Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Hero Karizma R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar ns200
    bu motor tvs150rtr honda cbf150 ybr125 satışlarını bitirir zam yapmazlar ise tabi 5800tl bunlara verene kadar 6500tl verilir. bu motor2016 yılına süpriz yaparak girer.
    YZFR25R6 ve jrscout bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben onu forumlarda da okudum, asparagas olduğunu sanmıyorum. Birçok kaynakta yazıyor.
    Forumlarda her yazan doğru olamayabiliyor serkan abi
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

mkitis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero karizma r 2016 model

Hero karizma martta geliyor

Merhabalar ben 65 yaşında teknik emekli olan ve 11 yaşımdan bu yana motor kullanan bir kişiyim teknik olarak Araştırmalarımın neticesinde bir karara varıp hero karizmadan (R) model bir tane İzmir Bornova hero aks yetkili satıcısına gidip sipariş ettim bakalım ne olacak göreceğiz elimde 2011 model honda cbf 150 var kullanıyorum ayrıca bir tane de Asya Quswa 100 Cc lik bir motor var Onur'da kullanıyorum bu gelecek motoru da aldığım Zaman kullanacağım bakalım motorun performansı Nasıl olacak daha önceleri almış olduğum motorların rodajlarında ilk ya değişimlerinde motorun sıcak halınde boşaltılan yağdan hemen sonra yıkama yağı kullanmış olduğumdan motorlar daima çok randımanlı olarak bana hizmet vermiştir hayırlısı olsun inşaallah dedikleri kadar vardır
    Salih_T bunu beğendi.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı mkitis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben 65 yaşında teknik emekli olan ve 11 yaşımdan bu yana motor kullanan bir kişiyim teknik olarak Araştırmalarımın neticesinde bir karara varıp hero karizmadan (R) model bir tane İzmir Bornova hero aks yetkili satıcısına gidip sipariş ettim bakalım ne olacak göreceğiz elimde 2011 model honda cbf 150 var kullanıyorum ayrıca bir tane de Asya Quswa 100 Cc lik bir motor var Onur'da kullanıyorum bu gelecek motoru da aldığım Zaman kullanacağım bakalım motorun performansı Nasıl olacak daha önceleri almış olduğum motorların rodajlarında ilk ya değişimlerinde motorun sıcak halınde boşaltılan yağdan hemen sonra yıkama yağı kullanmış olduğumdan motorlar daima çok randımanlı olarak bana hizmet vermiştir hayırlısı olsun inşaallah dedikleri kadar vardır
    Hocam sizin yorumlarınız çok çok önemli olacak bizim için, lütfen aldıktan sonrada foruma uğrayın. Özellikle cbf ile kıyasınızı çok merak ediyoruz.

Hero motoru fuara getiriyor. Tipi tartışılır gerçekten de 20 beygir kulağa hiç fena gelmiyor.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero motoru fuara getiriyor. Tipi tartışılır gerçekten de 20 beygir kulağa hiç fena gelmiyor.
    motor pulsar 200 ve cbr250 den baya yavaş ama tork devri olarak pulsara karsı turbo dizel gibi 4000-6000 arası baya canlı olur. ama bu max hız ve sürat demek değil

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Özellikle CBF sonrası yorumlarınızı ben de merak ediyorum. Umarım motor güzel çıkar.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Bende yorumlarınızı bekliyor olacağım...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Tabii inşaallah gediğinde rodajini yaptiktan sonra performans durumunu göreceğiz ona göre bilgileri paylaşırız inşaallah her şeyden önce balans konusunu uyguladılar ise motorun keyifli olacağına inanıyorum.balanssız olan motorlar saglikli değiller belli devirden sonra vibrasyon motoru malesef yıpratan bir olgu tüm motor kullanan evlatlara selam olsun

Motosikleti
    Bu gün 26 şubat 2016 cuma cuma namazını müteakip İzmir Bornova hero yetkili satıcısına[gidip beyaz bir hero karizma r sipariş ettim hayırlısı. ..zevkler ve renkler kişilerin fıtratına göre değişir.kimi teknik olarak bakar kimi sürüne bakar kimi hava atarmıyım olgusuna bakar bakar da bakar onun için herkesin gönlüne e yattığı bir motor vardır bende Honda CBF 150 MOTOR VE BİR TANE DE Asya quswa 100 çok motor var ve her ikisinde kullanıyorum her ikisininde özellikleri başka ben teknik emekli bir kişi olarak bir de karizma almaya karar verdim bakalım CBF mi yoksa karizma mı beni ihya edecek göreceğiz

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Bu gün 26 şubat 2016 cuma cuma namazını müteakip İzmir Bornova hero yetkili satıcısına[gidip beyaz bir hero karizma r sipariş ettim hayırlısı. ..zevkler ve renkler kişilerin fıtratına göre değişir.kimi teknik olarak bakar kimi sürüne bakar kimi hava atarmıyım olgusuna bakar bakar da bakar onun için herkesin gönlüne e yattığı bir motor vardır bende Honda CBF 150 MOTOR VE BİR TANE DE Asya quswa 100 çok motor var ve her ikisinde kullanıyorum her ikisininde özellikleri başka ben teknik emekli bir kişi olarak bir de karizma almaya karar verdim bakalım CBF mi yoksa karizma mı beni ihya edecek göreceğiz
    istediğim ideal kıyas bu olacak... İstediğim motorlar içinde en uygun fiyatlı olanı karizma r... geçen sene cbf 150 ye taliptim fakat kalıbı biraz küçük, gücü az olduğu için vazgeçmiştim.. kalıp, güç ve kalite açısından değerlendirmeniz benim için çok önemli. Şu aralar aklımda rx3 var ama fiyatı 11.400 seviyesi biraz düşündürücü. Uygun fiyatı ile bu motor benim için cezbedici şu anda.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Ben dun fuarda baya bi inceledim. Bence sekil olarak cok tipsiz olmus. On kafayi saymassak cbf nin aynisi sadece kuyruk ve koltuk farkli. Farlar falan cok guzel onden bakinca cok iyi duruyo ama arka taraf cok dar kalmis cok sekilsiz gorunuyo. Ordaki arkadas 250 cc oldugunu soyledi motorun. Tipini begenen herkesin rahatlikla dusunmeden alabilecegi bir motor bence su an piyasanin en uygun fiyatlisi...

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Fuarda çektiğim bir kaç resim.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Kendi klasmanında çok güzel motor işin doğrusu.Titreşim durumu iyiyse iyi bir seçenek.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    kısmetse alıcam bundan bi tane. fiyatıda makul umarım alana kadar zam gelmez

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motora racing grenaj yaparken paraları bitmiş de yarım kalmış gibi görünüyo
    Drayke, jackonbir ve oxus bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora racing grenaj yaparken paraları bitmiş de yarım kalmış gibi görünüyo
    Kafalık sökülüp yerine yuvarlak far ve rüzgarlık takılırsa daha da iyi bir görüntüsü olabilir. Ama bence tipsiz değil

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ne kadar tipsiz yav, insan özenip bu kadar çirkin yapar başka açıklaması yok. bu arada heronun yaptığı atılım bizim için çok iyi darısı diğer hintlilere, korelilere.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafalık sökülüp yerine yuvarlak far ve rüzgarlık takılırsa daha da iyi bir görüntüsü olabilir. Ama bence tipsiz değil
    Bastan beridir onu soyluyorum kimseye dinletemiyorumki
    Teknik verilerine gore ve fiyatina gore guzel alet,lakin gece gorsem ruyama girer diye korkuyorum.
    Benim motorum olmasa ve butcem bu motora yetse almam zorunda kalsam ilk gun o elyin kafasini soker atarim pulsar,wolf baska bir naked kafasi uydururum ona. Kafam anca oyle rahat eder

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Teslim alan arkadaşlar balansör olup olmadığını da yazabilir mi? Teslim etmeye başladılarsa tabi

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)