Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

Rks Blackster 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Bende aktif rks 250 cruiser kullanıyorum ve motordan gayet memunum bazıları 150 140 basıom diyorlar inanamıyorum yalan yok max hız 130 gördüm aslında gitmek istiyor ama ya kesici var yada beyin güncellenmesi gerekiyor 100 110 rahat bağırmadan gidiyor yeter bile ve kronik hiç bir arızasını görmedim motorumda 9 bin deyim inşallah da görmem 2 eli yok diyen arkadaşlar var 2 el piyasası var ama alan kişi satmak istemiyor motordan memnun oluyor bence 250 cc alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim güçlü güzel motor 2 kişi ben 800 km yaptım bu motorla 110 120 rahat gittim hiç bir sorun yaşatmadı bana
    polo34 ve ilker_41 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bir arkadaşım sayesinde kullandım ürünü. Bu şekilde büyük bir chopper kullanmadığım için bana sürüşü değişik geldi ama çok oturaklı bir ürün arkadaşım 1200 km kadar kullanmış, şuan bir sorunu olmadığını söylüyor.

Bro'dan sonra kullanıcıları bir bir ortaya çıkmaya başladı galiba hepsi bro'dan korkup yazmıyorlardı Galiba motorun şuan için bir arızası yok Tekeriniz düz bassın.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Rks 250 cruiser konusunu güncel tutalım her sorunu her iyileştirmeleri yazın ki hepimiz bilgilenelim polo34 arkadaşıma da teşekür ederim bu konuyla en çok ilgilenen kişi güncel tutmaya çalışmış
    polo34 bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Crixa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aktif rks 250 cruiser kullanıyorum ve motordan gayet memunum bazıları 150 140 basıom diyorlar inanamıyorum yalan yok max hız 130 gördüm aslında gitmek istiyor ama ya kesici var yada beyin güncellenmesi gerekiyor 100 110 rahat bağırmadan gidiyor yeter bile ve kronik hiç bir arızasını görmedim motorumda 9 bin deyim inşallah da görmem 2 eli yok diyen arkadaşlar var 2 el piyasası var ama alan kişi satmak istemiyor motordan memnun oluyor bence 250 cc alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim güçlü güzel motor 2 kişi ben 800 km yaptım bu motorla 110 120 rahat gittim hiç bir sorun yaşatmadı bana
    Bizim tarafa da bu bilgileri yazarsan iyi olur, herkes çok km yapmış adam arıyor
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

aslında bu taraflar durumu da gereksiz sanki. en azından bana öyle geliyor.. tek başlıkta neden birleştirmiyorlar ki.. forumda yığınla örneği var bunun. anladığım kadarıyla apayrı 2 şey değiliz blackster ve cruiser 250

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı reberemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bu taraflar durumu da gereksiz sanki. en azından bana öyle geliyor.. tek başlıkta neden birleştirmiyorlar ki.. forumda yığınla örneği var bunun. anladığım kadarıyla apayrı 2 şey değiliz blackster ve cruiser 250
    Belli başlı farklar var illaki ama marka zaten 2 chooper ürün bi arada getirmiyor konular birleştirilebilir birleştirildikten sonradan gelenlerin kafası karışabilir ayrıca Blackster ile ilgili kullanıcı yorumu artması gerekiyor.

mehmetg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster 250İ
    Hocam 140 rahat görüyor Blacster ama fazlasına gerek yok bu keyif motorları sonuçta gerek var mı yok bende aktif kullanıyorum umduğumdan fazlasıyla iyi çıktı 2000 km geldim hep yol yapıyorum .PAYLAŞMALI olumlu ve olumsuz şeyleri Blacster daha yaygınlaşmadı Bayiler ellerinde tutmuyor bazı arkadaşlarımız olumsuz sonuçlarla karşılaştılar. Kullanıcı fazla göremiyoruz fiyat 4 bin lira 2017 artış yaptı. Aksesuar gelince Blacster sade daha yakışıklı duruyor sisi bar takmadan sepet koymadan daha hoş ve dikkat çekici bazen nazarlara geliyoruz ama MAT Renk olması ayrı bir güzellik herkez orjinal gözüyle bakmasada karbon mu sonradan mı boyattın laflar duyuyoruz RKS dedin mi Çin muhabbetine geliyoruz insanlar bilmeden konuşuyor bende isterim 2017 Softail Fat Boy | Harley-Davidson ama hayaller hayatlar imkanlar elbet birde fazla kilo olan arka tarafa bindirmicen malum zencir üst demir sürtüyor küçük lakalarda çözülebilir. demir yüksek tutup kaynak yaptırmak lazım cıtı pıtı kızlar için düşünmüşler fazla ağırlık iyi olmuyor götürmicemde demiyor ama sesler illaki geliyo rahatsız ediyor motor gaz yağı ile temizliyorum ayrı bir parlaklık katıyor iyi demizliyor Aksesuar değişikliği oldulça paylaşırız inşallah yolunuz DENİZLİYE düşerse her daim bekleriz.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmetg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 140 rahat görüyor Blacster ama fazlasına gerek yok bu keyif motorları sonuçta gerek var mı yok bende aktif kullanıyorum umduğumdan fazlasıyla iyi çıktı 2000 km geldim hep yol yapıyorum .PAYLAŞMALI olumlu ve olumsuz şeyleri Blacster daha yaygınlaşmadı Bayiler ellerinde tutmuyor bazı arkadaşlarımız olumsuz sonuçlarla karşılaştılar. Kullanıcı fazla göremiyoruz fiyat 4 bin lira 2017 artış yaptı. Aksesuar gelince Blacster sade daha yakışıklı duruyor sisi bar takmadan sepet koymadan daha hoş ve dikkat çekici bazen nazarlara geliyoruz ama MAT Renk olması ayrı bir güzellik herkez orjinal gözüyle bakmasada karbon mu sonradan mı boyattın laflar duyuyoruz RKS dedin mi Çin muhabbetine geliyoruz insanlar bilmeden konuşuyor bende isterim 2017 Softail Fat Boy | Harley-Davidson ama hayaller hayatlar imkanlar elbet birde fazla kilo olan arka tarafa bindirmicen malum zencir üst demir sürtüyor küçük lakalarda çözülebilir. demir yüksek tutup kaynak yaptırmak lazım cıtı pıtı kızlar için düşünmüşler fazla ağırlık iyi olmuyor götürmicemde demiyor ama sesler illaki geliyo rahatsız ediyor motor gaz yağı ile temizliyorum ayrı bir parlaklık katıyor iyi demizliyor Aksesuar değişikliği oldulça paylaşırız inşallah yolunuz DENİZLİYE düşerse her daim bekleriz.
    Chooperlar aksine kilolulara yakışır niye çıtı pıtı kızlar için yapmışlar ki çok tatlı bi matlığı var görenlerin şaşırması doğal Tekerin düz bassın.

mehmetg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster 250İ
    kesme chooper olsa kişiye özel bol kromlu makinalar günümüzde görmek çok zor cruser seri üretim fabrika çıkışlı makinalar o yüzden böyle aksilikler cıkabiliyor blacster 250 kiloluları cidden makinaya eziyet gibi gözüküyor kilolular alması aşırı memnun kalmazsınız 2inci kişi yolda giderken bile ses kesilmiyor zincir sürter yada amasör vurucak yatay çünkü

Dün kuba da fiat aldum blackstar icin 12500 verdi gerci ben sl 200 icin gitmisdim onada en son 8250 verdi fiat arti kask koruma ve heybe cantalar blackstarsa ciplak fiat ve bro arkadasin basina gelen basimiza gelirmi die dusunmuor deilim blackstar slirsam , gerci ben ona gore cok avantijluyim cunku gaziantebde oturuom ...

MelihSah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster 250
    3 gün önce aldım çok kullanma fırsatım olmadı konuyu takipteyim

http://imgur.com/a/H9E2q

RKS BLACKSTER ile CRUİSER arasındaki Fark nedir.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Resimlerine baktığında ne görüyorsan o fark var. Motor kısımları hemen hemen aynı...

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı Medien_empir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün kuba da fiat aldum blackstar icin 12500 verdi gerci ben sl 200 icin gitmisdim onada en son 8250 verdi fiat arti kask koruma ve heybe cantalar blackstarsa ciplak fiat ve bro arkadasin basina gelen basimiza gelirmi die dusunmuor deilim blackstar slirsam , gerci ben ona gore cok avantijluyim cunku gaziantebde oturuom ...
    bro'dan başkasının başına bir arıza gelmedi galiba oda onun şansızlığı zaten en son motoru şase dışında baştan aşağı değişti Sorunda çözülmüştü.

atik216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster
    heyyy selam millet ben geldim askerden herkese merhaba,

hemen güzel bir bakım yapıp şu motoru kullanmaya başlayalım
    en son zincir ile ilgili sıkıntım da vardı onada bir bakacağım.
    yağı yine putoline kullanacağım.
    gelişmelerle şu başlığı biraz hareketlendirmek istiyorum
    polo34 ve beyaban bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı atik216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyyy selam millet ben geldim askerden herkese merhaba,

hemen güzel bir bakım yapıp şu motoru kullanmaya başlayalım
    en son zincir ile ilgili sıkıntım da vardı onada bir bakacağım.
    yağı yine putoline kullanacağım.
    gelişmelerle şu başlığı biraz hareketlendirmek istiyorum
    Gelişmenin yanına sonuç olarak biraz fotoğrafta ekle Askerliğin erken mi bitti bana mı öyle geldi ?

Motosikleti
    Rks Blackster
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelişmenin yanına sonuç olarak biraz fotoğrafta ekle Askerliğin erken mi bitti bana mı öyle geldi ?
    Fotoğtaf, tabikide eklerim. Askerliğim kisa dönemdi, 5 ay 18 gün sürdü,vatan borcu ödendi

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı atik216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğtaf, tabikide eklerim. Askerliğim kisa dönemdi, 5 ay 18 gün sürdü,vatan borcu ödendi
    Hayırlı uğurlu olsun. Motosikletten memnun musun ? Fotoğrafları bekliyoruz.

Motosikleti
    Rks Blackster
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Motosikletten memnun musun ? Fotoğrafları bekliyoruz.
    fotoğraf ekleyim de öyle çok fotojenik olamıyorum malesef pek yetenekli değilim
    motorun sıkıntısı halen devam ediyor zincir bir yere sürtüyor fakat bulamıyordum, bakım için götürdüm ustaya dün başıma ilginç bir olay geldi hemen anlatayım;

motorun kendi servisindeki yetersizlikten ötürü başka bir servis arayışına girdim.
    Tarsusta lüks sınıftaki motosikletlerin gittiği tek bir usta varmış,bmw ducati filan kullananlarda o adama götürüyormuş bende oraya götürdüm motorumu.
    önce selamaleyküm aleykümselam,bakım için geldim usta filan merabalaştık.motoru padok standına aldı,şaşırdım birden lan dedim bu adamda stand filan var işi biliyor demek ,sonra adam yağı boşalttı,sonra dediki bir güzel gaz yağı ile motoru yıkayım dedi iyi dedim yap.Motorun her yerine gaz yağını vurdu sonra dedim ki zincir biryere sürtüyor usta bir bakıver. adam ön dişlinin oradaki parçayı söktü ve zinciri kontrol etti, dediki zincir ayarın çok sıkı sen bunu nasıl kullandın bu kadar uzun süre :( bilmiyordum olması gereken ayarı velhasıl adam zinciri ayarlarken pat diye birden ön dişli yere düştü. Adamda şok oldu nasıl düştü bu diye,meğer dişliyi o yuvada tutan bir parça varmış ismi sekman(stopper)

zincir çok sıkı olduğu için bu parçadaki yuvaları yemiş ve ön dişliyi tutamaz hale gelmiş. iyi ki orada düştü de yolda düşmedi ön dişli.
    parça ucuz 5 lira öyle birşey ama bulunmuyor işte, velhasıl bulamadık parçayı en sonunda sanayiye götürdü parçayı orada oksijenli kaynak yaptırdı ama bu seferde yuvaların yeri yarım yamalak oldu,usta tam 2 saat boyunca yuvaları tekrar açmak için uğraştı tek tek eye zımpara ile kontrol ederek o resimdeki yuvaları açtı ve sonunda başardı.

ön dişli tekrar oturdu yerine,sonra yağını değiştirdi. tekrar zinciri yağladı. usta sadece würth ürünlerini kullanıyor ,zincir spreyi balata spreyi vs. ben zaten kendi yağımı götürmüştüm putoline.

önceki sayfalarda anlatmıştım,geçtiğimiz yaz dağ başında kalmıştım motorla,sigortası attı demiştim motorun hatırlarsanız. Motorun her işi bitti usta padoktan indirdi motoru çalıştırdı birden yine sigortası attı dedim usta bir defa daha olmuştu dağ başında kaldım filan dedim. Adam sigortasına baktı sağlam sıkıntı yok dedi, meğer aküye bağlı olan siyah uç gevşek kalmış o yüzden oluyormuş problem onuda sıktı.Tamam dedi teslim alabilirsin motoru.

kendi yağımı götürdüm yağı değişti
    zinciri temizledi yağladı gergi ayarı yaptı
    balataları kontrol etti
    frenleri kontrol etti
    ön dişli stopper(sekman) yaptı.
    motoru önce gaz yağı ile sonrada köpüklü bir şekilde yıkadı

toplam 100 lira ödedim.

ustanın yanından ayrıldım fakat zincir halen bir yere sürtüyor onuda bugün buldum, şase demirine sürtüyor zincir. çözüm olarak ne yapmam lazım bilmiyorum

tüm bunların yanında motor çok dikkat çekiyor hatta aşırı dikkat çekiyor trafikte her gören uwww awwww owwww abi bu yeni mi bu kaç beygir diye sorular sorular,bugün sabah motora bindim anaaa km kadranı çalışmıyor, yani kaç km hız ile gittiğimi görmüyorum,kadran 0 da duruyor.Haydaaaa nedir bu uğursuzluk derken,ön lastikten motorun deposunun altına giden bir kablo var kabloda bir gevşeklik mi var diye oynadım sonra denedim hallolmuştu. büyük ihtimalle akşam sitedeki çocuklar merak edip biyerlerini kurcaladılar

şimdilik söyleyeceklerim bunlar,yeni olaylarla haberdar etmeye devam edeceğim.
    polo34 ve ilker_41 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)