Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Honda Spacy Alpha Kullanıcıları/ Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

vision 110 cup motora benziyor ve ayak koyma yeri çok dik bitiyor,spacyde sürücü eğer çok uzun boylu değilse ayaklarını uzatıp sürebiliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj boxer dan memnun musunuz ? onuda satmayı düşünüyomusunuz
    Boxerdan çok memnunum, tam bizim bozuk yollar için biçilmiş kaftan, lakin eşim için de küçük bir scooter lazım.

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    ya honda, niye laz balıkçı burnu yapıyosun bu motora niyee niyeee?

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Metehan abinin sozu akillara geliyor .honda adam olucakta biz gorecegiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    yeni nesil pizza hamburger paket servis aracı. filosunu yenilemek isteyenlere. şahsi kullanıma yönelik bir model değil bence.

oguzkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alfa (Pgm-Fi CBS ESP IS ACG)
    spacy alfa'nın fiyatı honda'nın sitesinde açıklanmış 5.600-TL...

Motosikleti
    Pcx 125
    OHA MANYAK PCX ALCAKTIM VAZGEÇTİM KURYE MOTORUNA BENZEMİYO BUNU ALCAM
    muvodo bunu beğendi.

O iğrenç görüntülü scooteri almak yerine,O paraya bunun siparişi verdim. Suzuki addres

Alıntı Deeplord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O iğrenç görüntülü scooteri almak yerine,O paraya bunun siparişi verdim. Suzuki addres

http://i.hizliresim.com/1Y6qNG.jpg
    Merhaba. Ne kadara anlaştınız, bir de kaç cc bu arkadaş ?

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    ben bu motor için haftaya görüşeceğim.

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    Spacy Alpha nın fiyatını eklemişler şu an 5,600 TL

Motosikleti
    Cbf 150
    http://honda.com.tr/motosiklet/scooter/spacy-alpha-2015 combine fren esp star stop yeni görünüş ..

Alıntı ritmbaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Ne kadara anlaştınız, bir de kaç cc bu arkadaş ?
    Şehrin yeni haylaz çocuğu 113cc 9hp 5450 tl
    ritmbaz bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Motoru bugün öğle arası test ettim bayağı rahat yol tutuşu iyi seri ve pratik bir motor, ancak ss'den sonra skuter'e geçmeli miyim emin değilim.

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru bugün öğle arası test ettim bayağı rahat yol tutuşu iyi seri ve pratik bir motor, ancak ss'den sonra skuter'e geçmeli miyim emin değilim.
    Merhaba. 1 - 1,5 saat artçılı şehir içi yolculuk için sizce uygun mudur ? Mesela Kadıköy - Avcılar gibi bir mesafe için diyebiliriz.

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Motora bindiğimde ilk fark ettiğim şey ss'den sonra çok rahat gelmesiydi. ama dizlerimin depoyu tutmasına, sağ ayakla fren yapmaya alıştığımdan biraz garipsedim. Bence çok rahat bir motor artçılı kullanım için şehir içi uygundur. Tek çekincem, ss'den sonra beni kesmeyeceğinden korkumdu. Zaten kullanırken de bunu hissettim. skuter seven az yaksın diyenler için çok mantıklı bir tercih. ben de mantığımın ve tutkularımın arasındayım. mantığım spacy diyor, kalbim ise 20r repsolden yana. 10 gün içinde kararımı vereceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:50 ----------

Ben bu motoru almaya karar verdim.

Motosikleti
    Bu motorun bayilere ne zaman gelecegi konusunda bilgi edinen var mi? Ben aradigimda martin 15'i gibi dedi ancak kesin tarih vermediler..

Motora bindiğimde ilk fark ettiğim şey ss'den sonra çok rahat gelmesiydi. ama dizlerimin depoyu tutmasına, sağ ayakla fren yapmaya alıştığımdan biraz garipsedim. Bence çok rahat bir motor artçılı kullanım için şehir içi uygundur. Tek çekincem, ss'den sonra beni kesmeyeceğinden korkumdu. Zaten kullanırken de bunu hissettim. skuter seven az yaksın diyenler için çok mantıklı bir tercih. ben de mantığımın ve tutkularımın arasındayım. mantığım spacy diyor, kalbim ise 20r repsolden yana. 10 gün içinde kararımı vereceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:50 ----------

Ben bu motoru almaya karar verdim.
    Honda spacy alırsan dayanamaz çabuk satarsın. çok çirkin.! ve küçük teker, dolayısıyla bozuk yollarımızda sunduğu güvenlik sıfır.!

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Alıntı oguzkaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun bayilere ne zaman gelecegi konusunda bilgi edinen var mi? Ben aradigimda martin 15'i gibi dedi ancak kesin tarih vermediler..
    Net bir tarih yok malesef.

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Net bir tarih var, bugün.

İşyerime çok yakın olduğundan Honda Duran Kardeşler'e gittim. Yeni alfaların indirildiklerini gördüm. Mor rengini çok beğendim ve almak istediğimi söyledim. Motor için kaporayı verdim. Her şey dahil sigortada bir sıkıntı çıkmazsa 6110 TL'ye anlaştık. Duran Kardeşler personeli gerçekten çok güleryüzlü ve ilgili. Artık motor gelince performansı ile ilgili daha net bilgiler verebilirim. Henüz kaporayı verdim kalan kısmını ayın 16'sında vereceğim malum memuruz maaş zamanı kazasız belasız binmek nasip olup inşallah.

Motosikleti
    Net bir tarih var, bugün.

İşyerime çok yakın olduğundan Honda Duran Kardeşler'e gittim. Yeni alfaların indirildiklerini gördüm. Mor rengini çok beğendim ve almak istediğimi söyledim. Motor için kaporayı verdim. Her şey dahil sigortada bir sıkıntı çıkmazsa 6110 TL'ye anlaştık. Duran Kardeşler personeli gerçekten çok güleryüzlü ve ilgili. Artık motor gelince performansı ile ilgili daha net bilgiler verebilirim. Henüz kaporayı verdim kalan kısmını ayın 16'sında vereceğim malum memuruz maaş zamanı kazasız belasız binmek nasip olup inşallah.
    Hayırlı olsun, Allah cc kazasız belasız binmeyi nasip eder inşallah, bu motor gayet mantıklı bir seçim daha evvel eski spacy madelini kullanmıştım çok çok az yakıyordu iyi de çekiyordu bu daha da az yakar gibi görünüyor, bende almak istiyorum inşallah nasip olur..
    Bu arada ne zaman teslim edeceklermiş, motor ellerine ulaşmış o zaman..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler