Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Falcon Freedom 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    JackieBoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    aldim motoru pazartesi ruhsati uzerime alicam hayirlisiyla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Shadow 750 A.C.E.
    Hayırlı olsun.
    Kullandınız mı nasıl ilk izlenimler ?

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    saolun . ben kullanmadim ilk motorum olucak onda ogrenicdm sahibi kullandi ben arkadaydim.gayet guzel geldi bana . dilkat ettigim sey vites bosa alirken anlasilmio gibime geldi .ilerleyen gunlerde bende izlenimlerimi paylasirim

Alıntı JackieBoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolun . ben kullanmadim ilk motorum olucak onda ogrenicdm sahibi kullandi ben arkadaydim.gayet guzel geldi bana . dilkat ettigim sey vites bosa alirken anlasilmio gibime geldi .ilerleyen gunlerde bende izlenimlerimi paylasirim
    GECE 2 DE kafaya koydum diyip ertesi gün almış la adam helal olsun. güle güle kullanın kazasız belasız. deneyimlerinizi görüşlerinizi ve özelliklede fotoğraflarınızı bekliyoruz.
    sırf yorum yapabilmek için üye oldum

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Hayirli olsun, insallah beraberce deneyimleri paylasa paylasa guzel gunlerde kullanirsiniz tavsiyem bi egitimle baslamaniz(daha once hic motor kullanmadiysaniz) cunku chopper hakimiyeti biraz daha zordur...Tekrar gule gule kullanin Buarada servise gosterdinizmi?

mefario
    senin yazınıda okudum . teşekkür ederiz bilgiler için ve uğraşın için. hem övmüş hemde gömmüşsün güzelce

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı notoecopol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GECE 2 DE kafaya koydum diyip ertesi gün almış la adam helal olsun. güle güle kullanın kazasız belasız. deneyimlerinizi görüşlerinizi ve özelliklede fotoğraflarınızı bekliyoruz.
    sırf yorum yapabilmek için üye oldum
    Ben 1eylulde 4 senelik isyerimden ayrilip tazminatimi alip motormu alsam diye nete girdim...ilk kuba superlight gordum begendim alacaktim..2 Eylul saticiya gittim ver 6000e alayim dedim, vermedi, 6500de israrciydi...

Eve dondum, falconu soyledi bi arkadas, nette baktim hosuma gitti, ertesi gun maazaya gittim aldim, 10dk surmedi konusma bence en zevkli sey kafaya koyup almak cunku gonlune gore almak budur
    mgkce0 bunu beğendi.

Alıntı mefairo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 1eylulde 4 senelik isyerimden ayrilip tazminatimi alip motormu alsam diye nete girdim...ilk kuba superlight gordum begendim alacaktim..2 Eylul saticiya gittim ver 6000e alayim dedim, vermedi, 6500de israrciydi...

Eve dondum, falconu soyledi bi arkadas, nette baktim hosuma gitti, ertesi gun maazaya gittim aldim, 10dk surmedi konusma bence en zevkli sey kafaya koyup almak cunku gonlune gore almak budur
    aynen bende onun taraftarıyım ama önce biraz para biriektirmem gerekiyor onu bekliyorum şubat mart gibi düşünüyorum ben

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Bu yaz bol freedom bi gezi yapacagiz belliki
    anilcanmutlu ve JackieBoy bunu beğendiler.

Alıntı mefairo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yaz bol freedom bi gezi yapacagiz belliki
    Bende yaza almış olurum umarım. Bi tur güzel olur freedomlarla :D

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    tesekkurler arkadaslar. konuyu fazla dagitmak istemiyorum. motoru teslim aliyim fotolar gelicek. az once geldim kurstaydim motor surmeyi ogreniyorum .ybr 125 di kurstaki motor. acayip zevkli . sabirsizlaniyorum. zaten yaza kadar anca ogrenip trafige cikmis olurum .mart nisana kadar akbile devam😂 :D artik hep beraber bir gezi yapariz hayirlisiyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

yazmayi unuttum servise gostermedim mefairo . yeni servise gostermis motorun sahibi o yuzden gerek yok dedi ama yinede sen bilirsin dedi. ben yinede bi gostericem

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Hadi hayırlı olsun motorundan memnun kalacaksın bundan hiç süphen olmasın ama sana tavsiyem servisine bi göster onlar gerekeni yapsın bide her servis aynı olmuyor düzgün olanını bulman lazım (deneyerek)malum kış geldi yağmur çamur derken incir baya perişan oluyor bakımını unutma ayrıca wd-40 ile motorun elektirik ve hareket eden noktalarınıda bi güzel elden geçir
    AKIN17 ve JackieBoy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Ben geçen sene torpille 5600 e aldım. Geçen sene dediğim 8-9 ay önce.
    AKIN17 ve JackieBoy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    arkadaslar aldm motoru . fakat gidonda hafif catlak varmis alirken farkettim . 30-40 lira bisi dedi sanirsam oylemidir arattim pek biside bulamadim

DegasTrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sevmeyen Bizden Değildir
    selam arkadaslar,sakaryadan bir freedom kullanıcısı olarak hepinizi selamlıyorum.
    Burdaki servisimden cok memnun oldugumu soyleyebılırım,ustanın ilgi alakası çok güzel ayrıca 5 günde'de garantiden parçalar geldi değiştirdi bu birazda şans işi sanırım.

bunun dışında grup için numaramı anılcan'a mesaj attım umarım aktif bir topluluk olur

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    uğur kardeşim bu motor karbiratörlü rks cruizer gibi enjeksiyonlu olsaydı böyle sorun olmazdı ne kadar köfte okadar ekmek soğuk havalarda motora biraz gaz verip ısıtmak gerekiyor her zaman bu böyle bendede honda titan var karbiatörlü benim motorda aynı beni hiç yolda bırakmadı ama para durumum iyi olsaydı rks cruize 250 veya fredom 250 alırdım hayırlı akşamlar.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250

buda resim arkadaslar. resimdeki arkadas oldugu icin kapadimm. dis gorunus olarak guzel motor. herkesin gozu sende bikere.bilenlere zor ama bilmeyene harley diorm hatta yemek yerken kimileri cbr ile karsilastiriolardi aralarinda baya tartistilar nekonustular bilmiyorum artik. hava soguk oldugu icinmi bilmiyorum mitoru once isitip oyle yola ciktik. istop ediyordu. hafif bi titresim var arkada oldgum icin ayaklarimda sanki masaj aleti vardi ben rahatsiz olmuyorum. birde sol tarafta bi kutu var o asiri sicak olmus ayagim yandi . pek anlamiyorum motordan ilk izlenimler bunlar kullandikca sorun arrtikca daha bilgili olup ona gore tekrar yazarim . simdilik guzel.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

arkadaslae bide vites problemi var bosa cok zor gecio kiricam nerdeyse bazende bosta gosterioama aslinda 1de oluyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

aldigima bin pisman oldum 1000tl ve uzeri trafik sigortasi nedir ya
    AKIN17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Ilk fiyat aldogimda banada 1000tl ler cikti, en son ergo sigortada 100cc lik bi falcon modeli sectirip 350tl ye yaptirdim sigortayi...keske sorsaydiniz bizlere onceden :(

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    iyide numarayı ıstıyorlar ordan goruyolar motoru onu nasıl yapıcaz ?

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı JackieBoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide numarayı ıstıyorlar ordan goruyolar motoru onu nasıl yapıcaz ?
    Istanbul Hyundai elmas plaza nin sigorta bolumune baglanin.Derya hanimdi sanirim benimle ilgilenen, onu istetin, Mefail Basgulsen sizden sigorta yaptirmis tavsiye etti, bende teklif rica ediyorum deyin bakalim ne cikacak...

Sigortada falcon freedom 250 cikmiyor.cikmadigindan sigortacilar cakallik edip en pahalisini seciyorlar.Derya hnm.size falcon 125 lik modeli secip ayar cekecek ;)
    JackieBoy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)