Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
48. sayfa BirinciBirinci ... 384647484950 ... SonuncuSonuncu

Hero Karizma R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar heronun enjeksiyonlu modelleriyle ilgili bilgisi olan varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı namikcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar heronun enjeksiyonlu modelleriyle ilgili bilgisi olan varmı?
    Glamour olarak geleceği söyleniyor euro 4 enjeksiyonlu yeni sezon nisan-mayıs gibi ama diğer modeller hakkında bilgim yok,3 şerit testi var zaten...

Motosikleti
    CBR 125R
    Arkadaşlar iyi günler yaza doğru motor almayı planlıyorum.Pulsar 150 NS ve bu var aklımda.Motorun kronik problemi var mı acaba baktığımda hep tek tük problemler gördüm.İlk motorum olacak o sebeple dengeli sağlam bir motor istiyorum ben acemi motor dengesiz çok problem yaratır gibi :D Sözün özü samimi olarak tavsiye eder misiniz ?

Alıntı odisabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi günler yaza doğru motor almayı planlıyorum.Pulsar 150 NS ve bu var aklımda.Motorun kronik problemi var mı acaba baktığımda hep tek tük problemler gördüm.İlk motorum olacak o sebeple dengeli sağlam bir motor istiyorum ben acemi motor dengesiz çok problem yaratır gibi :D Sözün özü samimi olarak tavsiye eder misiniz ?
    bosver kardesim baska bi motora bak ilk motorunsa ugtastirir

gfkfoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero karizma r 223cc
    değerli arkadaşlar hero karizma r için MİCHELİN (90/90-18) - (2,75- 18) YBR - TAKIM LASTİK olurmu veya öneriniz varmı fabrika lastiklerini değiştirmek istiyorum.
    "Sorumluluğunu taşıyacağın fikrin adamı ol"

mehmetGHOST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MG
    Ybr lastik olmaz kardes arka cok kucuk olur vede jant genis oldugundan bombe yapar 100 veya 110 bul on lastik 2.75de oluyor 90.90 da farketmez denedim.Gencler BANA 520 ON DISLI LAZIM HERO ICIN HANGI MOTORUN UYAR DISLISI 13 VEYA 14 YARDIM EDIN
    gfkfoto bunu beğendi.

Alıntı mehmetGHOST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr lastik olmaz kardes arka cok kucuk olur vede jant genis oldugundan bombe yapar 100 veya 110 bul on lastik 2.75de oluyor 90.90 da farketmez denedim.Gencler BANA 520 ON DISLI LAZIM HERO ICIN HANGI MOTORUN UYAR DISLISI 13 VEYA 14 YARDIM EDIN
    Cbf in zincir takımınıda takabilirsin öne 14 arkayada 40 oluyor ben şuan 15 ön 40 arka kullanıyorun cbf

Motosikleti
    Hero karizma r
    Arkadaslar bende aldim bunun beyazini ankaradan 1200kmde ikinci el olarak. Ama henuz acemiyiz ehliyet almaya 10 gun var ins . Suan evin etrafinda falan dolaniyorum ama trafige cikmaya korkuyorum trafik tecrubem yok , sizce trafige daliym mi yoksa biraz daha dolaniym mi evin etrafindan da tek tuk arac gecio ama normal yollar gibi diil ilk motor olarak bunu almakla hata mi ettim diyorum arada kendime . Sizce trafige alismanin en iyi yolu nedir biktim evin etrafnda dolanmaktan.

Alıntı Turkzade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende aldim bunun beyazini ankaradan 1200kmde ikinci el olarak. Ama henuz acemiyiz ehliyet almaya 10 gun var ins . Suan evin etrafinda falan dolaniyorum ama trafige cikmaya korkuyorum trafik tecrubem yok , sizce trafige daliym mi yoksa biraz daha dolaniym mi evin etrafindan da tek tuk arac gecio ama normal yollar gibi diil ilk motor olarak bunu almakla hata mi ettim diyorum arada kendime . Sizce trafige alismanin en iyi yolu nedir biktim evin etrafnda dolanmaktan.
    hata dogru almissin bi kere bence gaza cok asilmadan sagdan sagdan trafge cik yoksa cesaretin kirilir yarin bo gun trafige ciksanda su yokusu inebilirmiyim cikabilirmiyim su viraji donebilirmiyim kendine guven cesaretli ol basardin demektir ama sunu unutma yavas ol fazla gazlama

Motosikleti
    Hero karizma r
    Tmmdir hocam yavas yavas trafige cikcaz artik Gecen biyerde okudum yatmadan viraj donulmez diyodu sehir icinde yatmaya gerek var mi? Hic yatmayi denemedim de dusersem sikinti . Bide bazilari ilk motor olarak buyuk motor almissin dedi sizce de oyle mi ? Bunla baslangic olmaz mi bu arada boy 1.82 kilo 83

Tmmdir hocam yavas yavas trafige cikcaz artik Gecen biyerde okudum yatmadan viraj donulmez diyodu sehir icinde yatmaya gerek var mi? Hic yatmayi denemedim de dusersem sikinti . Bide bazilari ilk motor olarak buyuk motor almissin dedi sizce de oyle mi ? Bunla baslangic olmaz mi bu arada boy 1.82 kilo 83
    tabi boyuna gore bi motor ama motor boyla deil tecrubeyle suruluyo kim ne derse desin almissin donusu yok dusunme artik viraj yatarak rahat donulur tabiki ama bu senin icin cok erken zamanla anlarsin tavsiyem youtuben donuslerin kutsal kitabi yaz o videoyu izle bi kac kez hatta bole bi cok video var altin elbiseli adam barkin abi onu izle anlarsin

Motosikleti
    Hero karizma r
    Eyw hocam bakcam dediginiz videoya ins bu gece cikcam yola 10-11gibi hem bos olur.

Eyw hocam bakcam dediginiz videoya ins bu gece cikcam yola 10-11gibi hem bos olur.
    ankaradami oturuyosun bende Ankaradayim

Motosikleti
    Hero karizma r
    Aynn hocam bi ara beraber de sureriz belki

Öncelikle ekipmansız ve kasksız binme çünki kimse düşmeden öğrenemez en kralı olsan dahi motordan düşersin o nedenle ekipmansız çıkmıyoruz trafiğe çıkma konusuna gelince eğer motorun tam kontrolünü sağlayabildiysen ufaktan ufaktan çık yollara sağ sol şeritlere geçerken dibini aynadan göremessin kontrollu şerit değişimleri yap araçlar seni görmez ve umursamazlar allah kaza bela vermesin.

Aynn hocam bi ara beraber de sureriz belki
    sureriz tabi ama byfuat in dediklerinide dinle hatta aklina kazi bunlari en onemlisi ekipman ve dikkat

Motosikleti
    Hero karizma r
    Tmmdir hocam evin etrafinda dolasiyorum suan gece 11 12 gibi cikcam yavastan suan sadece dizlik yok onuda en kisa surede alcam ins . Allah hic kimseye kaza bela vermesin. Bu arada yaptiginiz kmleri gordum de motorun saglamligi yonunde suphem kalmadi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Alıntı Ahmet135 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sureriz tabi ama byfuat in dediklerinide dinle hatta aklina kazi bunlari en onemlisi ekipman ve dikkat
    Tmm Ins alisiyim birazda gene yazisiriz

Arkadaşlar mrb... Motorum için depo kılıfı ve file koltuk kılıfı arıyorum nerden bulabilirim?

mehmetGHOST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MG
    O istediklerin henuz yok uretilmedi :-)

Merhabalar, lastik bakıyorum ama uyumlu bir lastik bulamıyorum. Lastik önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

REKLAM ALANI
48. sayfa BirinciBirinci ... 384647484950 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)