Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Hero Karizma R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mustafak44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fiyatı hangi bayi söyledi motorlar yarın geliyomu acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

kırmızı rengi güzel duruyor
    Facebook hero Türkiye söyledi.
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Red_Whiskers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Road King Classic
    Fiyat performans açısından makul gorunuyor 5/yıl garanti ve yedek parça desteği gibi konular kulağa hoş geliyor.

190 boy için nasıl durur acaba bayiye gidip bakmak lazım , siyah rengi beğendim

Halı hazırda bir 250cc motosikletim olmasına rağmen almayı dusunuyorum .

Piyasada belli satış rakamlarına ulaşırsa arka çamurluk , koruma demiri, çanta bağlama demiri gibi aksesuarlariyla daha yakışıklı olacaktır.

bajajın as 150 si gelince keşke 200 ü gelse demiştim çok hoşuma gitmişti gelseydi 9 bin olurdu herhalde şimdi hero 225cc yi getirdi ve çok benziyorlar ve fiyat cbf fiyatı super oldu fiyatına göre alınacak motor

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı Red_Whiskers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat performans açısından makul gorunuyor 5/yıl garanti ve yedek parça desteği gibi konular kulağa hoş geliyor.

190 boy için nasıl durur acaba bayiye gidip bakmak lazım , siyah rengi beğendim

Halı hazırda bir 250cc motosikletim olmasına rağmen almayı dusunuyorum .

Piyasada belli satış rakamlarına ulaşırsa arka çamurluk , koruma demiri, çanta bağlama demiri gibi aksesuarlariyla daha yakışıklı olacaktır.
    çok yakışıklı bi touring oluşturulabilir. hele ki benim gibi uzun mesafe gezecek düşük bütçe kişiler için en iyi seçenek. 3lü çanta koruma demiri birazda camı yükseltince görüntüsü çok iyi olur
    Red_Whiskers bunu beğendi.

Herkese merhaba.
    Thriller kullanicilari motorlarının 120 km hızla yaptıklarını söylüyorlar. Karizma ile aralarında belirli bir cc ve güç farkı var ve karizma kağıt üzerinde 125-130 km son hız belirtiyor. Sizce fark buradan azmidir.

Not. Yüksek hız meraklısı olduğumu düşünmeyin ama 223 cc bir motordan, motoru çok fazla zorlamadan 120 km hıza çıkmasını beklerim.

Motosikleti
    Alıntı omerongur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.
    Thriller kullanicilari motorlarının 120 km hızla yaptıklarını söylüyorlar. Karizma ile aralarında belirli bir cc ve güç farkı var ve karizma kağıt üzerinde 125-130 km son hız belirtiyor. Sizce fark buradan azmidir.

Not. Yüksek hız meraklısı olduğumu düşünmeyin ama 223 cc bir motordan, motoru çok fazla zorlamadan 120 km hıza çıkmasını beklerim.
    120 rahat yapar 140'ı zorlar. ortalama 110 ile seyahat edebilirsin uzun yolda. motor yürüyo yani o konuda sıkıntı vermez.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    https://m.youtube.com/watch?v=kA-II8Hh1F0

Altın elbiseli adamdan ilk karizma r yorumu!
    Bajaj'a inat mı yaptı acaba

Motosikleti
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://m.youtube.com/watch?v=kA-II8Hh1F0

Altın elbiseli adamdan ilk karizma r yorumu!
    Bajaj'a inat mı yaptı acaba
    Bajaj'a inat mı? Ne diyor ki burada?

AEA motorları övücem diye saçmalamış bence.
    Parayı almış reklamını yapmış iste

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    kafadan zaten apaçi işi diyor

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafadan zaten apaçi işi diyor

Adam zaten kendi söylüyordu bir videosunda trafikte şu kadar apaçiyiz diye! Yanlışım varsa düzeltin ayrıca çektiği videoların altına sende kabileye katıl diye kendisinin resimli linkini bile koymuş

Ben bu kavramlara bir türlü alışamadım kardeşim yok apaçi motoru yok tatlısu motorcusu yok kurye motoru yok köy motoru bence bu sınıflandırmalar yanlış!

HERKES SEVDİĞİ MOTORU ALSIN İSTEDİĞİ ZAMAN SÜRSÜN!(Bunu imza olarak mı kullansam acaba slogan gibi oldu)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

Beyler karizmalar gelmiş galiba Sahibinden.comda çankırı bayisinin bir ilanı var !!!!
    yürekçe bunu beğendi.

bayilere gelmiş hayırlı olsun )

aynen bugün bende facebook sayfasından mesaj attım pazartesi itibariyle tüm bayilerdeymiş, test etmek için sabırsızlanıyorum

Bahçelievler deki bayi daha sonra yan grenajlarinda geleceğini söyledi. ZMR deki grenajlardan bahsediyordu sanırım. Bence fena olmaz

arkadaşlar bu motoru alanlardan yorum bekliyorum

Motosikleti
    Motosikleti goren arkadaşlar boyut malzeme kalitesi ve renk uyumu hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Yarı çıplak motosiklet oluşundan dolayı motor bloguyla renk uyumu acisindanbenim tercihim siyahdan yana fakat kirmizi ve griyide merak ediyorum

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Gidip görenler daha fazla fotoğraf çekebilirse yakından, seviniriz

Motosikleti
    Birde lansman fiyatı duyurusu vardı dün gazetede ve internet sitesinde bugün kaldırılmış bayiler bu konuda ne diyor nakit alım lansman fiyatı nedir ?

Alıntı Red_Whiskers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde lansman fiyatı duyurusu vardı dün gazetede ve internet sitesinde bugün kaldırılmış bayiler bu konuda ne diyor nakit alım lansman fiyatı nedir ?
    6590 lira taksitli satış fiyatı nakit olduğunda 300liradan biraz daha fazla indirim oluyor
    Red_Whiskers bunu beğendi.

istanbula gelmedimi daha bu motorlar en azından yarın görebilseydik bari renk seçerdik

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)