyor. Bana da şimdiye kadar hiç bir sorun çıkarmadı yarı yolda bırakmadı.
    Yakıt tüketimine gelince bence fazla yakıyor. Çok yüksek permormanslı olmaasına karşın yakıt tüketimi kendi sınıfının en fazlası.

Alıntı:
    Baslangıc icin fena değil

Başlangıç seviyesine uygun bir motor değil kesinlikle düşünmeyin.

Alıntı:
    Yaygın servis ağı var. Bilinen bir marka.

Distribütör firma berbat (zmoto) servisleri yetersiz ve yedek parça stokları yok min. 1 ay parça beklersiniz.

Alıntı:
    Arka fren yüksek hızlardayken yetersiz. Ama on fren de sert bir frenajda motoru kaydirimiyor.

Arka fren gerçekten yetersiz kampana yerine disk kullanılsa daha ii olurdu.

Ayrıca motorun amortisörleri konforlu değil kötü zeminlerde sizi yoruyor.
    usta ER - 5 i tam anlatmış çok yakıyor , yan parça yok , çok kaliteli bir motor. ZMOTO dökülüyor beyler . APS ile parçayı istetmek en babası .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    •Az yakıyor. Lastikeri kolayca yemiyor.
    bu motorla değil lastikle ilgilidir eğer yumuşak hamurlu bir lastik kullanırsan lastik ömrü kısa olur ama lastik yere daha iyi tutunur sert hamurlu lastikte bunun tam tersi olur
    •1000 km’de bir bakima girmesi gerekmektedir
    ne yaptın sen ya bu ilk 1000 de olur daha sonra kullandığın yağa göre yağ değiştirirsin ve zincir bakımı yaparsın ben 1000 km yi 10 günde yapıyom 10 günde bir servis olurmu bunu yapan yoktur belki ilk heves alındığında olur ama o kadar

Bezgin Vezir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Geçtiğimiz ay bir ER-5 aldım. Sürüşü keyifli ve yormuyor. Şehir içinde sorun olmamasına rağmen otobanda rüzgar alıyor. Ön cam taktırılmasında fayda var. Motor şu an rodajda, yarisi sehir ici yarisi otoban olmak uzere karisik 500KM yol yaptim ve 100KM'de ortalama 4 litre benzin harcadim. Bana gore iyi bir rakam. Motor sessiz çalışıyor. Biraz daha ses çıkarsa iyi olur.

Güzel motor. Tavsiye ederim.

afterdarq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Er-5'ine Ön cam taktıran veya taktırmayı düşünen arkadaşlara soralım o zaman hangi markanın hangi modelini önerirsiniz? Hem aletin çizgilerini bozmayacak hemde işlevsel olacak bir cam arıyorum.(Otobanla sıksık Kavacık-Gebze yapan bir Er-5 kullanıcısı olarak sanırım en önemli sorunum şu anda bu.)

merhaba arkadaslar
    er 5 de 3000 km devıren bır kısı olarak bende ızlenımlerımı yazıyım en cok tartısılan konu yakıt herhalde bız devamlı grup olarak sehırler arası yol yapıyoruz grubumuzda 125 cc,250 cc750 cc motorlar var benzıni ortak noktalardan hep beraber fulluyoruz yaklasık 100 km yol yaptıgımızda 125 ccden 4 mılyon 250 ccden 2 mılyon cıvarında fazla benzın alıyorum buda perfermans ve konfor ıcın herhalde deger
    vıtes kuculturken gercekten dıkkatlı olmalı arka tekerı cok cabuk kıtlıyor en buyuk sıkayetım
    otoban suruslerınde 120km hızı gectıkten sonra ınsan arkasına sıgınacak bır cama ıhtıyac duyuyor
    serı bır sekılde 160-170 km hızlara cıkıyor son hız olarak motorun ustune ıyı yatarsanız 200km hıza cıkıyor (tabı bu arada depo delındı zannedıyorsunuz benzını ıcıyor)
    frenler bana guven verıyor memnunum durmada bır sorun yasamadım sımdıye kadar
    konfora gelınce artcımın tek sıkayetı koltugun kaygan olması (otolarda kullanılan kaydırmaz malzemeden altına sererek onuda bır nebze engelledık) baska bır sıkayetımız yok yormuyor
    asfaltta ss makınalara arazıde enduro lara gayet rahatlıkla eslık edıyor( ensevdıgım yonu)
    kısacası sıyah er5 ıme asıgım arkadaslar uzun sure bınecege benzıyorum

Kawasaki ER-5 hakkında bilgisi olanlar yardım!!

Geçen bi bayide ilk defa gördüm çok hoşuma gitti 6 500'e adam bıraktı 2005 er-5 i alan çocuk binememiş daha sıfır 1000 kmde mi ne motor .Ne dersiniz kawasaki er-5 alınır mı? yoksa bu paraya daha güzelleri mi vardır ?,alınırsa parçaları var mıdır?, parçaları pahalımıdır ?, ikinci el piyasası nasıldır ???

Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim teşşekkürler .

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    kazası, arızası yoksa hemen al kaçırma ama büyük ihtimal biz burda bunları yzarken satılmıştır.
    ALPAY

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kawasaki tüm modellerinde parça teminini istek üzerine yapar yani sen belli bi kapora verirsin şirket sipariş verir yaklaşık 1 ayda parça eline ulaşır
    buda motorun en ufak arızada 1 ay yatması demektir ha eğer extra bir para verirsen daha hızlıda oluyo ama bu çok pahalıya maloluyo zaten parçalar pahalı birde posta parası falan veriyosun şahsi kanaatim parçasını daha rahat bulabileceğin bir motor tercih etmen
    er-5 naked bike sınıfında ii bir motor sitede kullanıcıları var onlar daha kapsamlı bilgi verecektir

edit:sölemeyi unuttum fiat çok iyi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    fiyat çok iyi

nerdeymiş bu motor gidip bi bakalım ?
    sana ben söylerim sonra

Walla alcam galiba yaw alım satım vergisi ne kadar bilgisi olan var mı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ahuahuahu 6750 ytl verıyım yawww conqueror, almadan .....

Arkadaşlar bazı yerlerde (ekşi sözlükte)

"kawasakinin naked bike tipinde 500 cc, 50 hplik bir motosikleti.
    5000 euroluk anahtar teslim fiyatıyla dikkat çekmekte.
    velakin durmakta problem yaşayan ve emsali suzuki gs 500'e nazaran daha zayıf mukavemete sahip olan alet pek fazla güven telkin etmiyor."

"pancar motoru gibi ses çıkartan kötü motosiklet. ismi lazım değil bazı sürücü kursları, ticari açıdan işlerine geldiği için yeni başlayanlara utanmadan er5 aldırırlar. siz siz olun böyle oyunlara gelmeyin. "

Gibi yorumlar okudum Kafamı karıştı

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    alımsatım 2. elde 350 milyon kadar

Arkadaşlar msnden kimseyle görüşmek istemiyosanız msn numaranızı buraya vermiceksiniz yada en azından ekledikten sonra sizden yardım istediğini anlayınca ses çıkarmayıp kimsenin suratına msninizi çat die kapamıcaksınız hadi hepsini yapın bu sizin seçiminizdir

AMA

iyilik yapmadan iyilik hakkındada atıp tutmicaksınız

leonine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    500 cc motor kötü olrmu sonuçta kavasaki geçmişi olan bir firma kendi adını kötülermi er-5 tahtını er-6n kaptırdı bile fiyatı düşecek
    şimdiden 4990€ dan 4600 € civarna düştü yakında 4000€ olursa alırım
    \'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE\'

İ.E.T.T GERİ DÖNDÜ,YAŞASIN AKBİL

Bencede yaws her konuşanın lafına uymamak lazım oturup kendin karar vercen !!Ağzı olan konuşuyo nasolsa.

er-6 n lerin fiatı hakkında fikri olan var mı ???

valla bizim bir arkadaşta var harika bence.Arkadaş 2004modelini 6.500e almış haberin olsun sen 2005i aynı fiyata bulmuşsun temiz diyorsun hemde.Benden katkat daha bilgili arkadaşlar var sitede onlar yardımcı olacaklardır.

fuat_rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4000 olsa hemen alınır

leonine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    en az 7500 € civarında olur nede olsa 600cc lik makina
    \'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE\'

İ.E.T.T GERİ DÖNDÜ,YAŞASIN AKBİL

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler