Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Falcon Freedom 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Egsoz sessi halledilir. O kolay. Bu da tanıtım videosu gibi bişey heralde;
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor çok hoş duruyor gerçekten, bizede verse o akraba bayin geldiği fiyattan
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Şöyle bir tanıtımları var. İlginç!
    Nano teknoloji karbon desenli motosikletleri

Çin malı motor bide falcon alınmaz bence.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çinlilerin kalitesi hemen hemen aynı oluyor. hangi markanın getirdiğinin hiç bir önemi yok. garanti açısından iyi olur falan da demeyin, hiçbirinin garantisi yok. alınmama sorunu sadece yedek parça konusunda olur. onun da teknik parçaları hepsi birbirine uyuyor zaten, uymayan sadece o motora has parçalar sorun olur. mesela kaza, çizik vs durumlarda parça bulmanız imkansıza yakın bu motorlarda, çünkü çok çok az satılır ve yedek parça alt yapısı oluşmaz. mesela mondial mct en çok tutulan çinli chopper, her yerde parçasını bulursun.

benim motorun (caracal200) amortisör keçesi hiçbir yerde yok. motor az satıldığından parça alt yapısı yok. o motorun uyar bu motorun olur dediler, olmadı. bu motorda da buna benzer sorunlar yaşayacaksınız. motor iyidir hoştur ama tavsiye etmem bunu, tek sebebi yukarda yazdığımdan. parça sorunu olmayan superlight200 var mesela.
    ellaksakir bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Parça sıkıntısı olacaksa elbet uzak durmak lazım, elde patlar yoksa 6-7 bin TL,,,

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Yedek parça konusunda benimde endişelerim var. Forumda çinli motor kullananların genel yazdıklarına bakınca eğer bakımları geciktirmez, motoru zorlamazsam o da beni üzmeyecek. Umarım dedikleri gibi olur.

Motosikleti
    Sipariş verildi. Geldiğinde fotoğrafları paylaşıyor olacam.
    AttilaXtreme, oenaj, 18891938 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Hayırlı olsun şimdiden,
    İnceleme yazınızı bekliyorum,,,

Motosikleti
    Motosiklet Kastamonu'dan geliyor olması sebebiyle gecikmeli olarak bu hafta içinde geliyor. Alır almaz yapmak istediğim bir işlem var. Logolarını sökmek. Sade daha yakışıklı duracağı düşüncesindeyim. İnternetten araştırdığım kadarıyla ısıtılıp, misina ile sökülüyormuş. Kalan yapışkan lekeleri içinse WD-40 kullanılıyormuş. WD-40'ı aldım. Motor bekleniyor.

Kask içinde salı günü AGV-K3 SV Beyaz almayı kararlaştırdım. Fikirlerinizi alabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyatı nedir

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Anılcan, hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Umarım zevkle ve keyifle sorunsuz binersin. Görüntüsü yeter. Benim param olsa gözümü kapatır alırdım. Çinli olduğu için parça marça uydurarak yürütürdüm diye düşünmekteyim. Hayırlısı inşallah.

Motosikleti
    Teşekkür ederim Atilla abi. Egzoz halledilir demiştin. Tavsiyeni alabilir miyim ?

Fiyatı internette sıfırı 6000-6200 TL. İkinci elini satan ya da aleti kullanan kimseye rastlayamadım daha. Bana 5600'e geldi. 200 lirası kargo..

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Jinlun gibi birşey ise para verilip alınmaz. Bana biraz eski Jinlun lar gibi geldi.

Motosikleti
    Kar ve peşinat vermeden başka motor alamayacağım için tek çarem bu. Hatta taksit taksit ödeyeceğim. Ama ilk motorum olacağından dolayı pek dert etmiyorum. Daha pahalı - kaliteli bir motosiklet alıp onu harap etseydim daha çok canım acırdı.

Birde motorun aslı Çin değil Rus. Wels markası asıl model sahibi. Belki o da Çin'den getirtmiştir bilemiyorum ancak bahsetme gereği duydum.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı anilcanmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Atilla abi. Egzoz halledilir demiştin. Tavsiyeni alabilir miyim ?

Fiyatı internette sıfırı 6000-6200 TL. İkinci elini satan ya da aleti kullanan kimseye rastlayamadım daha. Bana 5600'e geldi. 200 lirası kargo..
    Valla ben rus forumlarına bakmıştım, google translateden anladığım kadarı ile onlar çinli diyorlardı. Egsoz için bir ustaya git deler meler bişeyler yapar ona. Merak etme bir çare bulunur sonuçta.

Yalnız egsozla oynadın mı polisler ceza yazacak ve muayeneden geçmen sorun olacak. Ona göre karar ver.

TEMBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mg
    şekil var ama motorlu testere gibi sesi var.

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Egzozların içini parçalamadan sökebilirseniz biraz daha iyi ses verir sanırım. Aşırı gürültü yapmadıkça ceza da yemezsiniz. Hoş Ayvalık'ta bütün gün kafa miken cg ler dolaşıyor her tarafta kimse bir şey demiyor.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı ÖZALTIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim depo teneke diyorsun da deponun kalın veya sağlam olması avantaj değildir. Zaten deponun üzerinde yük falan taşımayacaksın bu yüzden çelik veya titanyum olacak değil ya. Bir de kaza anında delinmeyip içeri göçmesi gerekir bu yüzden ince (nam-ı diğer teneke) olarak yapılır ki delinip benzinin akmasın.

5200 lira iyi fiyat. Bence tip olarak çok güzel bir motosiklet. Belki biraz zorlar ama alışırsın sonuçta çok güçlü değil. Alışana kadar dikkatli olmak gerekir.
    bence ne demek istediğimi yanlış anladın. deposuna bildiğin teneke dedim doğru. çünkü depodaki malzeme kalitesi çok kötü. kuba sl 200'deki malzeme bile daha kaliteli. bu arada iki motoruda sürmedim sadece fuarda ikisinide incelemiştim malzeme kalitesi ile ilgili yorum yapıyorum.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anilcanmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çok pahalıymış. 2 sene sonra 3 liraya 5 bin km de satılığa düşer

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)