Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

KTM Duke 390 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ktm Duke 390 2017,Honda NC 750X 2019
    Sevgili Ozgens, makinanın ss oturuş pozisyonu ile yakından alakası yok.Zira ben dik sürüş pozisyonu olduğu için aldım.Boy 183 kilo 85 ve yaş 48.. Şahane bir kullanımı var.Hatta ilk motorum ve keyifle ve de güvenle kullanıyorum. Uzun yol meselesine gelince; hafta sonu 1000km bakımı için gidiş geliş 400km yol yaptım ve inanılmaz keyif aldım.Umarım fikir vermiştir. Ayriyeten klasmanında bence karşılığı olmayan bir motosiklet, şiddetle tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı SRDR KTM 390 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Ozgens, makinanın ss oturuş pozisyonu ile yakından alakası yok.Zira ben dik sürüş pozisyonu olduğu için aldım.Boy 183 kilo 85 ve yaş 48.. Şahane bir kullanımı var.Hatta ilk motorum ve keyifle ve de güvenle kullanıyorum. Uzun yol meselesine gelince; hafta sonu 1000km bakımı için gidiş geliş 400km yol yaptım ve inanılmaz keyif aldım.Umarım fikir vermiştir. Ayriyeten klasmanında bence karşılığı olmayan bir motosiklet, şiddetle tavsiye ederim.
    İşte asıl merak ettiğim konu dik sürüş pozisyonu, bir iki inceleme videosunda böyle söyleyince o kadar para verip rahat edemezsem boşuna para vermiş olmak istemedim. 182 60kilo 29 yaşındayım bende 1 sene önce başladı bende bu motosiklet sevdası, cbr 125 ve falcon f250 kullandım. Artık hem kaliteli hem rahat oturuş pozisyonu olan hemde uzun süre kullanabileceğim bir motosiklet istiyorum açıkçası.

Motosikleti
    Ktm Duke 390 2017,Honda NC 750X 2019
    Bence tam sizlik makina
    ozgens bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı ozgens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte asıl merak ettiğim konu dik sürüş pozisyonu, bir iki inceleme videosunda böyle söyleyince o kadar para verip rahat edemezsem boşuna para vermiş olmak istemedim. 182 60kilo 29 yaşındayım bende 1 sene önce başladı bende bu motosiklet sevdası, cbr 125 ve falcon f250 kullandım. Artık hem kaliteli hem rahat oturuş pozisyonu olan hemde uzun süre kullanabileceğim bir motosiklet istiyorum açıkçası.
    Güncel kampanya ile alıp zarar etme şansınız yok. Şuan 2018 motor gelmedi bildiğim geldiğinde de liste fiyatının altına inmeyi bırakın üstüne çıkarlar. Dolayısıyla 28.500 gibi rakama aldığınızda stoklar tükenince açılış rakamları 31 32 liralardan olacak. Aldığınız paraya da rahatlıkla satarsınız.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel kampanya ile alıp zarar etme şansınız yok. Şuan 2018 motor gelmedi bildiğim geldiğinde de liste fiyatının altına inmeyi bırakın üstüne çıkarlar. Dolayısıyla 28.500 gibi rakama aldığınızda stoklar tükenince açılış rakamları 31 32 liralardan olacak. Aldığınız paraya da rahatlıkla satarsınız.
    Bende tam böyle düşünmeye başladım. 2018leri piyasaya sürüldüğünde 2. Eller her türlü 28den gidecek gibi duruyor. Ama ben alım satım işine hiç girmek istemiyorum. Hani alıpta hayal kırıklığına uğrayıp satmaya uğraşmaktansa alıp kullanmak en güzeli olacak, teşekkür ederim bilgilendirme için.

atasun10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni-Elite 40000 Km / Mondial-Mh Drift 15000 Km
    iyi günler arkadaşlar 390 alma arifesindeyim ama çevremde hiç olmadığı için test edemedim cbr 250 kullanan varsa titreşim rahatlık konusunda karşılaştırabilirmisiniz ?

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olucak düşük hızda debriyajı çekip motoru saldığım zaman sanki patlak lastik sesi gibi bir ses geliyor pat pat pat şeklinde aralıklı bir ses buna benzer bir sorun yaşayan ya da fikri olan varmı aynı zamanda bazen motoru ilk çalıştırdığımda boşta dururken debriyajı çektiğimde dizel motor gibi bir ses çıkarıyor bu normalmidir

Motosikleti
    MT - 09
    slmlar 2015-2016 duke 390 arıyorum satmak isteyen çıkarsa irtibata geçebiliriz.

Motosikleti
    ktm duke 200
    Hocaö bende hafta başı alıcam aracı. Ekranı ne ile kapladınız acaba ?

ozanghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 390 Duke
    Arkadaşlar Duke 390 için zincir seti almak istiyorum, hangi marka/model kullanıyorsunuz?

Motosikleti
    660 Tenere
    Arkadaşlar merhaba cbf 150 yi satılığa çıkardım duke 390 almayı düşünüyorum. İki motor buldum temiz duruyor biri 2015 diğeri 2016 model. İki model arasında yaştan farklı bir değişiklik var mı. Bu motorlar alınır mı, şimdiden teşekkür ederim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...23865629/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...72455465/detay

Bu arada genelde artçılı kullanıyorum fakat motor benimde artçımında çok hoşuna gidiyor. Yinede tavsiyelerinize açığım. Epeyce uzun yol yapıyoruz çünkü. Bütçemi 25 e kadar çıkarabilirim.

Merhaba değerli forum üyeleri. Uzun zamandır duke 390 almayı düşünüyorum ve yakın zamanda alacağım fakat piyasada fiyatı şişirilmemis temiz motor bulamadım pek burdur ve çevresinden (Antalya Isparta Denizli) temiz duke 390 satmayı düşünen varsa görüşebiliriz 2017 model öncesi istiyorum yeni kasa bütçemi aşıyor maalesef

ozanghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 390 Duke
    Arkadaşlar 2013 model 0km aldığım ve severek kullandığım 390 duke'umu yakın bir zamanda yurt dışına taşınacağım için üzülerek satıyorum. 10500km'de (günlük olarak kullanıyorum artabilir) bakımlı, kazasız, boyasız, değişensiz bir motordur.

Lastikleri yeni taktırdım, max 500km yapmışımdır. 2017 yapımı Pirelli diablo rosso 2 takım.
    Radyatörü yeni boşaltıp motul motocool ile yeniledim.
    Zincirin kısa sürede değişmesi gerekir, bunu alıcı kişi yaparsa memnun olurum zira taşınma işlemlerinden ve halihazırda çalıştığımdan ötürü pek vaktim kalmıyor.
    Muayenesi bu ay yapıldı.
    Arkada givi 30 litre topcase mevcut, 1 adet kask + disk kilidi + zincir vs bir sürü şeyi içine sığdırabiliyor, hayat kurtarıyor.
    Yan sanayi koruma demirleri var, aldım fakat taktırmadım onları da vereceğim, isterseniz taktırabilirsiniz.
    12500km'de bakımı gelecek, elimde bu bakımda takılmak üzere orjinal bujisi var, onunla beraber servise götürüp değişimi sağlarsınız.
    Aydınlatmayı yeterli bulmadığımdan üzerinde philips xtreme vision takmıştım. Ayrıca elimde 1 adet daha kullanılmamış xtreme vision ve sökülen orjinal ampulü de mevcut.
    Motor ömrü boyunca hep kapalı otoparkta muhafaza edildi, yeni gibi duruyor. Kullanım kaynaklı ufak tefek kozmetik kusurları illaki vardır.
    Aküsünü yeni değiştirdim.

Fiyatı ve fotoğrafları ayrıca özelden paylaşabilirim. Istanbul anadolu yakasındayım. İlgilenenler bana mesaj ile ulaşabilirler. Teşekkürler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    merhabalar .

2 gün önce ben de 2017 kampanyasından yararlanıp duke390 sahıbı oldum. gercekten 250lık parasına oldukca dolu bır makıne verıyorlar suan.
    merak eden olursa, her turlu soruya cevap verebılırım.

Alıntı atasun10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlar 390 alma arifesindeyim ama çevremde hiç olmadığı için test edemedim cbr 250 kullanan varsa titreşim rahatlık konusunda karşılaştırabilirmisiniz ?
    ılk motorum cbr250 ıdı. kesınlıkle onun kadar rahatsız olmadım tıtresımden.
    tek sılındır ve 375cc tıtresım korkusu vardı bende de kullanmadan once. lakın 200km ye yakın bır tecrubem oldu bu 2gunde. gıdon ve koltukta en ufak rahatsızlık hıssetmedım kı, 600rr ımda aftermarket rızoma vardı onlarda bıle elım uyusuodu.
    duke da sadece peglerde devırler beraber gelen hafıf bır tıtresım hıssettım, o da suan maalesef motora uygun kıyafet edınemedım yakın mesafe spor ayakkabı kullandıgım ıcın de olabılır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    600rr dan bile iyi mi diyosun müdür tamda cb 500f e karar vermişken gene kafam karıştı 😥

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600rr dan bile iyi mi diyosun müdür tamda cb 500f e karar vermişken gene kafam karıştı ��
    hayır kardesım orada bak ne yazmısım, aftermarket metal agırlıklı elcıkle.

elbette saglıklı bır sıralı 4 gıbı tıtresımsız olamaz ama kesınlıkle TITRESIMLI dıye alınmayacak bır motor degıl bence. ist da olsan 2 cay sohbet eslıgınde bakardın motora

Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600rr dan bile iyi mi diyosun müdür tamda cb 500f e karar vermişken gene kafam karıştı 😥
    Duke şekil şukul olarak ,donanım olarak 10 numara 5 yıldız . Ben zamanında çok baktım 2014 ve öncesine sonra düzeltiler ise bilemem vurıntusuz çalışanına denk gelmedim
    .hele birisi öyle yatak vuruyor dün ki ben motoru kapat kardeş dedim test abi dedi teşekkür Edip ayrıldım test etmeye korktum yatak sarar diye.

Bir de formda var bir kişi rc390 ile ikikez blok patlattı , Google Duke 390 blok patlaması de yerli yabancı bir sürü şey çıkar , ama Honda da bir tane bulamazsın 500cc için ,.

Duke 390 cronics problem yaz bir de Google Honda için aynı şeyleri yaz kararını kendin ver

Görsel olsun teknoloji üzerinde gelen donanım olsun cbr500r basar o da ayrı konu.

Biraz Duke 390 RC 390 şans işi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    " Görsel olsun, teknoloji üzerinde gelen donanım olsun cbr500r basar o da ayrı konu. "

gercekten gulumsetti

bozgun09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX9 - PCX - Duke390
    Merhaba arkadaşlar, 2017 Duke 390'a soft yan çanta düşünüyorum, kullanan var mı? Var ise çanta demiri ile mi kullandı , memnun kaldınız mı?
    Yardımcı olabilir iseniz çok sevinirim

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    " Görsel olsun, teknoloji üzerinde gelen donanım olsun cbr500r basar o da ayrı konu. "

gercekten gulumsetti
    wolrath, bende 14 500r var,,,h.sonu Riva yolunda bir gazlayalım beraber, bakalım hangimiz gülümseyecek..Ne dersin?...
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)