Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı ismaill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar az önce 6. kez bi taksi ışıklarda beklerken arkadan çarptı artık dayanamadım ve kavga ettik ve kaskın elde daha etkili olduunu söyleyebilirim
    Kavgayı ederken; adam arabadan inmeden uçacaksın üstüne şöföre bitane sağlam çakacaksın kontaa alıp fırlatıp atacaksın arasın dursun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    latifpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn(satildi:()
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kavgayı ederken; adam arabadan inmeden uçacaksın üstüne şöföre bitane sağlam çakacaksın kontaa alıp fırlatıp atacaksın arasın dursun

Bazen25 sende tam pysco çıktın. Koptum valla okurken. Bu nasıl bir cezalandırma şeklidir. Bir an aklımda ağzı burnu dağışmış birinin ortalıkta deli tavuk gibi anahtar aradığını hayal ettimde. Etrafta kornalar falan. Adamın isyanı bi tarafatan

İsmaill, kardeşim geçmiş olsun. Sen yine efendiliğini elden bırakma. Hangi birine karşı gelceksin. İstanbul trafiği'ne hertürlü canlı çıkıyo biliyosun.
    [B]Motor[/B]la Odun Kesilir:queen:

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    oo bende daha neler var yolda sıkıştırılıyormusun cebinde metal bilya bulunduracaksın sıkıştıran öküzün camına bi koyacan bilyayı adam " noluyo ...k.yim derken gazlayıp gideceksin mesela .Hakedene hak ettiği gibi davranacaksın kazadır olabilir kişi sana nasıl davranıyorsa ona göre davranacaksın ama ben istanbulda ne taksi nede minübüş şöförlerin " ya kardeş varmı bişi" gibi yaklaşacağını hiç sanmam.Kimse çıkıp demesin ya içlerinde iyiside var, bunlar motosiklet kullananları gazete kağıdıdan sanıyor vurunca bişi olmayacak.Etrafta nekadar taksi ve dolmuş şöförü varsa bir anda nasılsa tek bırakmazlar hesabı yılbaşı hindisi gibi kabarıyolar.Plakalarına dünya para verdikleri için yollarıda kendilerinin sanıyorlar pazarcılar gibi.Pazarcılar ben buranın parasını veriyorum haftanın 6 günü sizin 1 günü benim derler ,bunlarda ben plakaya bukara para veriyorum yolda benim diyolar neyse uzadı galiba.

kill_nill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    @ bazen25
    ehuehuehe koptum bende tekniklere.. bunları ben bile yapabilirim ))

@dreamdark
    emre nerelerdesin buralardaysan bana bi ulaşsana
    ikitekerli günler diler..

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    halı sahaya organizasyonuna katılmak isteyen arkadaşlara son çağrı, lüften bana ulaşınız...

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    @bazen
    ek olarak zincir tavsiye edebilirim çok etkili

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Utanarak anlatıyorum, ancak ben bir kere kask'ı cinayet aleti olarak kullanmak zorunda kaldım. İçimden geçmeye çalışan bi taskici abey birde durup bana hayatımda duymadığım çok çok sağlam bir küfür salladığında, artık kendime hakim olamadım... Son hatırladığım motoru orta sehpaya aldığım ve vizörü aşşa indirdiğimdi. Bir sonraki karede yarı belime kadar taksinin içindeydim. Allahtan adamcağıza direk gelmedi o kask. Bir şekilde kaçtı, korudu kendini. Başımıza iş alabilirdik. Kafada atmadım, bel attım resmen belimden itibaren taski'nin içine bükülmüşüm.

Sinirlerim sonradan çok bozuldu bi daha asla yapmicam.

Birde sonradan cinayet anında motoru neden her zamanki gibi yan sehpaya değilde, orta sehpaya aldığımı çok düşündüm. Bu sorunun cevabını da hiç bulamadım Artık nası bi konrtolü kaybetmekse o...

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

teknikhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Arkadaşlar;
    Bende Asya 125T var. Tam bir vespa hayranıyım. bunun için aldım. 2005 ağustos doğumlu. Kullanımı inanın çok rahat. bende birde kros var. inanın şehir içinde kullanmak istemiyorum. Ancak uzun yol için iyi bir motor değil. Amortisörlerin yaylanma mesafesi çok kısa. Hele arka teker resmen yaylanmıyor ve tek amortisör. Çukurlarda dikkat edin. İki ikişi ile asla sürat yapmayın. Ağırlık merkezi arkaya doğru ve diğer scooterlere göre daha dik oturuşlu. Bu nedenle ön freni çok kayıyor.

8500 km'de tüm kasatı söktüm. Sübab ayarı karbüratör, variatör kayışı, bağlantı civataları, frenler kah eşden geçti, kah tornada yeniden yapıldı. Şu anda monte ediliyor.

Asyaların kasası (özellikle nikelaj kısmı) çooook zayıf. Arkasını bir yere vurmayın kasaya bağlanan yerlerinde hemen kırılıyor.

Plakasını nikelajdan uzak tutun. Sarsıntıdan nikelajı aşındırıyor. Ama bir nikelaj parlatıcı ile otur motoru saatlerce seyret.

Virajlarda dikkat edin. Didon tutuşu diğer motorlara göre farklı. Bu nedenle motoru yatıramıyorsunuz. dönüş çapıda biraz dar. Küçücük motor her yerden dönmüyor.

Ama her şeye ramen çoook rahat, keyifli, atak, ekonomik bir motor.

elıff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondıal 125zn/sıyah
    gunaydınlarrr arkadaslarrrr

ismaill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN 2006
    Alıntı darkform adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halı sahaya organizasyonuna katılmak isteyen arkadaşlara son çağrı, lüften bana ulaşınız...

ii gunner.
    naci, talha ve senin getiririm dedeğin kaleciyi sayarsak 6 kişiyiz
    geriye nacinin ayarlaması gereken rakip kalıyo ki bende sahayı ayarlıyım
    [B]ZEN[/B]' i seviyoruuum... :rendeer:

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    @teknikhoca
    öncelikle hoşgeldin www.zenscooclub.com adresine göze artarsan seviniriz devamlı geziler düzenliyoruz sitede teknik sorularla alakalı bölümler var yardımcı olabilir heralde

kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    @ismail
    Güldürdün beni yaw, ne hikmettir sana arkadan çarpmak anlamadım, bir kere bende senin arkandan seyirirken az daha bende çarpacaktım, abi sen arkana bi nazarlık neyin tak haha.. Geçmiş olsun

@Latif
    Abi seni arıycam su camı vermek için de doru düzgün motora el atmıyorum. Bi gecen pazar bindim biraz..

Ben futbolu sevmem, sevenlere güzel maç diliyorum.

Abiler enteresan motorlar buldum sunlara bi bakın ;) Sanırım sakatlar için

http://www.garage-boss.com/list.cgi?d_dat=1

Selamlar
    [CENTER][SIZE="2"][COLOR="SlateGray"]KERİM[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][B][SIZE="2"]34 YK 2206[/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="DimGray"][B][CENTER]Gri ZN[/CENTER][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Kyox,

Ya kardeşim dedim bende unuttumu Kerim ne yaptı. Tamam bekliyorum.

Bu arada benim hayatımda anlamadığım daha doğrusu anlamak istemediğim ikinci şey futboldur. Hayatımda hiçbir maçı 90dk boyunca izlediğimi hatırlamam

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    @latifpolat
    bizim maç 60 dk olcak abi izlemeye gelebilirsin

maksat görüşmek kankalar müsait olanlar gelsın oynamak zorunlu değildir
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

Motosikleti
    Alıntı talla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @latifpolat
    bizim maç 60 dk olcak abi izlemeye gelebilirsin

maksat görüşmek kankalar müsait olanlar gelsın oynamak zorunlu değildir
    şşş nerde ne zaman o zaman dur bi bidakka. Nerde yazıyo. Ben ilgilenmediğim için bakmadım.

Motosikleti
    Mondial 125 ZN 2006
    yakında nişantaşına girmemeye yemin etcem bu gidişle bugün yine vurdular arkadan, yine taksi... napim ben şimdi ya gelde deli olma bu arada fulboldan anlamıyorum diyip sıyrılmak yok beyler - bayanlar seyredersnz sizde.. ayıp oluyo walla

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    @latifpolat
    irtibat darkform abi herzamanki gibi organizasyon babaya ait

@ismaill
    abi nedir bu ya senle alıp veremedikleri taksıcılerın bigün seni takibe alıcam
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

Motosikleti
    İsmail kardeşim geçmiş olsun.
    Ben artık taksicilerden değil senden şüpheleniyorum abi açık söyliyim. Ne iş ya. Bu nedir böyle. Arkaya manken fotosu mu astın ne yaptın. Hipnotize olmuş gibi gelip gelip sana çarpıyolar

Motosikleti
    Mondial 125 ZN 2006
    ya arkadaşlar maça gelmesseniz küserim haa iki takım çıkmıyo ya bu kdr insandan

Alıntı latifpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmail kardeşim geçmiş olsun.
    Ben artık taksicilerden değil senden şüpheleniyorum abi açık söyliyim. Ne iş ya. Bu nedir böyle. Arkaya manken fotosu mu astın ne yaptın. Hipnotize olmuş gibi gelip gelip sana çarpıyolar
    bilemiyorum yaa galiba arkadan çok sempatik görünüyorum

naciçino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsmaİl KardeŞİm Aman Dİkkat Et AliŞkanlik Yapmasin GerÇİ Yapcagi Kadar Yapmis Benİm Gİbİ Yapicaksin Arkaya Bİr Bayrak Okadar Pay Birakiyorlar Ozaman Bİde TÜrk Bayragina Olan Saygi Var Tabİİ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler