Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Bisan Senatör

Motovento
    REKLAM ALANI
    sertel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar yaz kampanyaları başlıyo sanırım birazcık daha dişleri sıkmak lazım sanırım en geç ağustosa kadar o söylediğim motoru adamlar 1000ytl aşağıya almışlar gidipte bi bakmak lazım aslında tuzlada yeri servisleride diğer servislerle aynılarıdır zaten heryerde var.bilemiyorum bisan istiyorum kampanya başlatmaları lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    Beyler bende senatör kullanıyorum. İzmir bornovadayım, bütün senatörcülere tavsiyem bu sıcaklarda aman motorunuzu güneşte bırakmayın hele hele üstü brandayla örtülü hiç bırakmayın. Ben o naneyi geçen hafta yedim ön siperlik camı gösterge tablosunun üstüne eğilmiş buldum motoru.
    Bu aralar yedek parçasıda da yok, fabrikayla konuştum haftaya gümrükten çekiceklermiş parçaları şimdilik eski kırık bi cam bulup onu yapıştırıp boyattım öyle kullanıyorum. Gerçi simsiyah çok şık durdu tekrar kırılana kadar fln belki değiştirmem yada değiştirincede siyah film çektiririm.(bu arada motorda siyah uyumlu oldular)

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    bende fabrıkayla konuştum servıste ietedıyım parçalar olmadıgından dedıler cuma gunu gumruye geldı konteynırlar senın servise olaşması hafta içini bulur yanı ben bir hafta daha motorsuzum.
    nazar deyıyor bizim motorlara ne zaman motorumu yıkasam baına iş geliyor.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Sertel tuzlada bi servis varmış üçkağıtçının birisi dedmişlerdi. Adını şimdi tam hatırlamıyorum dikkatli ol. Dün bir nane yedim arkadaşlar.Benzinle motorumu güzelce sildim. Sonra ön sperliğide herşey buraya kadar güzeldi.Sonra km gösterg saatini üzerinide sileyim dedim sürer sürmez eriiti. hemen müdahale ettim kurtardımama alt tarafları buzlu cam oldu. Servise soracam değiştirmek için. Siz siz olun benzinle silmeyin canım göstergeyii

dün 10 ytlik tesde bitti 100 km yaptı arkadaşlar.
    Özkan 120 yi bulmadı handi dur kalk beklemeler falan oldu ama normal mi 100 km.Şimdide 30 ytlye fulledim depoyu bunu deneyecem bakalım ne olacak. Şuan 1100 km geldim arkadaşlar. Motor ilk zamanlarda 120 i buluyodu bu aralar 100 geçmiyor .Bugün biraz bakım yaptıracam.Havafilresi ve yağına baktıracam.Bakalım değişiklik olcakmmı

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Arkadaşlar hacim yükselteceğim için motorumu satıyorum bilgilerinize.
    http://www.motosiklet.net/forum/satm...or-150-cc.html
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

sertel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özkansava kardeş ben motor almak istiyorum fakat, motorla iyi km yapmışsın ve çok pahalıya satıyosun.

merhaba arkadaşlar.bende bisan da karar kılmışdım fakat yamyamaha nickli arkadaşın hala servis sorunu yaşadıgını görünce iyice sogumaya başladım.ozkansava usta ilanını buraya girmeden önce görnüşdüm ama arkadaşın dedgi gibi cok fazla km yapmışsın ve cok yüksek fiyat istiyorsun eğer bayagı bir indirim düşünürsaen bende almayı düşünürüm.bilmyorum ama birde yamaha majestic ile bisan senatör kasasının arasında uzakdan yakından bir benzerlik göremedim ikisinide yakından gördüm benzerlik nerde söylerseniz sevinirim?

Motosikleti
    beykozlu arkadaşım şu aşadaki majesty ilanına bi bakarmısın?
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4165725
    sanırım benzerliği kendin görebilirsin yada varsa farklılığı (sadece görünüş olarak yoksa içinin majestynin yanında kofti olduğu kesin :D)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım benzerliği kendin görebilirsin yada varsa farklılığı (sadece görünüş olarak yoksa içinin majestynin yanında kofti olduğu kesin :D)
    Dopru söylüyosun bizimkini aynısı bu yaa. Aynı honda fes asya motor gibi Bu ne benzerlik allahım ya

Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta bak bu resimle gönlümü feth ettin tıpkısının aynısı fotokopisi daha ne diyim yani hatta abartısız söylüyorum nedendir bilmem sentatör daah canlı göründü şimdi gözümde.yamaha yazısı amblemi vs bulmak farz bu motoru aldıkdan sonrayalnız işte ben google da yamaha majestic yazdım cıkan motor cok daha farklı bir motor isterseniz sizlerde bir deneyin yada link yazayım?ayrıca geçen gün beykoz meydanında kırmızı bi yamaha gördüm bu verdgnz linkdeki majesticden cok farklıydı googleda baktıklarım gibiydi ama şimdi kafam karışdı hangisi majestic ondada majesti,c yazıyordu yokmu satan bi arkadaş uygun fiyata müknüse siyah ))

hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://images.google.com.tr/images?h...=1&sa=N&tab=wi

Bu linkteki majesty ler eski ve yeni model karışık çıkıyor.
    Bisan senatör majestinin eski kasasının kopyasıdır. Tabi yamaha bu kasayı yıllarca aynı tutmaz illaki değişecek ama yakındır çinliler yeni kasayıda kopyalar. Hatta çoktan kopyalamışlardırda belki bizim ülkemize gelmediği için haberimiz yoktur. ne dersiniz?

Özkansava dostum motoru satabildinmi?
    Hayırdır? ne almayı düşünüyorsun onun yerine?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Merhaba Arkadaşlar

Dün sıcaklarda motorumu süreyim dedim. Aman allahım o ne sıcaktı yola çıkmamla eve kaçmam bir oldu arkadaşlar. Saınrm moturlu olsak bile sıcağa karşı koyamıyoruz

Motosikleti
    Alıntı beykozlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta bak bu resimle gönlümü feth ettin tıpkısının aynısı fotokopisi daha ne diyim yani hatta abartısız söylüyorum nedendir bilmem sentatör daah canlı göründü şimdi gözümde.yamaha yazısı amblemi vs bulmak farz bu motoru aldıkdan sonrayalnız işte ben google da yamaha majestic yazdım cıkan motor cok daha farklı bir motor isterseniz sizlerde bir deneyin yada link yazayım?ayrıca geçen gün beykoz meydanında kırmızı bi yamaha gördüm bu verdgnz linkdeki majesticden cok farklıydı googleda baktıklarım gibiydi ama şimdi kafam karışdı hangisi majestic ondada majesti,c yazıyordu yokmu satan bi arkadaş uygun fiyata müknüse siyah ))
    Benim motorun üzerindeki bütün bisana ait çıkartma amlem vs. sökülmüş durumda yerine internetten çektiğim yamaha amlemlerini bi reklamcıya götürüp gümüş renkli folyodan kestirtim siyahın üzerine çok güzel duruyolar. Hatta direk yamaha muamelesi görüyor. Geçenlerde bi parçacıya cool blue far ampülü sormak için gittim adam bende ona göre yok diye bi yer tarif etti tarif ettiği yer meğer yamaha servisiymiş utandımda girip soramadım önüne kadar gidipte Parcacı gerçek yamaha sanmış:D Bu arada cool blue far ampülü nerden bulabiliriz buna, soketi farklı olduğundan izmirde çok baktım bulamadım. Bi tane buldum ama satan adam daha satarken istersen yedek al çabuk gidiyo bunlar yenisini takarsın dedi gidince, nasıl işse bu artık. Nasıl resim eklendiğini bilsem eklerdim buraya motorun resiminide.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı sertel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özkansava kardeş ben motor almak istiyorum fakat, motorla iyi km yapmışsın ve çok pahalıya satıyosun.
    Aman arkadaşlar diğer motor fiyatlarına bakıp motorun pahalı falan demeyelim.En son 600 ytl masraf yapıldı motoruma.En azından parçaları artık çin malı değil.Gönül rahatlığıyla binebilirsiniz.Motoru yaptığı km. ile kıyaslamak yanlış olur.Önemli olan o km.nin nasıl yapıldığıdır.Fiyat konusunda değerinden aşağıya satmam.İsterse satılmasın benim için farketmez.Özelden mesaj attım.

Alıntı beykozlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.bende bisan da karar kılmışdım fakat yamyamaha nickli arkadaşın hala servis sorunu yaşadıgını görünce iyice sogumaya başladım.ozkansava usta ilanını buraya girmeden önce görnüşdüm ama arkadaşın dedgi gibi cok fazla km yapmışsın ve cok yüksek fiyat istiyorsun eğer bayagı bir indirim düşünürsaen bende almayı düşünürüm.bilmyorum ama birde yamaha majestic ile bisan senatör kasasının arasında uzakdan yakından bir benzerlik göremedim ikisinide yakından gördüm benzerlik nerde söylerseniz sevinirim?
    Özelden mesaj attım.

Alıntı hopeless1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://images.google.com.tr/images?h...=1&sa=N&tab=wi

Bu linkteki majesty ler eski ve yeni model karışık çıkıyor.
    Bisan senatör majestinin eski kasasının kopyasıdır. Tabi yamaha bu kasayı yıllarca aynı tutmaz illaki değişecek ama yakındır çinliler yeni kasayıda kopyalar. Hatta çoktan kopyalamışlardırda belki bizim ülkemize gelmediği için haberimiz yoktur. ne dersiniz?

Özkansava dostum motoru satabildinmi?
    Hayırdır? ne almayı düşünüyorsun onun yerine?
    Kısmetse 2004 model bir burgman düşünüyorum.Arkadaşta var bakalım anlaşabilirsek.

Alıntı muratoygur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar

Dün sıcaklarda motorumu süreyim dedim. Aman allahım o ne sıcaktı yola çıkmamla eve kaçmam bir oldu arkadaşlar. Saınrm moturlu olsak bile sıcağa karşı koyamıyoruz
    Murat biz dışarı adım atamıyoruz sen kendini ateşe atıyorsun.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Özkan buda bir arkadaş a var 7,5 istiyor baya temiz. Arkadaşın kaça satıyor burgmanı

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E

slmm

Yavv arkadaşlar nerelere kayboldunuz burası öksüz kald yoksa tatildemisiniz

Motosikleti
    ben burdayım,
    yamyamaha senin motorun parçaları geldimi, ben geçen hafta aradım fabrikayı hala çekemedik gümrükten diyolardı. Parçaları alınca haber verirmisin bende fabrikaya gidip ön siperlik camı alıcam.
    kalın sağlıcakla...

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    benım parcalar faprıkadan gelmedı ustanın dedıyıne gore vıtrındekı motorların parcalarını sokup sokup takmışlar . bisan adam olmaz düşünsenıze gumrukten gececek sonra bızım motora takılacak elın cınlısıne msn atsam postaya verse daha çabuk hallederız işimizi nasıl olsa hıçbir parçası garantıye gırmıyor. ver parasını yollasın elın cınlısı postayla inan bisanın fabrıkasından servisindende hızlı olur işimizide goruruz buarada çinde tanıdıgı olan var mı
    sıçakta dıkat edın motora binmeyın
    sogukta dıkat edın motora binmeyın
    yagmur camur ruzgar dıkat edın motora binmeyın ?????????????
    tatlı su motorcuları sızı
    bir motorcu herdaim motorunun ustunde ve yollardadır

hacelyis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 650r
    görüntü bakımın dan suzuki lere benziyor ama güsel motor kulandım cok rahat olamsada rahat...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Ohh buralar güzelleşmiş yaa. Ne güzel Arkadaşlar 1 depo benzinle ne kadar gidilir sorusunu öğrenmem az kaldı şuan 20 km devirdim ve ibre e nin 1 parmak üerinde tahminim 150 km daha yapar.
    Bu aralar yerde bulduğum vidalara daha dikkatli bakmam gerektiğini öğrendim. Geçen motur bıraktığım yerde bir somun görmüştüm.Tekme attım bir yere gitti. Bu gün anladım ki o somun benim somunmuş. Oturak sehbasnın kilit kısmından düşmüş meğer. Yavv bu meret habire vida düşürüyor ne yapacam ben ..

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler