Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Sym Hd 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sym Hd 200 Evo
    Bende hd 200 evo modeli var ve kurye işi yapıyorum, günlük ortalama 250-300 km arası yol katediyorum.
    2,5 sene içinde 130 bin km den fazla yol katettim ama kullanıcı hatası yüzünden 3 kere makinayı sıfırladım.

Benzin deposu tamamen boş iken, motor sağ tarafa doğru hafiften yatırılırsa 8.45 lt alıyor, ibresinde ki kırmızı çizgiden sonra ise (kullanıma bağlı olarak)40 km ye yakın yol katedilebiliyor, bir depo ile 80-90 km arası gidilirse 270 km yol yapılabiliyor.
    Bir depo ile en fazla ne kadar km yapar diye sadece bir kereye mahsus test yapmıştım, tam dolu depo ile çoğu uzun yol olmak üzere ve 80 km üstüne çıkmadan maksimum 304 km yol yaptım.
    Tamamen dip gazda gidildiği sürece(Çerkezköy'e gidiş-dönüş olarak denemiştim) 197 km de benzin bitti.
    "Evo" modeli euro 3 standartlarında üretildiği için 97 oktan benzin kullanmasında sıkıntı olmuyor.

Benzin konusunda bu kadar bilgide benden olsun
    Asla Kimselerin Umudunu Kırma, Belki Sahip Olduğu Tek Şey O dur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR 125 Esd 2012
    şu motorun düz yol performansını geçelim lütfen iyi viraja girdiği ya da şehir içinde kıvrak olduğunu düşünen var mı?

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Selam talhaturhan;
    oncelikle sunu soyleyebilirim virajli yollarda duz yola gore cok basarili, bir scooter ile motosiklet gibi virajlarda yatabiliyosun,cunku lastikleri 16" ve bu da virajlarda guzel bir sekilde yatmani sagliyo,viraj cikislarinda ise motor cok guzel topluyo kendini, ayrica sehir icinde cok kivrak, cok dengeli, kullanimi cok pratik, ben motorumu nisan 2011 de daytona motor ist'dan 0 km aldim ve su an 24.000 km'yi gecti, uzun yol cok yaptim ( istanbul-bozcaada, bozcaada - izmir, izmir - istanbul, istanbul - bodrum vs.. ) motor gercekten hacmine gore cok basarili ve de peryodik bakim ( yag degisimi vs. ) harici bir masrafi yok!

Sadece uzerindeki orjinal lastikleri Duro diye bir markaydi ve bana cok vasat geldi bende daha sonra Michelin city grip marka on ve arka lastik taktirdim, suan gercekten cok memnunum.

SAYGILARIMLA

notdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı NecatMurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam talhaturhan;
    oncelikle sunu soyleyebilirim virajli yollarda duz yola gore cok basarili, bir scooter ile motosiklet gibi virajlarda yatabiliyosun,cunku lastikleri 16" ve bu da virajlarda guzel bir sekilde yatmani sagliyo,viraj cikislarinda ise motor cok guzel topluyo kendini, ayrica sehir icinde cok kivrak, cok dengeli, kullanimi cok pratik, ben motorumu nisan 2011 de daytona motor ist'dan 0 km aldim ve su an 24.000 km'yi gecti, uzun yol cok yaptim ( istanbul-bozcaada, bozcaada - izmir, izmir - istanbul, istanbul - bodrum vs.. ) motor gercekten hacmine gore cok basarili ve de peryodik bakim ( yag degisimi vs. ) harici bir masrafi yok!

Sadece uzerindeki orjinal lastikleri Duro diye bir markaydi ve bana cok vasat geldi bende daha sonra Michelin city grip marka on ve arka lastik taktirdim, suan gercekten cok memnunum.

SAYGILARIMLA
    Merhba konuda bazi arkadaslr hem on hem arka frenlerin disk oldugu yazilmis ama symin web sitesinde on disk arka fren yazmislar hangisi dogru?

belli bi yıldan sonra arka frende disk hararet sorunu yasayan varmı fan surekli acık acaba bi bendemi

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st vs Sym gts 250 i evo
    tayfun 41 fanın sürekli açık olması normal değil çünkü fan belirli bi ısıdan sonra devreye girer diye biliyorum bi göster bence servise

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:04 ----------

ben bir yıl eski kasayı kullandım durmaksızın 400 km ye yakın yol gittim fanı hiç açmadı

servis elektrik aksamıyla ilgilidir dedi cunku farları kapatınca hararet gostergesi hızlı bi seklde dusuyo bunun bi zararı olmaz dedi bende pek umursamadım

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu SYM HD200'ü yıllardır yüksek fiyat politikası vurdu.

Taiwan mali rekabtçi fiyatlarla hondoya yamahaya kan kustursun gloabal piyasada. Bizde italyan PS150'den pahalı, Scarebeo 200 den pahalı.

Her zaman böyle oldu.

İşe yarar mal mundar oldu

kayışını kac binde degiştrmek gerekir fiyatları nasıl yakın zamanda değişen oldumu

2010 modelini kullanıyorum
    kalkıştaki titreşim hariç muhteşem scooter
    yokuş performansı süper
    yakıt 100 kmde 2.85 ile 4.30 litre arasında tamaen kullanıma bağlı ortalama 3.40 litre
    max hız düz yol 120km
    kayışı 30.000 kmde değişti
    yağ 1.500 km de değişiyor

Arkadaşlar bagajı hakkında yorum yapabilirmisiniz neler alıyor kask zincir...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler