Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 400CS ve 400SS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Puch Maxi 1992

Hindistan Auto Expo 2014 fuarında Hintli üretici Bajaj 2 yeni modeli 400SS ve 400CS'i sergiledi.

Tanıtımı yapılan Bajaj Pulsar CS400 naked ve Bajaj Pulsar SS400 spor modelde KTM 390'da kullanılan 373.2cc 43bhp sıvı soğutmalı motor kullanılmış.

CS400 ve SS400 modellerinde ABS, dijital gösterge tablosu ve benzin deposu üstüne monte edilmiş vites göstergesi bulunmakta. SS400 modelinin aydınlatmasında mercekli farlar ve led gündüz farkları mevcut, CS400 modelindeki 2 parçaya ayrılmış stop lambaları bizi Ducati Diavel modelini hatırlattı.

Modelleri Türkiye'de ne zaman satılacağı ise bilinmiyor.

(Motosiklet.net yorumu)

PULSAR 400CS Görüntüleri

PULSAR 400SS Görüntüleri

Kuralkan yetkililerinin isteği en geç Aralık 2015 tarihinde bu ürünleri Türkiye halkına sunmak. Fakat nasip meselesi. Ben açıkça baştan söyleyeyim. Ben Bajaj görevlisi felan değilim. Önceden de dediğim gibi Türk milletinin uygun fiyat ve kaliteli motosikletleri alıp kullanmasını isteyen ve bu konuda gerekli markalarla iletişime geçmiş ve bu ürünlerin gelmesi için uğraşan biriyim. Bu ürünlerden bir tanesi de bajaj ürünleri ve ben de bajaj boxer hayranıyım. Peşin söyleyeyim de polemik olmasın. Ayrıca Pulsar 200NSten sonra 250cc üstü segmente uygun fiyatlı bir ürün olarak gördüğüm 400cc motosikletlerin de gelmesini çok isterim. Bu konuda Ekrem Ata Bey'e de ricacıyım. İnşallah Türkiye yollarında performans motosikletlerinizi görmeyi isterim.
    matrix506xx bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Canavarlar geliyor, başlıklar açılıyor. Keşke ekonomimiz biraz daha iyiye gitsede şu dolar da bu kadar yükselmese. Umarım uygun fiyatla gelir. Etrafta bu motorlarıda görebiliriz.

Bu arada Bajaj bu kadar güzel sade sarı renge sahipken niye Türkiye'de göremiyoruz, asıl bu üzücü

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    400cs isterüzzz=)

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatı belirliyorum sıkı tutunun.

16.500 Türkiş Liras.

Daha düşük rakamlarda iyi satar, üzerini yoklamaya kalkarsa 2. el KTM alır herkes. Gönül ister ki 12-13 bin lira olsun

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    17nin altında gelmez kimse boşuna ümitlenmesin

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    bi fiyatta ben yazayım bari 15.500=)

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rebelrider67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17nin altında gelmez kimse boşuna ümitlenmesin
    Paşa gönülleri bilir. KTM Duke 390 ABS Sıfır 18 bin lira. Hatta ben fazla yazmışım. 16500 buna verene kadar, üstünü kredi kartından çektirir 18'e Duke alırım.
    mstfcyln ve matrix506xx bunu beğendiler.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    naked modelı 14 bın ss modelıde 15 ın uzerınde gelırse satamaz tabıkı su anda kı sartlara gore konusuyorum bu motorlar seneye gelıcek ozaman durumlar ne gosterır gormek ımkansız.

potansıyel 400 cs alıcısı olarak konusuyorum su anda bu motorlar satısta olsa ve fıyatı maksımum 14 bın olursa bıraz dusunurum cunku 17900 e ktm duke 390 var arada cıdıı fark olması lazım kı ktm yı almıyayım ama 13 bın bandında olursa bajajı tercıh ederım ama kalkarda 14 bın uzerı bır fıyat cıkarsa kosa kosa gıder ktm duke 390 alırım bu bır gercek

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    CS400'ün fiyatını KTM Duke 390 belirler. Bana göre en fazla 15 bin TL olması gerekir. Duke 390'ı Hindistan'da 3000 $'a satıyorlar. Yani Bajaj'ın hareket alanı çok geniş. İsteseler buradaki fiyatı 12 bin'lere kadar çekebilirler ama NS200 örneğinde de olduğu gibi, yapmayacaklardır. Duke 390 kampanya'da 17900 TL iken, bu motorun ondan en az 2500 - 3000 TL aşağıda olmadı gerekir ki üzerine şu kadar koy, Duke 390 al muhabbeti olmasın. 15 bin TL fiyat, bu motoru da NS200 gibi sınıfında fiyat olarak en iyi noktaya koyacaktır diye düşünüyorum. Bunun satışındaki en büyük sorun, o paraya 250 cc Japon alınabilmesi olur onu da test yaptırarak çözerler. Duke 390'ın gidişini bildiğimden, bir kere CS400 veya SS400 sürenin, bir daha 250 cc Japon'a bakacağını zannetmiyorum.
    hkn34 ve matrix506xx bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CS400'ün fiyatını KTM Duke 390 belirler. Bana göre en fazla 15 bin TL olması gerekir. Duke 390'ı Hindistan'da 3000 $'a satıyorlar. Yani Bajaj'ın hareket alanı çok geniş. İsteseler buradaki fiyatı 12 bin'lere kadar çekebilirler ama NS200 örneğinde de olduğu gibi, yapmayacaklardır. Duke 390 kampanya'da 17900 TL iken, bu motorun ondan en az 2500 - 3000 TL aşağıda olmadı gerekir ki üzerine şu kadar koy, Duke 390 al muhabbeti olmasın. 15 bin TL fiyat, bu motoru da NS200 gibi sınıfında fiyat olarak en iyi noktaya koyacaktır diye düşünüyorum. Bunun satışındaki en büyük sorun, o paraya 250 cc Japon alınabilmesi olur onu da test yaptırarak çözerler. Duke 390'ın gidişini bildiğimden, bir kere CS400 veya SS400 sürenin, bir daha 250 cc Japon'a bakacağını zannetmiyorum.
    15 bın ınan cok ktm ıle baja arasında 3 bın fark bence az en az 5000 fark omalı kı ktm yı tercıh etmesın tuketıcı unutmayın pulsar 200 ns pıyasaya cıktıgında 7350 tl ıdı ktm de nerdeyse ıkı katı olan 14500 du sonra ktm bajaj pıyasaya gırınce abs sız versıyonu 12500 e cektı

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    %37 ÖTV ile ucuz olmaz.

Motosikleti
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %37 ÖTV ile ucuz olmaz.
    hocam haklısın ama ktm duke 390 etkılenmıyormu ötv den bu aracın tek rakıbı ktm oda sıfırı 17900 e varken bajaj da 13 bın le 14 bın arasında maksımum satabılır ustu satmaz dıyoruz bu rakkam larda mantıklı gelıyor bana 14 bın ve ustu fıyat yaparlarsa bajaj pulsar 200 ns dekı satıs basarasını hayatta yakalayamaz

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 bın ınan cok ktm ıle baja arasında 3 bın fark bence az en az 5000 fark omalı kı ktm yı tercıh etmesın tuketıcı unutmayın pulsar 200 ns pıyasaya cıktıgında 7350 tl ıdı ktm de nerdeyse ıkı katı olan 14500 du sonra ktm bajaj pıyasaya gırınce abs sız versıyonu 12500 e cektı
    Bunda da aynı fiyat orantısını kurarlarsa iyi olur. Kıyaslarken Bajaj'ın servis ve yedek parça fiyatlarındaki avantajını da unutmamak lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:08 ----------

Aslında en bombası Bajaj'ın bu motorları Duke 200 bandında piyasaya sürmesi olur. O zaman satış patlaması yaşanır.

Motosikleti
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunda da aynı fiyat orantısını kurarlarsa iyi olur. Kıyaslarken Bajaj'ın servis ve yedek parça fiyatlarındaki avantajını da unutmamak lazım.
    yanı aynı fıyat orantısını kullanmazlar ıse kımse bajajı tercıh etmez ... tamam servıs agı ve parca fıyatları ucuz ama ktm nın kalıtesıde tartısılmaz hocam adamlar duke 390 da metzeller lastık kullanıyor kaydırmalı debrıyaj falan ıstersen daha fazla ozellıgını saymıyayım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla o motor bloğunu alayım bana yeter . Zaten üzerinde çok kötü bir lastikle gelmeyecektir. Lastik kalitesi NS200'den biraz hallice olur.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Pusuya yattım cs yi bekliyorum. Helalinden 15 kağıt işler. Fazlasını istemezler diye umuyorum.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    abı ben sana dıyım yıne adı sanı bellı olmayan naylon bazlı bır lastıgı takarlar gonderırler adamlar metzeller kullanıyor dıyorum abı en az 600 700 tl vardır bu lastıklerın takımı .

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pusuya yattım cs yi bekliyorum. Helalinden 15 kağıt işler. Fazlasını istemezler diye umuyorum.
    15 coook bol keseden burdan atmayın abı sonra alamıycaz bak bu motoru 13 ıyıdır ıyı...
    KoreliVlog bunu beğendi.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bajaj in fiyat politikası çok farklı, ederine satmiyor. Hindistanda pulsar 200 ns 1410 dolar Türkiye de 3300 dolar. O yüzden ucuz olacağını sanmıyorum. Piyasaya bakacak ilk partiyi uygun verecekler tabi oda sınırlı sayıda, muhtemelen 14.5-15 gibi. Satarsa hooop 2.partide zam.

Motosikleti
    valla bız burdan dogmamıs cocuga don bıcıyoruz bence yapmıyalım gelsın bakalım ne olacak sonucta bu araclar gelıcek ve bı fıyata satılacak fıyatları uygun tutmazlarsa satamazlar pulsar 200 ns ılk geldıgındekı gıbı bır fıyat polıtıkası uygulamaları lazım yoksa mıllet gıder ktm alır bu kadar basıt...
    KoreliVlog bunu beğendi.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    geçen sene hindistan'da fuara çıkmış bu modellerin henüz hindistan'da bile satışı yok.bize ne zaman gelir allah bilir artık.
    ben de bi kaç teknik özellikten bahsedeyim o zaman.malum altmotor ktm390'dan devşirme.onun kadar hafif ve seri olacağı şüpheli.40 küsür beygir var.led arka stop,opsiyon abs,alçak sele,110/70/17 ön lastik,150/60/17 arka lastik ebatları.digital gösterge vs..
    merak eden arkadaşlar aşağıdaki linklerden detaylara bakabilir.ben 4-5 ay önce bütün yabancı kaynakları neredeyse hatim ettim.400ss modeli tamamlanmış bir model ve satışa hazır.400cs ise hala arge aşamasında.bajaj yetkilisinin youtube konuşmasını dinledim hindistan fuarında ki.kısaca dediği şu idi.400ss modelini 2014 aralık ayında piyasaya süreceğiz,400cs modelini ise 2015'te satışa sunacağız.daha sonra yüksek hacimli model projemiz var onları piyasaya sürmeyi pilanlıyoruz.'demişti.gel gör ki hiç bir 400cc'lik bajaj modelleri satışa sunulmadı,hindistan dahil.ben şahsen artık 2017 den önce 400cs'nin piyasaya sürüleceğine ihtimal vermiyorum Türkiye'de.umarım yanılır ve uygun fiyata alırız bu modelleri.400cs'nin potansiyel müşterisiyim hali hazırda.

http://www.motoroids.com/news/closer...lained-images/

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler