Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

KTM Duke 390 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    umtbrdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha ilk motorun alalı iki ay olmuş ve "Şehir dışı artçılı yol yapılmaz diyenede şaşırdım açıkcası" diye cümle kuruyorsun.
    Cumlede dikkatini çeken ne oldu ? İlk motorum olması mı? Artçılı uzun yol mu ? Mt izmirden tanıyanlar bilir ne şekilde yol yaptığımı. Ctesi-pazar şöförlerinden değilim. Günlük en az 70km yol yapıyorum zaten. 2 aylık motor kullanan biri olarak 1200km lik yolda artçı ile rahatsız, şikayetçi olmadan gidebiliyorsam kendinizde problem arayın. Kg - boy orantınız bozuksa eğer bişey diyemem. Ben 65kg 176boy. Artçımda aynı şekilde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba arkadaşlar, bizim RC 390 konumuz gebermiş olduğundan kaynaklı buradan yardım talep edicem çünkü aynı motorlar

Egzoz'a ihtiyacım var. Bütçe sorun değil ama max 2500 verebilirim, aradığım egzoz ise full boğandan titanium olması gerekiyor.

Karbon egzoslar zıngırdama cızırtı yapıyor o beni deli ediyor.

Şöyle buldum: http://urun.n11.com/egzoz/leo-vince-ktm-duke-125-200-390-11-15-full-sistem-egzoz-P50095583

Fakat bu titanium mu? şu r25'in salyangoz olan titanium akrapovic egzozuna bayılıyorum seside hoş geliyor zıngırdama cızırdama hissetmedim hep uzaktan duydum açıkçası.

SC'nin egzozlarına hastayım hem şekil itibari ile hemde ses olarak çok güzeller bide karbon değiller böyle plastik milastik yok full titanium yada çelik demir gibi bir şeyden yapılıyorlar galiba.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

Bide arkadaşlar bu motorun zinciri nasıl sıkılıyor? yanda bir şeyi gevşetip o maşaların uclarında ki vidaları sıkarak aynı düzeyde zinciri geriyoruzda bunda ben sıkılacak vida göremedim sağ ve solda da 2 tane böyle değişik bir demirimsi bişi var onlarımı sıkıyoruz? servis kapalı oluyor pazar aşırı bollaştır sorun yaratmasın? acilen sıktırmam lazım, sanayiye götürsem adamlar yapabilirmi bozmadan etmeden?

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı umtbrdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumlede dikkatini çeken ne oldu ? İlk motorum olması mı? Artçılı uzun yol mu ? Mt izmirden tanıyanlar bilir ne şekilde yol yaptığımı. Ctesi-pazar şöförlerinden değilim. Günlük en az 70km yol yapıyorum zaten. 2 aylık motor kullanan biri olarak 1200km lik yolda artçı ile rahatsız, şikayetçi olmadan gidebiliyorsam kendinizde problem arayın. Kg - boy orantınız bozuksa eğer bişey diyemem. Ben 65kg 176boy. Artçımda aynı şekilde.
    Hakaretler, aşağılamalar, kg-boy orantısının bozuk olduğunu varsaymalar. İdeal motorcu boyu zaten 176 ve kilosu da 65 olmalı. Bu orantıda olmazsa uzun yol yapamaz, hatta mazallah motor kullanması bile zinhar yasaktır. Komik...

umtbrdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Hakaretler, aşağılamalar, kg-boy orantısının bozuk olduğunu varsaymalar. İdeal motorcu boyu zaten 176 ve kilosu da 65 olmalı. Bu orantıda olmazsa uzun yol yapamaz, hatta mazallah motor kullanması bile zinhar yasaktır. Komik...
    Şahsa herhangi bir kelimem dahi olmamıştır ki olamazda. Sizinle boşuna münakaşaya girmek istemiyorum. Girmedimde zaten. Sadece siz üstünüze alınmışsınız bazı şeyleri. Ben hissettiklerimi aktarmaya çalıştım. İyi günler.

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ssCi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bizim RC 390 konumuz gebermiş olduğundan kaynaklı buradan yardım talep edicem çünkü aynı motorlar

Egzoz'a ihtiyacım var. Bütçe sorun değil ama max 2500 verebilirim, aradığım egzoz ise full boğandan titanium olması gerekiyor.

Şöyle buldum: http://urun.n11.com/egzoz/leo-vince-ktm-duke-125-200-390-11-15-full-sistem-egzoz-P50095583

Fakat bu titanium mu? şu r25'in salyangoz olan titanium akrapovic egzozuna bayılıyorum seside hoş geliyor zıngırdama cızırdama hissetmedim hep uzaktan duydum açıkçası.

SC'nin egzozlarına hastayım hem şekil itibari ile hemde ses olarak çok güzeller bide karbon değiller böyle plastik milastik yok full titanium yada çelik demir gibi bir şeyden yapılıyorlar galiba.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

Bide arkadaşlar bu motorun zinciri nasıl sıkılıyor? yanda bir şeyi gevşetip o maşaların uclarında ki vidaları sıkarak aynı düzeyde zinciri geriyoruzda bunda ben sıkılacak vida göremedim sağ ve solda da 2 tane böyle değişik bir demirimsi bişi var onlarımı sıkıyoruz? servis kapalı oluyor pazar aşırı bollaştır sorun yaratmasın? acilen sıktırmam lazım, sanayiye götürsem adamlar yapabilirmi bozmadan etmeden?
    Leo vince o fiyata komple sistem zor aklımı kurcalar açıkcası onun yerine Motoliz 'de mivv titanyum mevcut ona bakabilirsiniz
    ssCi bunu beğendi.

Alıntı elessartt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Leo vince o fiyata komple sistem zor aklımı kurcalar açıkcası onun yerine Motoliz 'de mivv titanyum mevcut ona bakabilirsiniz
    Link alabilirmiyim?

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Link alabilirmiyim?
    http://www.motoliz.com/MIVV-KTM-RC-3...,PR-10217.html
    ssCi bunu beğendi.

Ağız kısmına nefret ettim o tarz olanlardan nefret ediyorum çok çirkin gözüküyor. Ayriyetten full titanium bir egzos arıyorum bu karbon bir egzoz gözüküyor açıkçası ve zıngırdama yapar.

ozanghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 390 Duke
    Merhaba arkadaşlar, egzozdan gelen metalik sesin kaynağını bulamadım. İnternette araştırırken aynı probleme sahip başka birisinin çektiği videoyu buldum, bende de aynı şekilde gazı açarken bu tarz sesler geliyor, neresi gevşemiş olabilir bir türlü bulamadım, görünürde bütün civatalar torklu bir şekilde sıkılmış vaziyette kontrol de ettim. Benzer problem yaşayan veya önerisi olan var mıdır?

Video linki bu: https://www.youtube.com/watch?v=9wTzxKXFiUw

waffenSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 390
    kadıkoy spormotoya götürdüm perşembe günü yag sızdıran üst kapak contasını garanti kapsamında değiştirecekler.

duke 390 'a alınacak tek egzoz bu bence

tıkla

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    egzos derken?
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duke 390 'a alınacak tek egzoz bu bence

tıkla

Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzos derken?
    Egzoz sormamislarmi yukarilarda ben yanlis konuyumu okudum. Yoksa tiklamadinmi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

Bu arada benim makinayıda satılığa koymuş bulunuyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...27578747/detay

ozanghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 390 Duke
    Çok başarılı ve estetik duruyor gerçekten Peki egzoz montajı sonrası ecu fuel mapping vs ayarlarının değişmesi gerekiyor mu yoksa stok egzoza benzer bir tasarım mı yapılmış, detayları var mıdır?

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Ya şu bagaj sorunu olmazsa ciddi düşünürüm de... Top case de çok çirkin. Maxiscooterım çok işimi görüyo be vazgeçemiyorum.

The Best - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09 2017 tracer9 2022
    Selamın aleyküm cümleten.
    Motorum 29 hazirandan beri serviste kafayı yemek üzereyim...
    giderken arka teker kitledi .ondan önce düşük yağ basincı hatası verdi ve motorun ısısı arttı saga cekeyim derken teker kitledi
    ustaya götürdüğümde sanzıman kitlemis dedi hala garantiden bekliyoruz daha 10.000 deki motor kafayı yemek üzereyim gerçekten
    bunun bi yasal suresi yokmudur ? isin tuhafı bakımı daha yeni yaptırmıstım spormotoda...
    Ustanın dediği tek şey mail attık bekliyoruz onaylanırsa çıkarıcam diyor....
    29 hazirandan beri bekliyorum bi maile cevap gelmesi ne kadar uzun sürebilir sizce bu iste baska birseymi var ?

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı BigLion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya şu bagaj sorunu olmazsa ciddi düşünürüm de... Top case de çok çirkin. Maxiscooterım çok işimi görüyo be vazgeçemiyorum.
    Ben topcase taktım ama yine de memnun olamadım. Tekrar maxsym 400 e geçiş yapıcam. Maxi skuter candır.

Merhaba sizin duke kaç modeldi.belli serilerde hata mı var acaba.saygılar

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390

Bu tüpü yurt dışından getirtip Ferik egzoza götür. Oraya cillop gibi bir ara boru yapıp zımba gibi teslim ederler motorunu. Fiyat biraz tuzlu olur ama işçilikte pek bi güzel olur. Bir araştır istersen 'ferik egzoz' yada 'savaş Ferik'

Nerede yaşadığın yazmıyor, profil bilgilerini güncellersen sana daha iyi yardımcı olabilirler. İzmir taraflarında isen Tire de Avcrom egzoz Halil usta var. Alternatif olarak yardımcı olabilir. Yeni boru bükme makinası almıştı onunla eğer büker ayarlar =)
    Karadeniz - Giresun.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı umtbrdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle motor hayatınız hayırlı olsun. yorumda ilk motorunuz diye böyle söyledim.

390 ile uzun yol gidebilirsiniz , her motor ile uzun yol yapılır tabikide. fakat bu sizin motordan ne beklediğiniz ile alakalı olan bir şeydir.

390 gibi bir motor ile uzun yolda artçılı , siz ve o rahatsız gidip rahatsız olmuyoruz deme sebebiniz uzun yola bir enduro ile çıkmadığınız içindir kısaca tecrübe eksikliğindendir. ee zaten bu tecrübede lappp diye olmuyor geze geze süre süre oluyor. sizde geziyorsunuz tozuyorsunuz durmayın devam edin hayatın tadı öyle çıkıyor zaten. fakat ileride inşallah bir seyahat motoru sahibi olursanız şunu diceksiniz " ne 390 mı 1200 km uzun yol mu ? yapma yav çekilmez şimdi onla " bilmem anlatabildim mi ?

ben duke 200 - duke 390 - duke 690r ile uzun bir süre birlikteydim bu motorlar ile uzun yolculuklarda yaptım emin ol şimdi yapmak istemem bu yolculukları... 15 yıldırda şu aletlerin tepesindeyim emin ol uzun yol dendiğinde enduro üzerine motor sınıfı tanımam ( goldwing hariç )

öyle deme ya benim boyum 1.70 - 80 kg yum
    MimTolga bunu beğendi.

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)