Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Falcon Freedom 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Ben motoru fuarda gördüm. Baya heybetli görünüyordu.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chopper/cruiser dediğin heybetli olur. bunun msx gromdan farkı yok
    Falcon Freedom 250 : 2.155 x 875 x 920
    Honda CBR 1000RR Fireblade : 2.075 x 720 x 1.135
    Honda MSX 125 : 1.760 x 755 x 1.010

Bazı arkadaşlar cidden yorum yapmak için yorum yapıyorlar. Bilgi yok, araştırma yok... Keşke yapmasalar.

Not: Verdiğim ölçüler uzunluk, yükseklik ve genişlik ölçüleridir.
    nemesis-83, ingilizceci ve Lightning bunu beğendiler.

anılcan motor hakkında düşündüklerini yazar mısın.. ?

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Neyse hayırlısı olsun

Motosikleti
    Arkadaşlar sorularınız varsa yanıtlayayım. 210 km kadar sürebildim. Kurulumdan ötürü olan sebepler dışında tek sorunum zincirin gevşeyip zincir koruyucu plastik parçayı kırması oldu. Depo altı grenaj parçaları plastik meğersem logolar sökülürken oraları benzinle silmemek gerekiyormuş. Tecrübe oldu sorun değil. Damla sticker kan grubu kartı ile kapatacam orayı. Dizliklerimde depoyu çizdi. Orayada yan tank pad alacağım bugün yarın. Pad ve stickerlar işlemleri bittikten sonra fotoğraf atarım.
    AttilaXtreme, Salih_T ve 18891938 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Freedom 250
    benim motorumda 2 bin km lere yaklaştı aynı şekilde zincir koruma plastiği kırıldı bende söktüm çıkardım çokta gerekli bişey değil zaten. zincirin gevşemesi yeni olduğu için normal. bide ön fren balatası tutukluk yapıyordu kalkışta gıcırtı geliyordu servis bakımında hallettiler önemli bi sorunu yok gücü tatmin edici. nisan ayı içinde 1000 km den uzun bi uzun yol yapıcam o zaman motorun dayanıklılığı belli olur. başka bir çinli alsam şimdiye bi yerlerden patlak vermişti motor aldığım gün nasılsa aynı duruyor tertemiz sorunsuz sürüşüme devam ediyorum.
    anilcanmutlu, 18891938 ve yuti bunu beğendiler.

Motosikleti

Hacı hacıyı Mekke'de, Çin'li Çin'liyi anında bulurmuş.
    AttilaXtreme ve yuti bunu beğendiler.

bekotr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 150, Snappy 100
    meraktan bakayım dedim 5.9 dan başlıyor işte :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...04130244/detay

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6850 TL ye kadar fiyat piyasası oluşmuş ,,,

Hocam öncelikle hayırlı olsun. sanırım motoru alalı 20-25 gün kadar oldu. Nasıl izlenimler? Memnun musun bende bundan almayı planlıyorum şu an biraz bilgi verir misin?

Motosikleti
    Teşekkürler. Motorun büyük bir sıkıntısı yok. Depoüstü grenajında aşırı vida somunu sıkımından dolayı çatlama oldu vida bölümünde fabrikaya haber verdik yenisini garantiden gönderiyorlar. Bugün itibariyle 480 km'deyim. Vites geçişleri hızlı kullanımlarda sertleşiyor. Sonraki gün düzeliyor pek anlam veremiyorum bu duruma. Başka bir problemim yok şimdilik. İlgi çekici bir motor. 110km görebildim bir iki sefer. 1000 dolmadan zorlamak istemiyorum pek.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Merhaba arkadaşlar bende konuyu görünce üye olmadan duramadım . 1 aydır kullanıyorum aracı sıkıntısız sorunsuz . Kullanan arkadaşların da dediği gibi benzin ibresinde bir sıkıntı var. Aracı Samsun'dan aldım Ankara'ya kadar sorunsuz geldim çok şükür. Uzun yolda titreşimden dolayı km telinde sıkıntı oldu hala 800 km de gosteriyor Genel olarak memnunum araçtan tavsiye edilir

Mötorhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Superlight'a aşırı benziyor.

leokaplann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar arkadaşlar sizce freedomun en iyi ve en kötü yanlarını yaza bilirmisiniz ?

acemimotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000 RR
    Hocam öncelikle hayırlı olsun ben motordan pek fazla anlamam ama yukarıda kullanan arkadaşın yorumu gayet açık sen motosiklete nasıl davranırsan oda sana öyle karşılık verir.Ben şahsen görüntüsüne aşık oldum falcon-freedom ın.uzun boylu olduğum için bana da bu tarz ya da cross motosikletler öneriyorlar.Bende bir seçim yapıp alıcam hayırlısıyla ama freedom aşıyor beni birazcık

Motosikleti
    Motorun ilgi çekici olduğu aşikar. Geçen gün bir intruder kullanıcısı Harley değil dimi diye sordu. Hayır dedim gülüştük. Modeli de hoş. Özel mesaj atan arkadaşlara cevap verdim. Sorusu olan varsa yine cevaplayabilirim. İyi günler herkese.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:16 ----------

Atilla abim sevgiler saygılar.
    AttilaXtreme ve nevzatdogan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Arkadaşlar gelen mesajlara buradan cevap vereyim. Motorun yakıt sarfiyatı benim hesaplamalarıma göre 8 litre benzin alıyor depo ( yedek hariç ) 8 litre benzin ile 250 - 280 km yol gidiyor.

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuarda fiyatıyla da aklımı çelen bir motordu belki bir sonraki fuardan alabilirim. Arkadaşlar paylaşımlrınız için teşekkürler.
    Daha çok resim ekleyebilir misiniz bir de başınıza gelen sorunları bende bu motorun yollarda çoğalmasını istiyorum garip tipli çinlilerden iyi en azından.
    "Edeple gelen lütufla gider"

Selamlar aarkadaşlar bende Freedom ile SL200 arasında kaldım bakalım ikisinide araştırıyorum ama motorlarınız gerçekten çok güzel gözüküyor Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin darısı başıma diyorum

merhaba arkadaşlar abiler. Başlangıc olarak falcom freedoom dusunuyorum. Yazdıklarınız kafamı karıştırdı kuba sl200 arasında kaldım. Anıl kardeşim senın de alalı baya olmuş. ufak bilgilendirir misin ?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)