Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @Derwish
    metal şeritleri nerden aldığını öğrenebiliriyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    selamlar
    ilk olarak bauhaus denilen mekanda gördüm 1paket 65 ytl felandı hoşuma gitti. Sonra tabiki doğru sanayi sitesine. üzrinde tuning yazan bir dükkana daldım -işin hoş kısmı- birisi elinde tam aradığım şeyi tutuyor . sordum ne kadar 1,25 ytl metresi
    ümraniye sanayiden hiç zorlanmadan buldum eminim sizde zorluk çekmezsiniz
    kendinden yapışkanlı yapışkanı kaliteli değil şimdilik kalsın. daha kuvvetli bir yapıştırıcı ile sabitlenebilir.

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    selamlar
    uzun zaman ilgilenemedim forum zaten pek mesaj atmıyorum fakat yakın takipteyim beni unutmayın galiba aranızda en küçük olan benim

Cumartesi sınava girdim düldülümle üç kukanın arasından geçip 90 aldım ( o 10 puan nereden gitti anlamadım)
    hepinize sevgiler ve saygılar...

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Slm dostlar tatilden döndüm sonunda. İstanbul'a dönünce ilk yaptığım iş motoruma atlayı gezmek oldu. Ne de özlemişim motorumu.

Aramıza yeni katılan arkadaşlara çok selam

canyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    @ scud
    hoşgeldin.Nasıl geçti tatilin?

@umutpoy
    biz bi ekibiz umutpoy sende bizi unutma.arada mesajlar at.o 10 puan da adettir.

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı Kemal adlı üyeden alıntı
    Slm dostlar tatilden döndüm sonunda. İstanbul'a dönünce ilk yaptığım iş motoruma atlayı gezmek oldu. Ne de özlemişim motorumu.

Aramıza yeni katılan arkadaşlara çok selam
    hoşgeldin scud. umarımkeyifli bir tatil geçirip güzelce dinlenmişsindir. iyide scud'a alışmıştık bu kemal ne olaki şimdi

tekrar hoşgeldin.

ii gunner.

Motosikleti
    @scud
    hoşgeldin ,bide biz izin yapabilsek süper olucak

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    @Thebarbarian;
    Abi ne güzel döktürmüşsün yaaaw öööh yani!

@bodrum7; Arkadaşım freni sıktıgın zaman benden de hafif bi ses (sürtünme sesi) geliyo (önfrenden) eğer seninki de bu tarz bişeyse bu gayet normal meraklanma, balatanın diske sürtünmesinden kaynaklanan bi ses ve buraxxxx arkadaşım, senin de biraz şanssızlığın olmuş ama sıkma canını, hevesinde kaçmasın, burada ben tam bi fikir veremiyeceğim ama arkadaşların tavsiye edeceği (mesela feyizoğlu) bi servise götür ve ben bunun montajının iyi yapılmadığını düşünüyorum ne yapabilirim de, bu tarz büyük yerlerde mutlaka bi çözüm buluyorlar.

Geçen gün bizim garajda, 150 Zat'ı olan bi abi (adam senelerdir motor kullanıyormuş) 150 zat'ı yeni almış ve direk götürmüş 15 senedir motorunu yaptırdığı tamircisine, demişki bunun her tarafını sök yeniden topla, canavar gibi yaptı diyo, ne bi zırıltı ne bir ses geliyomuş şimdi, benim şu an bir sorunum yok ama, aklımda bunu yaptırmak var dogrusu, eğer günün birinde bende böyle bir ses zırıltı sorunuyla karşılaşırsam o tamirciye gidip tekrar toplatıcam motoru

@Scud;
    Abi tekrar hoşgeldin, ismini nasıl değiştirdin bir anlatırmısın, bende kendi ismimi koymak istiyorum da, bi anlatıver.

veee @Derwish
    Abi zevk senin zevkin tabi ama, Neon lamba, bizim motora uyar mı, bizim motorun klasik havasını bozmaz mı?

Herkese sevgiler Saygılar
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

hepinize çok teşekkürler verdiğiniz cevaplar için arkadaşlar

kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    @canyerli
    asıl sen iplemiosun biz
    yaa doğru diyorsun yazmadım birşey kusura bakma. Açık konuşmak gerekirse camlar çok dengesiz duruyor motor ile bütünleşmemiş, yukarı doğru çok uzun. O kadar zahmet etmiş takdırmışsın sen beğendiysen sorun yok, sadece kötü eleştirimi saklamak istedim Kuvetli bir rüzgarda senin kafaya kadar esneyip çarpmıyordur inşallah

Saygılar

Motosikleti

Motorlu Taşıtlar Vergisi

Beyler motorlu taşıtlar verginizi yatırdınız mı, 30 YTL
    Bankaların internet şubesinden yatırılabiliyor, motoru daha yeni aldık ne vergisi demeyin, temmuz dönemine ait (ikinci 6 ay için) ödememiz gerekiyor.

Bugün son gün; ama kaçırırsanız fazla bi faiz binmiyor, eğer yanlış hesaplamadıysam aylık, 1 YTL bile binmiyor ama ödense iyi olur tabi.

Saygılarımla
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı thebarbarian adlı üyeden alıntı
    @burakxxxxxx
    bu götoğlanlarının ticareti malı satana kadar satış sonrası destek teknik servis diye bişi yok avrupada bunu yapsalar varya
    adamın anasını sikerler arkadaşlar kusura bakmayın baya küfür ettim ama bu ibnelere değer
    66.sayfadaki 989 nolu mesajdan alıntı yapılmıştır !

Yürü bee kim tutar seni !

Seni ancak http://www.kimtutarseni.org tutar !

Motosikleti
    Selam dostlar,
    Motorumu özlemişim dün baya bi turladım. 80 km hıza kolayca çıktım ancak işin ilginç yanı benim frenler sankş gevşemiş gibi. Bu konuda şikayeti olan var mı?

Bu arada arkadaşlar hepimiz aklı başında insanlarız küfürlü mesaj geçmeyelim. Özelliklede birbirimizi incitecek sözler söylemiyelim. Sonuçta bizim motor sevdamız aynı modeli kullandığımız için bir başka özel.

Scud ismi bir süredir beni rahatsız etmeye başlamıştı. Sanki uzaydan gelmiş gibiydim. Marmaris'e kadar uzanmışken BBRR arkadaşa rica ettim sağolsun kırmadı lakap yerine öz ve öz kendi ismimi kullanmayı tercih ettim.

Motosikleti
    Abi bende rglad'i öylesine yazmıştım, bu foruma bu kadar sarıcagımı düşünmemiştim açıkçası

Ben de rica etsem benimkini de değiştirir mi acaba, ( bu arada az önceki mesajımda Thebarbariana döktürmüşsün derken, bu küfür hadisesini tasvip ettiğim anlamı çıktıysa affola )

Herkese Sevgiler saygılar

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    sınava giren arkadaşların hepsine geçmiş olsun diliyorum uzun süredir giremiyorum foruma noldu bizim buluşma işi bende ehliyet yok ama gelirim istediğiniz yere bahçelievler ömürde oturuorum bence en ii yer ortaköy

benimde aldığımdan beri ön diskten ses gelıo fren sıkınca ama şimdi azaldı servisler bşey yapamıolar boşverin her güzelin bir kusuru vardır
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

Motosikleti
    @talla
    hayırlısıyla bu hafta ehliyetler alınır az kaldı sabredelim yakında bir buluşma ayarlarız)

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    selamlar
    AHMET kardeş öyle hızlı ve öfkeli ya da need 4 speed tarzı bir neon değil aradığım o yüzden zaten bulamadım daha çok göze görünür bir kırmızı, stopla beraber ya da parklarla beraber yanacak
    öne takılan farları görmeyecek adamın alnını karışlarım artık
    bu arada yan ayaklık uzundur gıcık ediyordu beni söküp bakayım dedim söktüm bu sefer yerine takamadım, yay benden kuvvetli çıktı
    ayak konulan plastik bölüme bende gri bir paspas güşünüyordum fakat o bölümü komple kapatacak bir uygulama peşindeyim şimdi
    rüzgarlık takılı bir asya gördüm biraz muhabbet ettik kullanıcı baya memnun fakat ben yine de önden gelecek rüzgarın motorun dengesini bozacağından çekiniyorum
    son olarak kolrukla ilgili bir değişiklik yapmak için ufak ufak hareketlendim koltuk tasarımını komple değiştirmek istiyorum bir iki mobilyacıya uğradım yaparız dediler bir iki eskiz ile gideceğim

Motosikleti

Rglad iptal

Alıntı derwish adlı üyeden alıntı
    selamlar
    AHMET kardeş öyle hızlı ve öfkeli ya da need 4 speed tarzı bir neon değil aradığım o yüzden zaten bulamadım daha çok göze görünür bir kırmızı, stopla beraber ya da parklarla beraber yanacak
    Derwish, neon diyince ben açıkçası öyle bişey düşünmüştüm, ama senin söylediğin gibiyse olabilir belki,

Arkadaşlar bende BBRR'dan rica ettim, Allah razı olsun, Nickimi değiştirdi, normalde yapılmayan bişeymiş ama, son defaya mahsus yapıyorum dedi, sağolsun tekrar teşekkür ediyorum kendisine,

Bundan sonra adım ve soyadımla hizmetinizdeyim aklınızda olsun

Saygılarımla
    Ahmet Yılmaz
    Rglad

Motosikleti
    Valla ben hala çanta filan alamadım bu gidişlede almam çok zor yoksa hanım sen eve bir şey almayıp gidip motoruna alıyorsun der. Valla tatilden eve dönünce kendim duş almadan motoru yıkadım korkudan söyleyemedim. Çanta filan takan arkadaşlar resim filan eklerse iyi olur. Özellikle arkaya bir şey düşünüyorum. Akü zayıf olduğu için lamba filan takviyesi iyi olur ama problem çıkartmasın sonra. Aynı zamanda ön camı bende istiyorum ama yelken gibi rüzgarı cepheden alınca denge sorunu olur. Bu arada aramızdan kşmse hiç boğaz köprüsünden geçebildi mi?

canyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    @ kyox,kemal,derwish

arkadaşlar rüzgarlık konusunda şunları sölemek istiyorum.öncelikle bu zımbırtı motoru süslemek için deil genel anlamda bir ihtiyaç olarak yapılmış bişeydir.ben de rüzgarı tokat gibi yemekden bıktığım için takdırdım bunu.rüzgarlıkların birkaç çeşidi war.bunların hepsi mika dır ve bu mika dediğimiz madde çok esnektir.dolayısıyla bu esneklik motoru bozacak bir dengesizliği önler.eğer sağlam da tutturulmuşsa hiçbir problem yaratmaz.

@rglad(not):senin gördüğün resimde rüzgarlık çok büyük gözüküo.aslında öle deil.bir de bu resme bak istersen...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler