Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

HERK 150 cc ,250 cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    fahricin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Sevgili motorcu arkadaşlar, ben motosiklet dünyasına teğet geçerken bu dünyanın çekimine kapılmış, hızla düşmeye başlamış bir meteor gibiyim ama nereye düşeceğimi bilemiyorum. Tam Regal Raptora karar vermişken değişik bir marka çıkıyor, al sana bir soru işareti. Gerçi kafamda Regale rakip olanlar genelde fiyat avantajları ile sivriliyorlar. Buyrun bunlardan biri: Herk CPR 150 ve Herk CPR 250 cpr 150 : 2.550 YTL herşey dahil. Bayide gördüğüm CPR 150de iki far daha vardı. Cep tel uyarı ışığı, dijital vites göstergesi, devir saati, bezin göstergesi falan herşey var gibi geldi. Motordan anlayan sizlerin tavsiyelerine, görüşlerine ihtiyaç duymaktayım. www. herk.com.tr diye bir adresleri var. bu fotoğrafları bugün çektim.

Pek kaliteli resimler değil ama...
    Buralardan gitmek lazım. Uzağa , daha uzağa. Hayır hayır, çok daha fazla uzağa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    RR ikisinden de çok daha iyi ve sağlam seçim olacaktır diye düşünüyorum.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    gözüme keeway jinlun kırması gibi göründü bir an ama yakından da bir görmek lazım

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    RR dan gerisi yalan
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    regal hakikatten güzel alet ama bunu yakından görseydiniz, müthiş bir kalite hissi veriyor. Yani fiyatına göre fena bişey değil. Ama tabi denemek cesaret ister. Servis, yedek parca falan ne durumda bilmiyoruz. Benim bu topici açmaktaki amacım yani biri almıştır kullanıyordur, servisinden memnun kalmıştırda fikirlerini yazar belki .

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Sitelerine bakmaya çalıştım ama motorların özelliklerini göremedim.Sadece resimler var.Bu fiyata bu kadar donanım varsa cok sağlıklı olmayacağını düşünüyorum(sahsi fikrim)
    raptor al derim
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    fahricin Selamlar,

bende Herk 150 scooter var seninki icin bir sey diyemicem ama Marka hakkinda konusabilirim, onlarin anlasmali servisleri bulunuyor benimki su an 800 KM de hicbir sorun cikarmadi Aksesuarlar gayet kaliteli. Yedek parca hakkinda sorun yok sonucta hepsi Cin Mali ve parcalar uyumlu hepsiyle. Servis dedigim her satan Firma herhangi bir Servisle Anlasiyor ve Garanti kapsaminda oraya gidiyorsun.

fener1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW
    Arkadaşlar
    Ben biraz önce firmayla görüştüm.Ellerin bu modellerin olmadığını fakat 15-20 gün içinde geleçegini ve fiyatlarada yaklaşık % 10 bir fark olabileceğini ( dolar artışı nedeniyle ) söylediler.Taksit imkanlarının olduğunuda belirtiler.Kesin fiyat 15 gün içinde belli olacakmış.

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    bu motor Truva ve grand egla (doğru yazmamış olma ihtimalim büyük) ile aynı görünüşte. Truva'da ön cam, motor koruma ve ayaklık var. büyük bir ihtimalle aynı firmanın üretimleri. servis ve yedek parça nedeniyle bir sorun çıkacağına inanmıyorum. Truva'nın 250'liğinin fiyatı 3.500 diyorlar (herşey dahil)

sogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 R düşünüyor
    arkadaşlar bu benim motorun aynısı.hem de görünüş olarak tamamiyle aynı.ama benim motor osmanlı motor(kinroad xt-150). hangisi hangisinden çaldı acaba?yoksa ikisi de aynı firmadan mı alıyo motoru?

Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Alıntı Muzoo adlı üyeden alıntı
    fahricin Selamlar,

bende Herk 150 scooter var seninki icin bir sey diyemicem ama Marka hakkinda konusabilirim, onlarin anlasmali servisleri bulunuyor benimki su an 800 KM de hicbir sorun cikarmadi Aksesuarlar gayet kaliteli. Yedek parca hakkinda sorun yok sonucta hepsi Cin Mali ve parcalar uyumlu hepsiyle. Servis dedigim her satan Firma herhangi bir Servisle Anlasiyor ve Garanti kapsaminda oraya gidiyorsun.
    Teşekkür ederim bende bu topici açarken bu senin yaptığın şeyi istemiştim. Yani ürün değil marka tanımaktı maksadım. sağol.

Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Rica ederim Fahricin,

iyice arastir derim. Icine sindire sindire al Motorunu. Kolay gelsin.......

Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    muzoo kardeş, servise kaç kez yolun düştü? düştüyse kaç kez parça lazım oldu. böyle şeyler yaşadınmı hiç? yaşadıysan eğer, parça bekledinmi? beklediysen eğer, ne kadar bekledin? Abi acaip bunalım sorularım vardır benim yaa. yandın valla. neyse abi sevaptır sen yine cevapla.

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Zonghsen olsun keawey yada başka bir marka çin malı bu piyasa farketmiyor gördüğüm farklar sisi bar ve çantalık fiyat farkıylada o aksesuarların farkını kapatmışlar zaten hepsi aynı yaf

Motosikleti
    Mondial 150 MC

HERK 150 cc ,250 cc

Alıntı fahricin adlı üyeden alıntı
    muzoo kardeş, servise kaç kez yolun düştü? düştüyse kaç kez parça lazım oldu. böyle şeyler yaşadınmı hiç? yaşadıysan eğer, parça bekledinmi? beklediysen eğer, ne kadar bekledin? Abi acaip bunalım sorularım vardır benim yaa. yandın valla. neyse abi sevaptır sen yine cevapla.

Fahricin kusura bakma yaa, tüm gün Sitedeyim ama simdi bakabildim ancak. ilk aldigim gün Anahtarin sokuldugu kisimda pim firladi ama o benim hatamdi direksiyonu kilitlemek isterken biraz kaba davrandim galiba hemen gittim Servise taktilar ama icine sinmiyorsa Garantiden Degistirelim dediler ve ismarladilar. Ondan sonra 500 Km bakimina gittim 2 Hafta sonra daha yoktu. Gecen aradilar geldi diye, daha henüz ugrayamadim ama 3 Hafta sürdü ama bu tür parcalar herhalde hazirda cok yoktur cünkü o kadar Kolay Bozulmaz Normalde, zaten Ustada diger baska parcalarda böyle olmaz dedi.
    Tek sorun ne biliyormusun bunlarin Montaji burada yapiliyor ya adamlarda montaj basi 40-50 YTL arasi Para Kazniyormus eeeee napiyorlar daha cok yapalim diye acele ile Montaj yapiyorlar bazen sekmanlari ve degisik degisik seyleri unutuyorlar takmaya aceleden. ( Bu tüm Cin Markalari icin gecerli olabiliyor )..... Ayipsin Fahricin herzaman sorabilirsin ne demek, bildigim birsey oldukca cevap vermeye calisirim her zaman, bilmiyorsam zaten yardimci olamam

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    HERK 150 CPR
    ebatlar: 2260x880x1130mm
    silindir hacmi: 149cc
    motor tipi : tek silindir 4 zamanlı hava sogutmalı
    ön/arka fren : disk balata
    yakıt tankı : 14 lt
    standart güç : 8,5 / 8500kw /r / dk
    azami tork : 9,5 / 8000mm/ r / dk
    azami hız : 80 km/saat
    agırlık : 141 kg

HERK 250 CPR
    ebatlar : 2260x880x1130
    silindir hacmi: 249cc
    motor tipi : çift silindir 4 zamanlı hava sogutmalı
    frenler : disk balata
    yakıt tankı : 14 lt
    standart güç: 11/9500kw/r/dk
    azami tork : 15/8000mm/r/dk
    agırlık : 155kg
    azami hız : 90km/saat

Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Alıntı Muzoo adlı üyeden alıntı
    Fahricin kusura bakma yaa, tüm gün Sitedeyim ama simdi bakabildim ancak. ilk aldigim gün Anahtarin sokuldugu kisimda pim firladi ama o benim hatamdi direksiyonu kilitlemek isterken biraz kaba davrandim galiba hemen gittim Servise taktilar ama icine sinmiyorsa Garantiden Degistirelim dediler ve ismarladilar. Ondan sonra 500 Km bakimina gittim 2 Hafta sonra daha yoktu. Gecen aradilar geldi diye, daha henüz ugrayamadim ama 3 Hafta sürdü ama bu tür parcalar herhalde hazirda cok yoktur cünkü o kadar Kolay Bozulmaz Normalde, zaten Ustada diger baska parcalarda böyle olmaz dedi.
    Tek sorun ne biliyormusun bunlarin Montaji burada yapiliyor ya adamlarda montaj basi 40-50 YTL arasi Para Kazniyormus eeeee napiyorlar daha cok yapalim diye acele ile Montaj yapiyorlar bazen sekmanlari ve degisik degisik seyleri unutuyorlar takmaya aceleden. ( Bu tüm Cin Markalari icin gecerli olabiliyor )..... Ayipsin Fahricin herzaman sorabilirsin ne demek, bildigim birsey oldukca cevap vermeye calisirim her zaman, bilmiyorsam zaten yardimci olamam
    Abi estağfirullah kusur ne demek. Sen böyle zahmetler edip bana bu bilgileri yazacaksın ben kusuramı bakarım. Valla ben senin bu markadan genel olarak hoşnut olduğun izlenimini aldım. Ama kullanıcısı okadar azki. Yoksa motora bayıldım yani. Çok kalite görünüyor. İlk motorum olacak biraz ucuzamı kaçsam, yoksa almışken 2 milyar verip iyisinimi alsam arasında kaldım yani. Birde alma zamanı var. Ehliyeti ağustosta alıcam. motoruda ozamanmı alsam, yoksa şimdimi alsam. bunlar arasındada kaldım. amaaan üff valla sıkıldım ha. Hiçmi almasam. Alsammı almasammı. Bak şimdi bide bunun arasında kaldım. Arasında kalmaktan bıktım yaw. Kalsammı kalmasammı? ........

murat_by - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx250 twister
    ya be geçenlerde bu motorun rece tipini gördüm motorun sesi 5 para etmez görünüş olarak idare eder ama ses olayı sıfır su motoru bile daha güzel ses çıkarıyor jantlar da cpr la aynı jantları kullanmışlar şimdi diyeceksinizki ne alakası var biz cpr dan bahsediyoruz bilgi olsun diye yazdım
    murat_by

Motosikleti
    Mondial 150 MC

HERK 150 cc ,250 cc

Alıntı fahricin adlı üyeden alıntı
    Abi estağfirullah kusur ne demek. Sen böyle zahmetler edip bana bu bilgileri yazacaksın ben kusuramı bakarım. Valla ben senin bu markadan genel olarak hoşnut olduğun izlenimini aldım. Ama kullanıcısı okadar azki. Yoksa motora bayıldım yani. Çok kalite görünüyor. İlk motorum olacak biraz ucuzamı kaçsam, yoksa almışken 2 milyar verip iyisinimi alsam arasında kaldım yani. Birde alma zamanı var. Ehliyeti ağustosta alıcam. motoruda ozamanmı alsam, yoksa şimdimi alsam. bunlar arasındada kaldım. amaaan üff valla sıkıldım ha. Hiçmi almasam. Alsammı almasammı. Bak şimdi bide bunun arasında kaldım. Arasında kalmaktan bıktım yaw. Kalsammı kalmasammı? ........
    Walla iyi Güldürdün beni Fahricin yaaa,
    Ben simdilik hosnutum 1000 Km de gectim artik 90-100 basiyorum. Dedigin dogru Piyasada bende fazla görmedim nerdeyse hic diyebilirim. Haaa Ehliyeti Agustosda alcaksan derimki uzun uzun düsün acele etme...Eger Nakit sikintin yoksa daha cok para verebileceksen kesin git Marka Birsey al. bir kere al güle güle kulan.....

lambretta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley&Davidson 883R
    arkadaşlar bu Herk'in bi de su soğutmalı modeli gelmiş
    gören bilen duyan alan var mı??

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler