Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
RKS City Blade
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829

Falcon Freedom 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir yazamadım. Falcon Freedom la 7000 kilometrelik deneyimden sonra bazı paylaşımlar yapmanin arkadaşlar açısından faydalı olacağını düşünüyorum. Mayıs ayının başında Marmaris Datça Bodrum olmak üzere 1300 kilometrelik bir yol yaptım. Ana yolların dışında özellikle Bodrum taraflarında sahil yollarını dağ taş dere tepe demeden Falcon Freedom la geçtim. Forumdaki Bütün arkadaşların ortak görüş olarak belirttiği gibi motosikletin grenajında çatlamalar kırılmalar kronik. Fakat makine en ufak bir sorun çıkarmadan saat gibi tıkır tıkır işledi. Dere tepe bana mısın demedi. Tabii hızınız en çok 90 100 kilometre olmak şartıyla. Malum bu motorun hızı belli fazla zorlamanın alemi yok. Yakıt tasarrufu için karbüratör ayarı, hava ayarı şu bu, tabi ki önemli bunlar ancak ne kadar kurcalarsan kurcala bu motosikletin ortalama yakıt değeri 100 kilometrede 4 litre.
    Hepinize hayırlı yolculuklar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

Alıntı Mtalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Raptor hoşuma gitmedi açıkcası.benim gibi uzun boylu olup falcon kullanan var mıdır
    Bu motor boyunuz için alçak Enduro tarzını tavsiye ederim size. Dirsekleriniz dizlerinize yapışır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

[IMG][/IMG][IMG][![image](https://i.hizliresim.com/MD64pM.jpg)...im.com/MD64pM)[/IMG][COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:59 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:02 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:03 ----------

[IMG][/IMG]

MotoAVM Motosiklet Aksesuarları Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Merhaba arkadaşlar herkese öncelikle selamlar, yaklaşık olarak 2-3 hafta önce ben de bir freedom aldım, artçı kaskını koymak için 2 gün önce de internetten https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/forte-gt-70025-reflektorlu-cepli-sifre-kilitli-motor-canta-36-lt-349888645 bu çantayı sipariş ettim. Fakat çantayı montelemem için sanırım arka çanta demiri gerekli bi türlü bulamadım. konuyla alakalı bilgisi olan bir arkadaşımız mevcut mu? muadili falan var mıdır ?

Bajaj Dominar 400
    Benelli BN-251 Reklam Filmi
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)