Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Z250SL Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba mersinden yazıyorum boyum 1.85 85 kıloyum fit denılebılecek kadar benım olculerıme yakın z250sl sahıplerı motor ustunde fotograf atarsa sevınırım cok mu kucuk ıdeal mı hıc bılgım yok almayı dusunuyorum ama emın olamıyorum :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Alıntı nineonesix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba mersinden yazıyorum boyum 1.85 85 kıloyum fit denılebılecek kadar benım olculerıme yakın z250sl sahıplerı motor ustunde fotograf atarsa sevınırım cok mu kucuk ıdeal mı hıc bılgım yok almayı dusunuyorum ama emın olamıyorum :/
    Bulursam atarım bir foto ama belirttiğiniz boy kilo ile motor biraz küçük gelecektir ne yazık ki.

Teşekkür ederim fotoğraf gelirse sevinirim

Motosikleti
    Arkadaşlar yan grenajları tutan küçük plastik pimlerden lazım bana. Buralarda aradım bulamadım. Elinizde varsa ya da temin etme imkanınız varsa 1-2 tane göndere bilir misiniz?

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    selamlar herkese,

motoru geçen sene ilk aldığımda, zaman zaman rolantide stop ediyordu. bazen debriyaj çekince de keza öyle.

daha sonra bu sorun kayboldu, sadece rolantide olup ısındıktan sonra nadiren stop etmeye başladı.

bugün ise, normal benzimcinden 95 oktan benzin aldım, normalde motora o katkılı olanlardan V-Power herhalde ondan alıyordum, bugün ise standart 95 oktan olandan koydu. Motor her boşta olduğunda, kontakt açıp 10 sn filan çalıştıktan sonra stop etmeye başladı.

Bu depoyu hızla bitirip V-Power'dan alacağım, sorun çözülür umarım.

Böyle bir sorun yaşayan var mı aramızda diye merak ettim.

Motosikleti
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar herkese,

motoru geçen sene ilk aldığımda, zaman zaman rolantide stop ediyordu. bazen debriyaj çekince de keza öyle.

daha sonra bu sorun kayboldu, sadece rolantide olup ısındıktan sonra nadiren stop etmeye başladı.

bugün ise, normal benzimcinden 95 oktan benzin aldım, normalde motora o katkılı olanlardan V-Power herhalde ondan alıyordum, bugün ise standart 95 oktan olandan koydu. Motor her boşta olduğunda, kontakt açıp 10 sn filan çalıştıktan sonra stop etmeye başladı.

Bu depoyu hızla bitirip V-Power'dan alacağım, sorun çözülür umarım.

Böyle bir sorun yaşayan var mı aramızda diye merak ettim.
    Şimdilerde neredeyse hiç yaşamıyorum bu sorunu. Rodaj döneminde sürekli yaşıyordum. Servise sordunuz mu? Ne diyorlar bu problem hakkında?

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Merhaba,

Koruma takozu kullanıyor musunuz? Sizce 750 TL verip orijinalini almaya değer mi? Orijinal olmayanlar da aynı işi görüyor mudur ve hangi marka / model önerirsiniz?

Motosikleti
    Honda CB500F
    Alıntı simurgg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Koruma takozu kullanıyor musunuz? Sizce 750 TL verip orijinalini almaya değer mi? Orijinal olmayanlar da aynı işi görüyor mudur ve hangi marka / model önerirsiniz?
    ben instagramdan koruma takozu yapan biri buldum ona yaptırdım. moto_yg diye aratırsan bulabilirsin. özel üretim gibi bişi oldu. benim motora monte edilmiş halinin fotoğrafları orada var. henüz düşmem kalkmam olmadığı için iş görme kısmına birşey diyemeyeceğim.

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Teşekkürler bilgi için. Ne kadar ödediniz?

Motosikleti
    Arkadaşlar motosikletimi satıyorum. Önceden de ilanı burada paylaşmıştım fakat şimdi nakite ihtiyacım olduğundan, yani aciliyetten fiyatı epey aşağı çektim. Fiyat düşük diye aklınız karışmasın, 2200 km de sıfır gibi bir motordur.Forumdan arkadaşlardan talipli olursa motor başında küçük bir pazarlık payı yine vardır
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...78667273/detay

Motosikleti
    Honda CB500F
    Alıntı simurgg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler bilgi için. Ne kadar ödediniz?
    rica ederim. yanlış hatırlamıyosam 220 tl ödemiştim.

Herkese selamlar, foruma bugün katıldım yakın zamanda z250sl almayı planlıyorum. 2.el ve yeşil renk olanından. Aldıktan sonra farı değiştirmek istiyorum, facebk gruplarından birinde resimdeki farı gördüm, nereden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Kolay gelsin, keyifli sürüşler,

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı godart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, foruma bugün katıldım yakın zamanda z250sl almayı planlıyorum. 2.el ve yeşil renk olanından. Aldıktan sonra farı değiştirmek istiyorum, facebk gruplarından birinde resimdeki farı gördüm, nereden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Kolay gelsin, keyifli sürüşler,
    http://imageshack.com/a/img923/5794/nVzxVz.jpg
    Merhaba aramıza hoşgeldin. Dediğiniz far angel eye diye geçiyor biraz araştırırsanız bulursunuz illa ki.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    zorunluluktan turkpetrolden benzin aldim, bahsettigim sicakken rolantide stop etme sorunu aninda kesildi. kesin bnzinden bu problem de bakalim shell'in katkilisi nasil olacak bugun alinca.

Motosikleti
    Honda CB500F
    Arkadaşlar, Z250SL aldım, henüz acemi sayılırım. Forumu okumaya çalıştım ama herhangi bir ipucuna rastlamadım, size sorayım dedim: Z250SL de arka ayak yok, takılabilir mi yoksa zincir bakımları için sehpa tek yöntem midir? Bir de disk kilidi tavsiyesi soracağım, hangisini önerirsiniz, yola çıkınca disk kilidini nerede saklayabiliriz? Arkadaki kilitli cep çok ufak, ilk yardım çantası bile sığdıramadım. Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

Sonunda z250sl satın aldım, bugün kardeşim getiriyor. İlk hafta trafiğe pek çıkmam motora alışmam lazım. İlk fırsatta fotoları paylaşırım.

Motosikleti
    KAWASAKI Z250SL
    z250sl motorumdan çok memnunum fakat bana sesi yetersiz gelmeye başladı, acaba piyasada ki şu 150 - 200 tl lik performans egzozlardan taktırsam tok ve baslı bir ses elde edebilir miyim ? Yani mahalle aralarında patlak egzozla gezenler gibi olmayalım. kullanan yada fikri olan yazabilir mi ?

Orjinal egzoslar aşırı pahalı malesef.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı MemoK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Z250SL aldım, henüz acemi sayılırım. Forumu okumaya çalıştım ama herhangi bir ipucuna rastlamadım, size sorayım dedim: Z250SL de arka ayak yok, takılabilir mi yoksa zincir bakımları için sehpa tek yöntem midir? Bir de disk kilidi tavsiyesi soracağım, hangisini önerirsiniz, yola çıkınca disk kilidini nerede saklayabiliriz? Arkadaki kilitli cep çok ufak, ilk yardım çantası bile sığdıramadım. Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

Merhaba , aramıza hoşgeldiniz. Z 250 sl'de arka sehpa yok evet , arkaya sehpa almanız lazım ekstradan o şekilde zincir temizliği , lastik bakımı gibi şeyler yapabilirsiniz.

Ben arka koltuğun cebinde tutuyorum disk kilidimi. http://www.motomaxonlineshop.com/sec...kilidi-pmu3214 Bu üründen kullanıyorum. Çok kaliteli olmasa da caydırıcı olarak iyi iş yapar.

Alıntı godart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda z250sl satın aldım, bugün kardeşim getiriyor. İlk hafta trafiğe pek çıkmam motora alışmam lazım. İlk fırsatta fotoları paylaşırım.

Hayırlı olsun kazasız belasız , bol bol foto bekliyoruz ona göre

Alıntı Xin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z250sl motorumdan çok memnunum fakat bana sesi yetersiz gelmeye başladı, acaba piyasada ki şu 150 - 200 tl lik performans egzozlardan taktırsam tok ve baslı bir ses elde edebilir miyim ? Yani mahalle aralarında patlak egzozla gezenler gibi olmayalım. kullanan yada fikri olan yazabilir mi ?

Orjinal egzoslar aşırı pahalı malesef.
    Hiç bulaşmayın hocam o egzozlara cg kullananlardan farkınız kalmaz valla. İlla egzoz takmak istiyorsanız 600 tl'ye tiger egzoz takabilirsiniz. Ama fazla bir beklentiye girmeyin , tek silindir çünkü.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Honda CB500F
    Alıntı MemoK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu videodaki adam gibi araba krikosu kullanıyorum. motosikleti, arka tekerleği dönebilecek kadar kaldırıp yağlama ve temizleme yapıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=0Mpj...&nohtml5=False

Arkadaslar merhaba. Yakın zamanda z 250sl almayı planlıyorum nasipse. Motorla ilgili pek bi sorum yok şimdilik formu takip ediyorum zaten. Ama sormak istediğim z250sl naked bir motosiklet ama ben normal kaskları sevmedigimden dolayı cross kaskı almak istiyorum sizce sacma dururmu gülünç bir durum olurmu yoksa normalmi karsilanir ? Simdiden tesekkurler

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)