Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Hero Hunk Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda fizy,honda pcx150,hero hunk
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar tripmetre Hunkda 100 metreyi de 0.1 olarak mi gosteriyor. Dijital ekran nasil yorumlayabilecek varmi.
    bildiğim kadarıyla yeni model hemen hemen tüm motorlarda tripmetre 100 metreyi 0.1 olarak gösteriyor.hunkun tripmetresini incelemedim ama yüzde 99 aynıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Hunk
    Lastik ebadini degistiricem. 120/70/18 olarak. Araştırıyorum şuan

Motosikleti
    Alıntı kgunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik ebadini degistiricem. 120/70/18 olarak. Araştırıyorum şuan
    Biraz araştırınca michelin pilot aktiv modelini buldum.fiyati 450 tl imiş.110 90 18 ve 120 90 18 ebatlarda lastikleri varmış.ama tek bir lastiğe 450 tl bana fazla geldi.

kgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Hunk
    O ebatlar olmaz zaten yanak payi cok fazla. Bulduklarin endro motosikletlerin on lastigi muhtemelen

Motosikleti
    Alıntı kgunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ebatlar olmaz zaten yanak payi cok fazla. Bulduklarin endro motosikletlerin on lastigi muhtemelen
    Yok yahu benim buldugum touring arka lastik hunkun arka lastik ebatı internet sitesinde 100/90/18 yaziyor ama kullanma kitapçığında 110/90/18 yaziyor.110 olduktan sonra 120/90/18 de olur diye dusunuyorum

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Arkadaslar siyah bir hunk alarak araniza katildim. Birkac sorum olacak yokusta motosikletinizi nasil park ediyorsunuz. Daha once mondial vardi ve yokusta zink diye park edebiliyordum geri geri kacirmiyordu. Bunda kacirma var debriyaj ayarindan olabilir mi yada hicbirimiz park edemiyor muyuz.

Motosikleti
    Arkadaslar siyah bir hunk alarak araniza katildim. Birkac sorum olacak yokusta motosikletinizi nasil park ediyorsunuz. Daha once mondial vardi ve yokusta zink diye park edebiliyordum geri geri kacirmiyordu. Bunda kacirma var debriyaj ayarindan olabilir mi yada hicbirimiz park edemiyor muyuz.
    Oncelikle hayirli olsun.viteste olmasina rağmen geri geri mi kaciyor?benim motorda hic olmadi.dediğin gibi debriyaj ayarindandir ama debriyaj ayarindan olsa sürüş esnasinda vites değiştirme işlemlerinde sana zorluk cikartmasi gerek.motoru surerken vites degisikliklerinde ekstra bir durum farkettin mi?eger sorun yok diyosan debriyaj ayarinda sorun yoktur.park ettigin yer dik bir yokuşsa ve zemin kaygansa geri kacabilir.malum lastikler de pek iyi degil zaten.baska da aklima bir sey gelmedi 🤔

Motosikleti
    Daha onceki mondail drift motosikleti park edebildigim yokusa hunku birakamadim zorttt zortt diye diye geri kacti. Bende guvenemedim yan ayaklikta oraya birakmaya sokagin basina asagiya indim.

Motosikleti
    Viteste olmasına rağmen geri kaçıyosa demek ki hunkun ağırlık merkezi epey arkada olsa gerek.mondial driftin ağırlık merkezi orta ya da ön taraftadır diye düşünüyorum.tabi benimkisi sadece tahmin.debriyaj ayarında sorun olsa sürüşü etkiler ve zaten farkedersin.

Motosikleti
    Hero Hunk, İnazuma F
    km saati her yüz metreyi gösteriyor.

serkan6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero hunk
    motorunuz hayırlı uğurlu olsun orjinal olarak yan ayaklığı yok ben sonradan taktırdım aynı sorunu bende yaşadım düz yolda yan ayaklık işe yarıyor ama rampada motor durmuyor motora uygun yan ayaklığı bulmak gerekir yan ayaklık açıkken motor viteste stop etmiyor en kalitesiz motorda bile bu özellik varken böyle iyi ve güzel bir motorda bunu nasıl ihmal ettiklerini anlayamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:28 ----------

Motosikleti
    Hero Hunk, İnazuma F
    Yalnız beyler, lastiklerin üzerinde 100 90 * 18 yazıyor ..

Motosikleti
    Evet.kullanma kılavuzunda 110/90/18 yazıyor.ikisi de olur farketmiyor anlaşılan.fakat bu ölçülerde ucuz pek lastik yok.

Motosikleti
    Arkadaslar bugun hunkumu bin bakimi icin kisikli da bulunan merkeze goturecektim. Ancak telefonda servis ustasiya goruamemi sagladilar koruma demirleri icin fiyat alacagim deyince. Neyse velhasil ustaya bin bakimi ne kadar tutar ne yaparsiniz diye sordum mevzuyu bilmiyormus gibi acemice. Aldigim cevap yagini degistirirz eger bir sikayetiniz yoksa oldu. Beklerdim ki genel bir kontrolden gecer gevsemis vida varsa sikilir hava filtresi falan kontrol edilir gibi birsey. Neyse belkide ben bu firmadan cok seyler bekleyen biriyimdir. Neyse gebze de bulunan kayamotor vardi bana yakin oraya gectim ne yapacaksa o yapsin dercesine. Srrvise girince usta memnunmusun motordan diye sorunca motor iyi de servisleri ve temsilcileri bir ise yaramiyor diye acikca soyledim.
    Usta bunun uzerine bekle biraz hero asya temsilcisi buraya gelecek dedi. Biz yagini bosaltirken geldi. Birlikte ofise girip satis icin cabalamasindan sonra ise usta karizma beni bitirdi titresim yuzunden dedi. Bu arkadasta motordan memnun servis isini cozmekte gucluk cekiyormus falan deyince konu konu ustune bircok seyi tartistik. Bunun uzerine hindistan da insanlar titresimi pek dert etmedigi icin turkiyeye farkli bir urun gelmiyormus. Ancak bunun cozumu icin gecenlerde bir anlasma imzalamislar. Avrupaya satilacak olan herolar artik turkiye de asya da uretilecekmis ve musteri sikayetlerine yonelik calismalarin sonuca baglanmasi da boylelikle olacakmis. Yani fazlasiyla karizma kullananlari etkileyen bu titresim mevzusuyla birlikte marka kendini umarim daha da toparlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Ayrica bugun aksama kadar yagmurda kalan hunkum jikle ile calisip yolculuga cikmamda hic sikinti cikarmayip uzerimi ayaklarimi camura bulamadigi icinde cok memnun oldum. Allahim nazarlardan korusun bizi.

Motosikleti
    hero hunk
    BOLU ABANT

Motosikleti
    Birazda biz renk katalım bakalım.

taneru bunu beğendi.
    Hayatımda En Tatlı Gördüğüm Şey Sadece HAYATIM

Motosikleti
    Herkes ya makinelerini satti ben tek kaldim. Ya da millet keyfini cikartiyor ben hala evde pinekliyorum.
    Hayatımda En Tatlı Gördüğüm Şey Sadece HAYATIM

Motosikleti
    Herkes ya makinelerini satti ben tek kaldim. Ya da millet keyfini cikartiyor ben hala evde pinekliyorum.
    Herkes keyfini çıkartıyor bence

Motosikleti
    hero hunk
    motorun yakıtını denemek için şehir içi ve şehir dışı karışık sert kullanmadan ve 6000 devri geçmeden tam 618 km kullandım tekrar 66 tl ye fullettim benzinin litre fiyatı 4.84 dü yani 6000 devri geçmeden kullanınca inanılmaz az yakıyor 66 tl ye 618 km müthiş adamlar yapmış abi az yakıyor eğer sakin motor kullanmayı seviyorsanız yani sabırlıysanız bu motor cebini ekonomiyi düşünen arkadaşlara göre bir motor hero hunk u kullanan arkadaşların yakıt konusunda çok memnun olduklarına eminim ayrıca motorun keyfine gelince keyfini inanılmaz çıkarıyorum devamlı yoldayım geziyorum

Motosikleti
    arkadaşlar iki sorum olacak:
    1)benzin göstergesi benim motorda ha bire değişiyor.Yani kontağı ilk açınca örneğin deponun yarısının dolu olduğunu gösteriyor ibre.sonra biraz gazlayınca ibre aşağı iniyor,sonra geri yukarı çıkıyor.sizde de bu oluyor mu?bunun sebebi nedir sizce?
    2)vites yükseltirken sorun yok ama vites küçültürken hep bir iki çentiğe takılıyormuş gibi ses çıkıyor.motorun yeni olmasındandır diye düşünüyorum ama bunun başka bir çözümü var mıdır sizce?

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)