Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829

Hero Hunk Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar hunk alt sakal takmak istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbrcicocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Hunk 150
    Arkadaşlar yedek parça temin ettiğiniz internet sitesi var mı?

Motosikleti
    kuba blueberry
    Arkadaşlar bu motor için 2021 yılında parça sıkıntısı yaşandığı doğru mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Wizard_58 bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba blueberry
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani yalan mı? Sanırım siz bir Hunk kullanıcısısınız. 50cc scooterımı satıp üzerine para ekleyip bir hunk almak istiyorum. Yeşil rengi çok hoşuma gidiyor ama önceki mesajları okuduğumda biri link falan atmış bizler parça bulamıyoruz falan yazmışlar. Motor ehliyetine bile daha yazılmadım :D Motor çok hoşuma gidiyor alıp sonra ehliyet alırım diyorum :D RKS Cityblade alacaktım aslında pcx'e benziyor diye ama kullananlar bile sakın alma yedek parçası yok falan dediler soğudum bir korktum. Haftanın 5 günü 104km yol yapacağım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Wizard_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani yalan mı? Sanırım siz bir Hunk kullanıcısısınız. 50cc scooterımı satıp üzerine para ekleyip bir hunk almak istiyorum. Yeşil rengi çok hoşuma gidiyor ama önceki mesajları okuduğumda biri link falan atmış bizler parça bulamıyoruz falan yazmışlar. Motor ehliyetine bile daha yazılmadım :D Motor çok hoşuma gidiyor alıp sonra ehliyet alırım diyorum :D RKS Cityblade alacaktım aslında pcx'e benziyor diye ama kullananlar bile sakın alma yedek parçası yok falan dediler soğudum bir korktum. Haftanın 5 günü 104km yol yapacağım.
    Önder motoru arayıp, yedek parça sıkıntısının olup olmadığını ve bu motoru almak istediğinizi belirtin isterseniz, orası Hero'nun en yetkili bayisi. Aklınıza takılan soruları cevaplayacaklardır.

Görüntüsünden ziyade servislerle, tamirle uğraşmayayım, yağını, benzinini koyup yoluma bakayım diyenler için Hunk gayet uygun bir motor.

Yalnız titreşimli bir alet, ona göre düşünün bence. Şahsen benim umrumda değil..

Motosikleti
    kuba blueberry
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önder motoru arayıp, yedek parça sıkıntısının olup olmadığını ve bu motoru almak istediğinizi belirtin isterseniz, orası Hero'nun en yetkili bayisi. Aklınıza takılan soruları cevaplayacaklardır.

Görüntüsünden ziyade servislerle, tamirle uğraşmayayım, yağını, benzinini koyup yoluma bakayım diyenler için Hunk gayet uygun bir motor.

Yalnız titreşimli bir alet, ona göre düşünün bence. Şahsen benim umrumda değil..
    Yav herkes titreşimdem bahsediyor ama çok zorluyor mu insanı? Hunk ile istanbuldan çıkıp oraya buraya gidiyor milley bence bende şehir içinde kullanabilirim :D İlk vitesli motorum olacak benim 50cc (80cc yaptırdım) bir blueberryim var. 100 km hızı geçeceğimi sanmıyorum. Geçen yanımda bir karizma vardı sahibiyle muhabbet ettik. Rölantide aracın gidonunu bile tutmak zordu baya titriyordu ama hunk 150 o 250cc... Hangi rengi var sizde? Renkleri çok güzel :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yav herkes titreşimdem bahsediyor ama çok zorluyor mu insanı? Hunk ile istanbuldan çıkıp oraya buraya gidiyor milley bence bende şehir içinde kullanabilirim :D İlk vitesli motorum olacak benim 50cc (80cc yaptırdım) bir blueberryim var. 100 km hızı geçeceğimi sanmıyorum. Geçen yanımda bir karizma vardı sahibiyle muhabbet ettik. Rölantide aracın gidonunu bile tutmak zordu baya titriyordu ama hunk 150 o 250cc... Hangi rengi var sizde? Renkleri çok güzel :D
    Evet renkleri çok güzel, siyah rengi simli, güneşte ışıl ışıl bende beyaz rengi var, guzelce yıkadığım zaman çok tatlı oluyor kerata

Titreşime gelecek olursak, ben İstanbul-Ankara yaptım bu motorla eşimle birlikte valiz vs yükledik... Yani evet dediğiniz gibi giden gidiyor, bu size bağlı, yani herkesin konfor anlayışı farklı

Özellikle artçı pegleri ve artçının oturduğu kısım, yani kısaca motorun kuyruk kısmı rahatsız edici şekilde titriyor. Ama biz iki kişi hiç rahatsız olmadık neden? çünkü yolda olmanın tadını çıkarıyorduk

Sele için konfor sele pedleri var 100-150tl civarı ondan alabilirsiniz.

Yaklaşık 18 bin km dir kullanıyorum. Titreşim aklıma bile gelmiyor kullanırken, alışıyosun bir süre sonra.

Ama takıntılı biriysen olmaz, aldığına pişman olursun hocam
    Wizard_58 bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba blueberry
    Sağol hocam teşekkür ederim :D üsküdardan avcılara 50km gideceğim köprüden falan geçeceğim ondan sonra akşama doğru aynı yolu geri döneceğim. Konfor sele pedlerinden alabilirim. Yeşil olanlarıda benim çok hoşuma gidiyor :D Beyaz bir kere gördüm sadece önünde mavi stcikerı vardı ama buz mavisi güzeldi :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sağol hocam teşekkür ederim :D üsküdardan avcılara 50km gideceğim köprüden falan geçeceğim ondan sonra akşama doğru aynı yolu geri döneceğim. Konfor sele pedlerinden alabilirim. Yeşil olanlarıda benim çok hoşuma gidiyor :D Beyaz bir kere gördüm sadece önünde mavi stcikerı vardı ama buz mavisi güzeldi :D
    Rica ederim.
    Ben hunku eski iş arkadaşlarımın tavsiyesi ile aldım.
    Arkadaşlarımın birinde yeşil, birinde siyah var, bende beyazını alayım dedim.

Gönlünüzce olsun.
    Wizard_58 bunu beğendi.

Yedek parça sorunu

Arkadaslar hero hunk 150 beyaz on camurluk bulamiyorum.bu motorun yan karenajlari da yok galiba nasil temin ederiz fikri olan yok mu

Hero hunk sinyal

Arkadaslar kucuk bi yan yatirma sonucu sol on sinyal cami kirildi. Sinyal calisiyor. Bisey uydurabilir miyiz yoksa komple mi degisecek

Yayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jl 150 , cbf 150 er -5 ve aprilia pegaso.
    Hero markası bence çok iyi .
    Kullanırken honda nin dokunuşlarını hissedersiniz.

cbrcicocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Hunk 150

Hero Hunk 150

Hero Hunk 150 için bir yedek parça sitesi buldum arkadaşlar alışveriş yaptım, orijinal ve uygun fiyatlıydı 4-5 ay önce alışveriş yapmıştım. yedekparcatalep.com olması lazım, belki işinize yarar iyi günler..

REKLAM ALANI
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)