Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

bugün itibariyle sınavı olmuş bulunmatayım. eylül sonlarında ehliyeti de alırım inşallah...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün akşamkı yagmurda çok fena ıslandım ama ilginç bi durum var.. motorun aksamından ve amörtisorden gelen yaylanma sesi gitti ne kerametse

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    kuruyunca tekrar gelir

Motosikleti
    125 Zn
    wd-40 al kesin çözüm
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı mtrsz hyt=:( adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün akşamkı yagmurda çok fena ıslandım ama ilginç bi durum var.. motorun aksamından ve amörtisorden gelen yaylanma sesi gitti ne kerametse
    pendiktede atıştırdı ama ıslatıcak kadar yağmadı. demek sizin oraya boşalttı yükü.
    kuruyunca gelir o müthiş ses.

Alıntı elronds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wd-40 al kesin çözüm
    üstad amortisörlere nasıl ulaşcam peki.
    birde ön fren diski kirlenmiş sanırım çok ses yapıyor. disk temizleme spreyinin dışında bi şey yokmu bunu temizlemek için?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:26 ----------

Alıntı mtrsz hyt=:( adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha üstad aklıma gelmişken sen sahibindene ilana koyduktan sonra hemen bi bayi ilan koydu sırf senin renginden. görünce ne güldüm. baaak aynısı bizdede var gibisinden

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    arkadaşlar,
    bi konuda fikrinizi almak istiyorum.
    benim pırpır daha 1200 km de fakat, biraz dengesizlik seziyorum ben. 50 km ile giderken bile rüzgarda savuruyor, viraja girerken zorlanıyor,zor toparlıyorum. ve arka tekeri tutup sağa sola sallayınca, baya bi sallanıyor ama kompla arka aksamla birlikte.
    bi yeri gevşemiş falan olabilir mi?

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı kerem182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,
    bi konuda fikrinizi almak istiyorum.
    benim pırpır daha 1200 km de fakat, biraz dengesizlik seziyorum ben. 50 km ile giderken bile rüzgarda savuruyor, viraja girerken zorlanıyor,zor toparlıyorum. ve arka tekeri tutup sağa sola sallayınca, baya bi sallanıyor ama kompla arka aksamla birlikte.
    bi yeri gevşemiş falan olabilir mi?
    kerem tekerdeki sorunu pek anlamadım ama üşenme hemen servise göz attır. virajlar ve rüzgarda sorunlarımız aynı. sadece ikimizde değildir eminim. sen tekerleri değiştirdinmi bilmiyorum ama virajlarda dikkatli ol yatırırsın motoru.

senin gibi bi yerinden şüphelendiğimde hemen servise giderim ben.

Motosikleti
    znu 125
    hocam güzel diyorsun, cokda haklısın ama yokki doğru düzgün servis. bide adamlar ilgilenmiyor, ille sorun iyice büyüyecek, gözle görülür hale gelecek ondan sonra bakıyolar.
    usta bana böyle böyle geliyo buna bi bak dediğimde, hıı normal ya biş yok diyip yolluyorlar.
    ama ben kullanıcı olarak sürekli motor üstünde olduğum için farkı anlaya biliyorum.

lastikleri değiştirmedim henüz.
    değiştirmek istiyorum ama fiyat konusunda fazla bilgim yok.
    bu aralarda işsizim, ona bütçe ayırma konusunda sıkıntılar var yani.

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    hocam güzel diyorsun, cokda haklısın ama yokki doğru düzgün servis. bide adamlar ilgilenmiyor, ille sorun iyice büyüyecek, gözle görülür hale gelecek ondan sonra bakıyolar.
    usta bana böyle böyle geliyo buna bi bak dediğimde, hıı normal ya biş yok diyip yolluyorlar.
    ama ben kullanıcı olarak sürekli motor üstünde olduğum için farkı anlaya biliyorum.

lastikleri değiştirmedim henüz.
    değiştirmek istiyorum ama fiyat konusunda fazla bilgim yok.
    bu aralarda işsizim, ona bütçe ayırma konusunda sıkıntılar var yani.
    anladım kerem. lastik en ucuz anes motorda buldum montaj ve kdv dahil 27 euro. daha ucuzunu sirkecide bulursun ama bide montaja ödersin.
    bütceni rahatlat ondan sonra al lastiği ve yağmurlu havalarda kesinlikle binme bineceksen çok dikkat et.

servis konusundada ne diyim bilmiyorumki. sen göztepe taraflarındaydın sanırım. mtrsz hyt hocamda çamlıcada oda memnun değildi oradaki servislerden. maltepedeki servise bakın bide isterseniz yada size yakın başka bi servise.

mtrsz hyt ile bi iletişime geç istersen belki o yeni bi yer bulmuştur beraber gidersiniz.

Motosikleti
    125 Zn - OLUCAK =)
    Merhaba herkeze.
    Arkadaşlar bende 125 Zn almayı düşünüyorum. 2.el alırsam eğer sıkıntı çektirir mi? Km si düşüş birşey alsam onlarda 1400TL den falan satıyorlar, çok mantıksız 200 lira daha koyar 0 alırım. 0 aldığım zamanda plaka, ruhsat işlemlerini bayi'nin karşılama durumu oluyormu? Bu arada adım Ömer forumda uzun vadeli kalmayı duşunuyorum motoruda aldıktan sonra hiç çıkmam artık

Motosikleti
    znu 125
    hoşgeldin Ömer.
    ben şiddetle tavsiye ederim 125 zn yi. bence sıfır al.
    24 taksit bile yapıyorlar. hiç girme ikinci el stresine.
    al gönül rahatlığı ile kullan.
    bende cok düşündün, çok araştırdım almadan önce.
    aldım bu yaz başında, şimdi 1200 km de. hiç pişman değilim. çok keyifli,şık, kibar bir motor.
    için rahat olsun.

Motosikleti
    125 Zn - OLUCAK =)
    hoşgeldin Ömer.
    ben şiddetle tavsiye ederim 125 zn yi. bence sıfır al.
    24 taksit bile yapıyorlar. hiç girme ikinci el stresine.
    al gönül rahatlığı ile kullan.
    bende cok düşündün, çok araştırdım almadan önce.
    aldım bu yaz başında, şimdi 1200 km de. hiç pişman değilim. çok keyifli,şık, kibar bir motor.
    için rahat olsun.

Öncedende düşünüyodum bu motoru, geçen arkadaşın Zn'ye bindim iyice bağladı beni

Motosikleti
    Mondial 125zn
    iyi akşamlar arkadaşlar. acaba lastikleri değiştireceğimiz zaman biraz daha kalın lastikler taksak bi sıkıntı olur mu deneyeniniz veya bilgi sahibi olanınız varmı ?

Motosikleti
    kymco super 8
    dostlar bugun makıne marsa basmama ragmen benzın yemedı bunun nedeni benzın akıtan hortuma pislik kacmasını yoksa baska bı nedenmi zor calıstı gazı bırden aldı falan fılan basına gelen varmı yanı benzın hortumundanmıdır sızce yarın kopmle sokucem bır ıkı rolantı ayarı yapıp hava filitresini temızlıycem her yerı kapalı oldugundan hıc bısı ele gelmıyo bu motorda bılgısı olan basına gelen varsa bı yardım....

Motosikleti
    kırmızı 125zn

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı tnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tnr hocam bak açtırma speedtest sayfasını
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    .

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı tnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    naber tnr hocam

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    nolsun iş güç koşturmaca , bi de Ramazan sende ne var ne yok

Motosikleti
    125 Zn
    iyi ya ne olsun aynı koşturmaca bende de var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler