Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Bisan Senatör

Motovento
    REKLAM ALANI
    maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    hımmmm...Motoru dengede tutmada zorluk cekebilirsin(Yani ayakların yere iyi basmazsa devrilebilir).Ozellikle iki kişiyken.Agır bi motor cünkü.

Motorun kasası nedeniyle biraz minyon kalırsın üzerinde ama bu onemli degil.(Eger kilonda boyun gibiyse)

Yolu görmede zorluk cekecegini sanmıyorum,çünkü önü gercekten ferah.

Bunların dışında bi zorlugu olmaz ama ayaklarının gercekten yere sıkı basması gerekli.Tek kişiyken belki o kadar zorlanmazsın ama arkada biri varsa eger gercekten zorlanabilirsin.(Benim bacaklarım yere rahat degmesine ragmen bazen zorlanabiliyorum)...bu kadar...

Ama avantajlarıda var:

Coookk rahat...

Hızılanması hiç fena degil tatmin edici yani...Hele bide hahifsen uçar valla

Görünümü süper...

Kısacası sürerken keyif alabilecegin bir motor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bizde almayı düünüyoruz bundan bir tane ama çin malı diyorsunuz çok ciddiyim birazdan babam gelip almaya gidecez ama çin malları çok kötüdür hemen bozulur çok moralim bozuldu ya adam bize bu yerli dedi çin malı olmadığını söyledi...

Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Bunların hepsi aynıdır
    Markanın TURK oldugu dogru ama parcaları CIN den ithal ediliyo.
    Ya zaten adam gibi kullanırsan hiçbişey olmaz merak etme.Ufak sorunlar cıkarsada (zaten hemen hemen tüm motorlar cıkarır)cok büyütülücek seyler diildir.Biraz becerin olursa üstesinden gelirsin.Evet cin malı ama 2 gün sonrada dokulecek diye bisey demedik canım için rahat olsun .Ama dedigim gibi o da zamanla her motorun yaptıgı gibi sana ufak tefek arızalar cıkaracaktır.

Sana tavsiyem rodaj süresince motora fazla yüklenme.Zaten kullanma klavuzunda yazar rodaj süresinin ne kadar oldugunu.Bakımlarını zamanında yaptırırsan,hırpalamazsan pek bi arıza cıkaracagını sanmıyorum.

HAYIRLI OLSUN
    GULEGULE KULLAN

sahin23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    senator34, hayırlı olsun
    potansiyel senator alıcısı olarak motor hakkında merak ettiğim bir şeyler var
    deneyimlerini paylaşırsan sevinirim

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    hayırlı olsun....
    Yeni yine yeniden

ONURS3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maxx75 çok saol yaw walla kafamda hep soru işaretleri vardı bu boy olayı yüzünden yazdıkların için saol galiba en iisi gidip üstüne oturup deneyerek almak olucak çünkü tipi çok hoşuma gidiyo

yani boyu fazla sorun yapmama gerek yok galiba umarım

Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Rica ederim.Gidip denersen dediklerim aklına gelir zaten.Ama inceledikten ve rahatlıgı hissettikten sonra zaten vaz gecemeyip alacaksın.Aldıktan sonrada yazmaya devam et merak ederim vallaa

ok saol wallah bu tip almak istiyorum diğer normal scooterlara boyum rahat yetiyo da bunda tereddütlüydüm ama şimdi ii oldu

ok tekrar saol diğer normal scoterlardan istemiyorum zati bu tip istiyorum bu da uygun sanırım

Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Sevindim.Hayırlı olsun Insallah...

inş. hayırlı olur

gt06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    m yok malesef....
    Alıntı ONURS3 adlı üyeden alıntı
    ok saol wallah bu tip almak istiyorum diğer normal scooterlara boyum rahat yetiyo da bunda tereddütlüydüm ama şimdi ii oldu

ok tekrar saol diğer normal scoterlardan istemiyorum zati bu tip istiyorum bu da uygun sanırım
    Dostum hiç canını sıkma senatör çoğu scooter dan daha alçak yani diğerlerinde sorun yaşamadıysan bunda hiç yaşamazsın. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun....

hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    EEEEEEEE senatör kullanan arkadaşlaaaarrrrrrrr............

Ya tamam motor güzel,
    Havalar güzel,
    gezmek güzel ama bizleride düşünün biraz.

azıcık gezmelerinize mola verinde bize motor hakkında bilgi ve yeni resimler yollayın yafuuuu..

Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    doğru söze ne denir
    bu denir +1000

Motosikleti
    m yok malesef....
    Ula ortada motoru kullanan kimse yok burada.

Senatör bayrağını aldık elimize biz yürütüyoruz senatör topic ini iyimi?

hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler diğer scooterların yanında nasıl göründüğünü merak eden varsa buyursun:

http://www.intoko.com.tr/index.php?u...%3D%26photo%3D

Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    gt06, herhalde bize "senatorü önce siz alın beğenirseniz biz de alırız" demeye çalışıyorlar
    bu arada geçen hafta içinde bisanın anıttepedeki bayi-servisne gittim, hakan ustayla biraz konuştuk senatorden gelen şikayetlerin motorun ağır olmasından geldiğini söyledi ve bu yarış motoru değil konfor için binilir bu motora dedi, aküsü yuasa akü(iyi mi kötü mü bilmiyorum),sele altı bagaj kontaktan açılıyor, sırt yaslamayla arka çanta beraber takılamıyormuş aksi taktirde arka çantanın düşmesi sözkonusu, yedek parça konusunda ise hakan usta direk fabrikayla iletişim sağladığını ve fabrikadan parçayı neden,niye istiyorsun gibi gereksiz sorular sormadığını bu da parçanın çabuk gelmesini sağladığını söyledi, eğer motora bir scooter gibi muamele edersen bir sorun çıkarmayacağını söyledi
    fiyat konusuna gelince yeni fiyat 3445 ytl dedi (geliş fiyatı, vergileri, bayi karını bana tek tek gösterdi) ama diğer bayiler kaça verir bilmem dedi.
    hakan ustanın yaklaşımı iyiydi unutmadan hakan usta sym,kastino ve pejo nun da yetkili servisi

Motosikleti
    m yok malesef....
    Şahin23 Aga o zaman 2,750 ye aydınlıkevler yada 2,800 e yıbadan alabilirsek bir an evvel elimizi çabuk tutup aleti kapmanın zamanıdır desene....

Sen ne durumdasın?
    Ben ehliyet sınavından sonra alma planları içindeydim ama şimdi senin verdiğin bu yeni fiyat yüzünden yusuf ve üçbuçuk birden yanımda bitiverdi.

Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    bana sorarsan benim tercihim aydınlıktaki bayii çünkü adamın yaklaşımı iyi fiyatta da yardımcı olur yiba ise bana biraz ters geliyor adamlar dışrıya sadece bir tane senator koymuşlar o da taa dip tarafa üstü tozdan gözükmüyor bir de daha önce ordaki alışverişlerde pek karlı çıkmadım... bayi olarak aydınlık servis olarak anıttepe hakan usta derim..
    benim durum şu askerden yeni geldim senatorle beraber regal raptor passion 150 yi de takip ediyorum o yüzden tam karar veremiyorum
    herhalde biraz daha beklerim, çünkü ben motoru yaz kış(yerde kar olmadığı sürece) binmek için alacağım.. gel gör ki forumda ne senatorü kullanana rastladım ne passion 150 yi... geçen ykm nin önünde gördüm sahibi yoktu başında, passion ı kullanan biriyle konuştum 3 ay biniyorum şikayetim yok dedi
    hangimiz alacaksa almadan hemen önce forumda yazalım haberimiz olsun birbirimizden... koskoca koğuş bize kaldı

bana sorarsan benim tercihim aydınlıktaki bayii çünkü adamın yaklaşımı iyi fiyatta da yardımcı olur yiba ise bana biraz ters geliyor adamlar dışrıya sadece bir tane senator koymuşlar o da taa dip tarafa üstü tozdan gözükmüyor bir de daha önce ordaki alışverişlerde pek karlı çıkmadım... bayi olarak aydınlık servis olarak anıttepe hakan usta derim..
    benim durum şu askerden yeni geldim senatorle beraber regal raptor passion 150 yi de takip ediyorum o yüzden tam karar veremiyorum
    herhalde biraz daha beklerim, çünkü ben motoru yaz kış(yerde kar olmadığı sürece) binmek için alacağım.. gel gör ki forumda ne senatorü kullanana rastladım ne passion 150 yi... geçen ykm nin önünde gördüm sahibi yoktu başında, passion ı kullanan biriyle konuştum 3 ay biniyorum şikayetim yok dedi
    hangimiz alacaksa almadan hemen önce forumda yazalım haberimiz olsun birbirimizden... koskoca koğuş bize kaldı

bu motorsikletinde motor kısmı diger çin malı 150 lik scooterlerle aynı o yüzden performans farkı olmamalı

Motosikleti
    Artık Yok...
    valla ne olursa olsun motor çok sattı özellikle kırsalda falan değil büyük şehirlerde hatta zengin semtlerinde bile bol bol var bu senatörden öyle pizzacı motoru falanda değil bayanlar biniyor erkeler biniyor buda bu motorun güzel bir tabakayı yakaladığını gösteriyor bence motoru aynı olsada görüntüsü duruşu gidişi kaliteli duruyor ağır duruyor buda bu motora bir artı katıyor.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler