Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AS125T
    slmlar herkese
    Yaklaşık 6 aydır kullanıorum bu veleti Ve sonunda biraz uzun bi yola çıkabilmeyi başardım .. biras korkutucuydu aslında çünkü tektim bu yolculukta ve ilk uzun sayılan bi yolculuktu benm için. boludan ist ye geldim.. ama özellikle o tırların korna sesleri kulaklarımda çınlıyo her ne kadar saçlarımı montun altına saklamaa çalışsamda anlaşılmış olcakki bi kaç tırın gazabına uğramaktan son anda kurtuldum ...birasda motordan korkuodm ya ıssız bi yerde yolda kalırsam ya şöle olursa ya böle olursa die bi ton şey kurdum ama hiç biri olmadı ..tek sorun alarmı cebime koymuştum ve titreşimden çok fazla etkilendikleri için yolda giderken bi anda motorun durmaya başlamasıydı.Bu bi kaç kez tekrarladı ve emniyet şeridi olmayan yerlerde zor anlar yaşamaam neden oldu .. ama herşeye rağman getirdim motorumu ist ye sonunda ..mutluyum umutluyum
    rock'ın roll sevmiyorsaaann
    çek çek çektir git :P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    jasmn-e cesaretinden dolayı tebrik ediyorum valla büyük cesaret seninki
    kutlarım ama bu tip yolculuklarda bence yanına bir yol dostu olması hem
    senin güvenliğin hem yolculuğunun keyfi açısından daha iyi olacaktır.Tabii bir
    de yolda çıkacak sorunlarda da sana destek olması açısından birinin olması
    kanımca daha iyi olacaktır.Şanslıymışsın gerçekten.Umarım nice uzun yollar yaparsın yolun açık olsun her zaman

Motosikleti
    AS125T
    Evt arslanfb haklısın bencede yanımda biri olsaydı daha güzel olurdu ama açıkçası hızın kesilmesinden korktum yani normalde kullanırken artçı aldığımda hızda baya azalma oluo yanımda kimsenin gelememesinn nedeni buydu gerçi pek bişe farkettimi bilemiorm orta şeritte bile devam edemedim ..yolda devamlı kamyonlar ben ve sağ şerit üçlüsüydük

Motosikleti
    " AK "
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jasmn-e cesaretinden dolayı tebrik ediyorum valla büyük cesaret seninki
    kutlarım ama bu tip yolculuklarda bence yanına bir yol dostu olması hem
    senin güvenliğin hem yolculuğunun keyfi açısından daha iyi olacaktır.Tabii bir
    de yolda çıkacak sorunlarda da sana destek olması açısından birinin olması
    kanımca daha iyi olacaktır.Şanslıymışsın gerçekten.Umarım nice uzun yollar yaparsın yolun açık olsun her zaman
    Hasan...nerelerdesin sen serwisten serwise qörüşmeyelim kanka...
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN

zenimi özledimmm

selam arkadaşlar çook uzun zaman oldu görüşmeyeli şimdi amerika texas taraflarındayım zenimden ayrılalı 22 gün oldu acayip özledim onu
    buralardan ir isteği olan varsa şimdiden söyleyebilir herkese keyifli sürüşler
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

Motosikleti
    AS125T
    ya hepberaberce barışarock a gitsek ya..

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    Alıntı talla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar çook uzun zaman oldu görüşmeyeli şimdi amerika texas taraflarındayım zenimden ayrılalı 22 gün oldu acayip özledim onu
    buralardan ir isteği olan varsa şimdiden söyleyebilir herkese keyifli sürüşler
    talla texsastan ne istenirki bilmiyorum ehuehu sen gel yeter

barışa rock ayın kaçına denk geliyor yapalım bir organizasyon
    ]

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    @Talla naber yaw ne işin var oralarda , inek getir abi teksastan ne getircen ,

@jasmn_e : iyi cesaret valla , bayanların tek başına böyle yola çıkması Türkiye şartlarında pek güvenli değil. Artçı olarak değil de yanına bir başka motorsiklet kullanan bir arkadaş bulsan daha iyi olurdu. Zaten artçı olayı kolaylaştıracağına zorlaştırır. Ama iyi gelmişsin maşşallah

@Barbarian 24-25-26 ağustosta , bi organizasyon olabilir aslında.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

Motosikleti
    AS125T
    Evet siyahusun dediği gibi 24-25-26 sında oluo yani bu cuma başlıo çok az zaman kaldı eğer olursa şimdiden organizasyona başlansa iyi olur çünkü çok fazla zaman kalmadı gerçi genel gezi duyurularında var ama gönül isterki biz zen ciler olarak bir organizasyona dahil olalım

Motosikleti
    BLACK ZN
    iyilik abi çalışıoyurm texasta uzaktan kumandalı helikopter satıyorum alışveriş merkezinde çok orjinal ve zevkli bişe türkiyeye de gelmiş gittigiyorda var sanırım bizim site ujtrading.com çinden getiriyoruz direk haberiniz olsun
    keşke bende gelsem organizasyona ya manyak ösledim harbiden

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

Motosikleti
    Alıntı talla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyilik abi çalışıoyurm texasta uzaktan kumandalı helikopter satıyorum alışveriş merkezinde çok orjinal ve zevkli bişe türkiyeye de gelmiş gittigiyorda var sanırım bizim site ujtrading.com çinden getiriyoruz direk haberiniz olsun
    keşke bende gelsem organizasyona ya manyak ösledim harbiden
    yaw bu helikopterler pek güzel gibi , tam fonksiyonlu kumanda dahilmi bu fiyatlara yada bize ne yapcan fiyatlarda bide sitede hiç modellerle ilgili açıklama yok yaw Talla , nası olcak ?

MaD_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva TR125T-19 satıldı hyosung gt250r yolda (:
    İlginiz için teşekkürler arkadaşlar...
    Sanırım hyosung alacağım ama biraz ara vermem gerek.(Hem dinlenmek hem de para biriktirmek için) Lakin dün Kadıköy Bahariye'nin ortasında 4 serseri nin yolu kapatması,benim sinirlenmem ve gaza asılmam sonucu tramvay boşluğuna giren tekerlekle birlikte,artçımın da vermiş olduğu ağırlıkla düştük.Asla dizliksiz çıkmayan ben,o gün dizliğimi evde bulamadım ve içimden ''umarım şeytan beni gözetlemiyordur''dedim.Şu an dizlerim balon gibi,birçok yerimde morluklar var.Artçım iyi Allah'a şükür.Zeytinim de zarar gördü tabi
    Biliyorsunuz ama yine tekrar edeyim,asla ve asla korumanız eksik çıkmayın.Gerçekten kazanın sizi nerede nasıl bulacağı belli olmuyor...
    Zeytinimin tek fotoğrafı fazla yok elimde.Şimdilik bir ilan verdim.
    http://sahibinden.com/displayitem.php?a=4665578
    Kendinize çok dikkat edin..

Motosikleti
    " AK "
    DUYURUU !!!

25 agustos c.tesi (Yarım gUN) VE YA 26 agustos pazar (TAM GÜN) GEZİ

duzenlencek. gunu talep e gore belırlencek.
    guzurgah)) avrupa yakası sırkcesı arabalı vapur ıskelesınden baslanıp bebek e kadar...

yadaaa

Anadolu yakası harem de bulusup ; cadde ve cıvarı gezılcek , sohbet ve yeme ıcme...

bızım grup ve dıger arkadaslar davetlı.

tarıh ve saat ıcın msj lar beklenıyor...

Detaylar: http://www.zenscooclub.com/forum

* Kulüp org. deil...bizbizeyiz yani 4 zen...Bilqinize...
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

Motosikleti
    BLACK ZN
    abi helikopter fiyatlarına herşey dahil fakat turkıyeye nekadar getireblceğimi ve nasıl getireblcğimi düşünmedim daha gelirken bakıcaz daha.bu arada şirket texastan californiyaya tainimi çıkardı.los angeles yolcusuymuşuz.o taraflardan birşeyler isteyen olursa haberimiz olsun ii geziler millet..

ismaill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN 2006
    @mad_star
    üzüldüm motorunu satmana, ben nasıl kıyarım bilmiyorum )
    @all
    barışarock 24-25-26 sında M.Akif Ersoy Parkı nda (sarıyer) bence organize olup gidelim
    [B]ZEN[/B]' i seviyoruuum... :rendeer:

naciçino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @mad_star
    geçmiş olsun trafikte lütfen sinirlenmeyelim sonucu gördüğün gibi kötü olabiliyor Allah beterinden saklamış ufacık bir asbiyet ile gaza gelmemmiz tehlikeli şartlar doğurabiliyor ayrıca tranvay yolundaki raylar zen lerimizin tekerlekleri küçük olduğundan dolayı çok kolay kayabiliyor bende bir kaç kez tranvay yolun girim ama sadece ve Allah tan sadece arka taraf yani zen imin popo tartafı saga sola kaydı arkadaki minübüsteki iyi aile cocugu arkadasımızda tam dibimde neyseki kurtardım fazla gaz verseydim kesin bende kayardım tabi minübüsün o an ne yapacagına söylememe gerek yok tekraradan geçmiş olsun çabuk iyileşmeni dilerim zen ini ve seni bekliyoruz
    naciden.com

MaD_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva TR125T-19 satıldı hyosung gt250r yolda (:
    @ismaill
    Sorma ben de nasıl kıyacağım bilmiyorum :(
    Ama çok dengesiz bir motor.Kim kullansa aynı şeyi söylüyor.(3 senedir vespa kullanan bir arkadaşım bile ''sen buna nasıl hakim oluyorsun''dedi)
    @naciçino
    Çok haklısın gerçekten.Sana da geçmiş olsun.Zeytinin ilanını verdim artık.Uzun yola rahat çıkabileceğim bir motor alacağım kısmetse.

Motosikleti
    @ Madstar , geçmiş olsun , madem bu kadar bıktın inşallah kısa zamanda satabilirsin.

@ Talla , zaten ayrıntılar varmış benim bağlantı yavaş olduğundan görememişim . Bunlar çinden geliyosa burdaki toys'r us veya hobievi gibi firmalar aracılığı ile getirtebilirsin . İyide para kazanırsın . Benim gibi 500-600 dolar vermeden maket helikopter ucurmak isteyen cok adam var

@ İsmail , biletler nerde satılıyo biliyomusun bi bakalım fiyatlara falan , cumartesi gündüz biraz dolanıp akşama rock süper olur. Hatta 34_AK_027 nin organizasyonu ile bile birleştirilebilir.

Motosikleti
    AS125T
    ya çok küsel olcak barışarock bu senede hele burda bir org. yaparsak dahada güsel olur eminim.. bilet fln yok direk girilio .. çok az zaman kaldı gidelimm yaa gidelimmm.....

Motosikleti
    Ahanda barışarock ile ilgili tüm bilgiler ; bilet milet yok beleş sadece beleşixten davetiye yada broşürle giriş yapılıyo . oradaki yiyecek içecek fiyatları cok uygun.

http://barisarock.org/index.php?opti...id=33&Itemid=1

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler