Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kuba Çita 100 / 125 Sport Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Bu model hakkında ayrıntılı bilgi için www.kubamotor.com websitesini ziyaret ediniz.

Yetkili Satıcılar ve Fiyat Bilgisi için Tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    PTT bu sene kuryelerine bu motordan vermeye başlamış, eski mg'leri atmaya başlamış olmalı. Karaköy postane'sinin önündeki mg 125'ler gitmiş gıcır gıcır Çita 125'ler gelmiş bir sürü. Kuba motor'un tanınması ve büyümesi açısından olumlu bir durum.

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Kuba güzel motor değerini bilene

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    kuba cg100 benimde hoşuma gitti 100cc debriyajlıda en iyisi

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    bu çitalarla 140 gördüm diyenler var gerçekten hızlı mı motor

Motosikleti
    KUBA CG100 SPORT 2012
    ben kuba cg 100 sport kullanıcısıyım gerçekten 120 yi gördüm iyi motor tavsiye ederim
    [B]Senin Ne Oldugun Hiç Önemli Degil Benim [U]Gözlerimin Sana[/U] Baktığı Kadarsın
    ve ben ;
    O Gözleri Senden [U]Çektigim An[/U] Hoş Bir Anı olarak KalırsıN [/B]

Motosikleti
    mondial agk 125 yamaha zoom yamaha ybr 125
    mondial agk 125 7 senedir tık yok 120 yapıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

bu kubalar çok saaglam hızlı ve çekişli motorlardır çünki kubaya binenler uçuyo diyor bir şeye tanık oldum kuba çita 125e 3 kişi binen arkadaşlar 700 m lik yolda 120 yaptılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kuba'nın 100'luk modelleri genelde 6,4 bg yazıyor sitesinde. Mondial'de ise 9 beygirden fazla. Hiç mondial ve kuba kullanan ve bu konuda yanı beygir gucu ustunlugu konusunda karşılaştırma yapabilecek tecrube sahibi arkadaslar var mı?

arkadaşlar benim çita 125 var çok memnunum 2 kişiyle 120 km hız yapıyorum daha fazlasını yapabilir.ama şu aralar çita 150 r çıkmış aynı zamanda modifiyeli çok şık 125 kardeşim verip çita 150 r alacagım siteden inceleyin sizde alacaksınızdır ön diskli ön arka amortisörler küçültülmüş tam bir motor

sedat0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 150
    slm arkadaşalar gecen nisan ayına kadar kuba çıta 125 şim vardı bende 2 kişi ile 140 kh görüyordum gerçekten sağlam hızlı vede güçlü makına 20 nisan 2013 tarıhınde sıfır tvs apechi aldım 750 km yol yaptım ama gerçekten motor gitmiyor birde çok övüyorlar benim çıta çokta temizdi keşke satmasaydım diyorum sadece çıtanın kalıbı küçük olduğu için dert etmiştim.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    yine de hayırlı olsun kardeş. çita kullanmadım ama sport cg var bende... apache de kullandım egsozu o motoru çok yoruyo haberin olsun.

Motosikleti
    tvs apache 150
    sağol gardaş evet yoruyor ama halen aklım çıtada tekrar çıtaya dönebilirim birde bunun 150 liliği çıkmış tahminimçe daha seri güçlü ve hızlıdır birde şu kalıp işini az büyütseler.

Merhaba arkadaşlar ; gecen haftalarda arkadaşımın çita 125 sport kulladım cok hoşuma gitti hızlı güzel bi motor 110 hız yaptım gercekten kuvvetli aklıma takıla yakıtıydı arkadaşım cok memun fazla masrafı yok dedi şu zamana kadar iki defa servise götürmüs yağ degişim ve sibob ayarları için aklıma yattı kuba.

Motosikleti
    tvs apache 150
    Merhaba arkadaşlar ; gecen haftalarda arkadaşımın çita 125 sport kulladım cok hoşuma gitti hızlı güzel bi motor 110 hız yaptım gercekten kuvvetli aklıma takıla yakıtıydı arkadaşım cok memun fazla masrafı yok dedi şu zamana kadar iki defa servise götürmüs yağ degişim ve sibob ayarları için aklıma yattı kuba.[/QUOTE]

yıkıtıda az ben 1 yıl kullandım halen aklımda kaldı yolda felan sorun çıkarmaz sağlamdır.

Selam arkadaşlar bende 1 senedir çita 125 kullanıyorum cg sınıfında bir numara en güzeli az yakıyor olması ve aynı zamanda ismi gibi güçlü ve sağlam bi motor iyiki kubayı tercih etmişim.

bendede bunun klasik modeli var çita serisinde tek geçerim hemde modifiyeli olarak piyasaya sürülmüş çita 150-r olarak hem göze hitap ediyor hem cebe tatminde ediyor motor sağlam valla gidin görün alın ben gittim gördüm aldım yani koluna taktığın kask kafanızı korumaz demişler güvenliği elden bırakmamak lazım . Şimdiden iyi sürüşler ALLAH kaza bela vermesin

Motosikleti
    tvs apache 150
    çıtanın 150 liliğinimi aldınız .

selam arkadaşlar bende modifiye model tutkunu biriyim 150-r modeli görmüştüm arkadaşta bir kaç kez denedim klasik bir model alıp modifiye yapacak olsan böyke düzemessin hoş bir model yapmışlar bildigim kadarıyla yakıt tüketimi de az ve araç çok atik ben almaya karar verdim teşekürler.

Memolale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    Bu çita modelinin hepsinin farı ayni dikdörtgen şeklindemi? Sport tipi yokmu?

Motosikleti
    mondial agk 125 yamaha zoom yamaha ybr 125
    kuba çita 125 yolda duruyordu bendede mondial agk 125 var yanından bastım geçtim gaza asıldım 5. vitesde ile gidiyorum yanımdan kuba çita bir geçti ama ben tam gazım ozaman anladımhızlı gittigini

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler