Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Z250SL Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Abiler affınıza sıgınıyom bende sorular var şimdik anlatıyom.

Benım fızy 125im var onu satıcam bunu alıcam ancak.

Fızy 125ten 3250 gıbı bı para gese elıme 3500 dıyelım.Fuara gıttım nasıl oluyo bılmıyorum abı dıycem ben bu motoru alıcam ama nakıtım bu gerı kalanı bana taksıt yap.Yaparlarmı ?
    Ve kredı kartınamı yaparlar yoksa senet vs bişeylemi peşin fiyatmı olur yoksa ustune KOYARlarmı ?
    Bide ben bu motor almak ıcın öğrencı kredısı aldım yani ayda 330 tl gelıyo onun ıle odıyıcem 19 gelecek bu para bana. İstediğim ay kadar taksıt yaparlarmı ?
    yoksa cbr125r 2.el al devammı et dersınız yoksa 2.el cbr250r al ısını gorurmu dersınız 250lık ıstıyorum cunku 4 veya 5 sene motosıklet degıstırme durumum yok. Abiler benım kafam cok karışık napcam bılmıyorum.
    İkinci eldede soyle bı sorunum var şimdi 3500 param var 2.el cbr 9 bın tlye buldum dıyelım. Şimdi adam benım gıbı nakıt ıstıyo bendede 3500den sonrası taksıt olması lazım kı napıcam bılmıyorum sana pulsar 200ns gıder la dıyenınız varsa japon olmayan marka korkusu var bende okada kafamı karıstıyo işte bu sorunla karşı karşıya gelen yokmu hiç ? nakıtım var 2.el motor nasıl alırım devamını taksıtle ödeyecegım sekılde o zaman cbr 250r 2.el alırım galıba
    İhtiyac kredısı dıye bı mevzu varmış ogrencıye verırlermı 6 bin tl kadar onunda ustune eklerler heralde kaç tl ustune KOYAR bankalar ?
    Valla kafam cok karışık abiler bı fıkır verın bana uyku uyuyamıyon dusun dusun kafayı usuttum resmen :D
    2 tane soru sorcaktı mnerden nereye geldı yav kusura bakmayın cumlelerıde baya ozensız heyacanın etkısı ıle kurdum.
    Durum böyle cevaplarınızı beklıyom :(
    acemi27 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Martta gelicekmiş, dün z-moto kartal showroom'da yoktu.
    mete_han bunu beğendi.
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    @motork08 Öncelikle taksit ile alacaksan kredi kartına en fazla 9 taksit yapıyorlar.

Ikinci el alacaksan Sahibinden alırsan taksit Çek senet kimse kabul etmez. Eninde sonunda herkes nakit ihtiyacından satıyor.

İhtiyaç kredisi almak artık o kadar zor değil ama bir öğrenci için biraz dertli olabilir çünkü gelirin yok. Onun yerine bir büyüğünün alması gerek. Bankadan bankaya değişir vade farkı.

Ancak niyetin ile durumun doğru orantılı olsun. Öğrenci adam için gireceği borç yükü gerçekten ince hesap gerektirir özelliklede bahse konu motorların fiyat aralıkları söz konusu olunca.

Velhasıl kelam niyet hayır Akıbet hayır diyelim. Sağlam hesap yap.

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @motork08 Öncelikle taksit ile alacaksan kredi kartına en fazla 9 taksit yapıyorlar.

Ikinci el alacaksan Sahibinden alırsan taksit Çek senet kimse kabul etmez. Eninde sonunda herkes nakit ihtiyacından satıyor.

İhtiyaç kredisi almak artık o kadar zor değil ama bir öğrenci için biraz dertli olabilir çünkü gelirin yok. Onun yerine bir büyüğünün alması gerek. Bankadan bankaya değişir vade farkı.

Ancak niyetin ile durumun doğru orantılı olsun. Öğrenci adam için gireceği borç yükü gerçekten ince hesap gerektirir özelliklede bahse konu motorların fiyat aralıkları söz konusu olunca.

Velhasıl kelam niyet hayır Akıbet hayır diyelim. Sağlam hesap yap.
    Aynen abi durumuma gore fazla havadan ucuyorum galiba eşşeklik edıyorum sanırım.Acele etmeme gere yok aslında. Okul bide part time iş ile ödeyemiyceğim borçlarınaltına girmeden birşey yapmaya çalışmak en mantıklısı olur. Zaten suan motorum var hiç motoru olmayan kardeşlerimiz var benım hıc degılse var o yuzden çok şükür. Fikrin bana birşeyleri fark ettırdı cok sağol abi teşekkür ederim. Yenı motorunla kazasız belasız suruslerın olsun inşallah teşekkürler.
    gursus bunu beğendi.

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Bu motorun artçısının buna bindikten sonra kıç nakli yaptırması gerekir mi? Bana gerekecekmiş gibi geliyor
    güzel alet, çok şık fakat artçılı kullanıma çok uygun değil gibi.
    mete_han bunu beğendi.

knnder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    kısa mesafelerde artçı sabırlı olacaksa problem olmaz gibi o kadarını gözü kesecek artık ama yol uzadımı sancılar artar

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    SL i bende çok beğendim arkadaşlar artçı selesi için bir tane daha yolcu selesi alın.Orjinalini saklarsınız yeni aldığınız selenin üzerine iyi bir döşemecide iyi bir malzeme kullanarak daha konforlu bir hale getirebilirsiniz ben olsam böyle yapardım şahsen,biraz malzemeden dolayı kabarık durabilir ama konfor için değer.

Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    z250 sl bekliyoruz seni fuarda bir görelim de ebatları itibari ile tam bana göre olmasını bekliyorum 1.65 boyum ninja 250sl selesi epey alçakmış aea inselemesinde öyle denmişti heyecan giderek artıyor gel z250sl geeel :D

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motospor.net/wp-content/u...-Z250-Roja.jpg

Abicim bu ne güzellik. Türkiyye z250 sl yerine Z250 yi getirseler ya. Resmi görür görmez tabletime masa üstü yaptım.

Yukarda bir arkadaştan alıntı yaptım ama z300 olmasın bu. 2 egzoz çıkılı var

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:12 ----------

http://ic.maxabout.info/bikes/kawasa..._wallpaper.jpg

Z250 imiş. Euro emisyon ayağına getirmiyorlar muhtemel. Yazık...
    Bu kasası gelsin 1 dk durmam
    rebel_punto bunu beğendi.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    aslında o kasayı istiyorum bende genel olarak z serisinin hepsine hastayım ama maalesef o kasa 300 cc olarak yüksek fiyatla gelecek ülkemize sanırım bununla yetineceğiz napalım kawasaki sonuçta o paraya çin kore tayvanlı motora bineceğime kawa getirmiş ona binerim daha iyi

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Arkadaşlar hangi renklerin geleceği ile ilgili bilgisi olan var mı?

knnder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    Sahibindendeki ilanlarda sadece yesil var

Motosikleti
    acaba fuar öncesi bayilerde inceleme imkanımız olur mu ?

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar vakit oldukca bir bir cevaplarım...yani adam seçiyorum canımın istediğine cevap yazarım tarzım hiç olmadı...dün yazamadık şimdi fırsat buldum yine...gözden kaçırdığım olduysa kusura bakmasın artık...

2 cbf parası eder ama ne gelecek dah abilmiyoruz...aslında doğmamış çocuğa don biçiyoruz sanki...

aynı evet...

sanada çok yakışır ganga...Sedata da kaptırırız bi dene

dediğin gibi az kasa büyük olsa ne olurdu ki ..lastik ebadı geniş olsa yahu zarar mı ederler..Asya da üretiliyor diye (Malezya Kawasakı) onların insan standardına göredir belki...

grenajlı 250 cc lere bayılmıyorum..grenajlı 600..1000 liklere bayılıyorum...bu daha net oldu belki...

bencede...bak Malezyada yarışları da varmış grenajlı olanın..demek ki bu model orada bayağı geliştirildi...

MT125 yanlış anlaşılmasın ama saygı bile duymadığım bir makina...üretim hatası var gibi...tuhaf bir motor... cbr250 ciler biraz şaşkın evet ama fahiş fiyattan düşürmek lazım ...ucube bişey yani

http://www.motoetkinlik.com/wp-content/uploads/2014/08/Yamaha_MT_125_T%C3%BCrkiye_2-001.jpg

gelen Hondaya giden Hondaya giren çıkan Hondaya bu ara

bu yaz heryerde Kawa olacak sanki...

bencede saçma dostum...ama büyük cc den para kazanamadıklarını için bence 150-250 cc de memet umuyorlar...

bizi aşar o

az kaldı dostum fuara...ya sabır...

bende bu boydan çektim ne çektiysem ...1.90 olmanın bedeli motorcular için ağır oluyor...ya 1200 gs alacaksın ya hiç...

ya aga bende altımda düdük gibi kalacağını biliyorum ama 1.90 ve 130 kiloya ne kadar uyacak göreceğim... olduğu kadar diyelim artık...ama yine ınazumaya dönebilirim mavi veya beyaz olanından...

başgan sanada yakışır..sen fuarda ciddi ciddi düşün bunu...

bak can alıcı nokta nedir biliyormusun daha motoru alalı kısa bir süre olmasına rağmen "RC 390 veya güçlü kuvvetli bir japon/amerikan chopper a doğru meyil etmeye başladık"..işte bu zaman kaybı..emek kaybı...ve para kaybıdır...madem karı koca motor sürmeyi seviyorsunuz o zaman almanız gereken makina daha üst düzeyde ve dah agüvenilir olmalı...muscular veya voguısh nedir bilemiyorum gogıla bakmayada üşendim özür dilerim...bence ne istediğiniz halen bilmiyorsunuz...zaman kaybediyorsunuz...sizi 600 cc ye ihtiyacınız var..şimdi beni kahale almazsın ama doğru zaman geldiğinde 600 lük bir tourıngle tatlı tatlı uzarsı gezersiniz...bu geçiş modellerine kaybettiğiniz zamanada gülersiniz...bu arada 2 ayrı makinadan bahsetmiyoruz değil mi...tek makinaya biniyorsunuz...o artcı metrekaresine yengemi sığdırmaya çalıştığın onu oraya hapsettiğin içinde ( eğer tek makina varsa) seni asla affetmem...

bak benim çevremde ki aklı başında çiftler karı koca binecekse maddi durumlar elveriyorsa fazer alırlar..v strom alırlar...52 litrelik çantalarına herşeylerini sığdırırlar...bu güvensiz makinaya iki kişi binmenizi tavsiye etmem..Allah korusun bazen torka ihtiyacın olacaktır...bir kere artcıya eziyet..nınja 250 sl e bir kere iki kinilmez...makinanın aerodinamiği buna müsait değil...hey adamım yapma bunu ... o lanet makina tek kişilik..ciğeri nedir ki...ha iki tane yoktur diyorum yani 25 bin liraya iki dene makina almamışsındır yok artık derim...tek makinadır muhtemelen ama onunda canını çıkarmayın ve düzgün bir makina alın uzun vade de huzur içind ekullanın...neyse zaten zaman herşeyi gösterecek...

valla dostum en azından naked olunca kimse bizden fazla şeyler beklemiyor yolda vicdnai bir huzur var...ama grenaj olunca bu düdük gibi teneke ses çıkınca biraz güldürüyolar kendilerine...yahu millet Yukı markasının race kılıklısına para bayılıyor...bu nasıl bir tatmin duygusu...lan YUKI ye hangi psikolojiyle para verirsin...dimi...

Devlete para kazandırmaya gerek yok bence...galiba tek renk gelicek...

aslında Hindistandaki fabrikalarda güzel makinalar üretiliyor...ben Japon kalitesine yaklaştıklrına inanıyorum...ama bir Tayland Hondanın cbr 250 de aynı özeni gösterdiğine inanmıyorum...bu model Malezya Kawasakı fabrikasında üretilmiş...

sende küçük kalacaksa bende artık cbf 150 gibi kalacak...1.90 130 kilo...ama grenajlıda sırıtan ben naked de çok sırırtmam dye umuyorum dostum...

fuara gidicem bi bakıcam abi 2006 2007 650cc+ chopper modellere bakıyorum aslında ama bakalım zaman ne gösterecek :D

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Test motoru isterik ZZZzzzzzz moto uyuma...

Z moto bu motordan satmayı hedefliyorsa 1 racing 1 naked test aracı istanbul, izmir, ankara için şart.

pulsarı sürdük sevdik, az kalsın alıyorduk
    acemi27 bunu beğendi.

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Abs li model gelecek mi bilgisi olan var mi

holopter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı 130'u_gördüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs li model gelecek mi bilgisi olan var mi
    Sipariş usulu ile geliyormuş galiba.

Saygılarımla....
    Koluna Taktığın Kask Kafanı Korumaz...
    İlker ALTUNTAŞ

Motosikleti
    dün zmoto ile görüştüm maalesef z250sl modelini fuarda göremeyeceğimizi söylediler yetişmemiş z300 ler gelmiş hatta satılmış bile ama z250sl için görüştük bir tane uçak kargo ile gönderilmesini söyledik ama yetişmeyecek dedi gidip fuarda görmeyi umuyordum bende :(

ayhantoker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Kawasaki'nin fiyat listesinde z250 için fiyat bu modeli belli bir kesim için mi yaptılar acaba kasa tasarımı far tasarımı süper z300 ile aynı sanki
    ben z250sl beklemeye devam edicem

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Arkadaşlar merhaba , ben de bu yaz motor alacak biriyim. Yamaha 125-mt istiyordum paramı bile hazırlamıştım yurtdışından döner dönmez alacaktım. Ama 2014 fiyat 9.950 tl iken 2015te 12.250 gibi saçma bir fiyat koydular. Tamamen absürd bir zam ve bu yaptıklarından dolayı onlara bu parayı vermek istemiyorum. Şimdi kawasaki z250sl araştırdım ve gayet güzel makina , fiyat da 4200 Euro diyor. Tl karşılığı bugün 11.800 gördüm , eğer bu fiyatta artış olmazsa ve stokta bulabilirsem bir tane almak istiyorum. Eğer alan ve binen olursa buraya yazıp anlatabilir mi acaba ? Çok teşekkürler.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)