Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sym Hd 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

HD 200 i EVO

TEKNİK ÖZELLİKLER
    MOTOR TİPİ Enjeksiyonlu, Seramik tek silindirli, 4 Zamanlı
    SİLİNDİR HACMİ 171,2 cc
    ATEŞLEME Elektronik CDI
    ÇALIŞTIRMA Elektronik Marşlı
    SOĞUTMA Sıvı soğutmalı
    MAX. GÜÇ 7500 dd 11,5 kW / 15,6 HP
    MAX. HIZ 108 Km /H
    VİTES Otomatik C.V.T.
    BOYUTLAR (exbxy) mm. 2062x705x1165
    AĞIRLIK 136 Kg.
    YAKIT DEPOSU 12 Lt. ± 0,3 Lt.
    FRENLER Ön: Disk Arka: Kampana/Disk
    LASTİK ÖLÇÜLERİ Ön: 100 / 80 - 16 Arka: 120 / 80 - 16
    AKÜ 12 V 9 Ah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    High End Motors rumuzlu arkadaşla temasa geçersen sana teknik konularda da yardım eder. motor bence uygun ve iyi bir motor.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

Teşekkürler, raven...

adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    ayrıca ayrıntılı bilgiyi "motosiklet modellerinde" sym bilgi paylaşımında bulabilirsin arkadaşım
    Virüs bulaştı bi kere.. Yapacak bişi yok tek çare 2 teker...

Doubt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arastırıyorum yaza alacagım
    arkadasım ben joyrıde ile hd 200 ü cok arastırdım fuardada bindim baktım soyle sagına soluna paran varsa joyrıde tabı ama hd 200 süper motor bırkere scooter ama chooper kadar dengeli cünki nerede ise race tekeri koymuslar motora . ayrıca motoru joyrıde ile aynı ve joyrıdeden herkes memnun arızasız bır motormus. 16 beygır performanslıda gıdersın. max scooter dan bıraz ufak sele genıs. ama bakarsan kymco people 200 var bıraz daha ucuz. ama bence hd 200 daha basarılı.insallah yardımcı olmusumdur.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı Doubt adlı üyeden alıntı
    bırkere scooter ama chooper kadar dengeli cünki nerede ise race tekeri koymuslar motora .
    Doubt kardeşim çok iyi tarif etmişsin ama bide araya enduro ve touring ile ilgili bağlantılarda koysaydın daha iyi olabilirdi.

Mesala :

bırkere scooter ama chooper kadar dengeli cünki nerede ise race tekeri koymuslar motora, oturuş pozisyonu da enduroya benziyor. Al bu motoru touring gibi uzun yola git .
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

gladiator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD200
    Selam,

Bende HD200 var ve gayet memnunum.Performansı da umduğumdan ve beklentilerimi karşılayacak kadar iyi.Barboros bulvarından 2 kişi tam gaz değildi 90 ile çıktım,ki daha rodajda.Onun için çok sıkıştırmak istemedim.Ben motorumu High End Motors'dan aldım.Her konuda çok yardımcı oluyorlar .

Tavsiye ederim.

tahamesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Grand Dink 150
    kymco grand dink 150 almanı tavsiye ederim... sym nin parça sıkıntısı var... bende kymco var 150 lik muhteşem bir makine tavsiye ederim... rodajı bitti ve tek kişi düz yol 130 km gördüm...
    Bayrakları Bayrak yapan üzerindeki KANDIR, Toprak; uğrunda ölen varsa VATANDIR...
    Allah hepimizi 4 tekerlekli canavarlardan korusun... A Rh+

Motosikleti
    kanuni tigrina 100
    sym hd 200 oldukça güzel bi scooter. ilk defa motor kullanacak birisi için belki biraz seri kalabilir,ama daha önce scooter kullandıysan bence çok güzel bi seçim(((sym hd 200)))..

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Alıntı volkan1918 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym hd 200 oldukça güzel bi scooter. ilk defa motor kullanacak birisi için belki biraz seri kalabilir,ama daha önce scooter kullandıysan bence çok güzel bi seçim(((sym hd 200)))..
    Almıştır herhalde şimdiye kadar sym sini 23-05-2006, 18:30 PM yaklaşık 1.5 sene olmuş.

TOPİC HORTLATMAYALIM HORTLATANLARI KORUYALIM...

işte sym hd 200 ün dayanıklılığı

Amerikada Patrick OWENS isimli bir sürücü , "2008 coast-to-coast scooter race " isimli yarışmayı SYM HD 200 ü ile kazandı. Bu yarış yaklaşık 5000km ve 10 gün sürüyor , yarışta Vespa GTS ve GT200, Piaggio MP3 gibi üst düzey scooterlar da varmış , SYM tüm yol boyunca hiç motor sorunları ile karşılaşmamış diğerlerine nazaran. Bunun nedeni tabiki de dayanıklılığını seramik silindir ine borçlu olması.

yazının orjinali için : https://www.ngales.com/news_info.asp?id=28

http://sf-moto.ebizautos.com/detail-...n-3373125.html

[img=http://img25.imageshack.us/img25/803/20081017090655img1.jpg]

Bu yazıyı geçen gün Sym kullanıcıları konusunda okumuştum böyle bir konu açmayı unutmuşum teşekkürler.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sym gerçektende çok sağlam ürünleri olan bir marka...zamanında alp tunay demişti bana hadi len ordan demiştim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    transalp yavrusu
    vespayıda sağlam bilirdik ama değilmiş.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ooo iyimişte artık sym kullanıcılarının eline büyük bir koz geçti.Vespaya şöyle bir külücük atarlar.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

işte dayanıklılık böyle test edilir.5000 km tam gazla gitmek her baba yiğidin harcı degil

Motosikleti
    Kanuni Zebra 90
    sym lerin kaliteli marka olduğunu biliyodumda vespa ve piaggio da kendini kanıtlamış markalar bizim abide vardı yaklaşık 5 seneden beri kullanıyordu sym marka scooter ama modelini bilmiyorum arıza çıkardığınıda hatırlamoyrum bi kaç ufak arızadan başka

Alıntı devil_driver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym lerin kaliteli marka olduğunu biliyodumda vespa ve piaggio da kendini kanıtlamış markalar bizim abide vardı yaklaşık 5 seneden beri kullanıyordu sym marka scooter ama modelini bilmiyorum arıza çıkardığınıda hatırlamoyrum bi kaç ufak arızadan başka
    ff
    UZUN YOLDA KASK KULLANMAYI İHMAL ETMEYİN

M-ottoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bel fıtığı sebebiye motora uzunca bir süre ara vermek zorunda olduğum için motorlarımı sattım ama SYM 150-200 cc arası sınıfın en iyi,en dayanıklı ve en rahat makinasıdır Kararsız kalanlara şiddetle öneririm...
    Bilelim ki, milli benliğini bilmeyen milletler, başka milletlere yem olurlar! M. KEMAL ATATÜRK

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte dayanıklılık böyle test edilir.5000 km tam gazla gitmek her baba yiğidin harcı degil
    aynen ya 5000 km hiç durmadanmı gittiler acaba? sym gerçekten saglam motor yapıyo seramik fln demişler merak ettim iyice

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    herşey iyi güzelde bu marka takıntısı ve SYM KYMCO gibi kaliteli malın kendi kendini sokakta tanıtması olumsuz bir detay...yani SYM diyorsun adam bilmez...sen bilirsin alırsın belki umrunda olmaz ama ACTIVA dan başka scooter bilmeyen bir piyasa var diyebilirim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler