Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
35. sayfa BirinciBirinci ... 253334353637 ... SonuncuSonuncu

KTM Duke 390 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ktm 390 Duke
    Hangi modelini ve neden önerirsiniz acaba? Bu arada Rosso 2 lastik takımını 800 TL ye bırakıyorlar. Kararsızlığım devam ederse bu takımı almayı düşünüyorum en son.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rosso 2 ucuzlamış rosso tercih edilir o zaman. Mitas fiyatı daha uygun rosso 2 ayarında bir lastik. Bu iki lastikte kış şartlarına uygun değil yalnız.

Motosikleti
    Ktm 390 Duke
    Kışın çok kullanmamakla birlikte arada bir kullandığım da oluyor. Kışlık lastik zaten hemen hemen hiç yok. 4 mevsim diye de pek yok. LAstiklerin çoğu zaten yazlık diye geçiyor. 4 mevsim lastiği varsa bildiğiniz önerebilirsiniz.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı M.Çakıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışın çok kullanmamakla birlikte arada bir kullandığım da oluyor. Kışlık lastik zaten hemen hemen hiç yok. 4 mevsim diye de pek yok. LAstiklerin çoğu zaten yazlık diye geçiyor. 4 mevsim lastiği varsa bildiğiniz önerebilirsiniz.
    4 mevsim lastik diye bir şey yok hocam. Hurafe.. Anlas kış koşullarında özellikle yağmurda düşük sıcaklıkta çok iyi. Yazlık normal kullandığımız lastikleri soğuk havada kullanınca aşırı yıpranıyor. Canını alıyoruz düzgünde tutuş sağlamıyor zaten.

Motosikleti
    Ktm 390 Duke
    Bugün siparişi verdim artık. Motolastik.com dan 120-70-17 / 160-60-17 Metzeler M7 RR aldım. İlgili satıcı sağolsunlar. Hem kışın da rahatlıkla binilebilecek bir lastik oluğunu öğrendim. Bekliyorum artık. Hadi hayırlısı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Arkadaşlar duke390 a uygun ngk buji hangisi acaba ?

Motosikleti
    Ktm 390 Duke
    NGK-LKAR8AI-9 iridyum buji taktırdım ben birkaç ay önce. N11 den aldım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı M.Çakıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NGK-LKAR8AI-9 iridyum buji taktırdım ben birkaç ay önce. N11 den aldım.
    Sağ olun hocam . iyi akşamlar.

Motosikleti
    Ktm Duke 390 2017,Honda NC 750X 2019
    Arkadaşlar 390larınızdan memnun musunuz, ben çok keyif alıyorum açıkçası

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

Bu arada BUGÜN BENİM YAŞGÜNÜM ve yaş 48...Duke 390 ile birlikte nice yaşlara diliyorum hepinize
    68charger, Archidraw ve Ferudunabi bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı SRDR KTM 390 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 390larınızdan memnun musunuz, ben çok keyif alıyorum açıkçası

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

Bu arada BUGÜN BENİM YAŞGÜNÜM ve yaş 48...Duke 390 ile birlikte nice yaşlara diliyorum hepinize
    Servisin fahiş fiyatları hariç çok zevkli. Normalde bakımları kendim yaparım ancak düşük yağ basıncı uyarısı alıyordum. Yağ işide şakaya gelmeyeceği için yağ pompalarım değişti , tabi bu arada yağ filtreler flnda değişti 800 liraya maal oldu.

Şeker tadında masal gibi yıllara
    SRDR KTM 390 bunu beğendi.

cakmak3306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    Arkadaşlar duke 390 debriyaj balata seti lazım. Spormoto 750 tl fiyat çekiyor. Sanki s1000rr balatasi. Yardımcı olursanız sevinirim. Bajaj dominar 400 'ün balatasi uyar mı?

Motosikleti
    KTM Duke 390
    9 aydır 2017 model duke 390 sahibiyim. Motorsikletim için koruma demiri bulamıyorum. satıcılar ellerindekinin 2016 ve öncesi uyumlu olduğunu söylüyor.2017 model sahibi olup koruma demiri yaptıran veya alan var mıdır? Yoksa koruma takozuna mecbur mu kaldınız? Kulllandıgınız koruma demirinin/takozunun bir linkini gönderebilir misiniz?
    *edit: imla

Ben eski demiri kullandım hafif bükerek takılabiliyor.. Yenilerinde takoz da yok eskisi daha iyi bence.

Bu arada benim 390 ı satıyorum
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-duke-390-2017-540399816/detay/

Selamlar arkadaşlar 0 390 düşünüyorum yoltutuş viraj kabiliyeti yedek parça fiyatı ve tedariği nasıldır,şimdiden teşekkürler.Nette araştırdım kafam karıştı...Unuttuğum uzun yolda yorarmı?800-1000km.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar 0 390 düşünüyorum yoltutuş viraj kabiliyeti yedek parça fiyatı ve tedariği nasıldır,şimdiden teşekkürler.Nette araştırdım kafam karıştı...Unuttuğum uzun yolda yorarmı?800-1000km.
    Yol tutuş ve benzeri konularda mis gibi motordur, yedek parçası biraz pahalı gelebilir, bayisi olan yerlerde sıkıntı yaşamazsın.
    Uzun yolda Inazuma rahatlığı yoktur, ama güvenle yolunu yaparsın.
    Geçen yaz 3 ayda 6000 km. civarı yol yaptım, hiç sıkıntı yaşatmamıştır.
    Dilersen şuradan yol videolarına da bakabilirsin.
    https://www.youtube.com/YollarBeniBekler
    gezginmotor ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Sedotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Herkese selamlar, Duke 390 kullanıcıları olarak sizlere bir sorum var.

Bütçem el verdiği kadarıyla eski kasa 390 almak gibi bir düşüncem var, fakat yüksek kilometre kafamı kurcalıyor.

Mesela 25.000-30.000 km olan motor nasıldır, o durumlarda olan veya o kilometrelerde 390 alıp aranıza katılanlar var ise fikirlerinize ihtiyacım var.

Tabi servis-bakım aralıkları nedir, onlar da önemli?

Motosikleti
    Honda CB250R
    Arkadaşlar bu motor çok güzel kafayı takmış durumdayım fakat oturuş pozisyonu hakkında ayak peglerinin geride olduğu ve oturuş pozisyonunun herkesi memnun etmeyebileceği ile ilgili yorumlar okudum ve seyrettim. Yaptığım işten dolayı Orangedays kapsamında yapılan test sürüşü tarihlerine uyamıyorum. Spormotoda veya herhangi bir yerde deneme imkanım var mı? Test sürüşü ile ilgili bilgi almak istiyorum.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alıntı Sedotti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, Duke 390 kullanıcıları olarak sizlere bir sorum var.

Bütçem el verdiği kadarıyla eski kasa 390 almak gibi bir düşüncem var, fakat yüksek kilometre kafamı kurcalıyor.

Mesela 25.000-30.000 km olan motor nasıldır, o durumlarda olan veya o kilometrelerde 390 alıp aranıza katılanlar var ise fikirlerinize ihtiyacım var.

Tabi servis-bakım aralıkları nedir, onlar da önemli?
    25-30k kilometre gözde büyütülecek bir durum değil aslında, ama burada dikkat edeceğin, satıcının motora nasıl baktığı. Duke 390'lar 1000 km sonrası 7500 bakımına girerler, ve her 7500 kilometrede bu bakım tekrarlanır. Üzerinde gelen lastiklerin de 30bin kilometre dayanması zor, daha doğrusu herhangi bir lastik için bu kilometre imkansız gibi. O yüzden genel bakımı doğru yapılmışsa, yağlanması aksatılmamışsa, servis kayıtları varsa gönül rahatlığıyla satın alınabilir.

Alıntı ozgens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motor çok güzel kafayı takmış durumdayım fakat oturuş pozisyonu hakkında ayak peglerinin geride olduğu ve oturuş pozisyonunun herkesi memnun etmeyebileceği ile ilgili yorumlar okudum ve seyrettim. Yaptığım işten dolayı Orangedays kapsamında yapılan test sürüşü tarihlerine uyamıyorum. Spormotoda veya herhangi bir yerde deneme imkanım var mı? Test sürüşü ile ilgili bilgi almak istiyorum.
    Spormoto ile görüşmende fayda var. Bir güzellik yapabilirler sanırım. Oturuş pozisyonuna gelince çevremde böyle bir sıkıntı yaşayan kişi duymadım. Malum piyasada hiç binmediği motor hakkında kuru sıkı sallayanlar epey prim yapıyor. Benim boy 175 sorunsuz kullanıyorum, 250 Duke kullanan bir arkadaş da 185 civarı boyda, şikayet ettiğini duymadım hiç. Eski kasanın oturuş pozisyonunu görmek istersen gel bir ara Kadıköye, benim motorda kendin görebilirsin.
    SRDR KTM 390 bunu beğendi.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spormoto ile görüşmende fayda var. Bir güzellik yapabilirler sanırım. Oturuş pozisyonuna gelince çevremde böyle bir sıkıntı yaşayan kişi duymadım. Malum piyasada hiç binmediği motor hakkında kuru sıkı sallayanlar epey prim yapıyor. Benim boy 175 sorunsuz kullanıyorum, 250 Duke kullanan bir arkadaş da 185 civarı boyda, şikayet ettiğini duymadım hiç. Eski kasanın oturuş pozisyonunu görmek istersen gel bir ara Kadıköye, benim motorda kendin görebilirsin.
    Çok teşekkür ederim. Biraz ss tarzı oturuşu var dedikleri için kafama takıldı. Ben ss oturuş pozisyonunu sevmiyorum. Ben spormoto ile görüşeyim. Olumsuz dönüş alırsam, sizden yardım isteyeceğim. İyi günler.

S.A, mondial evo motorum var , yeni kasa henüz 6 binde.Ktm 390 sahibi olmak istiyorum.Takas+para düşünen olursa mesaj atabilir mi lütfen.Tekerniz düz bassın

REKLAM ALANI
35. sayfa BirinciBirinci ... 253334353637 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)