Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
47. sayfa BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu

Hero Karizma R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetGHOST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MG

Bu ses nedir neden kaynaklanır yardım edin fikir verin lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Subabların ayarsız gibi geldi biri sıkı biri açık bi ayarlattır düzelir inşallah

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı mehmetGHOST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=kOtcQ-gb9eo

Subap sesi gibi geldi bana.

gfkfoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero karizma r 223cc
    Hey arkadaşlar havalar ısınıyor hadi uyanın ya Erzurumda henüz kar kalkmadı motor işlemleri hazır plaka ruhsat aksesuarlar da tam nasipse havaların biraz daha toparlamasını bekliyorum[COLOR="Silver"]
    "Sorumluluğunu taşıyacağın fikrin adamı ol"

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Fuar'da 5.500 tl ye Karizma satıyorlardı. Son anda vaz geçip Hunk' a döndük. Fuardan Karizma alan oldu mu? Fiyatlar nedir?

5500 e karizmamı verdiler vay be mütişmiş siz neden hunk aldınız karizma o fiyatlardayken ona şaşırdım resmen cbf parasına vermişler karizmayı

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı mehmetGHOST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=kOtcQ-gb9eo

Motorun içinde bi sıkıntı var. Sübap sesi olsa çıt çıt ses çıkartır.

merhaba arkadaşlar bu kafa zırıltısı olayını kendim çözmeye çalışıcamda şamrel alsam işimi görür mü sadece ön tarafı mı sökmem gerekiyor yaptıran arkadaşlar için çok teferruatlı bi iş mi yaptıran arkadaşlar bi tarif edebilir mi?

ön lastik ıcın bı onerın varmı peki fuat arkayı hallettim önu henuz bulamadım

Alıntı Shine69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön lastik ıcın bı onerın varmı peki fuat arkayı hallettim önu henuz bulamadım
    Ön lastiği vinter 90/90/18 kullanabilirsin anlaşın lastikleri iyidir

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Alıntı fleast adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bu kafa zırıltısı olayını kendim çözmeye çalışıcamda şamrel alsam işimi görür mü sadece ön tarafı mı sökmem gerekiyor yaptıran arkadaşlar için çok teferruatlı bi iş mi yaptıran arkadaşlar bi tarif edebilir mi?
    Kafa demirini sökeceksin o demirin bağlantı yerine içe giren demirin dışına şambireli yapıştır geri takman için şambirel parçasından girmesse az demiri penseyle falan genişletebilirsin ön tarafı konpile sökmen gerek ama kolay sökersin

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı Byfuat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5500 e karizmamı verdiler vay be mütişmiş siz neden hunk aldınız karizma o fiyatlardayken ona şaşırdım resmen cbf parasına vermişler karizmayı
    Karizma sözleşmesi doldurup kaparoyu yatırdık sonra Hunk'a döndük.
    1.2017 içerisinde hiçbir yeni Hero gelmeyecek. 2017 sonunda da Karizma Zmr gelecek. Yani Karizma R son parti. Bu versiyon başka yok. Son parti model almak istemedik.
    2.Lastik ölçüleri ara ölçü. Pek yok. Michelin'de vardı. O da 700 lira. Hunk lastiğinin ölçüsü piyasada var. Daha ucuza yenilenebiliyor.
    3.Hunk 2017 sonunda aynı model ismiyle enjeksiyonlu devam edecek. Yani modelin devamı var. 2.el satışı daha hareketli olur.
    4.Karizma R karenajlı falan daha bi süslü motor. Bi yatırsak bir yığın maliyet. Hunk koruma demiri varsa hasar görme ihtimali az ve maliyeti daha düşük.
    5.Hunk tüketimi daha iyi.

Bu gibi sebeplerden Hunk'da karar kıldık.

Allah gönlünce versin fiyat olarak aralarında pek bi fark yok Zmr gelir gelmez onu bilmiyorum bi bilgim yok Diğerlerine cevap verim Lastikler orjinal ölçülerde kullanmasanda olur mesele ben Arkada 100.90.18 kullanıyorun 120 TL gayet yeterli önde ise 90.90.18 Fiyatı 100 TL Krenajlardan dolayı demişsin fiyatları çok uygun üç aşşa 5 yukarı ortalama 300 tl ye konpile takabiliyorsun krenajlar pahalı deyil Yakıt olarak evet karizma biraz yakıyor 20 kr a kadarda çıkıyor basmana göre Hunkda güzel motor tabi fiyat olarak aralarında fazla bişey yok kendi açımdan karizma daha mantıklı bana göreTekerin düz bassın allah kaza bele vermesin hayırlı olsun

Motosikleti
    Mondial 150MG
    Teşekürler herkese motorum garanti dışıydı fakat uğraşlarım sonucu garantili duruma getirdim servise verdim motora bakmaya türkiye servisler müdürü geldi inceleme yapmış vede fabrikasyon bi hataymış bunun sonucunda parçalar değişecekmiş 2 hafta oldu hala servide motorum azami servisde kalma süresi nedir vede garanti dahilinde onarımı yapılıyor herhangibi ücret çıkarmı tarafıma bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

3 iş gününü geçti ise takılan parçadan ücret talep edemiyor yanı takılacakbolan parça sana bedavaya geliyor servis işcilik parası isteyebilir sorun neydi

arkadaşlar bu motorun grenajlı hali karizma zmr diyemi geçiyor bilgisi olan varmı

Yok zmr deyil karizmaya üretilen aksesuar

Motosikleti
    Mondial 150MG
    Motorum servisden cikti degisen parcalar krank siboblar yan kapaklar mis eksantirik zinciri faturada yazanlar bi ses yuzunden bunlar degisti vede tam 20 gun kaldi servisde turkiye servisler muduru geldi inceledimis. Oyle dediler genel mudurlukden.aldigim bilgi herneyse motoruma cift tirnak buji nerden bulabilirim.ek olarak motorum yine sesli calisiyor ama eskisi kadar degil dediler ayni sorun olursa alt motoru degistirecez komple bakima kadar bin gorelim dediler.

Aynısi benimkinde de vardı cözüm bulamadan gitti malesef

Arkadaşlar motorum 5000 km civarında 100 km de 4,6 lt ( kilometrede 25-26 krş ) yakıyor. Bu sorunu nasıl çözerim . Yakıt tüketiminin normali ne olmalı

Motorun garantideyse çif tırnak buji takma servis ne takıyorsa onu kullan

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:49 ----------

Alıntı gökay aktepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum 5000 km civarında 100 km de 4,6 lt ( kilometrede 25-26 krş ) yakıyor. Bu sorunu nasıl çözerim . Yakıt tüketiminin normali ne olmalı
    Seninkide çok yakıyormuş ben 18 19 20 kr yakıyorum Hava ayarı çok önemli iyi bilen bi usta ayarlarsa düşer bide motorun dişli sistemi güce dayalı yapmışlar öne 13 diş bul veya cbf 150 nin 14 ön 40 arka dişlisini tak motor rahatliycak oda yakıtında düşme sağliycaktır

REKLAM ALANI
47. sayfa BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)