Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 125 zn
    Alıntı ersel_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bu aletler denildiği kadar kof motorlarmı yani 2-3 aya kalmadan dökülüyrlarmı yoksa iyi baıldığında 2 sene fln iyi iş yapar mı
    benım 2 sene bıtttı
    hıc bır arıza cıkarmadıı
    sen ona bakarsan o da sana bakar bu ısler bolee
    :bounce:_______:):cat::wiinkk: gri MONDİ ZN/ İSTANBUL / BAKIRKÖY :):cat::wiinkk:______:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GV 250
    Arkadaşlar benim bir 2005 modelim var 2 yıldır marşına bile basmıyordum biraz da sağı solu kırıktı.Hyosung gv 250 mi sattım, artık buna bineceğim motoru komple söktüm, çalışma ümidim yoktu ama yine de deniyim dedim,bujiyi temizledim,benzin borusunu çekip pisliği döktüm ve 1 lt benzin ilave ettim.Akü boşalmış haliyle 2 yılda, 20-25 defa ayak marşından sonra pat pat pat pat bi baktım çalıştı alett acaip sevindim.Şuan bana ön panel,akü,yan paneller,arka metal renk marşbiyel,benzin deposunun üstündeki ayaklık zemini,yağ filtresi lazım, bunları uygun fiyatlı nereden temin edebilirim.Aletin herşeyini kendim yapıyorum, ezberledim 5 yıldır

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    ben dün akşam aldım siyah renk 20 km yaptım baktım ettim güzel hoş motor ileryen zamanlarda tüm pozitif ve inş olmaz negatif yönlerini yazıcam :D:D:D

Motosikleti
    yamaha r6 125zn
    Alıntı ersel_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bu aletler denildiği kadar kof motorlarmı yani 2-3 aya kalmadan dökülüyrlarmı yoksa iyi baıldığında 2 sene fln iyi iş yapar mı
    ben dün arkdaşımlar 350 km yol yaptım dönüşte ise 375 km te kbaşıma yol yaptım istanbuldan ç.kaleye geçtim hiç mola vermeden asal hiç bir tık bile demedi dostlar motorunuza bakarsanız oda size bakar unutmayın

muratalagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    massallah hocam istanbul canakkale iyi cesaret sizdeki tebrik ederim. benim motoru yarın alıyorum. en sonunda

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN

servis

merhaba arkadaşlar

3 sene öncesine kadar bu sayfanın müdavimlerindendik hatta hergün bakıyorduk sayfaya. üstüne üstük zenclup sitesi kurmuş, geziler düzenliyorduk fakat sonra yurtdışına çıktık, koptuk ve diğer aradakşları birdaha bulamadık.

2006 model olan zen im 5000 i aştı ve beylikdüzündeyim. çok şükür büyük bir sorunum olmadı, zen imden çok menunum. buralarda bilindik servis arıyorum. bilen varsa yardımcı olabilir mi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:58 PM ----------

bu arada Darkform, siyahus, barbarian, umutpoy, naciçino, latifpolat, ismaill, derwish, kill_nill ve dreamdark... gören ses versin
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Aldım bende geziyorum arkadaşlar 4 gün plakasız gezdim ehliyetsiz gezdim şimdi plakam var ama ehliyetim yok en kısa zamanda motor ehliyeti de aliyorum

Motosikleti
    yamaha r6 125zn
    Alıntı muratalagoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldım bende geziyorum arkadaşlar 4 gün plakasız gezdim ehliyetsiz gezdim şimdi plakam var ama ehliyetim yok en kısa zamanda motor ehliyeti de aliyorum
    aman yoldaş ehliyetr önemli mutlaka al

arkadaslar motorsıkletın lastık basıncı kac olmalı?

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Benim motorun km yanlis ogosteriyor sanki arabayla gidiyorum 11,5 km motorla gidiyorum15 16 KM falan

evet bende 25 haziranda aldım 10 km lik yola 12 km falan yazıyo...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:15 PM ----------

benim servis 500 bakımında yağı çok koydu galıba yağ çubuğunun tam olarak nersınde olcak yağ?bir de cubuk takılı mı yoksa cıkarılmıs olarak baktığım sevıyemı gecerlı?yardımcı olursanız sevınırım...

Motosikleti
    Henüz yok :)
    Arkadaşlar motor hakkında 310 sayfa yazı yazılmış 16 sayfa okumayı başardım sonra baymaya başladı :D

Eminim merak ettiğim konular bahsedilmiş ve parça parça konuşulmuştur fakat dediğim gibi parçalar halinde olması bir karmaşa ve anlamsızlık doğuruyor. Ben kendi problemimi anlatıp sizlerden cevap almayı en mantıklı çözüm olarak gördüm.

Motor ehliyetine yazıldım ve 125 veya 150 motor bakıyorum Denizli'de oturuyorum ve motoru arada sırada kaçamaklar yapmak için (200 km, 150 km) alacağım egenin kıyılarına 2-4 saat gibi uzaklıklardayım, motor alma nedenimden yola çıkarak Mondial 125 ZN benim için yeterli midir ? en çok merak ettiğim konu budur.

Diğerleri de şunlar;

* Daha önce uzun süre olmasa da çin işi bir scoter kulanmıştım ve direksiyonu daha düz bir yapıya sahipti bunun direksiyonu daha kıvrımlı duruyor acaba rahat kullanılıyor mu ?
    * kilom 70 kg boyum 167 cm motor beni rahat taşır mı? ( ve benim gibi ikinci kişiyi ? )
    * Yakıt tankı: 4,2 L imiş tam depo ile en AZ kaç km yaparım ? ve hangi tür benzin kullanmak gerekir ?

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Alıntı talla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar

3 sene öncesine kadar bu sayfanın müdavimlerindendik hatta hergün bakıyorduk sayfaya. üstüne üstük zenclup sitesi kurmuş, geziler düzenliyorduk fakat sonra yurtdışına çıktık, koptuk ve diğer aradakşları birdaha bulamadık.

2006 model olan zen im 5000 i aştı ve beylikdüzündeyim. çok şükür büyük bir sorunum olmadı, zen imden çok menunum. buralarda bilindik servis arıyorum. bilen varsa yardımcı olabilir mi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:58 PM ----------

bu arada Darkform, siyahus, barbarian, umutpoy, naciçino, latifpolat, ismaill, derwish, kill_nill ve dreamdark... gören ses versin
    Selam Talla hoşgeldin , bizde arada uğruyoruz buraya
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Alıntı yok2504 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motor hakkında 310 sayfa yazı yazılmış 16 sayfa okumayı başardım sonra baymaya başladı :D

Eminim merak ettiğim konular bahsedilmiş ve parça parça konuşulmuştur fakat dediğim gibi parçalar halinde olması bir karmaşa ve anlamsızlık doğuruyor. Ben kendi problemimi anlatıp sizlerden cevap almayı en mantıklı çözüm olarak gördüm.

Motor ehliyetine yazıldım ve 125 veya 150 motor bakıyorum Denizli'de oturuyorum ve motoru arada sırada kaçamaklar yapmak için (200 km, 150 km) alacağım egenin kıyılarına 2-4 saat gibi uzaklıklardayım, motor alma nedenimden yola çıkarak Mondial 125 ZN benim için yeterli midir ? en çok merak ettiğim konu budur.

Diğerleri de şunlar;

* Daha önce uzun süre olmasa da çin işi bir scoter kulanmıştım ve direksiyonu daha düz bir yapıya sahipti bunun direksiyonu daha kıvrımlı duruyor acaba rahat kullanılıyor mu ?
    * kilom 70 kg boyum 167 cm motor beni rahat taşır mı? ( ve benim gibi ikinci kişiyi ? )
    * Yakıt tankı: 4,2 L imiş tam depo ile en AZ kaç km yaparım ? ve hangi tür benzin kullanmak gerekir ?

cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    Bence 125 ZN işini fazlası ile görebilecek bir makine alalı 1 hafta oldu 110 km lik uzun bir yola cıktım ne sorunla karşılaştım nede başka birşeyle hem rahat hem komforlu ve virajlarda yana yatabiliyor, kilom 70 demişsin üstünde duramazsın çok seri çünkü, 83 kiloyum öyle bile çok seri alet benim gibi 2 kişi biniyoruz massallah süper. iyi ki almışım

Motosikleti
    2007 mondial 125ZN
    alevtopu'mu geçenlerde aldım çok mutluyum karakteri olan bir scooter diğerleri gibi bi japon çizgi filminden çıkmış motorlardan değil
    mutlaka muhabbeti geçmiştir ama aksesuar nereden alabilirim? neler alabilirim? en başta arkasına çanta ne tavsiye edersiniz?

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Alıntı alevtopu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alevtopu'mu geçenlerde aldım çok mutluyum karakteri olan bir scooter diğerleri gibi bi japon çizgi filminden çıkmış motorlardan değil
    mutlaka muhabbeti geçmiştir ama aksesuar nereden alabilirim? neler alabilirim? en başta arkasına çanta ne tavsiye edersiniz?
    Massallah nazar değmesin korkuyorum bende göze gelip nazar değicek diye :D bu gün aksesuar baktım arkaya deri çanta ve püskül 100 TL dedi

Motosikleti
    ASYA 125 T 2006
    arkadaşlar bende asya as 125t var siyah biraderde ise mondıal 125zn kırmızı tek kelimeyle harika motorlar bir birinden ufak tefek farklılıkları var oda pek önemli şeyler değil gözümüz gibi bakıyoruz resimlerini koyacağım forum en kısa zamanda görürsünüz o zaman

TheFantasy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Herkeze ,bu motor kelimelerle anlatılmıyacak kadar güzel kendince farklı bir motor ..2 yıldır kar yağarken ,sel gibi yapmur yağarken ,yollar caddeler su birnkintileriyle doluyken ,hava yaz sıcağıyla kavururken sürekli aktif bir şekilde yoluna devam eden bir motor ..19000 km'yi buldu ..yeni bir motor alsamda asla elimden çıkartmayı düşünmediğim zn125'im ....Çünkü onu yıkadığınızda ve birilerinin önünde durduğunuzda size sorulan sorulardan biri '' yeni mi aldınız motorunuzu '' yo yo 3. senesinin içinde

merhaba. bende 125 zn almak istiyorum. ilgilendiğim bi motor var 2007 model 17000 kmde temiz duruyo fakat km si oldukça kafamı karıştırıyo çok deil mi 2 senelik motor için sizce bi sıkıntı yaratırmı?

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar dostlarım bu motorları çok med ediyorlar.Yakıt benim için çok önemli kaçta kaç yaktığını yazabilecek arkadas var mı ?Bir de sık arıza çıkarayan bir yönü var mı?Uzun yola tek kişi gider mi?Hadi kalın sağlıcakla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler