Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Z250SL Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Çok güzel duruyor bu alet ya...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

Gençler Asıl bomba Kawa ZL250 Naked 11.100 lira

.

Tamam bu sene Kawasakı çok konuşulacak ama grenajlı modeller benim çevremde kimsenin umrunda değil beyler hiç kusura bakmayın...25 yaş üstü kişilerin nınja 250 sl veya 250 lik bir grenajlı yavru ss e bineceklerini sanmam...

bizim gözbebeğimiz naked z250 sl...hemde bu fiyata...

4,200.00 EUR = 11,105.44 TRY şu anki kura göre rakam bu...fuar zamanı bir savaş çıkarda euro 5 lira olmazsa ki bizim işler hep ters gider olabilir bu fiyata Kawa ve naked hayallerimde bile yoktu...şaştım kaldım yani...biri bana çimdik atsın...Z Motoya bir haller oluyor haydi hayırlısı...

ama tabi piyasayı siz heyecanlı gençler belirlediğiniz için...

bütün birikmiş paralarınızı eski motorunuzu satıp babanızı da kafalayıp onu almaya odakladığınız için 250 ve 300 lik ninja hayalleriyle MT coşuyor...

hiçde bilem öyle değil...

asıl biz gizli sessiz asıl çoğunluk küçük cc naked de huzur arayan...parası çok kıymetli..benzine vergiye onca para vermeyi reddeden büyük cc de umduğunu bulamayan ama altındaki motor da dikkat çeksin isteyen..otobanda 120-130 sabit hızlarla mutlu 30-35 hatta 40 lık abileriniz pusuda bu nakedi bekliyoruz...

ve 2015 sonunda göreceksiniz ki satış adetleri babında naked 250 geleni gideni Hondayı Yamahayı grenajlı Ninja 250 yi silmiş süpürmüş tokatlamış olacak...

ama benim korkumda Z Motonun bir çakallık yapıp bize 4200 euro deyip fuarda öyle tanıtıp sonra bayilere dağıtımda ufak bir zam yaptık deyip 4500 euroya çıkarması...ha yapar mı yapar...Z Motoya güvenilmez hiç bir konuda...hatta şimdi bu makinaları ithal etmeye başlamıştır...şu an gemilerde konteynerlerin içinde yavaştan geliyordur ama parça marça yaza doğru gelir..her zamanki hikayeler...yeni modeli gelmesi piyasada oturması herşeyi sıkıntılı bir süreç ve olay yani...

neyse biz fazla hız ve güç istemeyen ...cbf ybr ve bilumum commuterlerden bıkmış abileriniz de heyecanla pusuda Kawasakıyı bekliyoruz...fazla çaktırmıyoruz sadece...

benim tek derdim ergonomi...eğer depo göbeğe baskı yapmazsa aldım gitti...yani öne yığılıyoruz ya rahat rahat cbflere alıştım eğer oturuş da sorun olursa tabi yapacak bir şey yok almayız dünyanın sonu değil...

ama Z Motonun bir pislik yapmasından tırsıyorum...siparişler çok olunca elde yok diyecekler...az getirecekler...

sonra 2.partide zammı çakacaklar..ilk alanlar şanslı sayılacak vesaire böyle çakallıklar yapar bu firmaların hiç birine güvenmiyorum...

biz Türk motorseverler uzun zamandır böyle heyecanlı değildik..ya fiyat kazığına ya vergi benzin kazığına alıştığımız için bu kadar sevinmemiz hayra alamet değil sanki...bunların(Yamaha Honda Suzukı Kawasakı Tr) bizi güldürmemeye yemini var bence...

ama bakalım bu sene hepimiz için keyifli bir sene olacak inşallah...

Umudumuz Şaban gibi Umudumuz Z-Moto diyorum...

R25 ciler sevinmesin 16 binden aşağı satmaz o makinayı Yamaha TR...kişisel tahminim...
    hasansonmez, solmyr, ARçİL ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Bir de renk seçeneği olsa keşke ama bütün avrupaya gelen renkler sadece iki adet. Z motonun suçu yok.
    mete_han bunu beğendi.

ben bu konuda seni gibi düşünüp z motoyu aradım. fiyatların sene kesinlikle değişmeyeceğini söyledileri.Ninja250rr gelir mi sordum kesin gelmeyecek dedileri. ayrıca da nejat motora sordum fiyatlarda bu sene kesinlikle oynama olmayacağını söylediler.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de renk seçeneği olsa keşke ama bütün avrupaya gelen renkler sadece iki adet. Z motonun suçu yok.

ganga tek renk gelsin ...ama bir şekilde gelsin... fuara ne kaldı şurda yav...

Alıntı skolyusk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu konuda seni gibi düşünüp z motoyu aradım. fiyatların sene kesinlikle değişmeyeceğini söyledileri.Ninja250rr gelir mi sordum kesin gelmeyecek dedileri. ayrıca da nejat motora sordum fiyatlarda bu sene kesinlikle oynama olmayacağını söylediler.
    gardaş senin bu yalana aklın eriyo mu...hiç inanasın geliyo mu...valla 12 binede alırım parasında değilim ama düdüklemesinler artık bizi enayi yerine koymasınlar...

Kazıkcı Honda da o Tayland Malı cbr 250 sini depolarında çürütsün.....
    Bune bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Bu çok can alıcı oldu abi.. 30-35-40'lı yaşlarda ki abilerimiz şeklini koydu,Peşinizdeyiz

Umarım dilediğiniz gibi olur da yollarda bol bol görürüz baya afilli duruyor.
    mete_han bunu beğendi.
    XV

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Bende cbf'e binip gizli saklı kawasakiyi bekleyenlerdenim abi , yalnız değilsin . Hatta diyorum Z 250'yi değilde , Z 300'ü mü alsam ?
    mete_han ve hyanax100 bunu beğendiler.

ben inanmadım açıkçası
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ozgranl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çok can alıcı oldu abi.. 30-35-40'lı yaşlarda ki abilerimiz şeklini koydu,Peşinizdeyiz

Umarım dilediğiniz gibi olur da yollarda bol bol görürüz baya afilli duruyor.

aynen valla 40 a az kaldı lan bi yüzüm gülmedi ya... altımda iman gücüyle ossurmadan 130 yapan bir matör istiyorum çok mu...

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende cbf'e binip gizli saklı kawasakiyi bekleyenlerdenim abi , yalnız değilsin . Hatta diyorum Z 250'yi değilde , Z 300'ü mü alsam ?
    inşallah zaten sizin bu Hersekteki köprüde yapılırsa valla her hafta sonu Körfezdeyim Sakarya Kocaeli Yalova hayatım olmuş Körfez benim taam senin Herekedeki köprüyle alakan yok ama Karamürsel Gölcük tarafları benim favorim...

Alıntı skolyusk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben inanmadım açıkçası

bakıcaz görücez Z Motonun ilk sınavı olacak bakalım bı işi ya batırmazlar ya yüzlerine gözlerine bulaştırıp yine lanetlenecekler tarafımızdan...

en azından bayi sayısınıda arttırabilirlerdi şu son senelerde...İstanbulda biz nereye gidicez mesela servis anlamında..yaygınlık sıfır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen valla 40 a az kaldı lan bi yüzüm gülmedi ya... altımda iman gücüyle ossurmadan 130 yapan bir matör istiyorum çok mu...

inşallah zaten sizin bu Hersekteki köprüde yapılırsa valla her hafta sonu Körfezdeyim Sakarya Kocaeli Yalova hayatım olmuş Körfez benim taam senin Herekedeki köprüyle alakan yok ama Karamürsel Gölcük tarafları benim favorim...
    Bahsettiğin yerlere gelirsen görüşelim abi.. Sen kısmet olur da Kawasaki sahibi olursan bahaneyle senin yanında ufak çaplı bir şeklimiz olur,

Köprü'de bizim evin alt tarafı bittikten sonra dürbünle köprüyü kullanan motosikletlileri gözleyeceğim
    mete_han bunu beğendi.
    XV

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkın dalga geçe geçe adamlar imana geldi galiba
    Sepetçioğlu, ARçİL ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    valla aga ben Çınarcık Yaylalar.. Termal...İznik..Armutlu tarafları Gemlik Karamürsel Gölcük arkadaki dağlık yolları İzmit..Yuvacık taraflarını deli gibi gezerim...zevk olsun diye feribota binmem Körfezi dolaşırım..işte eyle inşallah tanışırız...

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın dalga geçe geçe adamlar imana geldi galiba
    artık hem kaliteli hemde uygun fiyatlı makinaları hakediyoruz dostum...biraz saygı sadece tüketici olarak...yani bizi tyü yolunacak kaz gibi görmemeleri lazım...fahiş kar dönemi bitmeli...kar marjını düşür her sokakta bir tane modelin olsun parçadan sarf malzemelerinden kazan...benim kanaatim bu...cbf 150 6 bin..nesi 6000 aga...kaktırıyolar ama artık hiçbirşey eskisi gibi değil...

Motosikleti

Hayırlısı abi , bakarsın ben alırsam kawasakiyi yanına gelirim bakman için . Bende fuar zamanına kadar satacağım cbf'i , 2. el cbf 500 alacaktım ama olmadı anlaşamadık sahibiyle . Bende eski motor almaktansa biraz daha para verip 2015 model 250 cc almaya karar verdim .
    mete_han bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı abi , bakarsın ben alırsam kawasakiyi yanına gelirim bakman için . Bende fuar zamanına kadar satacağım cbf'i , 2. el cbf 500 alacaktım ama olmadı anlaşamadık sahibiyle . Bende eski motor almaktansa biraz daha para verip 2015 model 250 cc almaya karar verdim .

aman iyi ettin Berkaya çaktırmıyorum ama cbf 500 aldı ama haybeye masraf yapıyor az sabredeydi cirlop gibi Kawayı kapacaktı ... Berkayı tanıyon dimi Değirmendereden....bende öyle yapıcam benim satmam İstanbulda 2 hafta bile sürmez elimi öpene veririm...şu Kawa biraz otursun piyasada model olarak yani hemen atlarım...İrfanda bir kaç koruma demiri vesaire yapar o sürecte yazın ortasında belki...valla beklerim ...en mantıklısı kawa..biri alır beğenmez ise ben kaparım belki herşey olabilir ...

Motosikleti
    aman iyi ettin Berkaya çaktırmıyorum ama cbf 500 aldı ama haybeye masraf yapıyor az sabredeydi cirlop gibi Kawayı kapacaktı ... Berkayı tanıyon dimi Değirmendereden....bende öyle yapıcam benim satmam İstanbulda 2 hafta bile sürmez elimi öpene veririm...şu Kawa biraz otursun piyasada model olarak yani hemen atlarım...İrfanda bir kaç koruma demiri vesaire yapar o sürecte yazın ortasında belki...valla beklerim ...en mantıklısı kawa..biri alır beğenmez ise ben kaparım belki herşey olabilir ...

Tanıyorum abi tanımam mı , beraber geziyoruz denk geldikçe . Baya masraf yaptı o motora ama çok güzel oldu motoru . Hayırlısı artık , belki bizede kawasaki kısmet olur . İnazuma 30 hp civarı olaydı düşünmeden inazuma alırdım ama inazumanın yüksek ağırlıkta ve düşük hp'li oluşu vazgeçiriyor beni .
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Inazumanın ağırlığı benide kendisinden soğuttu ve malum makina gitmiyor...kuru gürültü yapıyor sadece görüntü desen o biçin çift egsoz ama sadece yakıt tüketiyor o yakıtın hakkını vermiyor...hani manken gibi bi kızla evlenirsin ama evde mutfağa girmez yemek yapamaz evi temizlemez bok törürü misali..bana görüntü lazım değil bana icraat lazım...gözler hep senin üzerinde olacak ama yolda Berkay uzayacak sen bakıcan arkadan
    Ezio41 bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Üzerine biraz daha ekle cbf 150 al
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Inazumanın ağırlığı benide kendisinden soğuttu ve malum makina gitmiyor...kuru gürültü yapıyor sadece görüntü desen o biçin çift egsoz ama sadece yakıt tüketiyor o yakıtın hakkını vermiyor...hani manken gibi bi kızla evlenirsin ama evde mutfağa girmez yemek yapamaz evi temizlemez bok törürü misali..bana görüntü lazım değil bana icraat lazım...gözler hep senin üzerinde olacak ama yolda Berkay uzayacak sen bakıcan arkadan
    Ahaha aynen öyle abi güzel örnek verdin . Berkayın motor'da senin örneğine göre tam bir köylü türk kezbanı , görüntüsü albenili değil ama elinden her marifet geliyor . Sırf zaten bende , tork ve güç olsun diye cbf 500'e yönelmiştim ama kısmet olmadı . Yoksa cbf 500 ünde ybr ve cbf'ten bi farkı yok görüntü olarak . Neyse adım adım çıkacağız bu merdivenleri şairinde dediği gibi , 150 cc'den 250 cc'ye daha sonrası Allah kerim .
    mete_han bunu beğendi.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Grenaj hariç diğer tüm aksamlar 250sl ile aynımı?
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Pangea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grenaj hariç diğer tüm aksamlar 250sl ile aynımı?
    Evet teknik özellikler tamamen aynısı , sadece grenaj farkı var . ağırlık olarakta 2 kg daha hafif olacak , selesi biraz daha alçak olacak . Ve 200 euro daha ucuz olacak 250 SL modeline göre .
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)