Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Selamm

Gelin yaww işallah çok keyifli olucak. Biz bi keşif gezisi yaptık çok şirin biyer.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Olabilcek en kötü gün seçilmiş benim için Maalesef gelebilmem imkansız. İşlerin hem en yoğun olduğu zaman hem de cmts günü ofise gitmemek gibi bir durum benim için söz konusu bile değil.

@ALL
    Bu arada 125 ZN motorumu satmaya bu sefer kesin karar verdim. Birazdan foruma ve zen sitesime ilan bırakıcam. İlgilenen olursa haberim olsun.

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    pazar günü seçim olduğu için gezi cumartesi kesin olarak yapılacaktır isteyen etlerini bir gün önceden alıp dondurucuya atsın isteyen ordanda et teminini yapabilir. bu arada kozyatağıan 1. köprüden gelicem karşı şeri,de nerden nasıl geçeceğim yolu bilmiyorum

@umutqoy
    ne izni bide izinmi alıcan kaç gel işte
    ]

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN

Merhaba Dostlar..

UZUN SÜREDİR GÖRÜŞEMİYORUZ HERKESE SELAMLAR OLSUN bende 5000 i devirdim hatta hala ehliyetim olmamasına rağmen aynı günde 2 kere polkie yakalıandım birde doğum gunum olması ve kız arkadaşım olan artçımın da kask takmak istememesi olaya renk kattı
    keşke işim olmasa da yarınki geziye katılabilsem herkesi çok ösledim fakat ben de umut kardeşim gibi stajdayım

İYİ EĞLENCELER ARKADAŞLAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİMLE...
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

Motosikleti
    yarın 12 ye doğru carrefourdayım hepinize sevgiler
    ]

ismaill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN 2006
    Çanakkale' deyim dönüşüm uzadığı için gelemedim
    [B]ZEN[/B]' i seviyoruuum... :rendeer:

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    izin vermediler yarım gün bile neyse haftaya son . Umarım çok iyi vakit geçirmişsinizdir. En kısa zamanda görüşmek üzere

Motosikleti
    resimler çok yakında yuklenecek

gezi resimleri www.zenscooclub.com fotoğraf albümlerine eklenmiştir.
    ]

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Güzel geziydi arkadaşlar. Bizim için hem eğlenceli hemde , doğa içinde süper bir gün oldu. Gelen herkese teşekkür ederim . Gelemeyen arkadaşlarda üzülmesin . Eylemlerimiz sürecektir
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

beyler size bi sorum olacak mondial 125 zn nin sesi nasıl kotu mu iyimi bi yanıtlarsanız şimdiden teşekurler bende almayı dusunuyorumda su an kara aşamasındayim goruntusu cok hoşuma gitti bi tek sesini merak ediyorum

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    gezi güzeldi
    sakin ve rahat geçti
    iştirak eden arkadaşlara teşekkür ederim.
    kısa sürede yeni bir gezide buluşuruz

Motosikleti
    Alıntı mondial 125 zn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler size bi sorum olacak mondial 125 zn nin sesi nasıl kotu mu iyimi bi yanıtlarsanız şimdiden teşekurler bende almayı dusunuyorumda su an kara aşamasındayim goruntusu cok hoşuma gitti bi tek sesini merak ediyorum

rahatsız edici şekilde ses çıkarmıyor burdan nasıl tarif etsem bilmiyorum ama tam motora yakışacak şekilde ses geliyor
    ]

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Geziden bende acayip memnun kaldım bol yeşillik ve mangal. Umarım herkez memnun kalmıştır. En kısa zamanda tekrarlayalım. 1-2 resimde ben ekleyeceğim birazdan siteye.

@ mondial 125 zn
    sesi vosvos gibi. Sanıım siyahus çok seviyordu. Bende şikayetçi değilim, hoşuma gidiyor.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    Doğru yağ kullanmak şartıyla arkadaşların tasfir ettiği gibi tatlı ve bu motora tam yakışan bir sesi var. Tabii rodaja çok dikkat etmeli. Kesinkez sessiz bir motor. Egsozun çok iyi bir susturucusu var. 125 cc olmasına rağmen beklenilenden üstün bir çekiş kuvvetine sahip olmasına rağmen kesin kez ses yapmıyor.

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Valla ben sesini oldukça seviyorum. ZeN ne sivrisinek gibi nede böğüren dana gibi. 125 cc lik bir scooter için oldukça güzel bir sesi var. Kulak tırmalamayan ancak görüntüsünede yakışacak bir sesi var. Bu scooterın cok sessiz olması beni üzerdi açıkçası. Hiç bir egzost modifiyesine ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Oldukça tatminkar. Ama kendi kararını vermek için ZeN'i olan bir arkadaşı bulup canlı canlı dinlemelisin. Benim beğendiğimi sen beğenmeyebilirsin. Yada tam tersi ...
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

naciçino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gezi çok güzel olmuş görünüyor umarım iyi eğlenmişsinizdir ilerideki gezilerde bende katılırım inşallah
    naciden.com

Motosikleti
    hey millet uyuyormusunuz hadi gezi yapalım
    ]

Motosikleti
    " AK "
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel geziydi arkadaşlar. Bizim için hem eğlenceli hemde , doğa içinde süper bir gün oldu. Gelen herkese teşekkür ederim . Gelemeyen arkadaşlarda üzülmesin . Eylemlerimiz sürecektir
    Gelemedim ama AKINERK nickli akın arkadaşım anlattı detayları...bi daha ki org.a benim kesin katılmam qerek )

qel sana dinleteyim bir motor sesi ama balata sesi ile motor sesini ayırt edecexin
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

Motosikleti
    Benim sissy barda bulunan üngerin fermuarı bozuldu. Böyle bir iş başına gelen var mı? Birde salak bir kedi seleyi tırmalamış. O kadar para verip kapalı garaja bırakıyorum başıma neler geld.

Şirinevler tarafında otomobil mobiyacısı (galiba öyle bir şey deniyor) tanıdığı olan var mı? Gidip seleyi değiştirmek yerine acaba bu kumaş kısmı nasıl değiştiririz. Hem fermuar hem de sele üstü kumaş tamir edilmesi gerekiyor. Façasını bozduk motorun!

Bu arada motoru uzun zamandan sonra baya aktif kullanmaya başladım. Özellikle 2 kişi biniyoruz. Dikkatimi çeken esas husus motor gittikçe çekiş yönünden bir açılma var. Benzinide daha tasarruflu kullanmayıda sonunda öğrendim. Ama ön tekerden gelen tak tuk ses yine hafiften başladı. Bu kronik ön disk sesinden galiba hiçbir zaman kurtulamayacağım.
    Heskese güvenli sürüşler.

ismaill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN 2006
    slm arkadaşlar,
    motorlarınız ne durumda bilmiyorum ama ben zenimle geçen hafta sonu artçı ve yüklerimle birlikte 400 km ye yakın yol yaptım tık demedi kerata :D
    [B]ZEN[/B]' i seviyoruuum... :rendeer:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler