Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    Helal olsun kardeşlerime;

Sonunda bi organizasyon yaptınız, Byblade kardeşim, denize gidenleri düşünüyosun da c.tesi çalışanları neden düşünmüyosun :( Keyif adamları sizi yok mu kardeşim bu grupta bir emekçi daha

işin şakası bi tarafa da arkadaşlar bu kardeşiniz her hafta oldugu gibi bu c.tesi de çalışıyor, bi kaçamak yapabilirsem en azından Sirkeci veya Dolmabahçe'deki buluşma noktanıza ugrar, hiç değilse bi kaç arkadaşımla tanışırım.

Bu aralar, işlerin yogunlugundan dolayı, foruma dogru düzgün giremediğimden, organizasyon hadisesinin, organize edilmesi aşamasında bulunamadım,

Söylediğim gibi eğer buluşma noktalarına da gelemezsem şimdiden size iyi eğlenceler, keyfinize bakın, benim için de yiyin için.

Hepinizi seven kardeşiniz Ahmet

Ama şunu da belirtiym, en azından yeni göztergelerimi size göstermek için mutlaka ugramaya çalışıcam

Saygılarımla
    Ahmet YILMAZ

Byblade mesajını sonradan gördüm, yağ eksildiyse sakın motoru çalıştırma, bize sormayı bırak, git servise götür. karterde çatlak falan yoksa, contadan kaynaklanıyodur ve muhtemelen basit bişeydir. aman dikkat basit şey pahalıya mal olmasın.
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    byblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn Siyah
    ahmet yılmaz ben cumartesi istedim ama böle uzun bi gezi düşünmemiştim sadece akşam 6 7 den sonra bir yere gidip biraz muhabbet etmek gibi düşünmüştüm ama böle oldu benim bi suçum yok walla
    yardımın için saol
    bi kurtuluş servisine gidim bakim nesi varmış işallah büyük ölüde bişi yoktur hem maddi hem manevi çünkü cumartesi gelmek istiyorum geziye
    saygılar görüşmek üzere...
    [I][B][/B][/I]34 €D 9396

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ byblade

Byblade, Eğer karteri, motorun alt kısımlarını sıkı bi şekilde biyerlere vurmadıysan, ciddi bişiler olma ihtimali çok düşük, Ahmete katılıyorum. Aynı şekilde yine Ahmet'e katılıyorumki; eğer kaçak 1-2 damladan ibaret değil ve daha fazla ise, MOTORA KESİNLİKLE MARŞ BASMA. Şakası yok çat diye yakarsın motoru. Ve Yine ahmet'e katılıyorumki, bizlik bişi diil... Direkt servis'în yolları taştan. Geçmişler olsun. Cumartesiye mutlaka hazır et o makinayı !

@ Ahmet Yılmaz
    Ahmet gelmeye çalış lütfen. Cumartesi ismi olurmus yemiyim o patronu Şaka bir yana şu ilk organizasyonu sağ salim bir atlatalım, ayda 3-4 gezi yaparız zaten temiz kaymaksız diyorum... Bu arada yoğun işlerinde allah kolaylıklar versin.

GEZİ HAKKINDA:
    Arkadaşlar, buluşma noktalarından eksiksiz kalkmamız ve acil durumlarda kullanmak üzere elimizde bir liste bulunması iyi bir fikir gibi geldi. Dolayısıyla lütfen gezi katılacak arkadaşlar şu hazırladığım ufak gezi kayıt formunu dolduralım:
    http://www.easyasnet.com/zeytin/www/...iler/login.asp (Siteye giriş yapmış olmanız gerekmektedir)

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    gezide kask takma mecburiyetini herkez biliyor sanırım .....

@talla
    Güvenlik Kuvvetleri siteyi ve forumu takip ediyor olmalı haberin olsun
    ]

kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    @darkform
    Bu kadar kısa zamanda bu kadar şeyi nasıl hazırlıyosun hayret Şımarma sakın ;)
    [CENTER][SIZE="2"][COLOR="SlateGray"]KERİM[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][B][SIZE="2"]34 YK 2206[/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="DimGray"][B][CENTER]Gri ZN[/CENTER][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Valla Darkformcum, çok teşekkür ederim ama, biraz zor gözüküyo, zira şu askerlik işleri yüzünden 2 gündür dogru düzgün işe gidemiyoruz, bi de c.tesi :( oldukça zor, may be next time, büyük ihtimalle

Neyse ben size şu göstergelerimin bi resmini koyiym de gözünüz gönlünüz açılsın bi

Ahmet YILMAZ tuning,
    bi tane dükkan açiym diyorum şöyle
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

Motosikleti
    @rglad
    süper olmuş en kısa zamanda banada yapalım)))))))
    ]

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ thebarbarian
    Kask mevzusu... Ben eklemeyi tamamen unutmuşum. Kesinlikle katılıyorum. Kasksız kimse gelmeye kalkmasın arkadaşlar. Açık ve net bir kural.

@ kyox
    huhuhu saol abi. Bide tüm bunların arasında 1 site tasarlıyorum sıfırdan. Bööle çalışmaya başladımmı bi hiperaktiflik olio bende. Bende anlamiom. Ama çok hata yapiorum haliyle... Bakınız thebarbarian'ın hatırlattığı KASK mevzusu...

@ rglad
    acayipmiş ya... NoS'da takalım nos'da takalım ehhehe. Müsadenle siteye de ekliyorum ?
    Abi sen şu saat olayına da bi çözüm bulursun bekliyorum senden bu konuda da bi bomba. İlk saati kadranların aynısı gibi yuvarlak metal kutulara yerleştirme fikri yattı değilmi ?

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    @darkfrom bu senmisin eğer sensen ben cumartesi ve bundan sonra yokum)))işin şakası tabiii
    ]

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic

Black Tshirt Ninja

Alıntı thebarbarian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @darkfrom bu senmisin eğer sensen ben cumartesi ve bundan sonra yokum)))işin şakası tabiii
    AHAHHAHA eet abi korkarımki benim. Evde tek bir siyah t-shirt ile nasıl ninja olunur'un denemelerini yaparken...
    ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    mondial 125 zn classic
    bende geliyorum arkadaşlar.12-30 da dolmabahçedeyim

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    beni de yazın büyük bir aksilik olmazsa kadıköydeyim cmt 10:30 da

kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    @Ahmet
    Ustad, ben olsaydım saat ile termometrenin içini açar photoshop, printer yardımı ve bi kaç boya ile siyah beyaz orjinal gibi olmalarınıda yapmaya çalışırdım. Bir de bir şey diyecem Asya 125T lerde yağ göstergesi var onu bizim zenlere monte ettirebilirmiyiz dersiniz? Senin ve modife zenin gelmemesine üzüldüm.
    [CENTER][SIZE="2"][COLOR="SlateGray"]KERİM[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][B][SIZE="2"]34 YK 2206[/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="DimGray"][B][CENTER]Gri ZN[/CENTER][/B][/COLOR]

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    bulent'le beraber 7 olduk haydi birki birkiiiii

http://www.easyasnet.com/zeytin/www/...iler/login.asp

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    Kyox Ben bu saatleri değilde, orjinalleri beyaz yapıcam, daha hoş olur diye düşündüm, (içini açabilirsem tabi)
    As 125'lerde de bizimkilerde de bu göstergeler komple set halinde satılıyomuş, senin söylediğini ben de düşünmüştüm ama, bu yüzden yattı (Set halinde alırsan 80 - 100 YTL) o yüzden alttaki göstergeleri tutan demir ayağı bile alamadım, tornacıda yaptırdık, o parçayı ayarlayana kadar canımız çıktı.

Bu vesile ile Darkform'a da cevap veriym, o saati kadranın içine yerleştirme fikri, işte bütün göstergeleri set halinde alma zorunluluğundan dolayı yattı, ayriyeten fotoğrafı siteye koymandan dolayı da onör duyarım

The Barbarian, ayıp ettin abi, Rglad Tuning hizmetinizde diyoruz

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ byblade
    Geziye kayıt yaptırmışsın byblade, nooldu halledebildinmi yağ sızıntısını ? Haberlerini bekliyoruz...

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    Darkform,

Memati'ye benzemişsin be

byblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn Siyah
    merhabalar yaa benim motoru servise götürdüm 150 200 ytl arası bişi tutar dedi çünkü yağ karterden gelmio daha yukarlardan geliyo adamlar motor açılcak dediler bende açtırmak istemiorum sıfır motoru garanti kapsamınada girmio dediler anlamadım bende bizm burda bi abi vardı ona sordum oda eski motorcu bişi olmaz dedi o fazla yağı atmıştır yada hararet yapmıştır dedi kullan bişi olmaz dedi ama yağına dikkat et dedi bende ona güvendim işallah dediği gibidir...
    cumartesi görüşürüz arkadaşlar...

abicim bunlara konula yağın numarası kaçtı yağ servistemi değiştirsem yoksa bizmi değiştirsek...
    [I][B][/B][/I]34 €D 9396

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Bu herifler işin cılkını iicene çıkardılar. Ne demek garantiye girmiyor... Motoru açıp şişle heryeri delmedinya... Mondial artık şu işe bir el atmalı. Suyu çıktı garanti saçmalığının.

ii gunner.
    Memati
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    @byblade
    (sittimin servisi ) dur bakalım byblade cumartesi gelince beraber bi bakalım
    ]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler