Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Hero Hunk Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    0909halil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacak kısmetse )
    Alan yokmu bu motoru ????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben hunk ile karizma arasinda kaldim karizma 1000 tl daha pahali bide direksiyonu bukunce on grenaj donmuyoya pek aliskin deilim o tarza kullanabilirmiyim die celiskim var ama bir yandanda almisken bir kez alayim guclu olsun biraz gitsin soyle 130_150 arasi diorum hayirlisi bklm
    Ikisinede bindim hunk etli duruyo
    karizma benim isim yol dio..

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Yakından gördün bugün, malzeme kalitesi bariz kötü geldi bana. Thriller sport daha kaliteli görünüyor. Boyası birleşim yerleri, selenin derisi bile kötü dikilmiş. Gösterge de oyuncak gibi.

Evet ya bugun bende gordugumde sordum derisi cok kotu duruyo die amortisorleri cok hosuma gitti gazli olmasi bide kalipli duruyo thirillerden 400 tl ucuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

Hunk kimse tarafindan tercih edilmedi hrde alan yok gibi

Hunkun tanıtım videosundaki müzik süper

https://www.youtube.com/watch?v=5A12ppGt6vs

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    Herkesin görüşüne saygım var ama şunu demeden edemeyeceğim. bu nedir ya dünyada bir tek bu motor kalssa gene binmem. tam bir çirkinlik abidesi bir motor ancak bu kadar çirkin olabilir.baktıkça motordan soğuyorum.

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Bugün Alibeyköy Bebek motor Hero bayinde hem bunu hemde karizmayı test ettim önce aklimdayken yazayım motorda titreşim yok 60-70 km ye ancak çıkabildim trafik ve emanet motor neticesinde hatta arkadasım titreşim ne alemde deyince sen sorunca aklıma geldi dedim birilerine göre varsada bana göre hiç rahatsız edici değil sonra aynaları güzel ayar kolay yapılabiliyor ve rüzgarda bozulacak cinsten değil oturuş ve sürüş rahat kontrol sende bu iyi bisey çünkü ben su an scoter sahibiyim ilk binisimde bunu hissettiysem alışınca ben bunun hakki neyse veririm karizma bu hissi vermedi mesela bana bununla 60km hızda giderken şerit değiştirip araçların arasına girebildim artı olarak arka fren disk ve bu bence büyük fark çünkü bunun hissiyatı geri dönüş olarak anlıyorsun ne Zaman kilitler ne Zaman kilitlemez anlıyorsun tek beğenmediğim yanı karizmadan sonra güçsüz geldi tabi bu motor rodajda ve 3-4 km sürülünce ne kadar gerçekçi olur öylede birdurum var rodaj bitip gazlayinca 5-6 binden sonra hakkini verebilir zamanla gorucez ben alirsam karizma değil bunu alirim.bugun böyleydi.
    hasanteke97 bunu beğendi.

hunk bayilere gelmiş test sürüşünü bekliyorum ben

Alıntı Crazy_sprint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="http://hizliresim.co...ko.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...rV.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...P9.jpg</a></a>

Bugün Alibeyköy Bebek motor Hero bayinde hem bunu hemde karizmayı test ettim önce aklimdayken yazayım motorda titreşim yok 60-70 km ye ancak çıkabildim trafik ve emanet motor neticesinde hatta arkadasım titreşim ne alemde deyince sen sorunca aklıma geldi dedim birilerine göre varsada bana göre hiç rahatsız edici değil sonra aynaları güzel ayar kolay yapılabiliyor ve rüzgarda bozulacak cinsten değil oturuş ve sürüş rahat kontrol sende bu iyi bisey çünkü ben su an scoter sahibiyim ilk binisimde bunu hissettiysem alışınca ben bunun hakki neyse veririm karizma bu hissi vermedi mesela bana bununla 60km hızda giderken şerit değiştirip araçların arasına girebildim artı olarak arka fren disk ve bu bence büyük fark çünkü bunun hissiyatı geri dönüş olarak anlıyorsun ne Zaman kilitler ne Zaman kilitlemez anlıyorsun tek beğenmediğim yanı karizmadan sonra güçsüz geldi tabi bu motor rodajda ve 3-4 km sürülünce ne kadar gerçekçi olur öylede birdurum var rodaj bitip gazlayinca 5-6 binden sonra hakkini verebilir zamanla gorucez ben alirsam karizma değil bunu alirim.bugun böyleydi.
    İlginç ben dün bununla birebir aynı motoru kullanan Tsports'u sürdüm ve titreşim hissedilir derecede vardı, üstelik rölantide bile vardı. Aynı motoru sadece kasa değiştirerek titreşimsiz mi yapmışlar yani Hunk'da öyle ise ben de düşünürüm ama kendim sürmeden titreşim mevzusuna artık yorumlarda çok inanmıyorum. Uzun süre kullanacağım için titreşim benim için önemli rahatsız edecek kadarsa o motoru es geçiyorum direkt. Siz titreşim yok demişsiniz, daha önce hiç vitesli motor kullandınız mı? Mesela cbf, ybr filan hani onlarda yok denince bildiğim için evet diyorum da bu yeni modelleri sürmeden şaşırtıcı geliyor, zira bunun kuzeni tsports da gayet fazla var titreşim.

Motosikleti
    HONDA CB 125F
    Oncelikle vitesli motor tabi kullandım su anda scoter var ama geçmişte çok kullandım fakat dediğiniz ybr ya da cbf kullanmadım tsportta hoşuma gidiyor fakat gelmemişti onu test edemedim titreşime gelince eski tip iki zamanlı motorlardi kullandığım vitesliler ve yüksek devirlerde titreşim coşuyordu ben hunkta titreşim hissetmedim fakat yaptıgım test 4 km ancakti ve üst devirlerde basamadım malum trafik ve emanet olayı ama sonuçta titreşim kendini belli eder kesin yoktu eğer gene uğrarsam yine denerim hunk modelini

Alıntı Crazy_sprint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle vitesli motor tabi kullandım su anda scoter var ama geçmişte çok kullandım fakat dediğiniz ybr ya da cbf kullanmadım tsportta hoşuma gidiyor fakat gelmemişti onu test edemedim titreşime gelince eski tip iki zamanlı motorlardi kullandığım vitesliler ve yüksek devirlerde titreşim coşuyordu ben hunkta titreşim hissetmedim fakat yaptıgım test 4 km ancakti ve üst devirlerde basamadım malum trafik ve emanet olayı ama sonuçta titreşim kendini belli eder kesin yoktu eğer gene uğrarsam yine denerim hunk modelini
    Lütfen deneyin, ki bilgilenelim, zira ben Tsports'da rölantide bile titreşim hissettim. Eğer Hunk'da yoksa ciddi ciddi düşünebilirim f/p'ye bakınca.

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    ben de uzun süredir ucuz orta yollu iş görecek motor arayanlardanım birçok modeli düşündüm az çok test ettim.Şu an aklımda hero motorları ve bajaj var. 5 yıl garanti vermesi, yıllarca hondaya üretim yapması,uygun fiyat,yedek parça teslimat olayı harika.Hunk veya tsports bajaj 150 ns biraz zorlayarak 200 ns de alabilirim ama zorlamak istemiyorum.Genelde bu motorları takipteyim.Ybr ye 6 bin vermek hiç akıllıca gelmiyor tamam iyi rahat motor ama gücü az ve küçük bisiklet gibi parasına göre hakkını vermiyor bence :( Bu motorun titreşiminin yamaha ybr veya cbf ile karşılaştırılmasını istiyorum, ikiside çok titreşimsiz ve rahat kullandığım motorlar kullanıp karşılaştıracak olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler..hero motor ayrıca baya ilgili facebook üzerinden yapılan yarışmada bilenler arasında ilk 5 e girdim ve bugün kargo geldi,hediye motorsiklet montu göndermişler

Hunk alan varmi ardslr

Motosikleti
    HONDA CB 125F
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen deneyin, ki bilgilenelim, zira ben Tsports'da rölantide bile titreşim hissettim. Eğer Hunk'da yoksa ciddi ciddi düşünebilirim f/p'ye bakınca.
    Pazartesi is çıkısı denemek için uğrarım bende tsport u merak ettim o zaman gelmemişti eğer geldiyse onuda denerim teste açtılarsa tsport ve hunk aynı motor bloğu kullanmıyor mu neden tsport titreşimli olsun bu arada Eyüp civarındaysanız Alibeyköy de Bebek motor Hero bayi var pazar günü showroom açık gelme durumunuz varsa kendiniz denerseniz en doğrusu da bu olur zaten.
    hasanteke97 bunu beğendi.

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    hadi arkadaşlar alıp deneyen yok mu şu motoru test sonuçlarını merakla bekliyoruz titreşim var mı titreşim

Bilgilendirme açısından 1 ön inceleme olmuş herhalde yakında basın lansmanında olucak;
    http://youtu.be/UDikoM-IbwQ" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı YzbVolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgilendirme açısından 1 ön inceleme olmuş herhalde yakında basın lansmanında olucak;
    [video]http://youtu.be/UDikoM-IbwQ[/url]

kyagmur bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CB 125F
    Cloud arkadaş yukarıdaki videoyu izlersen hunk hakkinda benim düşüncemi onaylıyor bolcada surmuş zaten titreşim konusunda gayet açıklayıcı bilgiler vermiş

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O Karizma'yı sürenin yaptığı maymumluklar nedir ? Beleş motoru bulunca tepesine binmiş arkadaş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:38 ----------

Hunk'u daha çok beğenmişler, titreşiminin de az olduğunu söylüyorlar. Ben de açıkçası kalite olarak Karizma'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Videoda Karizma'dan zırıltı sesleri geliyordu.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bugün deneme şansım oldu. Motor oldukça kaliteli diyebilirim ve de çok şık duruyor. Titreşimi CBF'e kıyasla fazla tabi ki ama CBF kullanmıyorsanız çok rahatsızlık vermez. Ben CBF' satıp bunu almam, öyle diyeyim ama ilk motor olarak rahatlıkla alınabilir. Gidişi ve frenlemesi CBF'ten iyi. Özellikle arka diskin dozajlamasını çok beğendim, CBF'in kampanasına fark atıyor. Alacak olanlar mutlaka arkayı disk tercih etmeliler.

Bayide tekrar gördüğüm için ısrarla yazıyorum, bu sınıfın en iyi ve en güzel motoru Lifan KP 150'dir. 200'lüğü seneye düzgün fiyattan gelsin, başka bir şey almamışsam gözü karartıp alacağım.
    pokeharun ve acemi27 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)