Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    @Owlam , hoşgeldin , walla sen maksimum 90 km yapıyo ilk 50-60 km ye çıkış oldukça iyi diye düşün , kamyon otobus meselesine kendin karar ver. 6 mayıstaki gezide heralde 250 km falan yapıcaz gibi gözüküyo.

@Darkform, abi niye açık ediyosun Alla Alla yaaa bak şimdi Derwish tırsacak gelmeyecek geziye bahane falan uydurur , yok cocugu sünnet , ettircem yok motoru bozdum (2 anlamdada bahane edebilir), yok başım ağrıyo...
    Ayrıca dreamdark'ın motoruyla ilgili bi plan daha geldi aklıma uzunca bi ip alıp bütün motorları ona bağlayalım çeksin bizi oraya kadar . Hem rahat rahat gideriz hemde benzinide ona kitleriz ama duymasın. Bide sen tut onu ben motorunu kaçıriim sonra ben tutarım sen bi turlar gelirsin. Gerçi motoru sözkonusu olunca 10 Ayşe Teyze gücünde oluyomuş bilemem artık.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MaD_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva TR125T-19 satıldı hyosung gt250r yolda (:
    Verdiğiniz bilgiler için çok çok teşekkür ederim arkadaşlar
    Bu akşam motorumu redline dan almaya gelecekler.Eğer geç alacaklarsa carrefour yolumun üstü uğrama şansım olabilir.
    Sevgiler

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    akşam carrefour + birsssssssssssssssssssssssss

@ dreamdark
    bu arada geziye gelemezsin 125 siii siii üstünü almiosssss bide sıkuutır olması lazımss sürat mossletlerini almiosssssss dışlarıs seni yabancılık çektiririz yanlız bırakırız yassahhh gardaşım yassahh

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    @dreamdark
    hangi sabahın körü hemşerim... neyse cumartesiye ayarlamaya çalış gidelim beraber... acil bulmam lazım bir çözüm....
    bu akşam benim için biraz zor..... işleri toparlamaya çalışıyorum...

benim makinayı satılığa çıkardım..... fiyat 1100 yazdım kask+motor pantolonu+branda+disk kilidi vs... beraber vereceğim. yalnız motorun arka çamurluk iki tarafında değişmesi lazım o da yaklaşık 80 ytl tutuyor. bugün resimleri çekip akşam siteye atarım....

@darkform
    yok hacım olur mu öyle şey alacağız onu.... 60 la sürdüreceğiz motoru kıvranacak daha zevkli ....

Motosikleti
    @ Derwish , geyik yapma kardeşim geliyomusun geziye onu sööle Alla Alla.

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ siyahus
    sende geyik yapma kardeşim akşam carrefour'a geliyomusun onu söyle

@ ist avrupa yakası
    üşenmeyinde bigünde siz gelin be. Biz hep gelioz sizin taraftaki toplantılara

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    Redline'dan geldiler,zeytinimi alıp gittiler.Bu yüzden minibüsle eve dönmem gerek
    Carrefour'a gelemeyeceğim ama o civarlarda elinde kaskla dolaşan motorsuz bir motorcu görürseniz o benim

by_multeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KARA TRAKTÖR 125ZN
    @Multeci
    Kardeş hayırdır benim kullanıcı adımı görüp hevesmi yaptınmı yoksa neyse saka bi yana hoşgeldin

@all
    bende uzun zamandır giremeyenlerdenim nasılsınız umarım herkes iyidir akşamki carrefoura bende gelebilirim umarım inşallah sanırım saat kaçta orda olacağız bide onu dende sap kibin ortada galmıyım neyse hadi görüşürük
    Ümit ÇAĞDAŞ ( MCSD ) .NET CODER
    [img]http://umitcagdas.com/img/visual.gif[/img]
    [img]http://img.userbars.pl/51/10164.jpg[/img]

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bugünkü Carrefour buluşması için saat 19:30 uygun mudur, gelecekler lütfen görüş bildirsin, şimdilik muhtemel liste:

1- Dreamdark
    2- Darkform
    3- by_multeci

@siyahus
    hasanım biliyosun motorum sözkonusu olduğunda değil 10, 100 ayşe teyze gücünde olurum, cırrrrt diye yırtarım ona göre Ancak kaldıki madem benim hakkımda bu kadar hain planlarınız var, bu durumda ben darkform'a artçı olarak gelip benzin parasından da yırtmayı düşünüyorum, bilginiz olsun Akşam carrefour'a geliyon mu olm cevap verseneee sensiz zevki olur mu, kahveleri sana kitliycez

@darkform
    ayıp nan bu kadar mı dışlanır bi insan, hepinizin motoruna çamur atıp kaçacam olm, gezi de sürekli taciz edicem sizi, rahat vermiycem bi türlü (gelirken CD-40 unutma)

@derwish
    moruk c.tesi öğlenden önce olabilir, bi de yarın da izinliyim ben, yarın da müsayit olursan gidebiliriz bu akşam ayarla kaçıver olm işte yarım saat carrefour'a

@mad_star
    insan bi kere alışınca, motorsuz biyerlere gitmek ne kadar angarya geliyo di mi istersen motorsuz da uğrayabilirsin, mutlaka birinin artçısı olarak bırakılacağına eminim

hadi carefour'cular aloooooo

ismaill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN 2006
    @mad_star
    kaç km yol yaptığın değil motorun bakımlı olması önemli, bakımı aksatma gerisini düşünme

@gezi tayfası
    kusura bakmayın şehir dışında olacağımdan dolayı gelemiyorum

@darkform
    biz bir bütünüz sanıyodum
    [B]ZEN[/B]' i seviyoruuum... :rendeer:

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    19:30 uygundur
    Hain Siyahus'da geliyo.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

25 Nisan Çarşamba
    Saat 19:30
    Kozyatağı Carrefour ayaküstü Buluşması Katılım Listesi:

1- Dreamdark
    2- Darkform
    3- by_multeci
    4- Siyahus

şimdilik..

Alıntı darkform adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    19:30 uygundur
    Hain Siyahus'da geliyo.

ii gunner.

kesme işareti yok, "da" ayrı yazılır
    illa gıcıklık yapacağım

Motosikleti
    @DreamDark , ha sen hain kısmına karşı çıkmıyon da (bak ayrı yazdım) adamın desine dasına karışıyon öylemi. Senin kahvene tuz dökmezsem nası olsa ben alacam kahveleri karışamazsın da (da yine ayrı)

Motosikleti
    @dreamdark
    Teşekkür ederim fakat evim uzak.(Uğur mumcu'da)Bu yüzden gitmem gerek.Başka sefere umarım
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @DreamDark , ha sen hain kısmına karşı çıkmıyon da (bak ayrı yazdım) adamın desine dasına karışıyon öylemi.
    öyle mi ayrı yazılır

Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @DreamDark , ha sen hain kısmına karşı çıkmıyon da (bak ayrı yazdım) adamın desine dasına karışıyon öylemi. Senin kahvene tuz dökmezsem nası olsa ben alacam kahveleri karışamazsın da (da yine ayrı)

değiştiririm olm kahvemi birininkiyle çaktırmadan, ne varki
    hain planlarını gerçekleştiremeyeceksin üzerimde, amacına ulaşamayacaksın

Alıntı MaD_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @dreamdark
    Teşekkür ederim fakat evim uzak.(Uğur mumcu'da)Bu yüzden gitmem gerek.Başka sefere umarım

öyle mi ayrı yazılır
    peqi sen bilirsin, bu arada "mi" olayı için tebrik ediyorum
    duydun mu siyahussssssssss nası yazılırmış "mi"

ben şimdi çıkıyorum arkadaşlar, güzel rüzgar var, sahilde uçurtma uçurcam
    akşam görüşürüzzzzz

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    @darkform
    linkteki fiyatları pek anlayamadım bende şaka gibi geldi acaba biz bu parçaları bu fiyatlardan temin edebiliriz miyiz?. Araştırmak lazım. logo olayına bende koptum motoru alır almaz ilk işimiz o logoları sökmek olmuştu ya keşke sökmeseydik 15 ytl miş :D carrefour olayını biraz geç gördüm galiba :(:( bende gelirdim tüh ya :(:(

burakxxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    arkadaslar gelmek istiyorum bende sabahtan dershane var 1 gibi cikicam bi aksilik olmazsa yapistirir gelirim yol yaklasik kac saat

Motosikleti
    Mondial 125 Zn
    merahabalar
    ben oguz. burakla onurun arkadaşıyım. daha önce bikaç kez zenscooclub buluşmasına gelmiştim. bugün zenimi aldım.hemen zenscooya üye oldum bidahaki buluşmada tanışır kaynaşırız

Motosikleti
    ZN 125 Yakında...
    @by_multeci
    hosbuldum.beklıyordum aslında bu soruyu benım hemen hemen her yerde nıck Multeci. askerde az kosturmadım peslerınden . hala alamadım bı ZN. yolda goruyorum bazen ıcım gıdıyor.

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    künaydın millet sabahın bu saatınde işin ne diceksiniz yat uyu diceksiniz biliorm ama başıma dün gelmiyen kalmadı artık alacam gardaşım şu ehliyeti yaff

dün ataköyde gidiorm e5 e çıkıcam hissettim ama olimpiyat stadının orda genelde polis bekler yavaş çıkıyım dedim yavaş yavaş çıktım baktm trafik çakallar bekliolar hemen stada giriş yapıyım dedim o kapıdanda giriş olmuyomuş polis fark etti hemen çağrdı tabi bende paşa paşa gittim yanına e tabi no ehliyet sordu nireye ehliet ruusat filan aa dedim abi unutmuşuz falan adam kurye sandı beni bende çakalımya anladım bunun yeni polis olduunu yoksa kurye sanarmı heç öörenci kimliimi verdim sora dedi bak a2 yoksa 900 cezan var bakacm şimdi cihazdan dedi bak hacım dedim ayıbsın ne yalanımızı gördün bugune kadar filan gitti arabanın çine dier polis arkadaşla knştu ben yusuf yusuf motoruma son kez dokunuyorum okşuyorum falan sora geldi verdi kimliğimi binde arabaya gittiler bende anlamadm olay mı çıktı biyerde nolduysa oraya ucuz atlattık sora gidiyorum dar bi sokaktaym önümde volvo jeep park edicek gibi ben durmuş onu beklıyorum o da yavaş yavaş geri gelıor önünde de güvenlik görevlisi abimiz güyya gel git filan dio abi bi baktım herif üstüme gelıo ben zannettim beni görüyo tam arkasındayım araba park ederken doğal olarak arkamıza dönüp bakarız yada aynadan arkaya bakarıs en kötü park sensörleri öter dimi arkaaşlar ama bu jeepte tık yok herif üstüme gelıo ben anladım bu beni ezecek hemen sola kırdım direksiyonu kaçayım dedim arka sağ sinyal camı düştü öndekiler de düşmüştü zaten bi tek arka sol sinyal kaldı

indiridim adamı arabadan herif bişey olduunun farkında diil soruatıma ööle bakıo dedim abi jhafiften dokunduk galiba hadi ya falan dio ben sinir küpü oldum tabi bide bilmemezlikten gelıo die dedi kaç para 1 2 ytl bişeydir dedi dicektim abi bu motorlar 10 mılyar die çık 500 kağt da utandım şimdi mondial yazısından ben saydım döktüma dama lam dikkat et filan heçmi arkadana bakmıon dedi yaptır getir faturayı göster ödeyım bana bu binanın sahibiyim ben dedi zeytınımın butun parçalarını deeğiştircem arkaaşlar bu fırsat bidaha ayaama gelmez dimi

ne insanlar var yaf şu dunyada öle bi uğursuzluk var üzerimde hayırdır inş

görüşrüsss
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler