Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @derwish
    dert etme önümüzdeki hafta sonu pazar günü yaparız böylelikle herkezin gelme imkanı olur bir düşünelim bakalım 2.zen gezisi neresi olucak
    ]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Hakkaten çok acayipti ya arkadaşlar. yolda giden gurubu durdurmak isteyenlermi desem, grubu görünce kornaya asılan onlarca araba ve motosikletmi desem, konvoya kilometrelerce eşlik eden farklı motosikletlermi desem, bi resminizi alabilirmiyim diyip 20 dakka boyunca 693 poz foto çeken hatunmu desem, konvoyu bozmamak ve/veya seyretmek için (bizzat ben artçıyken) uzun süre bomboş yolda 40'la arkamızdan seyreden araçlarmı desem. Ben ilk defa böyle bir tecrübe yaşadım ve inanılmaz keyifliydi. Özellikle herkezin en azından 1 kez artçı olup en arkadan uzayıp giden konvoyu seyretmesi ve öncü olup aynadan baktığında ip gibi görünen yanan yuvarlak ZeyTiN farlarını görmesi lazım. Gerçekten çok hoştu. Arada bir boş yolda yavaş gitmekten şikayetedenler olsada tüm gurup sanki 22 yıldır beraber motor kullanıyormuşçasına süper bir uyum içindeydi. Her yaştan arkadaşlarım hepberaber gayet güzel anlaştı ve birlikte güzel bir gün geçirdiimiz kanaatindeyim. Umarım devamı gelir. Aramıza yeni katılacak olan Asya'lı abimize, Bulent Sari'ya ve Oytun'a (thabarbarian) organizasyona sahip çıktıkları ve avrupa yakasında bizi misafirmişçesine ağarladıkları için de a ayrıca teşekkürler.

Aklımda kalan 2 sahne:
    1- Bulent Sari'nin üzerine çıkmaya çalışan Dolmuşun (allah korudu) aynaya bakıp Bulent'in peşinden gelen 8 adet ikizini gördükten sonra özür dileyişi ile olayın saniyesinde Oytun'un "Mevzu nedir" şeklindeki uçarak olay mahalinde bitişi
    2- Dönüş esnasında kırmızı ışığa yakalanan ve şeridi kapatmış olan gurubun yeşil yandığında bi anda çıldırıp kornalara asılarak ışıklardan kalkışı

acayip komik ve eğlenceliydi

Tekrar teşekkürler herkeze,
    Bir dahaki organizasyonu sabarısızlıkla bekliyorum

PS: Oytun, marş ne oldu abi, bastımı daha sonra... Son anda bi tatsızlık çıktı, üzüldüm. haberdar etmeyi unutma.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    :(:(:(

Ayıp valla yaaaw, bi de ballandıra ballandıra anlatıyosunuz

Hani baba bu kadar mı resimler?
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

Motosikleti
    @darkfrom

üzülme darkfrom))))marş halen basmıyor aya marşı ile çalışıyor ama eminimki akü bitik değil sabah reto otomotive uğradım (motoru aldığım yer istinye)pazar olduğu için servis kapalıydı içeride bi adam vardı bende onun bi nabzını yoklim dedim ve aynen şöle devam ettim (motor çalışmıyor marş basmıyor ayak marşıda çalışmıyor dedim evim yakın motoru bir usta ile pazartesi aldıralım dedim yani rica ettim adam tahmin ettiğim şeyi söyledi biz aldıramayız ama sahibi ile konuş mondialin böyle bi hizmeti yok dedi zaten beklediğim şeyi söyledi bende yapıcağınız işi .......im dedim sonuçta bu hafta içi kendim götürüceğim ama orayamı götürürüm bilmem)

bugün sabah kardeşimi film setine bırakmak için rumeli fenerine gittim yol dünkü gibi süper ve keyif vericiydi boğazda bir sürü trafik polisi vardı)))yuzlerine baktım beni çevirsinler diye ama çevirmediler))))

hepinize keyifli ve mutlu pazarlar

@ahmet yılmaz rglad
    resim var ama darkfrom un acil çıkması gerekiyordu o yuzden bugün yarın koyar siteye diğer arkadaşlarında fotoları olucak onlarıda sabırsızlıkla bekliyoruz

@darkfrom
    ben siteye senden aldığım bir kaç fotoyu ekledim))
    ]

kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    İs yerimden oglen izini kopardığımdan arkadaslara bi süre takıldım bu ilk gezi formatından kendi mahrum bırakamazdım Sonucta dolmabahçe buluşmasında tanışmadan beşiktaştan 2. köprüye, benzin istasyonuna kadar en arkada takıldım. Gerçekten çok keyif vericiydi. Çevredekilerin gülümsiyen şaşkın bakışlarını unuamıyorum. Bir amcanın bizim sürüye bakıp şapkasını çıkarıp kafasını kaşımasıda komiğime gitti ... Bu da o ara çektiğim bir kaç foto ;)
    herkeze iyi pazarlar. Eee haftaya nereye gidiyoruz

http://img138.imageshack.us/img138/1411/p8190093eg4.jpg
    http://img243.imageshack.us/img243/1892/p8190095gg0.jpg
    http://img221.imageshack.us/img221/7946/p8190092gz7.jpg
    [CENTER][SIZE="2"][COLOR="SlateGray"]KERİM[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][B][SIZE="2"]34 YK 2206[/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="DimGray"][B][CENTER]Gri ZN[/CENTER][/B][/COLOR]

Motosikleti
    @kyox
    resimler için teşekkürler hafta sonu nerey gitmek istersen gideriz
    ]

Motosikleti
    çok güzel resimler yaaa
    vallaha çok güzel,

Bülent abinin motoru da her yerden belli oluyo

Asya'lı arkadaş kimdi?
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

herkesi tanıdığım için çok mutluyum gezi muhteşemdi gerçekten f1e gidebilirsek süper olur resimleri hemen indirdim hemen bilgisayara telefonla çektiğim iki video var kısa onlarıda koyucam akşama

byblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn Siyah
    arkadaşlar herkezin kandili mübarek olsun resimler çok güzel herşey çok güzeldi ilk gezimiz olmasına rağmen herşey çok güzeldi açıkcası bu kadar güzel olucağını tahmin etmiyodum bu kadar eğleneceğimide bu pazar bi daha yapalım eminim bu daha daha güzel olucak hekeze çok çok teşekkürler
    görüşmek üzere...
    [I][B][/B][/I]34 €D 9396

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    @Ahmet
    Asyalı arkadas bizim goodenough (sarı taxi) Yazisini filan söktüğü için tanıyamadın.

@haftaya gezi için Beykoz istikameti olsun artık. Ama bir fikrim yok o tarafta gezilecek çok güzel yerlerin olduğunu biliyorum ama 1 kere gitmişliğim var oda 4,5 sene oldu. O tarafta iyi bi mesken edeceğimiz yer bilen varsa beri buyursun.

Herkeze Hayırlı kandiller

burakxxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    bende en sonunda dondum evime harika bir gezi harkia bir buluslma harika bir yol harika tepkiler harika insanlar hersey cok guzel konvoyda giderken surtıma sapsal bi gulumseme ifadesi bile yerlesti mutluluktan bu tur gezileri daha çok daha fazla katılımla gerçekleştirmek dileklerimle herkese çok teşekkürler

Motosikleti
    Arkadaşlar herkese hayırlı kandiller!

Alıntı kyox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Ahmet
    Asyalı arkadas bizim goodenough (sarı taxi) Yazisini filan söktüğü için tanıyamadın.
    Goodenough, amerikaya gitmedi mi?
    Hem motoru da satmıştı o sanki?

Motosikleti
    @ahmet yılmaz
    o sarı asya goodenough değil kyox karıştırıyor.sarı asyanın kullanıcısının adı caner eski emirganlı gruba katılmasına vesile olanda benim)))))
    ]

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Yapma bea :D
    Demek muhabbette karışıklık olmuş. Çünkü ilk gördüğümde Caner bey e sarı taksi bu mu diye sormustum o da beni bi şekil de yanlış anlamış olacak ki onayladı, formu takip ediyorsun herhalde diye de sorunca şüphem kalmadı. Hayret bişey. :D

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Evet Caner abi acayip tatlı bi insan ve eski bir racing kullanıcısı olarak ciddi tiyolar ve bilgiler aktardı gezide. Özellikle motosikleti olduğu yerde 360 derece döndürme hareketi acayipti Kendisine tekrar teşekkürler.

Arkadaşlar siteye tüm resimleri ekledim. Albümler alanından fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Ayrıca resimlerin yüksek çözünürlükteki kopyalarını bilgisayarına indirmek isteyen arkadaşlarım için bir zip dosyasını siteye koydum:
    http://www.easyasnet.com/zeytin/www/...1-resimler.zip

Domain alındı: www.zenscooclub.com
    24-48 saat içerisinde aktif olur ve siteyi domainimizin altına aktarırım.

Sevgiler,
    ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Onour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 Zn
    herkesi tanıdığım için çok mutluyum gezi muhteşemdi gerçekten f1e gidebilirsek süper olur resimleri hemen indirdim hemen bilgisayara telefonla çektiğim iki video var kısa onlarıda koyucam akşama

Motosikleti
    @kyox
    muhahhahaa
    @darkfrom
    barış biliyorsun club adına yapılan tüm masraflar club üyeleri tarafından ortak karşılanacaktır ))))) önümüzdeki hafta için organizasyon ne olucaktır ???? siyahus tatilden ne zaman geliyor bu pazarki geziye umarım yetişir

@scud
    önümüzdeki hafta sonu gezisinde seni aramızda görmek istiyoruz müstakbel eşinide geziye getir)))))))
    ]

Motosikleti
    @Oytun,
    Abi ortalığı aydınlattığın için sağol @Kyox Allah müstehakkını versin

@Darkform
    Borcumuz nedir abeyn?

@Arkadaşlar,
    Hani beraber olduktan sonra her yere gidilebilir tabi de, Formula 1 beni pek de açmaz açıkçası, hem Avrupa yakasından da Kurtköy epeyce uzak bi yer, yine de ortak alınacak karara uyarız.

Motosikleti
    peki f1 hangi gün ayın kaçına geliyor ve sadece gidip dışarıdamı takılacağız yada dünya para verip içerimi giriceğiz)))))))))))
    ]

Onour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 Zn
    bilmiyom ki valla benimde motoru alalı biraz para sorunum var ikinci kaskı alamadım hala

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler