Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Hero Hunk Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı herohunk67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acemi 27 ezbere konusma arastir sonra cevap ver. Hondanin motorlarini zaten heronun muhendisleri yapiyordu. Honda heronun ortakligini da benden duydun ogrendin. Hero hondadan ayrildi honda simdi uretimi verdi cinlere.. 2016 dan sonraki modelleri.. Bajaj da heronun bunuda bilin.. Hero bu piyasayi sallayacak. Hero honda karsilastirmasina gelince cbf 150 ile hunk 150 den bahsettim. Hero da yakin zamanda 500-600-1000 cc yi surer piyasaya 2 sene gecmez.
    Arkadaslar binin gorun test edin kendiniz karar verin.
    "Yav he he" butonu lazım foruma. 600-1000 cc ve Hero. Çok ayrı dünyalar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi 27 ezbere konusma arastir sonra cevap ver. Hondanin motorlarini zaten heronun muhendisleri yapiyordu. Honda heronun ortakligini da benden duydun ogrendin. Hero hondadan ayrildi honda simdi uretimi verdi cinlere.. 2016 dan sonraki modelleri.. Bajaj da heronun bunuda bilin.. Hero bu piyasayi sallayacak. Hero honda karsilastirmasina gelince cbf 150 ile hunk 150 den bahsettim. Hero da yakin zamanda 500-600-1000 cc yi surer piyasaya 2 sene gecmez.
    Öncelikle ezbere konuşma ne demek. Lafını sözünü bil öyle yaz. Ben bilmediğim araştırmadiğim bir kelime yazmam. Hero nun honda nın tarihini de gayet iyi bilirim. Hero ile hondanın ayrılma protokolünü ben yazdım. Senden öğrendiğim tek bir harf bile yoktur. Kendini bu kadar kasma rahat ol. Hem bu yorumları neden yaptın, bunu da anlamış değilim. Ben ne demişim, sen ne anlamışsın?
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

El7is - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım. Yenisini arıyorum.
    @herohunk67 Aynı şeyi savunuyorsunuz.
    acemi27 bunu beğendi.
    http://opensproject.blogspot.com.tr

Hunk paket isine iy giderde uzun yola gidermi iki kisi ile yoksa karizmami alayim ardslr son gunlerim ikisi arasinda karar kilcam bilgi verirseniz sevinirim

Listeme giren bir model inşallah canlanır burası

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Madde madde yazayım :

1) Honda'nın motorlarını Hero mühendisleri yapmıyordu. Koskoca Honda'nın Hero'ya motor tasarlatmaya ihtiyacı yok. Honda'nın isterse nasıl motor yapabileceğini sıfır titreşimli CBF 150 zaten gösteriyor ve bu motor 2007'de piyasaya sürüldü. Honda yıllardır Hero ile ortaklaşa, Hindistan pazarı için ufak hacimli motor üretiyordu. Şimdi ise Hero, ortaklık ayrıldıktan sonra elindeki motorlarla yoluna devam ediyor. Motorları CBF 150 temelli ama balansörleri azaltılmış, güçleri de arttırılmış. Hintliler balansöre bakmadıklarından ve 40 km hızla motor kullandıklarından dolayı titreşimden de şikayet etmiyorlar. Hero henüz Honda'dan aldığı mirasın üzerine daha bir tane tuğla koymuş değil. Karizma serileri eski ve geri kalmış Honda CRF 230 motorlarını sadece enjeksiyon ilavaesiyle kullanıyorlar. Ancak önümüzdeki sene yeni ve tamamen Hero tarafından tasarlanmış aşağıda linklerini verdiğim bir iki model gelecek. Bunlarda titreşim vs de olmayacaktır diye umuyorum çünkü güçleri normal seviyede...

https://www.indiacarnews.com/news/he...-images-11594/

https://www.indiacarnews.com/news/he...eatures-11812/

2) Honda'nın motorlarını kimin ürettiğinin önemi yoktur. Üretici kağıtta yazanı üretir, Honda da kontrolü elinde tutar. CBF 150 Japonya'da da üretilse aynı motor olacak ama fiyatı pahalı olacaktı.

3) Bajaj'ın Hero'nun olduğu tam uydurma bilgi olmuş. Birbiriyle alakası olmayan iki firma. Bajaj'ın kurucusunun soyadı Bajaj, Hero ile hiçbir bağlantısı yok.

4) Büyük cc mevzusuna gelirsem, Hero bu modelleri yıllardır üretiyor. Ben en az beş yıldır bunları biliyorum, artık gerisini siz düşünün. Dolayısıyla Hero'nun büyük cc motor üretmesine şu anda imkan ve ihtimal yok. Onlar önce yukarıda yazdıklarıma bir başlasınlar gerisine sonra bakarız. Şu anda üç Hint firması arasında en geride olanı Hero'dur. Hero'da RTR200 ve NS200 ayarında motor henüz yok. Ayrıca Bajaj'ın KTM ile, TVS'nin de BMW ile kurduğu bağlantının bir benzerini Hero Buell ile kurdu ama Buell firması KTM ve BMW'nin yanında çok küçük bir firma. Benim düşüncem, BMW TVS'yi uçuracaktır. Keza Bajaj da KTM ile hızla yükselecektir. Bajaj için tek sorun KTM'nin kendi serilerinde bile kasten çözmediği titreşim problemidir. İstese düzeltir tabi ama strajileri böyle olduğundan yapmıyorlar.
    potasyum bunu beğendi.

Motosikleti
    HERO HUNK
    Bahçelievler Cengiz Motor' da Yeni Renkleriyle Hero Hunk lar önümüzde ki hafta içi geliyor.. En iyi kampayali satislari cengiz motordan alabilirsiniz. Mukemmel ve sattigi malin arkasinda duran servisiyle mutevazi on numara bir bayi arkadaslar. Ben motorumu ondan aldim cokta memnunum. Tavsiye ediyorum. Musteri memnuniyeti önemlidir unutmayin !!

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

Bahçelievler Cengiz Motor' da Yeni Renkleriyle Hero Hunk lar önümüzde ki hafta içi geliyor.. En iyi kampayali satislari cengiz motordan alabilirsiniz. Mukemmel ve sattigi malin arkasinda duran servisiyle mutevazi on numara bir bayi arkadaslar. Ben motorumu ondan aldim cokta memnunum. Tavsiye ediyorum. Musteri memnuniyeti önemlidir unutmayin !!

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yukarıdaki yoruma katılıyorum...

Cengiz motorun sahibi müşteriye çok saygılı, ilgili bi beyfendi

Motosikleti
    HERO HUNK
    Bahçelievler Cengiz Motor farkiyla Yetkili Cengiz Abimize mutevaziligi ve ilgi alakasindan dolayi müşteriler olarak teşekkür ediyoruz.

Motosikleti
    Hero Hunk
    Ben yukarıdaki iki yoruma pek katılmıyorum. Bu kadar aleni reklam yapılmaz. Detaya fazla girmicem sonra iş servis savaşlarına dönmesin. Bende Alibeyköy Bebek Motorla ve B.çekmece Pusula Motoru tavsiye ederim.

Motosikleti
    -
    Dun bayide glamour thriller ve hunka baktim hunk hosuma gitti fakat A1 ile surebiliyorsum denildi fakat burda cc mi kw belirleyici esas sonra trafikte motoru baglatmayalim. Ben A1 ile hangi hero modelini kullanabilirim.

Motosikleti
    -
    Alıntı baturs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yukarıdaki iki yoruma pek katılmıyorum. Bu kadar aleni reklam yapılmaz. Detaya fazla girmicem sonra iş servis savaşlarına dönmesin. Bende Alibeyköy Bebek Motorla ve B.çekmece Pusula Motoru tavsiye ederim.
    +1 pusula motor çok iyi benım hero alma sebeplerımden bırıdır pusula motor

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    bu kadar işkembeden sallayanı da ilk defa görüyorum.
    kazım kazım ve Seko bunu beğendiler.
    Eğleniyor muyuz?

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    İstanbulda test sürüşü imkanı nerede var? Bilen? Duyan?

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

Burda insanları yanıltmayın. Geçen aradım, ilandaki hunk için bilgi istiyorum dedim: "Of, ıhm yav sana ne diyim orda yazıyor her şey." dedi. Kendini tüccar sanan zaat, 'bilgi için arayınız' neden yazıyorsun? Neyse ben de "Tamam işte, kampanya hakkında bilgi alacağım, yazanı biliyorum." dedim. O da "Yav kardeşim ne yazıyorsa o müşterim var." vb. diye gereksiz cümleler kurdu. Ben de "Sen arayan her müşterine böyle mi davranıyorsun, senle ticaret mi yapılır." deyip kapadım telefonu.
    Anlatılanlar birkaç harf değişiklikle böyle. Ben şahsen o şahıstan MAL almam. Yukarıdaki yazıları da kendi yazmıştır.
    AurorAbeam bunu beğendi.

Motosikleti
    HERO HUNK
    Arkadaşlar Üsküdar kısıtlı daki hero servisini tavsiye ederim. Mutlaka uğrayın. Mükemmel bir usta ile karsilasacaksiniz. İlgi ve alakası çok güzel.

Arkadaşlar bu Motoru kullanan yokmu? Performans ve yakıt hakkında bilgi verebilecek yokmu. Bajaj Pulsar 150ns ile bunun arasında seçim yapamadım.Mersinde test etme şansım olmadı. 150ns test ettim. birde bunun hakkında bilgi edinebilsem karar vermem kolaylaşacak ama bu forum muhalesef bu konuda yetersiz.

Motosikleti
    -
    Alıntı suat-33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu Motoru kullanan yokmu? Performans ve yakıt hakkında bilgi verebilecek yokmu. Bajaj Pulsar 150ns ile bunun arasında seçim yapamadım.Mersinde test etme şansım olmadı. 150ns test ettim. birde bunun hakkında bilgi edinebilsem karar vermem kolaylaşacak ama bu forum muhalesef bu konuda yetersiz.

HUNK +1

Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı stevejones adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HUNK +1
    Arkadaslar Size ilk uzun yolculuğum olan İstanbul güneşliden zonguldak devrek ilçesine olan yolculuğumda motosikletimin yağını Castrol magmatec 10-40 yağ değişimi yaparak 450 km lik yolculuguma başladım. istanbuldan sabah saat 9 da çıktım yolà .. köprüden geçer geçmez yağmura yakalandım. Hız 80-90 arası takı Sakarya'ya kadar yağmurlu bir havada ilerledim. Sırılsıklam islandim ve Sakarya'da ilk molami verdim. Hendek bolu Mengen üzerinden zonguldak devrek ilçesi saat 16:30 da evime giriş yaptım.

1. Yağmurlu bir yolculuğunda lastik performansı %100 diyebilirim. Hicbirsekilde tehlikeli bir durum yaşatmadi bana. Yanlız bişeyi fark ettim. Lastikler isininca yol tutuşu daha güzel oluyor.
    2. Güneşli de depoyu Shelden fulledim. Memleketim Devrek ilçesinde ki shelde tekrar fulledim ve 40 TL lik benzin harcamış.
    3. Uzun yoldaki sürüş konforu mükemmel ötesi hiç yorulmadım ve okadarda zevk aldım.
    4. Hız 117 km ile yolun cogunu bu hızla tamamladım ve titreşim hiç yok. Ama daha fazla hıza ulaşamadım. Son gazda denedim maksimum 117 yi gördüm.

Üstün performans ve az yakıt emniyetli sürüş keyfi ile ve yol tutuşu yla hero hunk bir dahı bu 150 cc serisinde üzerine motorsiklet tanımam. İYİKİ ALMIŞIM İYİKİ VARSIN HERO HUNK

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Normalde reklam amaçlı yazılara cevap vermeyi sevmiyorum ama insanları uyarmak için yazayım dedim. Motosiklete Castrol Magnatec koyulmaz. Ben koydum bir şey olmadı falan demeyin, koyulmaz.

İkincisi de o motorda titreşim var. Var ama çok rahatsız edici değil.

Üçüncüsü de bazı arkadaşların inanmak istedikleri şekilde, motosikletin rodajı 1000 km'den önce bitmez. Rodajı bitmemiş motorla da 117 km hızla gidilmez.
    Wizard_58 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)