Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hero Pleasure Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam,benim plesure soğuk Havalarda marş basmıyor.motor daha yeni.ayak marşı da almıyor .sorun nedir acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yeni renkleri gelecek mi acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

Alıntı refree78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam,benim plesure soğuk Havalarda marş basmıyor.motor daha yeni.ayak marşı da almıyor .sorun nedir acaba
    jikle kullanman lazım sonuçta karbüratörlü motor.

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    vergi konusunu 2 cc ise düşüremezmiyiz yani vergi ödemesek olurmu

buyrun spacy rakıbı ayagınıza geldı :D butun kuryelerde peasure görmeye basladım artık vızır vızır gezıyolar. spacy nın önünü kesmiş valla helal olsun hero ya yapmış adamlar

2016 Plesure var.sabahları marş basmıyor.ayak marşı ile çalıştırıyorum.25 tl benzinle sırf şehir içi kısa mesafelerde 140-145 arası gitti.yakıt tüketimi fazla mı normal mi sizce?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Ayrıca aküyü değiştirmek icap ediyor mu? Ederse kaçlık akü almalı ve nasıl değiştirmeliyim?sürekli ayak marşı kullanmak motora zarar verici mi?bu motorlarda buji değiştirmek gerekiyor mu?

Arkadaslar selam.
    Bende pleasure kullanicisi oldum 1 hafta once. Motoru 3 bin tl ye alip sonrasinda 500 tl paraya kiyip eksiklerini giderdim. Bende ayrica vfr 800 honda var ufak bir motor aliyim dedim bu kadar ucuz yedek parcali bir makine gormedim. Motoru ilk aldigimda cok dingildek geldi bana ancak alistikca ne kadar eglenceli oldugunu farketmeye basladim. İlk oncelikle sunu diyim bu motor tamamen kisa mesafeler motoru. Motoru ilk calistirmak istediginizde gaz vermeden 3 saniye kontak cevirin sonra gaz verin bogmadan tertemiz calisiyor ve bi 30 saniye hafif gazda beklemeniz lazim. Motorun rolantide calisirken farlarin voltajinin dusmesi sorununu halen gideremedim siz de de oluyorsa bilgilendirebilirsiniz. Bagaj hakikaten cok kucik bi yarim kask sigsa idi bari dedirtiyor ve kesinlikle topcase istiyor. Frenlerin kampana olmasi beni korkutuyordu ancak bekledigimden iyi cikti. Uzerinde anlas winter grip lastik bu havada bile bile taktirdim cok yumusak hamur oldugu icin yolu her zaman iyi tutar. Motora karsi en buyuk guvenim motor tarafi , abimde cok eskiden activa vardi adam her 500 km de motor ve sanziman yagini degistirip 90 bin km kullanmisti ce tas gibiydi bende degistiriyorum. ( ikinci el motor alanlar kendileri yapabilyorlarsa ilk yagini degistirip bi 10 km surup tekrar degisim yaparsa daha temiz bir motor aksamina kavusacaktir ) cekis konusunda hic bir sikinti yasamadim tabiikide 100 cc motor ama hic bayilma yapmiyor yapsa bile cani bu zaten hayvanin bu motorun en maksimum hizi 70 km bence, hem az yakiyor hem de motor fazla bagirmiyor omru gitmiyor tavsiyemdir. Ayrica motorun egzosu icin mutlaka isiya dayanikli boya ile boyamaniz cok tavsiye ederim. Forumda insanla karburatorlu diye laf soyluyor ancak bu motorun en iyi ozelligi az elektronik oldugundan cok cok uzun sureler kullanilabilecegidir. Parca gercekten ucuz buyuk motordan sonra oh dedirtiyor. On cam taktim arkada topcase de oldugundan emin olun cok sirin gorunuyor ve bayan arkadaslarin ilgisini cekiyor. Ayrica geri bildirimlerim olursa paylasacagim. Herkeze iyi surusler

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hindistanda satış hedefi bayanlardı.
    Hatta bayilerde Pleasure sergilenen bölümlere makyaj için konulduğu çağrışımı yapan aynalar konulurdu.
    Çok kullandım,çok severim Pleasure'ı ama inişi çıkışı fazla eğimli olan yerlerde tercih edilmiyor.
    Bu arada 2016 dan beri motosiklet getirmeyen bir distribütörün aracını almak cesur bir hareket.
    Ben yanına yaklaşmazdım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)