Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Falcon Freedom 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı JackieBoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]aldigima bin pisman oldum 1000tl ve uzeri trafik sigortasi nedir ya
    Aydın Söke 286 TL çıktı sigorta.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    JackieBoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı mefairo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbul Hyundai elmas plaza nin sigorta bolumune baglanin.Derya hanimdi sanirim benimle ilgilenen, onu istetin, Mefail Basgulsen sizden sigorta yaptirmis tavsiye etti, bende teklif rica ediyorum deyin bakalim ne cikacak...

Sigortada falcon freedom 250 cikmiyor.cikmadigindan sigortacilar cakallik edip en pahalisini seciyorlar.Derya hnm.size falcon 125 lik modeli secip ayar cekecek ;)
    yardimin icin tesekkur ederim . peki bu cevirme yaptiklarinda sorun cikarmazmi? yam bilmiyorum o yuzden soruyorum.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Cevirmede sigorta kagidi gostermiorsunuz.hatta nice cevirmeye girdim ruhsat dahi istemiyor.ehliyet diyor, tc mi anons ediyor, telsizdeki adimi soyadimi motorun plakasini ve markasini soyluyor, polis bakiyo plakaya markaya tamam diyor gonderiyor.

Ayrica sigorta falcon 125 motora yapilsada ruhsatta freedom 250 olarak gecior...

Kisacssi siz o sase numarasi ve plajaya ve markaya hani modeli yedirirseniz calisiyor sistem, ha 100 ha 500 modeli secmek sigortaciya kalmis, bole bi cakallik var...
    JackieBoy bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    bilgiler icin tesekkur ederim yarin dediginiz yeri ariyim ozaman . iyi geceler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

aradim konustum derya hanimda 1065 lira dedi. kacarim yok galiba. merak ettigim yaptirmasam sigorta ruhsat gelirmi birde ceza?

arkadaşlar öncelikle selamlar
    Bu foruma kayıt olmamın sebebi bu motor hakkında herkese yardımcı olduğunuzu görmek oldu kafama takılan en büyük sıkıntı ilk defa motor kullanacağım ve herkes scooterla başlamamı söylüyor fakat ben chopper tarzı motorlara hayranım ve bütcemın max. seviyesinde makul olan bir kaç motordan biride freedom250 , sizce sıkıntı yaşar mıyım ilk defa kullanacak olmam sebebi ile İstanbul trafiğinde altından kalkılacak bir durum mudur ?

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    kardesim paran varsa al kullan ama kisitli butcen varsa scooterla basla . banada dediler laf dinlemedim mal gibi gittim aldim . 1000 kusur sigorta ucreti cikio napicagmi sasrdm

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Eğitim motoru ybr 125'dir, scooter ile ünlü kursların eğitim verdirdiğini hiç sanmıyorum, Vespa Academy de Scooter yoktu mesela..

sıgorta işi buyuk sıkıntı 6000 tl motora 1000 kusur sıgorta olması sacma gercekten olmadı dediğin gibi artık pcx'le başlarım
    JackieBoy bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Bende motora falcon freedomla basladim.Acikcasi chopper baslangic icin zor bir tercihtir, hakimiyet dahs zordur ama dinlemedim basladim. Istanbul trafigi ilk cok zorladi ama ilk haftada aralardan kacmaya baslamistim bile...freedom baslangic icin optimal olmasada, onceden motora binmisligimden oturu kendime guvrnip aldim.

Sigorta konusunu anlamiyorum, belkide freedom artik sigorta listesine girmistir... Ama 1000tl cok agir...bana o rakamlar cikaydi hemen elden cikarirdim.motoru ne yalan soyliim..
    JackieBoy ve Kaan55 bunu beğendiler.

Arkadaşlar yeni led farlarımı taktım, parklar ve lambayı değiştim, çok hoşuma gitti, tavsiye ederim. 43 tl tuttu 3 ü.

JackieBoy bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Marka model yazabilir misin Akın ? Arka stop lambalarını da değiştirseydin keşke.

Benim fren müşüründe ikide bir sıkıntı çıkıyor. Stop lambaları fren sıkılı değilmiş gibi gözüküyor sıktığımda bile. Kaç kere yaptırdım hatırlamıyorum. Benden başka başına gelen oldu mu ?
    AKIN17 ve JackieBoy bunu beğendiler.

Yarın iş yerinde bakarım hatırlayamadım şimdi ismini, fren lambası sıkıntısı hiç yaşamadım.
    JackieBoy bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı Kaan55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıgorta işi buyuk sıkıntı 6000 tl motora 1000 kusur sıgorta olması sacma gercekten olmadı dediğin gibi artık pcx'le başlarım
    bi abimiz pcx almis yasida buyuk onada 600 cekmisler .

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Alıntı Kaan55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi abimiz pcx almis yasida buyuk onada 600 cekmisler .

26 yaş üstü uygun olur diye okudum ama bakalım olmadı tanıdık sigortacı eş dost bulup ondan sonra almak lazım motoru

1000 küsur sigorta nedir arkadaş duydum şuan motordan soğudum

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    wn uygun 800 buldum suan

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    arkadaslar sigortayi yaptirdim. anadolu sigorta 965 lira. semsiye girdi bikere. yeni alicak arkadaslara tavsiye ist. plaka almayin . yasiniz 20 lerdeyse buyugun uzerine yaptirinki fazla para odemeyim . sicana kadarda binicem motora o derece dokundu bana

Motosikleti
    Shadow 750 A.C.E.
    Marş ile beraber egzoz sesini videoya çekip paylaşırmısınız acaba

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı birol08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marş ile beraber egzoz sesini videoya çekip paylaşırmısınız acaba
    olur paylaşırım dostum 1 kaç gün içinde . ehliyet sınavını geçtim bugun ehliyet ulaşana kadar mahallede sürüyorum komşular yeter hakan dedi :D egzozun sesi çok çıkıyor benim hoşuma gidiyor ama insanları da rahatsız etmek istemiyorum. sesi kısmak için yapabilceğimiz bir şey var mı ?

Var mı temizlik gibisi

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

JackieBoy, anilcanmutlu ve İlker41 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)