Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vespa PRIMAVERA 150 3V i.e. Hakkında Bilgi, Yorum, Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar abilerim, kardeşlerim. Benim daha öncedende hevesim olan fakat bilgi edinemediğim bir motor bugün kafama takıldı. Vespa Primavera. Bana bu motor hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar var mıdır acaba? Bilgiden kastım, bilinmesi gerekenler. Duyduklarınızı, deneyimlerinizi veya bilginizi paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden okuyan herkese teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Honda PCX'in yanında çok güvensiz geliyor bu motor, nedenini bilmiyorum ama tarz meselesi tabii. Bence Türkiye yollarına uygun bir scooter değil. Ama, semtin ara sokaklarından çıkmayacağım diyorsanız düşünülebilir. Ancak bence yine de gereksiz pahalı bir motor. Ben olsam buna benzer Yamaha Delight alırdım.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/138052-2014-vespa-primavera-akrapovic.html

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    vespaya binmeyen japon scooterlarını kaliteli sanır.küçük scooterda maddi durumu olupta vespa almayanın aklını karışlarım

hadi gene anlamadınız o zaman güncel bir örnekle anlatayım .ıphone 6 plus aldın diyelim o paraya bu özellik mi alınır teknoloji satın alıyorsun bu neyin kafası diyenler çıkabilir ama nasıl çatur cutur satıyor ? 8 megapiksel 1 gb ram ,arttırılamayan hafıza ,bir mp3 bile aktarama başka platforma ve gel sen birsürü android amiral gemilerinden bile daha çok sat .e demekki bu iş boyle değilmiş hocam

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Merhabalar, geçtiğimiz cumartesi günü ben de kahverengi bir Vespa Primavera aldım. Korlas'tan sağolsunlar güzel de bir indirim yaptılar. Plaka yarın çıkıyor ama hevesten sevk irsaliyesiyle yollara çıktım bile. Bugün 5. gün ve 350 km'yi devirdim. Çok keyifli bir scooter, kullanması çok zevkli. Trafikten yırtmak için ideal. Bu arada evim Beykoz'da işim Gayrettepe'de ve her gün 2. köprü yolunu kullanıyorum. Buna ragmen 150lik bir vespa oldukça yeterli bence. Bütçesine uygun olan herkese şiddetle tavsiye ederim. İleriki günlerde detaylı görüşlerimi de yazmaya çalışacağım.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok pahalı bir marka,
    Vespa 946 modeli 125cc lik ve fiyatı 30.000 TL den fazla

Hayırlı olsun bu arada arkadaşım, güle güle güzel günlerde kazasız belasız kullanırsın inşallah,,,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)