Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lifan LF200-16C Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Boyutları 2010x750x1120
    Ağırlık 138 kg.
    Motor Tipi Tek Silindir, Hava Soğutmalı
    Dört Zamanlı
    Silindir Hacmi 197 ml
    Yakıt Tankı Kapasitesi 15 lt
    Ort. Yakıt Tüketimi 2.3 lt/100 km
    Marş Sistemi Elektrik,Ayak Marşlı
    Max. Güç 11,5 kw/8500r/min
    Max. Tork 15,0 N.m/7000r/min
    Şanzıman 5 Vites
    Fren Sistemi (Ön/Arka) Disk/Kampana
    Ön Lastik Ebadı 2.75 - 18
    Arka Lastik Ebadı 100/90 - 18
    Tavsiye Edilen
    Maksimum Hız (km/h) 95 km/h
    Renkler Kırmızı,Siyah

Fiyatı:
    3 861.00 TL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alan var mı ki acaba ? Bayiye bunun titreşimini sordum biraz var dedi. Sürüp denemek lazım..

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alan var mı ki acaba ? Bayiye bunun titreşimini sordum biraz var dedi. Sürüp denemek lazım..
    Eğer balansörü varsa (titreşim bu ayardaki bütün motorlarda var da acaba rahatsız ediyor mudur) bu fiyattan alınabilir gibi duruyor. 200 cc, tork ve hp değerleri yakın fiyata satılan 125-150 cc kanuni, mondial, asya falan gibi motorlardan daha iyi. Ama kaliteye bakmak lazım.

Ankarada saçma sapan 2 ilçede varmış bayisi, bunun servisi de yoktur parçası da.

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''Ankarada saçma sapan 2 ilçede varmış bayisi, bunun servisi de yoktur parçası da.''

Ankara'da

1- Önce yazmayı öğren...
    2- Araştırma yap, öğren, kullan, sonra konuş...

Motosikleti
    Salcano Wolf 125
    Güç ve motor hacmine bakılırsa 95 km den daha fazla hız yapması lazım. Neden 95 km max hız demişler anlamadım. Arka frenlerin disk olmaması bir eksiklik ayrıca bağımsız gidon ve dijital kadrana sahip olsa daha güzel bir motor olurdu.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Lifan'ın genel olarak parça sıkıntısı yoktur. Bu motorun bilinmemesi tanıtım eksikliğinden kaynaklanıyor. Tam bir Lifan klasiği yani. Şimdi belki 2015 için KPL150'yi getirecekler, ondan da kimsenin haberi olmayacak. Malını pazarlamasını bu kadar bilmeyen bir firma olamaz. Benzer motoru Arora getirdi, forumda aylarca konuşuldu.

Motosikleti
    Salcano Wolf 125
    Lifan Emisol ve Discovery hakkında yazılanları okudum. Şikayet yok. Sağlam, seri ve titreşimsiz olduğu anlaşılıyor. Bunun hakkında hiç bilgi yok. Özellikle 15.4 hp güce rağmen teknik verilerde maksimum hızı neden düşük (95) görülüyor anlamadım.

Bir alan olsa da fikir alsak...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O kağıtta yazılan şey tüm motorlarda aynı oluyor. Çok önemli değil.

yokmu arkadaşlar kullanan alan yorum yapcak olan bu motor hakkında

Alıntı firazsu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güç ve motor hacmine bakılırsa 95 km den daha fazla hız yapması lazım. Neden 95 km max hız demişler anlamadım. Arka frenlerin disk olmaması bir eksiklik ayrıca bağımsız gidon ve dijital kadrana sahip olsa daha güzel bir motor olurdu.
    sitesinde tavsiye edilen max hız demiş. Maximum gidebileceği hız dememiş.

uzun81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jw250+MZ301+Jw350+Mondial150HS+Mondial150MR
    Bu motoru alıp kullanan yok mu nedir ne değildir. mr vulture var bende onu satıp 200 cc bi motor almayı düşünüyorum. ya motor hiç satılmadı yada kullanıcıları formda değil.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bakımları düzgün yapılıp Bajaj Pulsar performansı beklenmediği sürece hiç sorun çıkartmayacak bir motor. Beygiri çok fazla değil ama torku çok iyi. Uzun yolda hiç bir yokuşta hızı 100km'nin altına düşmez. Mondial 150MR ile yakıt olarak çok farkı olmaz ama benzini yaktığına değer bir performansı olur. Bu motoru bizzat kullanmadım ama kendim 150'lik balansörlü karter içine 210cc balansörlü motor topladım. Yeni haliyle 600km'dir sürüyorum gerçekten çok iyi kaçıyo motor Benimki bu Lifan'dan 13cc daha büyük oldu.

ben bu motoru aldım dediğiniz gibi çekişinde hiç bi sıkıntı yok bizim burda bozdağ var baya diktir normal şartlarda mr felan en fazla 4. vitesle çıkabiliyor ama bu motorla 5. viteste zorlanmadan çıkabiliyorum ama titreşim baya rahatsız ediyor max hızına gelince zaten 140 kadran var 120 felan görüyor ama çok titriyo ben arka dişli ile biraz oynadım şuan 130 felan yapıyo titreşimde birazcık düştü ama güzel motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)