Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
RKS City Blade
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536

KTM Duke 390 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online

Motosikleti
    ktm duke 390
    Sevgili Ozgens, makinanın ss oturuş pozisyonu ile yakından alakası yok.Zira ben dik sürüş pozisyonu olduğu için aldım.Boy 183 kilo 85 ve yaş 48.. Şahane bir kullanımı var.Hatta ilk motorum ve keyifle ve de güvenle kullanıyorum. Uzun yol meselesine gelince; hafta sonu 1000km bakımı için gidiş geliş 400km yol yaptım ve inanılmaz keyif aldım.Umarım fikir vermiştir. Ayriyeten klasmanında bence karşılığı olmayan bir motosiklet, şiddetle tavsiye ederim.

MotoAVM Motosiklet Aksesuarları Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax

Alıntı SRDR KTM 390 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Ozgens, makinanın ss oturuş pozisyonu ile yakından alakası yok.Zira ben dik sürüş pozisyonu olduğu için aldım.Boy 183 kilo 85 ve yaş 48.. Şahane bir kullanımı var.Hatta ilk motorum ve keyifle ve de güvenle kullanıyorum. Uzun yol meselesine gelince; hafta sonu 1000km bakımı için gidiş geliş 400km yol yaptım ve inanılmaz keyif aldım.Umarım fikir vermiştir. Ayriyeten klasmanında bence karşılığı olmayan bir motosiklet, şiddetle tavsiye ederim.
    İşte asıl merak ettiğim konu dik sürüş pozisyonu, bir iki inceleme videosunda böyle söyleyince o kadar para verip rahat edemezsem boşuna para vermiş olmak istemedim. 182 60kilo 29 yaşındayım bende 1 sene önce başladı bende bu motosiklet sevdası, cbr 125 ve falcon f250 kullandım. Artık hem kaliteli hem rahat oturuş pozisyonu olan hemde uzun süre kullanabileceğim bir motosiklet istiyorum açıkçası.

Motosikleti
    ktm duke 390
    Bence tam sizlik makina
    ozgens bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX1250FA
    Alıntı ozgens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte asıl merak ettiğim konu dik sürüş pozisyonu, bir iki inceleme videosunda böyle söyleyince o kadar para verip rahat edemezsem boşuna para vermiş olmak istemedim. 182 60kilo 29 yaşındayım bende 1 sene önce başladı bende bu motosiklet sevdası, cbr 125 ve falcon f250 kullandım. Artık hem kaliteli hem rahat oturuş pozisyonu olan hemde uzun süre kullanabileceğim bir motosiklet istiyorum açıkçası.
    Güncel kampanya ile alıp zarar etme şansınız yok. Şuan 2018 motor gelmedi bildiğim geldiğinde de liste fiyatının altına inmeyi bırakın üstüne çıkarlar. Dolayısıyla 28.500 gibi rakama aldığınızda stoklar tükenince açılış rakamları 31 32 liralardan olacak. Aldığınız paraya da rahatlıkla satarsınız.
    Motoekipman Store

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel kampanya ile alıp zarar etme şansınız yok. Şuan 2018 motor gelmedi bildiğim geldiğinde de liste fiyatının altına inmeyi bırakın üstüne çıkarlar. Dolayısıyla 28.500 gibi rakama aldığınızda stoklar tükenince açılış rakamları 31 32 liralardan olacak. Aldığınız paraya da rahatlıkla satarsınız.
    Bende tam böyle düşünmeye başladım. 2018leri piyasaya sürüldüğünde 2. Eller her türlü 28den gidecek gibi duruyor. Ama ben alım satım işine hiç girmek istemiyorum. Hani alıpta hayal kırıklığına uğrayıp satmaya uğraşmaktansa alıp kullanmak en güzeli olacak, teşekkür ederim bilgilendirme için.

atasun10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni-Elite 40000 Km / Mondial-Mh Drift 15000 Km
    iyi günler arkadaşlar 390 alma arifesindeyim ama çevremde hiç olmadığı için test edemedim cbr 250 kullanan varsa titreşim rahatlık konusunda karşılaştırabilirmisiniz ?

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olucak düşük hızda debriyajı çekip motoru saldığım zaman sanki patlak lastik sesi gibi bir ses geliyor pat pat pat şeklinde aralıklı bir ses buna benzer bir sorun yaşayan ya da fikri olan varmı aynı zamanda bazen motoru ilk çalıştırdığımda boşta dururken debriyajı çektiğimde dizel motor gibi bir ses çıkarıyor bu normalmidir

Motosikleti
    MT - 09
    slmlar 2015-2016 duke 390 arıyorum satmak isteyen çıkarsa irtibata geçebiliriz.

Motosikleti
    ktm duke 200
    Hocaö bende hafta başı alıcam aracı. Ekranı ne ile kapladınız acaba ?

ozanghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 390 Duke
    Arkadaşlar Duke 390 için zincir seti almak istiyorum, hangi marka/model kullanıyorsunuz?

Motosikleti
    660 Tenere
    Arkadaşlar merhaba cbf 150 yi satılığa çıkardım duke 390 almayı düşünüyorum. İki motor buldum temiz duruyor biri 2015 diğeri 2016 model. İki model arasında yaştan farklı bir değişiklik var mı. Bu motorlar alınır mı, şimdiden teşekkür ederim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...23865629/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...72455465/detay

Bu arada genelde artçılı kullanıyorum fakat motor benimde artçımında çok hoşuna gidiyor. Yinede tavsiyelerinize açığım. Epeyce uzun yol yapıyoruz çünkü. Bütçemi 25 e kadar çıkarabilirim.

Merhaba değerli forum üyeleri. Uzun zamandır duke 390 almayı düşünüyorum ve yakın zamanda alacağım fakat piyasada fiyatı şişirilmemis temiz motor bulamadım pek burdur ve çevresinden (Antalya Isparta Denizli) temiz duke 390 satmayı düşünen varsa görüşebiliriz 2017 model öncesi istiyorum yeni kasa bütçemi aşıyor maalesef

Bajaj Dominar 400
    Benelli BN-251 Reklam Filmi
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)