Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Siyahus hoşgeldin.

Arkadaşlar görüyortumki herkez yeni bir organizasyonu en az benim kadar hevesle bekliyor. Ancak bence yeni organizasyonu 3 Eylül'e ayarlayalım. Duyurularına ve hazırlıklarına şimdiden başlayalım ancak tarih 3 eylül olsun derim ben. yinede siz bilirsinizsss...

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @darkfrom
    haklısın hazırlıkta yapılıcak site duyuruları felan
    ]

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    uyar arkadaşlar hafta sonu olsun da ne zaman olursa olsun ayarlarıs programımızı ona göre.
    bu arada yenı fotoları ekledım siteye..
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    3 eylül nahoş bir tarih

Motosikleti
    @derwish
    nahoş ne demekki))))))
    ]

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    bide birbirimizi biraz özliyelim dimi
    SYM Wolf 125 Classic

cintonick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZN
    Merabalar..

Yeni buluşma tarihini ne kadar erken ögrenebilirsem benim için katılma şansı o kadar yuksek olur.İşyerinden izin gunumu daha onceden soylersem o güne aldırabilirim.(Her hafta program degişiyor).Katılmak istiyorum açıkçası
    Sana guveniyoruz darkform :D

Kolay gelsin herkese..

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    ihale yine bizemi kaldı yani

Arkadaşlar o zaman herkez fikrini bir belirtsin, nereye gidebiliriz, ne yapmak istersiniz... Fikirlerinizi açın. Örneğin siyahus bikaç güzel mekan ismi verdi. Sizlerinde şurası şurası olabilir gibi fikirlerinizi bekliyorum. Bende o doğrultuda yine bi program falan yazarım. bir an önce belirleyelim. en az 2 hafta öncesinden duyuruyu yapmak en doğrusu bence.

Ne bileyim, çayır çimen olabilir, piknik mangal olabilir, geçen hafta olduğu gibi hoş ve yarı turistik bir mekan olabilir...

ii gunner.

Alıntı thebarbarian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @derwish
    nahoş ne demekki))))))
    nahoş bööle puşt gibi ibne gibi bişi...

euheuh kemal sunal'ı özledim
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    scooter
    selamlar
    3 eylül civarı benim taşınma mevzum var + bir arkadaşın düğünü var o gün
    düğüne bir şekil yetişiriz de taşınma hadisesinden dolayı biraz zor katılırım gibi görünüyor

bir de motorumuz fiyatından ve menşeinden anlaşılacağı üzere avrupalı rakiplerine göre oldukça kalitesiz parçalardan oluşmakta
    uzun süreli kullanımlarda avrupalı rakiplerinin ömrüne yetişeceğini pek zannetmiyorum LAKİN ben motorumu seviyorum
    işbu çerçevede parçaları motorumuza uygun daha kaliteli bir marka/model bilen var mı ?
    kardeşime göre bu motora masraf yapmak gayet gereksiz BENCE şehir içi kullanımda üstüne tanımam ve parça kalitesini arttırmak istiyorum
    arka fren mevzusunu o yüzden sordum
    fikirlere açığım
    hoşçakalın

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ derwish

Honda shadow 90/50 (sitemizde de görüldüğü üzere)

Her parçası 1'e 1 oturur diye düşünüyorum. Çünkü şasi ve kasa bire-bir kopya.
    Bir arkadaşımız (sanırım antikacı) Tüm vida aksamının gerçek çelik vidalarla değiştirilmesini önermiş sitede. Ben katılıyorum. Bilimum borular ve kayışlar da (uyarsa) honda'dan temin edilebilir. Özellikle kayışların değiştirilmesi motorun sağlığı açısından çok ii olabilir diye düşünüyorum. Bunların haricinde lastikler de güncellenebilir tabi. ANCAK, el kitapçığında "kullanım ömrü 10 yıldır" yazan bir motosikleti ne kadar yenilersen yenile, blok motorun iflas tarihi bellidir. Dolayısıyla ciddi masraflar yapmaktansa, 1 sezon boyunca cep telefonu masrafından kısıp ve telefonumu 1 sezon yenilemeyip, yerine motorumun yenisini almayı tercih ederim

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Elektrik aksamında ki kalitesiz ince kablolarıda basit bi çalışmayla değiştirebiliriz diye düşünüyorum pekde masraflı bi iş olmaz . En azından alarm veya ek aydınlatma elemanları takan arkadaşlar daha güvenerek takarlar. Ayrıca aküyüde ya daha güçlü bi taneyle yada 2. bi akü desteğiyle güçlendirebiliriz gerekirse. Malum aküsü su küçük akülü arabalardaki kadar bile güçlü değil ucuz bişey yani.

3 Eylülde hazır ve nazır olacam hemde bi aksilik çıkmazsa ehliyetli olarak Ama derwish'inde eksik olmasını istemezdim acıkcası. Cumartesi oluncada başka arkadaşlara uymuyor galiba :( şanssızlık.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

Motosikleti
    scooter
    selamlar
    henüz kesinlik yok benim gelip gelemeyeceğim konusunda
    şunu belirteyim çaktırmadan taşınma tarihini bile değiştirebilirim

biraderle ortak bir motor alacağız onu aldıktan sonra ÖRNEK olarak benim motorun üstünde denemeler yapabiliriz.

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Arkadaşlar,

ZeNScooClub.Com aktif.

Hayırlı olsun

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    eywallah abi inş güzel projelere imza atarız hep birlikte bu site sayesinde görüşmek üzere...
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

canyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    selamlara hepinize arakadaşlar.Bu sabah geldim tatilden.ilk işim maillerime ve bu foruma bakmak oldu.tatilden döndüğüm için biraz üzüntülüydüm ama kaldığım yerden bu güne kadar okuyunca üzüntümde geçmiş oldu.hepinizi yaptığınız organizasyondan dolayı kutluyorum.resimlerden gördüğüm üzere hatırı sayılır katılım olmuş.gerçekten çok kıskandım.umarım bir ankaralı olarak bigün bende katılırım.ya da siz ATA yı ziyaret etmeye gellirsiniz buraya.

hepinize saygılar sewgiler.
    Can YERLİ
    06 YC 502

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Hoşgeldin canyerli,

Walla Atayı görmeye scooterla gelmek biraz zor olabilir zira 100 km bir benzin al , 80 kilometre hız ile 450 km yol git birazcık zor ama arkadaşlar derseki "tutarız bi kamyonet yükleriz Zeytinlerimizi orda resmi geçit yaparız" ben uyarım

Babam yazları köye gidiyor dolayısıyla motorumu görmemişti. Babama gösterdim zeytinimin fotolarını. "güzel bu motoru bana veriyosun ben binicem" dedi artık ya bitane büyük alacam yada zeytini 2 licem . Kısmet.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babam yazları köye gidiyor dolayısıyla motorumu görmemişti. Babama gösterdim zeytinimin fotolarını. "güzel bu motoru bana veriyosun ben binicem" dedi artık ya bitane büyük alacam yada zeytini 2 licem . Kısmet.
    Eywah.. yoksa aramızdan biri dahamı ayırılıyorrrr.... :(

Can Yerli hoşgeldin
    SYM Wolf 125 Classic

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    Siyahus & Canyerli
    Tekrardan hoşgeldiniz arkadaşlar, (velkambek)
    Benim göstergeleri gördünüz mü beaa ??
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    beyler hıc kayıs koparan yada degıstırten oldumu(normal km sınden once)asyanın kayısları cok kotuymus benımkı 3600 km de sımdı acaba mondıalınkınden alıp degıstırsemmı dıe dusunuorum..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    @praetorian
    hiç kayış koparmadım ama mondalin parçaları asyaya uyuyor yinede servisime danışayım

@darkfrom
    sonunda marş motorumda ki arıza giderildi!!!!!! olayı kısaca anlatayım))))bu sabah Atatürk san sitesine gittim orda mondial servis serdar usta var ama gerçek motor ustası öle bayilerin bünyesindeki bisikletçiden bozma siktirici servisler gibi değil adam gayet açık ve net marş motorunun kömürünün yandığını söyledi ve istersen garantiden alırız dedi ama garantiden parçanın gelmesi 3 haftayı bulur dedi açık ve net olarakta bana parasını verirsen dışarıda yaptırıp 1 saat içinde motoru sana veririm dedi bende okey dedim işçilik dahil 40 tl para verdim ve bu vesile ile motorun komple bakımını yaptırdım yağ değişimi civatalar ve ön disk den gelen ciyk ciyk sesler şu an her şey yolunda akşamda motoru bi güzel yıkattım pırıl pırıl oldu bu işte beni en çok mutlu eden harbiden bir mondial servisim var artık (bu itlerle yuz göz olucağıma parayı bastırırım işim çözülür)

@canyerli
    hoşgeldin

@siyahus
    zeytinleri kamyona atıp gitme fikri bana uyar lakin biz nereye biniceğiz))))

Bu arada bu hafta sonu bahçeköy tarafında barışa rock festivali olucak bulent sarı gidicem demişti bende her ne kadar barışcı bir insan olmasamda gitmeyi düşünüyorum cumartesi günü öğleden sonra orda olurum gelmek isteyen olursa foruma mesaj atsın (sanırım festival giriş ücretsiz)
    ]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler