Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Z250SL Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı anexi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Yeni başlayacak biri için z250sl önerir misiniz? 1.60 boy için sıkıntı yaratır mı?
    Valla kardeş cc açısından sıkıntı olmaz da boy kısaymış biraz sanki. Benim boyum 1.69 , Bunun selesi 78.5 cm ben yamaha mt-125 bindim sele 80.5 cm ayak parmak uçlarımın ayağımla birleştiği yerden yere değiyordum topuğum bayağı havada kalıyodu yani. 2 cm bir serçe parmak kadar etmiyor çok bişey değişmez bunun selesiyle de , topukların yere basması imkansız yani. Sen De 9 cm çıkartarak durumunu hesap et ama sanırım biraz zorlanır ayaklar yere değmekte. Alçaltma kiti var mı sormak lazım bayiye , bir de gidip denersen daha iyi olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardeş cc açısından sıkıntı olmaz da boy kısaymış biraz sanki. Benim boyum 1.69 , Bunun selesi 78.5 cm ben yamaha mt-125 bindim sele 80.5 cm ayak parmak uçlarımın ayağımla birleştiği yerden yere değiyordum topuğum bayağı havada kalıyodu yani. 2 cm bir serçe parmak kadar etmiyor çok bişey değişmez bunun selesiyle de , topukların yere basması imkansız yani. Sen De 9 cm çıkartarak durumunu hesap et ama sanırım biraz zorlanır ayaklar yere değmekte. Alçaltma kiti var mı sormak lazım bayiye , bir de gidip denersen daha iyi olur.
    Sıkıntı diyorsunuz yani... Aslında en küçüğü bu motormuş diye bunu düşünmüştüm. KTM Duke de kafamı kurcalıyor. Gidip üzerinde deneyeceğim aslında, olmadı scooter yolu görünüyor bana

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Sıkıntı diyorsunuz yani... Aslında en küçüğü bu motormuş diye bunu düşünmüştüm. KTM Duke de kafamı kurcalıyor. Gidip üzerinde deneyeceğim aslında, olmadı scooter yolu görünüyor bana
    Duke da alçak evet ama en iyisi gidip denemeniz. Bir de yeni modeller değil de eski modellerin çoğunda alçaltma kiti oluyor

Motosikleti
    z250 sl
    Arkadaşlar bugün aldım motoru Ankara'dan. Plaka vs işlemleri için daha teslim almadım yalnız biraz sürdüm. Öncelikle motor abartıldığı gibi küçük değil. boyum 1.78 kilom 75. gayet rahat ettim.Dizlerle kolay kavranıyor oturuş pozisyonu falan hoşuma gitti fazla eğilme durumu yok...
    nemesis-83 ve Selçuk Keleş bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı DarkSnake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün aldım motoru Ankara'dan. Plaka vs işlemleri için daha teslim almadım yalnız biraz sürdüm. Öncelikle motor abartıldığı gibi küçük değil. boyum 1.78 kilom 75. gayet rahat ettim.Dizlerle kolay kavranıyor oturuş pozisyonu falan hoşuma gitti fazla eğilme durumu yok...
    Hayırlı olsun tekeriniz düz bassın makina gerçekten güzel ya darısı başımıza artık :D

Motosikleti
    z250 sl
    Teşekkür ederim ertuğyiğit darısı başınıza aynen .

nemesis-83 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    valla çok hoş makina ya gözüme çok güzel geliyor. Boyu da size tam olmuş bence. Ne çok uzun ne çok kısa.

Motosikleti
    HONDA CBF 150 İDİ 2011
    Guzel alet cok hosuma gitti

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Fiyat nedir acaba guncel kur ile 11.800 yapiyor bu fiyat çok iyi bence ustelik üzerinde dunlop lastik var daha ne olsun.

Lastikler dunlop mu ?
    Abs li model mi ?

Motosikleti
    z250 sl
    Alıntı 130'u_gördüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat nedir acaba guncel kur ile 11.800 yapiyor bu fiyat çok iyi bence ustelik üzerinde dunlop lastik var daha ne olsun.

Lastikler dunlop mu ?
    Abs li model mi ?

Lastikler dunlop doğrudur. Ben abs'li olanını aldım.

Motosikleti
    Boxer 150 , CBF 150
    Alıntı ceniver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar, boyum 1.78 kilom 75 sizce bu motor bana nasıl olur.
    Alıntı DarkSnake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah Allah tesadüfe bak çok ilginç

Daha da ilginç bir tesadüften bahsedeyim. Ben SİYAH ve ABS'li motosikletten bir adet bana getirildi sanıyorum. Kapora gönderip gemiye yükletmiştim. Yaklaşık bir ay bekledim, Salı günü almayı düşünüyorum Z MOTO'dan. DarkSnake sen sipariş mi vermiştin, yoksa gidip aldın mı öylece?

Motosikleti
    z250 sl
    Alıntı ceniver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah Allah tesadüfe bak çok ilginç
    Forumu çok takip edemiyorum ama ben de almadan önce çok merak ettiğimden burda paylaşıp bu motoru almak isteyen ve söylentiler yüzünden kafası karışan arkadaşların fikir edinmesi için paylaştım. Eğer tek tedirginliğiniz boy konusuysa gayet rahat . Ayrıca arkadan daha iri duruyor kuyruk tasarımından dolayı kuyruktan dolayı :. Arka seleye de oturdum arkadaşım kullandı. Hiç te öyle kütüğe oturmuşum hissi uyandırmadı ama çok şey beklememek lazım tabi. Titreşim konusunda da motor rolantideyken ve ayaklıktayken esnek yerlerde bir titreşim görünüyor ama sürerken birşey hissetmedim tabi bu konuyu teslim alınca daha iyi anlayabiliriz..

DarkSnake benim mesajımı görmedin sanırım

Motosikleti
    z250 sl
    Alıntı hedonicas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DarkSnake benim mesajımı görmedin sanırım
    sipariş vermiştim ben de yaklaşık 2-3 hafta önceden

Neden bana "seninki tek abs'li gelen zaten, başka yok" dediler acaba. Çok ilginç, kafaları karışık herhalde

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Motorumu sağ salim Otobüsle İzmit'ten getirdim��. Foto atacağım,benzer şekilde Taşıma yapacaklarsa yardımcı olsun diye.Şimdi kullanma Kılavuzu'nu bir inceleyeyim dedim,Türkçe yok kullanma kılavuzu!olması gerekmiyor mu?

Motosikleti
    Ktm duke 200 abs black
    O egsoz nedir arkadaş ya :D
    nemesis-83 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı turkmath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu sağ salim Otobüsle İzmit'ten getirdim��. Foto atacağım,benzer şekilde Taşıma yapacaklarsa yardımcı olsun diye.Şimdi kullanma Kılavuzu'nu bir inceleyeyim dedim,Türkçe yok kullanma kılavuzu!olması gerekmiyor mu?
    Olması gerekiyor evet ama bence ingilizce olması daha sağlıklı en azından yanlış çeviriye kötü çeviriye kurban gitmez. Biraz zorlar başlarda ama Türkçe kılavuzdan daha sağlamdır sağlıklıdır diye düşünüyorum.

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke da alçak evet ama en iyisi gidip denemeniz. Bir de yeni modeller değil de eski modellerin çoğunda alçaltma kiti oluyor

Duke'un selesi 80 cm. Z250SL'den fazla yani.
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)