Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
51. sayfa BirinciBirinci ... 414950515253 ... SonuncuSonuncu

Hero Karizma R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Grenajlar için koruma takozu kullanan ya da bu motora uygun bulan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yedimsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Msx 125
    Alıntı dazzle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grenajlar için koruma takozu kullanan ya da bu motora uygun bulan var mı?
    Tüm yetkili servislerinde bulabilirsin. İstanbuldaysan alibeyköyde bebek motora gidebilirsin.

Önerin için sağol.

Motosikleti
    Hero Hunk
    Alıntı 6PaTLaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, ben de aranıza henüz katıldım.
    Çanta demiri ve koruma demiri için bayi 150 şer Lira diyor daha uyguna uyduran oldu mu acaba?
    Teşekkürler.
    150'şer TL çok fazla. Ben Hunk için her ikisine toplam 100 TL verdim. Farklı bayilere de sorun isterseniz.
    yawuz58 bunu beğendi.

1200 km deyim 100 km de 2.8 litre yaktı yarısı otobanda 80-110 arası yarısı şehir içi.Sizin nasıl

enlighteray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Karizma R (2016)
    arkadaşlar karizmaya uzun yol için navigasyon-telefon tutucu çözümü olan var mı?

unyeli22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar forum , bu motorun arka sele demirine honda cbf150 nin sele demiri uyar mı acaba deneyen oldu mu ????

yedimsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Msx 125
    Alıntı enlighteray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar karizmaya uzun yol için navigasyon-telefon tutucu çözümü olan var mı?
    https://m.aliexpress.com/s/item/3269...ddresstype=600

Daha bugün sirkeciden(motosikletcilerin bulundugu orta alandaki bisikletciden) 55₺ ye satın aldım. Telefon tutucularına çok güvenim yoktu ama başarılı bir ürüne benziyor, en azından giderken telefonum düşermi diye soru işareti yok kafamda. Ürünün en güzel yanı telefon tutucuyu çıkarıp çantana atabiliyorsun.

enlighteray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Karizma R (2016)
    Alıntı yedimsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://m.aliexpress.com/s/item/3269...ddresstype=600

Daha bugün sirkeciden(motosikletcilerin bulundugu orta alandaki bisikletciden) 55₺ ye satın aldım. Telefon tutucularına çok güvenim yoktu ama başarılı bir ürüne benziyor, en azından giderken telefonum düşermi diye soru işareti yok kafamda. Ürünün en güzel yanı telefon tutucuyu çıkarıp çantana atabiliyorsun.
    bu tarz tutuculara da baktım, gidon solunda yüksek hızlarda (120-130) güvenemiyorum, ama araştırma halindeyim, 3-5 aya değişik bir proje yapacağım:

anahtar yuvasının siyah plastiğini sökünce 3 vida delikli sağlam bir parça var, sanayide bir sehpayı kesip biçip bu 3 delikten vidalayıp telefonu direk anahtarın üst kısmına koymayı planlıyorum, hem km sayacı gözükecek hem biraz aşağıda navigasyon, ek olarak rüzgar da minimum olacak.

verdiğin linkteki ürün de güzelmiş, projemde kullanabilirim ileride.

heragi bi yeri parcalamaniza gerek yik tlf tutucu bende 55 tl ye aldim ankara yiba carsisinda

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:21 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

ruzgardan yagmurdan falan etkilenmesine imkan yok cok guzel ve kullanisli

Motosikleti
    Hero karizma r
    Arkadaslar bu motorun nasi bi lastik olcusu var ya... Sırf lastik yuzunden motordan sogudum ... Kalinligini azaltmak istemiyorum ayni olcude veya daha kalin(ama daha kalin da ne kadar saglikli olur bilemiyorum) lastiklerden kislik oneriniz var mi?
    yawuz58 bunu beğendi.

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Merhaba arkadaşlar, on dişliyi küçültmek istiyorum elinde numunesi olan var mı?

http://www.motoron.com.tr/motosiklet-haber/hero-karizma-r-ile-2000-km

Bu yazıyı okudunuz mu bilmem? Bence ön tekeri 90/90-18 yapabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:43 ----------

Alıntı Turkzade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu motorun nasi bi lastik olcusu var ya... Sırf lastik yuzunden motordan sogudum ... Kalinligini azaltmak istemiyorum ayni olcude veya daha kalin(ama daha kalin da ne kadar saglikli olur bilemiyorum) lastiklerden kislik oneriniz var mi?
    http://www.motoron.com.tr/motosiklet-haber/hero-karizma-r-ile-2000-km

Bu yazıyı okudunuz mu bilmem? Bence ön tekeri 90/90-18 yapabilirsiniz.

Alıntı Turkzade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    formun sayfalarini kontrol ederseniz kislik lastik icin benim ve bazi ardslarin paylasimi var...

Motosikleti
    Hero karizma r
    Arkadaslar tesekkur ederim cvplar icin. Lastigin incelmesini istemiyorum , heidenau diye bi markanin bizim motora uygun k60 modelli 1208018 olculerinde lastigi var . Bu marka ve lastik hakkinda bilgisi olan var mi? Balatauzmani diye bi sitede satiliyor

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Almanya'da özellikle scooter ve commuter lastikleri yapan köklü bir firmadır. Ülkemize getirilmiyordu. Bulabildiyseniz satın alın derim. Alıp, binip bilmeden yorum yapanlar "mişellin den şaşma babo" diyenlere kulak asmayın.

ben karizma r ile kuryelik yapiyorum kisin anlas lastik kullaniyorum cokda memnunum daha yazlik lastik almadim orjinalini kullaniyorum on 4 mevsim aldim arkaya sadece kislik yazin arka orjinalini taktim belki bu kisdan sonra yaza lastik alirim oda yine anlas olur

Motosikleti
    2014 TVS Apache RTR 150
    Evet arkadaşlar Selamn aleyküm tekeriniz tüz bassı, ufak tefek birkaç sorum olacak, bilen ve tecrübe eden arkadaşlardan birkaç yeni bilgi öğrensem tercihlerim ve seçimlerime yardımcı olur diye düşünüyorum.tvs apache rtr 150 motorum var 29bin km devirdim 30 a merdiven dayadım motorum 4 kez çalındı hala kullanıyorum...
    Karizmada beni çeken kısımlar
    1) kafa grenajının depoyla birleşmesi bu sayede düz kontak olasılığını daha da düşürme zorlaştırır işlerini diye düşünüyorum.
    2) 50bin garantisi ve 5 yıl garanti
    3)223cc oluşu getirisi tork ve beygir
    4)konforlu sürüş (evlendim artçılı sürerim)
    5)tam grenaj ile rüzgarı daha aza indirgeme
    Tabikii de fiyatı... Bu f/p oranında başka makine yok gibi görünüyor
    Vs. Vs.
    Korkularım:::
    1)tvs servisiyle geçmişim çok kötü satarken abi kardeş birader sattıktan sonra tabiri caizse adamı öpmeye en ufak pozisyonu gözlüyorlar
    2)yakıt konusunda birisi iyi diyor birisi kötü ortası yok
    3) grenaj daki sorunları çözülebilir mi çözüldüğünü söyleyen var bundan dolayı motoru satanlar falan...
    4)dişlileriyle oynamadan zevk alamazsın motordan diyorlar
    5)jantlarıyla pek oynamadan lastik bulabileceğimiz konusuda biraz meşakkatli gibi...
    Beni bu motora çeken cazibelerini saydım korkularımı da paylaştım boş vaktini forumda geçirmeyi seven bir kullanıcı olurda soru işaretlerini giderirse son derece mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden tekeriniz düz bassım arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Bide alırsam tam grenajlı kullanıcam hava soğutmalı bir motor için engel teşkil eder mi?

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı SaRii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar Selamn aleyküm tekeriniz tüz bassı, ufak tefek birkaç sorum olacak, bilen ve tecrübe eden arkadaşlardan birkaç yeni bilgi öğrensem tercihlerim ve seçimlerime yardımcı olur diye düşünüyorum.tvs apache rtr 150 motorum var 29bin km devirdim 30 a merdiven dayadım motorum 4 kez çalındı hala kullanıyorum...
    1) kafa grenajının depoyla birleşmesi bu sayede düz kontak olasılığını daha da düşürme zorlaştırır işlerini diye düşünüyorum.
    Vs. Vs.
    1)tvs servisiyle geçmişim çok kötü satarken abi kardeş birader sattıktan sonra tabiri caizse adamı öpmeye en ufak pozisyonu gözlüyorlar
    3) grenaj daki sorunları çözülebilir mi çözüldüğünü söyleyen var bundan dolayı motoru satanlar falan...
    5)jantlarıyla pek oynamadan lastik bulabileceğimiz konusuda biraz meşakkatli gibi...
    Beni bu motora çeken cazibelerini saydım korkularımı da paylaştım boş vaktini forumda geçirmeyi seven bir kullanıcı olurda soru işaretlerini giderirse son derece mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden tekeriniz düz bassım arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Bide alırsam tam grenajlı kullanıcam hava soğutmalı bir motor için engel teşkil eder mi?
    bi izle istersen hocam kafandaki sorulara cevap varmı bilmiyorum bende hero alıcam geçen bi bayiye gittim muhabbet ettim biraz bazı sorularıma tatminkar cevaplar aldım

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SaRii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vs. Vs.

Senin karizmanın orjinalı yarım grenaj, silindirlerin üstünü kapatmış olursun hava soğutmalı motorda.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

REKLAM ALANI
51. sayfa BirinciBirinci ... 414950515253 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)